معرفی پکیج ها

پکیج طراحی سایت موسسات آموزشی


پکیج طراحی سایت موسسات آموزشیعنوانپکیج 1پکیج 2پکیج 3پکیج 4
معرفی و تاریخچه موسسه
اخبار آموزشگاه و سایر اخبار مرتبط
سرفصل و معرفی دوره آموزشی
دستاوردهای دوره آموزشی
گالری تصاویر از آموزشگاه
برنامه زمانبدی کلاسهای آموزشی
برنامه دوره های آموزشی آتی
شرایط و نحوه ثبت نام متقاضیان
ثبت نام آنلاین
صدور اعلام نتایج
درج نظرات آموزش گیران از دوره های آموزشی
فرم ثبت نام بصورت آموزش مجزا برای هر دوره
اتصال صفحه ثبت نام به درگاه بانکی
فرم همایش و اتصال به درگاه بانکی
مشخص کردن ظرفیت کلاسی و همایش
معرفی کتابها و جزوات آموزشی
نمایش فایل (جزوات، نمونه سوال و ...)
تصاویر ویدیوی آموزشی
امکان دانلود فایل برای اعضا
ایجاد لینک دانلود با محدودیت زمانی
تعریف هرگونه فرمت فایل
فروش محصولات
بررسی سفارشات
فاکتور پرداخت
کوپن تخفیف
مشاهده صندوق پیام
طراحی قالب مطابق بانظر کارفرما
پشتیبانی آنلاین
نظرسنجی
قیمت 600,000 تومان800,000 تومان1,000,000 تومان2,500,000 تومان


پکیج طراحی وب سایت آموزشی ، ویژه مراکز آموزشی و موسسات

گسترش روز افزون جمعیت بشری در کنار سرعت چشمگیر تکنولوژی ، میل به فراگیری را نیز دچار تحول نموده است ، به طوریکه امروزه اکثر امکانات آموزشی و کتابها، به صورت آنلاین و فارغ از محدودیتهای مکانی و زمانی ، در اختیار کاربران قرار دارد .

امروزه با کمتر موسسه آموزشی برخورد خواهید کرد که از یک وب سایت آموزشی بهره مند نباشد ، چرا که میل به ارائه خدمات بهتر و کامل تر به منظور جذب مشتری ، یکی از اصول رقابت می باشد. این موضوع، موسسات آموزشی را بر آن می دارد تا با راه اندازی و بهره مندی از وب سایت های آموزشی ، در رقابت با همکاران خود ، به ارائه خدمات و سرویسهای بهتر و کامل تری در فضای اینترنت ، بپردازند .

با یک جستجوی ساده در اینترنت ، به این نکته پی خواهید برد که در عصر تکنولوژی و ارتباطات ، موفقیت در گروی ارائه خدمات بهتر به مشتری می باشد .  بنابراین اگر شما جزو آن دسته از موسسات آموزشی هستید که تازه شروع به کار نموده اید و یا در جستجوی کسب نام و شهرت بیشتری هستید ، ما به شما ایجاد یک وب سایت آموزشی جامع با خدمات کامل را پیشنهاد می کنیم.

در دنیایی که قدم اول در شروع هر کاری، جستجو در فضای اینترنت می باشد ، داشتن یک وب سایت آموزشی برای هر آموزشگاه و موسسه آموزشی ،  یکی از الزامات موفقیت به شمار می رود.

بهره مندی از وب سایت ، موسسات و آموزشگاهها را قادر خواهد ساخت تا علاوه بر معرفی و ارائه کلیه خدمات، فضای راحتی را  برای کاربران ایجاد نمایند تا با صرف زمان اندکی ، بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایند .

علاوه بر این ، بهره مندی از وب سایت برای موسسات آموزشی ، فرهنگی و ... یکی از ابزارهای جذب مشتری است که شاید بتوان گفت یکی از ملاکهای انتخاب توسط کاربران می باشد .

بنابراین اگر شما هنوز مسلح به این سلاح نیستید ، باید گفت نه تنها توفیق چندانی در جذب مشتری نخواهید داشت ، بلکه فرصت مناسبی برای پیشرفت رقبای خود فراهم نموده اید .

معرفی خدمات و امکانات وب سایت های آموزشی

یکی از امکاناتی که با بهره مندی از وب سایت آموزشی از آن برخوردار خواهید بود ، امکان برگزاری کلاسهای آموزشی آنلاین و مجازی می باشد که امروزه طرفداران زیادی دارد .

کمبود وقت ، محدودیتهای زمانی و مکانی و ... عده  بیشماری را بر آن میدارد تا به جای حضور در کلاسهای فیزیکی موسسات ، از دوره های آموزش مجازی که به صورت آنلاین برگزار می شود ، استفاده نمایند .

برخورداری از یک وب سایت برای موسسه آموزشی شما ، بستر مناسبی ، برای تامین نیاز مشتاقان دوره های مجازی خواهد بود .

از دیگر خدمات قابل ارائه در وب سایت موسسات آموزشی، سیستم ثبت نام آنلاین می باشد  که علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه و نیروی انسانی ، رضایت مشتریان شما را به همراه خواهد داشت .

فروش و ارائه جزوات ، کتابها ، نرم افزارها و فایل های آموزشی از دیگر امکانات یک وب سایت موسسه آموزشی می باشد که راه اندازی این بخش ، با توجه به نیاز جامعه ، یکی از رموز موفقیت وب سایت موسسه آموزشی شما خواهد بود .

علاوه بر این ، کلیه امکانات ارائه شده توسط شرکت رایا پردازش هزاره چهارم ، کاملا اختصاصی و مطابق با نیاز و سلیقه موسسات محترم خواهد بود و این امکان برای شما فراهم می باشد که با توجه به نیاز و ذائقه خود ، پیشنهادات خود را ارائه نمایید.

شرکت رایا پردازش ، طراحی و پیاده سازی وب سایت های آموزشی و موسسات

شرکت رایا پردازش هزاره چهارم با هدف بالا بردن میزان توانمندی شما در جذب مخاطب بیشتر و افزایش ثبت نام آماده همکاری و ارائه خدمات و مشاوره به کلیه موسسات آموزشی و فرهنگی ، آموزشگاهها و ... می باشد .

مشاهده پکیج طراحی سایت در مشهد