پکیج طراحی سایت فروشگاهی
آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3پکیج 4پکیج 5پکیج 6
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت بخش ها
مدیریت منوها
مدیریت مطالب
قیمت (تومان) 1,500,0002,000,0002,500,0003,000,0005,000,0008,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

پکیج طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی مهم ترین قدم در متحول کردن کسب و کار های سنتی میباشد که موجب رونق و دیده شدن شما در فضای وب و دنیای مجازی می باشد.

سایت های فروشگاهی برتری های دیگری نیز نسبت به سایت های معمولی دارند. یکی از مهم ترین برتری ها امکان آمارگیری جامع و تفکیک شده از بخش های مختلف سایت و انجام کلیه محاسبات نظیر درآمد و فروش و کنترل موجودی انبارها در بازده های زمانی مختلف و همچنین تحلیل کالاهای مورد علاقه ی خریداران یا ثبت سفارشات است که اطلاعات جامعی که قابلیت پیاده سازی بر روی جداول و نمودارها نیز دارند را جهت بهبود کسب و کار در اختیار مدیران سایت ها قرار می دهد.

در طراحی سایت فروشگاهی باید نکاتی را مد نظر قرار داد که باعث بهتر شدن این سایت ها می شوند. از جمله مهمترین این موارد می توان به طراحی سایت ریسپانسیو اشاره کرد.

مهمترین مساله در طراحی یک سایت فروشگاهی و یا همان فروشگاه اینترنتی کاربر پسند بودن و در دسترس بودن محصولات است اما باید به این نکته توجه کرد که تنها داشتن یک سایت جامع و کامل با لیست محصولات متنوع و قیمت ارزان دلیل برتری و جذب مشتری باری شما نمیباشد.

در صورت نیاز به مشاوره و یا توضیحات بیشتر فرم زیر را تکمیل بفرمایید تا کارشناسان تیم رایا پردازش با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی نمایند.