معرفی پکیج ها

طراحی سایت گردشگری
عنوان
قیمت


طراحی سایت گردشگری
انسان ها همواره در جستجوی راهی برای رفع نیازهای خود در کمترین زمان و با بیشترین سطح امکانات و کیفیت هستند . سفر کردن از دیر باز یکی از مهمترین جوانب زندگی بشر بوده است که با پیشرفتهای چند دهه اخیر و گسترش همه جانبه استفاده از اینترنت ، این مقوله نیز دستخوش تغییرات بسیار مثبتی گشته است .
شرایط سفر کردن نسبت به گذشته تغییر کرده و افراد گرایش زیادی به تحقیق درباره سفر به مناطق مختلف و امکانات آن پیدا کرده اند . این تغییرات در افکار عمومی و تمایل افراد به آگاهی های پیش از سفر در کنار گسترش استفاده از اینترنت ، پدیده ای را بوجود آورد که از آن با عنوان گردشگری الکترونیک و یا Etourism, یاد می شود .
در واقع گردشگری الکترونیک ، نوعی گردشگری مبتنی بر فناوری اطلاعات می باشد که انجام آن و دستیابی به اطلاعات مورد نیاز کاربران ، از طریق سایتهای گردشگری میسر می گردد .
میل به ارائه خدمات بهتر که منتج به دریافت مشتریهای بیشتری خواهد شد ، شرکتها و آژانسهای مسافرتی را بر آن داشت که برای رفع نیاز و تامین خواسته های مشتریان ، به طراحی سایت گردشگری روی بیاورند .
اساس کار یک سایت گردشگری ، ارائه اطلاعات از مکانهای مختلف ، هزینه ها و انجام فرایند رزرواسیون تور می باشد .
کاربران از طریق مراجعه به وب سایت های گردشگری ، این امکان را خواهند داشت که در کمترین زمان ممکن ، بیشترین اطلاعات را راجع به برنامه سفر خود دریافت نموده و اقدام به رزرو تور مورد نظر و یا رزرو هتل نمایند و طبیعتا همه آژانسهای مسافرتی در تلاشند تا از طریق این درگاه یا وب سایت گردشگری خود ، بیشترین جذب مخاطب را داشته باشند و در رقابت با سایر رقبا موفق تر عمل نمایند.
امکانات یک سایت گردشگری
به طور کلی یک سایت گردشگری دارای مجموعه ای از امکانات پایه ای می باشد . ارائه اطلاعاتی درباره آژانس مسافرتی یکی از این امکانات می باشد . معرفی کلیه خدمات آژانس ، یکی دیگر از نیازهای یک کاربر جستجوگر در سایت گردشگری می باشد . در کنار اینها اصلی ترین بخش وب سایت گردشگری را میتوان بخش معرفی تورهای داخلی و خارجی دانست .
این امکان ، کاربران را قادر خواهد ساخت تا با صرف زمانی کوتاه و بدون جابجایی و در سطح شهر ، اطلاعات مورد نیاز خود را درباره مکان مورد نظر و تورهای ارائه دهنده خدمات دریافت دارند .
یکی دیگر از نیازهای یک سایت گردشگری ، امکان رزرو تور می باشد . یعنی برای کاربر این فضا مهیا باشد تا پس از کسب اطلاعات مورد نیاز خود درباره خدمات تور ، بتواند اقدام به رزرو نماید .
بنابراین ، پیش از آن ، وب سایت گردشگری باید حاوی اطلاعاتی کامل درباره برنامه های هر تور و سایر اطلاعات مورد نیاز مسافرین باشد .
معرفی هتل ها و جاذبه های گردشگری و تفریحی هر منطقه و شهری ، نیز یکی از موارد مورد نیاز کاربران وب سایت های گردشگری می باشد .
سایر امکانات جانبی نظیر اطلاعاتی درباره شرایط آب و هوایی مناطق مختلف ، نیز از جاذبه های وب سایت های گردشگری می باشد .
امکان تعریف پیکجهای مسافرتی مختلف و اعلام تخفیف ها و آفرهای ویژه در فصول مختلف نیز یکی از موارد انتخاب کاربران یک وب سایت گردشگری ، در مورد انتخاب تورهای ازائه شده می باشد.
چطور یک سایت گردشگری موفق داشته باشید
یکی از نکات بسیار مهم که رعایت آن به شرکتها و آژانس های مسافرتی توصیه می شود ، بروز بودن و متفاوت بودن سایت گردشگری آنها می باشد . مهم ترین نکته ، تامین نیاز و جلب نظر مخاطبان می باشد و تنها با ارائه اطلاعات بروز ، می توانید افراد را ترغیب به بازدید از وب سایت گردشگری خود نمایید .
طراحی سایت گردشگری حرفه ای که علاوه بر امکانات ذکر شده ، از گرافیکی جذاب و کاربر پسند نیز برخوردار باشد ، تا حد زیادی شما را در این مسیر یاری می نماید .
از آنجا که در ارائه خدماتی از قبیل تور و هتل و ... مشابهت های زیادی وجود دارد ، بکار بردن خلاقیت در ایجاد و طراحی یک سایت گردشگری ، یکی از ویژگیهای اساسی می باشد تا از مشابهت و تکراری بودن با سایر رقبا جلوگیری شود .
محتوا و بروز بودن سایت گردشگری شما به همان اندازه اهمیت دارد که طراحی و در دسترس بودن کلیه خدمات . بنابراین علیرغم باور عمومی مبنی بر سادگی این کار ، به عقیده ما طراحی یک سایت گردشگری ، نیازمند صرف زمان ، فکر ، ایده و نو آوری می باشد.
شرکت رایا پردازش هزاره چهارم با برخورداری از تیمی مجرب و کار آزموده ، تا رسیدن به نتیجه دلخواه ،برای طراحی سایت در مشهد  همراه شما خواهد بود .