سایت آماده فروش خدمات یوتیوب youtube

فهرست پکیج های سایت آماده فروش خدمات یوتیوب youtube


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت مشتریان
تغییر موجودی مشتری توسط مدیر
شارژ کیف پول مشتری(زرین پال)
قیمت (تومان) 2,500,0003,500,0005,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

سایت فروش بازدید، لایک و کامنت یوتیوب

سایت آماده فروش خدمات یوتیوب قابلیت افزایش لایک ویدئو یوتیوب، افزایش بازدید یوتیوب و درج کامت یوتیوب را دارا میباشد. شما میتوانید علاوه بر این خدمات قابلیت هایی مانند افزایش فالوور اینستاگرام، لایک اینستاگرام، کامنت اینستاگرام، ممبر تلگرام و بازدید تلگرام را هم داشته باشید. این نسخه تجاری کمک بسیار شایانی به افرادی که تمایل به شروع یک کسب و کار تجاری در فضای مجازی را دارند، میکند. این سایت آماده صرفه جویی بسیار چشمگیری در کاهش زمان و هزینه میکند. امیدواریم این نسخه کمک بسیار ارجمندی در کسب درآمد شما عزیزان به ارمغان بیاورد.
سایت آماده فروش خدمات یوتیوب یکی از خدماتی است که شرکت رایا پارس به مشتریان خود ارائه نموده است. شما با کمک این سایت آماده میتوانید خدماتی مانند افزایش بازدید ویدئو یوتیوب، افزایش لایک ویدئو یوتیوب و درج کامنت در زیر ویدئو های یوتیوب را ارائه دهید.
وب سایت یوتیوب با تبلیغات هایی که برروی ویدئو ها صورت میگیرد، درآمد بسیار بالایی دارد و برای اینکه بتواند از سایر رقبا پیشی بگیرد بخشی از درآمد خود را طبق ضوابطی در اختیار کاربران خود قرار داده است. تا ویدئو های بسیار قوی و پربازدید را در این سایت درج نمایند. با توجه به کاهش ارزش واحد پولی کشور عزیزمان در سال های اخیر علاقه بسیاری از کاربران ایرانی را به خود جلب نموده است تا بتوانند آن ضوابط را در سریعترین زمان ممکن بانجام برسانند و درآمد کسب کنند. 
یکی از نکات بسیار مهم برای راه اندازی این وب سایت این است که شما باید دامنه و هاست داشته باشید. عنوان دامنه بسیار مهم است و در انتخاب آن دقت بفرمایید. عنوان باید کاملا ساده و در راستای فعالیتی باشد که شما انجام میدهید. توصیه ای شرکت رایا پارس به کلیه مشتریان خود که اولین تجربه خود را در راستای سرمایه گذاری در فضای مجازی دارند. ابتدا برروی هاست اشتراکی، پروژه شروع به فعالیت نماید و در ادامه و در صورت نیاز هاست، سخت اقزار ارتقا میبابد.