معرفی پکیج ها

پکیج طراحی سایت همایش
عنوان
قیمت


طراحی سایت همایش ،طراحی سایت کنفراس ، طراحی سایت سمینار

امروزه کنفرانسها و همایشها در سطوح مختلف به صورت بسیار گسترده ای در سراسر کشور در حال برگزاری می باشد . در واقع یکی از راههای توسعه و گسترش مشاغل و صنایع مختلف ، برگزاری همایش و کنفرانسها می باشد که برگزاری این سمینارها ، خود نیازمند اطلاع رسانی در مورد نحوه و زمان و مکان برگزاری می باشد .
یکی از کاربردی ترین روشهای تبلیغات به منظور اطلاع رسانی همایشها و سمینارها طراحی وب سایت اختصاصی همایش و یا سمینار مورد نظر می باشد .
به یمن استفاده روز افزون افراد جامعه از اینترنت ، طراحی وب سایت همایش ، می تواند یکی از موثر ترین و پر بازده ترین روشها به منظور جذب مخاطب برای همایشها و سمینارهای شما باشد و در این مسیر هر اندازه که طراحی سایت همایش و سمینار کاربردی تر و جامع تر باشد ، مخاطبین بیشتری را به سمت شما هدایت خواهد کرد .
شرکت رایا پردازش هزاره چهارم با تجربیاتی مفید در امر طراحی سایت همایش ، میتواند شما را در برگزاری هر چه بهتر همایشها ، یاری نماید .

نکاتی پیرامون طراحی سایت همایش

یکی از نکات اصلی در طراحی سایت همایش ، ارائه اطلاعات کامل و جامع درباره آن می باشد تا بتواند افراد بیشتری را تشویق به شرکت در سمینار یا همایش مورد نظر نماید .
با طراحی سایت برگزاری همایش ، شما قادر خواهید بود کلیه اطلاعات و نیازهای برگزار کننده و شرکت کننده گان را به صورت آنلاین فراهم نموده و حتی امکان چند زبانه بودن آن را نیز داشته باشید .
همچنین در طراحی وب سایت همایش ، امکان معرفی چندین همایش و سمینار به طور همزمان وجود خواهد داشت که این موضوع یکی از مهمترین ویژگیها در طراحی سایت همایش می باشد .

ویژگیهایی که در طراحی سایت همایش باید در نظر گرفت

همانطور که اشاره شد ، هدف از طراحی سایت همایش معرفی همایش و سمینار مورد نظر بوده پس باید امکانی فراهم نمود که کلیه اطلاعات مورد نیاز مخاطبین در وب سایت گنجانده شود . همچنین در طراحی سایت همایش باید به قالب و طراحی آن توجه داشت که مرتبط با موضوع همایش و سمینار مربوطه باشد .
امکان ثبت نام آنلاین یکی دیگر از ویژگیهایی است که در طراحی سایت همایش باید در نظر داشت و به تبع آن کلیه خدمات و هزینه ها باید قابل محاسبه و پیگیری بوده و امکان اتصال به درگاههای پرداخت اینترنتی نیز وجود داشته باشد که امر ثبت نام بدون مشکل انجام پذیرد .
در برخی از همایشها و سمینارها ، به خصوص همایشهای علمی ، لازم است که مخاطبان و کاربران مقالات ، آثار و پایان نامه های خود را در قالب فایل ، در مرحله ثبت نام ارائه دهند . بنابراین یکی دیگر از موارد مورد توجه در طراحی سایت همایش ، امکان ارسال الکترونیکی مقالات توسط شرکت کنندگان می باشد . همچنین باید امکان ویرایش آثار در مراحل پس از ارسال نیز وجود داشته باشد .

مزایای طراحی سایت همایش

معرفی و اطلاع رسانی کامل درباره همایش مورد نظر
اطلاع رسانی درباره نحوه برگزاری ، تاریخ و مکان برگزاری همایش
جذب مخاطبین بیشتر برای شرکت در همایش
امکان درج اخبار به روز همایش
امکان ثبت نام اینترنتی مخاطبان
مشاهده پکیج طراحی سایت در مشهد