پکیج طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک
آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3پکیج 4پکیج 5پکیج 6
معرفی نامه بیمارستان
گالری تصاویر
چارت سازمانی
گواهینامه ها و افتخارات
اخبار و اطلاعیه ها
قیمت (تومان) 800,0002,000,0003,500,0004,000,0008,000,00013,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

طراحی سایت های بیمارستانی ، مجهز به سیستم نوبت دهی و جوابدهی آنلاین

 

 گسترش جامعه شهری و ترافیک و شلوغی شهرها ، بی نظمی و ازدحام در بیمارستانها و مراکز درمانی ، کمبود وقت و عوامل بی شمار دیگری ، بر الزام طراحی سایت  سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک صحه می گذارد .

این مساله ، به خصوص در مورد بیمارانی که برای درمان از شهرهای اطراف به مراکز استان در رفت و آمد هستند ، از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد .در گذشته ای نه چندان دور ، بیمارانی که از راههای دور برای درمان به مرکز درمانی یا مطب پزشکی خاص مراجعه مینمودند ، گاها موفق به گرفتن نوبت نمیشدند و مجبور به بازگشت و مراجعه در زمان دیگری بودند .

بهره مندی از یک سیستم نوبت دهی آنلاین چه در بیمارستان و چه در مطب پزشکان ، راه را برای اینگونه اتلاف وقتها خواهد گرفت  و باعث تسهیل و انتظام بخشیدن به سیستم نوبت دهی بیماران می گردد .

طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک،این امکان را برای بیماران در سراسر کشور ، فراهم می آورد تا در زمان مشخص و برای پزشک یا بیمارستان مورد نظر خود ، نوبت رزرو نموده و بدون اتلاف وقت و انرژی ، در زمان از پیش تعیین شده ، مراجعه نمایند .

از آنجا که امروزه ، بسیاری از افراد ، از طریق جستجو در اینترنت و وب سایتها ، نیازهای پزشکی و خدمات درمانی را به دست می آورند ، بهره مندی از یک وب سایت بیمارستانی مجهز به سیستم نوبت دهی و جوابدهی آنلاین ، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه و انرژی بیمار و پرسنل و کادر پزشکی ، موجب رونق کسب و کار جامعه پزشکی نیز گردیده است زیرا در وب سایتهای بیمارستانی ، علاوه بر سیستم نوبت دهی آنلاین ، امکان معرفی کادر درمانی ، رزومه آنها ، تفییک گروههای درمانی مختلف و ...  نیز خواهد بود .

این امکانات ، بیماران را قادر خواهد ساخت تا تنها با یک کلیک ، بخش درمانی مورد نظر خود را انتخاب نموده و از زمان و ساعات حضور پزشکان معالج مرکز درمانی مورد نظر ، آگاه گردند .

وب سایتهای بیمارستانی و یا به عبارتی دیگر ، سیستم نوبت دهی و جوابدهی آنلاین ، در ارتقای سطح کیفی خدمات درمانی و پزشکی کشور ، گامی بزرگ و موثر می باشد .

در سیستم نوبت دهی و جوابدهی آنلاین ، شما قادر خواهید بود تا علاوه بر معرفی کلیه بخشهای درمانی و معرفی پزشکان هر بخش ، از سیستم پرسش و پاسخ و مشاوره پزشکی آنلاین نیز بهره مند گردید که این موضوع علاوه بر کارگشایی بیماران ، در جذب و ترغیب بیماران به استفاده از خدمات درمانی و پزشکی مرکز درمانی شما موثر خواهد بود .

از دیگر مزایا و خدمات وب سایت های بیمارستانی و سیستم نوبت دهی آنلاین،جستجوی پزشکان بر اساس نام و تخصص خواهد بود و بیماران این امکان را خواهند داشت که به صورت مستقیم ، با پزشک مورد نظر از طریق ارسال ایمیل در تماس بوده و سوالات پزشکی خود را مطرح نموده و مشاوره دریافت نمایند .

سامانه اینترنتی بیمارستانی شما ، علاوه بر خدمات ذکر شده ، امکان ثبت و درج بخشهای مستقل در خواستی شما من جمله بخش مقالات و تازه های پزشکی ، سیستم پرسش و پاسخ ، بخش انتقادات و پیشنهادات ، سوالات متداول پزشکی و .. را نیز خواهد داشت .

ما این امکان را برای بیمارستانها ، مراکز درمانی ، کلینیک های پزشکی و ... فراهم نموده ایم که با کاملترین و بی نقص ترین سیستم رزرو و نوبت دهی آنلاین، به بیماران خدمت رسانی نمایند و علاوه بر این ، سیستم فوق قابلیت پیاده سازی برای سایت های شخصی پزشکان محترم را نیز خواهد داشت .

شرکت رایا پارس با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود طراحی اختصاصی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک را به صورت حرفه ای با کلیه امکانات و قابلیت هات به انجام میرساند.