سئو و بهینه سازی

 صفحه نخست /سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی


سئو و بهینه سازی سایت

یکی از موثرترین ابزار موفقیت یک وب سایت ، موضوع بهینه سازی سایت و یا سئو می باشد . اگر شما صاحب یک وب سایت برای ارائه خدمات ، محصولات ، کالا ها و ... هستید ، باید بدانید که صرف داشتن سایتی با ظاهر زیبا بدون توانایی معرفی این وب سایت در موتورهای جستجو ، کافی نیست .
در واقع اگر شما نتوانید وب سایت خود را از طریق سرچ عناوین مرتبط با فعالیتتان در جستجوی گوگل ، به کاربران و مشتریان خود معرفی کنید ، وجود این وب سایت هیچ سودی نخواهد داشت .
پس اولین مرحله شناخت و آگاهی به این نکته است که شناساندن وب سایت شما در فضای اینترنت یکی از ضروری ترین مباحث در طراحی وب سایت می باشد چرا که تنها از این طریق به موفقیت در افزایش فروش و یافتن مشتری دست خواهید یافت .
مجموعه عملیات و فرایندی که در این راستا و به منظور ارتقای رتبه سایت صورت می گیرد، بهینه سازی سایت یا سئو نام دارد .

هدف از بهینه سازی سایت یا سئو چیست

هدف از بهینه سازی سایت یا سئو ، کمک به وب سایتها به منظور کسب جایگاههای بالا در نتایج جستجو و بالا بردن میزان ارتباط صفحات موجود در سایت شما با کلمات و عبارت مورد جستجو توسط کاربران می باشد
شاید به عنوان یک کاربر برای شما هم پیش آمده باشد که در مورد موضوعی خاص ، در موتورهای جستجو سرچ کنید و با صفحات مرتبط و غیر مرتبط بیشماری روبرو شده باشید .
یکی از اهداف بهینه سازی سایت برقراری ارتباطی معنا دار بین کلمات و عبارات مطرح شده می باشد . علاوه بر این عموما کاربران اینترنت در جستجوی عبارات مختلف ، در صفحه نخستین و یا چند صفحه نخست موفق به یافتن اطلاعات مورد نظر خود خواهند بود بنابراین یکی دیگر از اهداف سئو یا بهینه سازی سایت ، قرار دادن وب سایت شما در رده های و صفحات نخست می باشد .

فرایند عملیات بهینه سازی سایت یا سئو

باید بدانید که این عملیات ، فرایندی تخصصی ست که نیازمند دانش و زمان کافی برای اجرا و پیاده سازی اصول و روشهای مختلف آن می باشد . در مقوله بهینه سازی سایت ها ، زمان یکی از اصلی ترین ارکان می باشد و بسته به اینکه عبارت و کلمه مورد نظر شما ، چه تعداد رقیب در موتورهای جستجو دارد ، این زمان می تواند تا ماهها به طول انجامد .
به عبارت ساده تر باید گفت ، هر چه تعداد رقبای همنام و مرتبط با عناوین مرتبط با سایت شما ، بیشتر باشد ، فرایند بهینه سازی پیچیده تر ، تخصصی تر و زمان بر تر خواهد بود .
امروزه به علت افزایش وب سایتها در زمینه های کاری مختلف ، شرکتها برای به دست آوردن رتبه و نتایج جستجو ، در رقابت تنگاتنگی هستند .

نگاهی اجمالی به مزایای بهینه سازی سایت و اهداف سئو

افزایش تعداد بازدید کنندگان صفحات سایت
ارتقای رتبه و رنک سایت .
برندسازی
افزایش فروش
تبلیغات موثر و کار آمد
کسب جایگاههای خوب در نتایج جستجو

شرکت رایا پردازش هزاره چهارم در این مرحله از طراحی وب سایت و به منظور ارتقا و بهینه سازی سایت و فرایند سئو در خدمت شما می باشد .