سایت آماده فروش خدمات اینستاگرام instagram

با طراحی سایت فروش خدمات اینستاگرام، خدمات خود را به کاربران این برنامه ارائه دهید.اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه‌ها در ایران است و افراد زیادی خواهان استفاده از خدمات مربوط به این برنامه هستند. اگر می‌خواهید خدماتی مانند فروش فالوور، لایک، کامنت و بازدید را به مخاطبان خود ارائه دهید، به طراحی سایت خدمات اینستاگرام نیاز دارید.
با خرید سایت آماده فروش خدمات اینستاگرام، درسایت خود به مخاطبان این اپلیکیشن که روز به روز بیشتر می‌شوند، خدمات گوناگونی را عرضه کنید و درآمد بالایی بدست آورید.

سایت آماده فروش خدمات اینستاگرام instagram

فهرست پکیج های سایت آماده فروش خدمات اینستاگرام instagram


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت مشتریان
تغییر موجودی مشتری توسط مدیر
شارژ کیف پول مشتری(زرین پال)
قیمت (تومان) 5,000,0009,000,00012,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده میفرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد.لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما میتوانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید.با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی میکنیم شما میتوانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود میباشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

سایت آماده فروش خدمات اینستاگرام instagram

سایت آماده فروش خدمات اینستاگرام

شرکت رایا پارس نسخه تجاری سایت فروش فالوور اینستاگرام، لایک اینستاگرام، کامنت اینستاگرام و بازدید اینستاگرام را برای شما عزیزان در جهت سرمایه گذاری تهیه نموده است. تا شما عزیزان بتوانید فعالیت تجاری خود را بدون هیچگونه وابستگی آغاز نمایید. در این نسخه شما نه تنها میتوانید کلیه خدمات اینستاگرامی را بانجام برسانید بلکه میتوانید افزایش ممبر تلگرام و بازدید تلگرام را هم داشته باشید این امر میتواند به جذب و رضایت مشتری کسب و کار شما کمک نماید.
سایت آماده فروش خدمات اینستاگرام در سال اخیر بسیار مورد علاقه سرمایه گذاران در صنعت فضای مجازی قرار گرفته است. با توجه به مراجعه زیاد کاربران ایرانی به شبکه اجتماعی اینستاگرام، بنگاه های اقتصادی سرمایه گذاری های زیادی را در این شبکه مجازی بانجام رسانده اند. یکی از خدمات فروش لایک، کامنت، فالوور و بازدید شبکه اجتماعی اینستاگرام میباشد. در این نسخه تجاری شرکت رایا پارس، شما میتوانید کلیه خدمات فروش بازدید اینستاگرام، فروش لایک اینستاگرام، فروش فالوور اینستاگرام و فروش کامنت اینستاگرام بانجام برسانید.
بسیاری افراد بدنبال شغل دوم و یا کاری بدون هیچگونه استرسی و درگیری میباشند، سایت آماده فروش خدمات اینستاگرام یکی از ایده هایی است که به شما کمک میکند تا بتوانید بدون هیچگونه نگرانی کسب درآمد کنید. سایت به این گونه فعالیت میکند که کاربر درخواست خود را ارائه میدهد و هزینه را پرداخت مینماید و طی یک بازه زمانی خدمات خود را که شامل لایک اینستاگرام، کامنت اینستاگرام، افزایش فالوور های اینستاگرام و بازدید اینستاگرام خود را دریافت نمایید.
لازمه پیاده سازی این بستر داشتن یک دامنه و هاست میباشد و پیاده سازی سایت شما توسط تیم فنی شرکت رایا پارس به انجام میرسد. باید این نکته را در نظر داشته باشید که عنوان مناسب و جذابی را برای سایت خود انتخاب نموده باشید. تا کاربران با دیدن اسم برند شما و دامنه شما مجاب به کلیک بر روی لینک شما نمایند و در نتیجه کاربر مجاب به خرید شود.
شرکت رایا پارس نسخه تجاری سایت آماده فروش خدمات اینستاگرام تهیه نمونه است تا شما عزیزان سایت خود را بصورت مستقلانه و بدون هیچگونه وابستگی به زیرساختی و یا  فردی فعالیت تجاری خود را بانجام برسانید.
نکته بسیار مهم در رویه خرید این گونه سایت ها، پر کردن فیلد ها میباشد زیرا اطلاعات زمانی ثبت میشود که شما مرحله پرداخت را انجام داده باشید. و کلیه مراحل بعدی را سیستم با توجه به API هایی که به سرور اصلی اتصال پیدا کرده است، بانجام میرساند. لازم است در مرحله درج اطلاعات بسیار دقت بفرمایید. زیرا در صورت اشتباه وارد کردن محتوا هزینه پرداختی خود را از دست خواهید داد. باید به این نکته هم توجه بفرمایید که کلیه خدماتی که ارائه میشود که شامل: لایک اینستاگرام، فالوور اینستاگرام، کامنت اینستاگرام و بازدید اینستاگرام همه بصورت فیک یا غیر واقعی میباشد. و کلیه این خدمات با قوانین اعلام شده از سمت اینستاگرام تناقض دارد. پس در هنگام سفارش نباید در پیج اینستاگرام خود فعالیت هایی مانند درج عکس، استوری، ویدئو، فالو کردن، آنفالو کردن، لایک و کامنت انجام دهید. زیرا پس از سفارش مشتری، رباتی بر روی پیج مشتری با ماکسیمم فعالیتی که پیج مجاز به انجام آن میباشد، فعال میشود، و شما نباید فعالیتی در این بازه زمانی انجام دهید. بطور مثال شما هرگونه فعالیتی در زمینه درج عکس، استوری، ویدئو، فالو کردن، آنفالو کردن، لایک و کامنت فعالیت پیج خود را از حد مجاز خارج نموده و متاسفانه صفحه شما مورد توجه الگوریتم های اینستاگرام قرار میگیرد، و با توجه به فعالیت زیاد در یک برهه زمانی، شما را متخلف دانسته و تا یک بازه زمانی مشخص شما را از فعالیت در صفحه اینستاگرامتان متوقف مینماید.
 
نسخه ای که در حال حاضر برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است نتها دارای خدمات اینستاگرامی است بلکه خدمات فروش ممبر تلگرام و بازدید تلگرام را هم دارا میباشد.