طراحی سایت یوتیوب youtube | طراحی سایت ارائه خدمات یوتیوپ

طراحی سایت یوتیوپ و طراحی سایت فروش خدمات یوتیوب این قابلیت را به شما می‌دهد که خدماتی مانند لایک ویدئو، درج کامنت و افزایش بازدید را به مشتریان خود ارائه نمایید. اگر به دنبال فروش خدمات یوتیوب هستید، خرید سایت آماده فروش خدمات یوتیوب، بهترین و اقتصادی‌ترین گزینه پیشِ روی شما است.
طراحی سایت یوتیوب youtube | طراحی سایت ارائه خدمات یوتیوپ

فهرست پکیج های طراحی سایت یوتیوب youtube | طراحی سایت ارائه خدمات یوتیوپ


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت مشتریان
تغییر موجودی مشتری توسط مدیر
شارژ کیف پول مشتری(زرین پال)
قیمت (تومان) 5,000,0009,000,00012,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده میفرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد.لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما میتوانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید.با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی میکنیم شما میتوانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود میباشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت یوتیوب youtube | طراحی سایت ارائه خدمات یوتیوپ

سایت فروش بازدید، لایک و کامنت یوتیوب

طراحی سایت یوتیوپ طراحی سایت آماده فروش خدمات یوتیوب با قابلیت افزایش لایک ویدئو یوتیوب، افزایش بازدید یوتیوب و درج کامنت یوتیوب را دارا میباشد. شما میتوانید علاوه بر این خدمات قابلیت هایی مانند افزایش فالوور اینستاگرام، لایک اینستاگرام، کامنت اینستاگرام، ممبر تلگرام و بازدید تلگرام را هم داشته باشید. این نسخه تجاری کمک بسیار شایانی به افرادی که تمایل به شروع یک کسب و کار تجاری در فضای مجازی را دارند، میکند. این سایت آماده صرفه جویی بسیار چشمگیری در کاهش زمان و هزینه میکند. امیدواریم این نسخه کمک بسیار ارجمندی در کسب درآمد شما عزیزان به ارمغان بیاورد.
طراحی سایت یکی از خدماتی است که شرکت رایا پارس به مشتریان خود ارائه نموده است. شما با کمک این سایت آماده میتوانید خدماتی مانند افزایش بازدید ویدئو یوتیوب، افزایش لایک ویدئو یوتیوب و درج کامنت در زیر ویدئو های یوتیوب را ارائه دهید.
وب سایت یوتیوب با تبلیغات هایی که برروی ویدئو ها صورت میگیرد، درآمد بسیار بالایی دارد و برای اینکه بتواند از سایر رقبا پیشی بگیرد بخشی از درآمد خود را طبق ضوابطی در اختیار کاربران خود قرار داده است. تا ویدئو های بسیار قوی و پربازدید را در این سایت درج نمایند. با توجه به کاهش ارزش واحد پولی کشور عزیزمان در سال های اخیر علاقه بسیاری از کاربران ایرانی را به خود جلب نموده است تا بتوانند آن ضوابط را در سریعترین زمان ممکن بانجام برسانند و درآمد کسب کنند. 
یکی از نکات بسیار مهم برای راه اندازی این وب سایت این است که شما باید دامنه و هاست داشته باشید. عنوان دامنه بسیار مهم است و در انتخاب آن دقت بفرمایید. عنوان باید کاملا ساده و در راستای فعالیتی باشد که شما انجام میدهید. توصیه ای شرکت رایا پارس به کلیه مشتریان خود که اولین تجربه خود را در راستای سرمایه گذاری در فضای مجازی دارند. ابتدا برروی هاست اشتراکی، پروژه شروع به فعالیت نماید و در ادامه و در صورت نیاز هاست، سخت افزار ارتقا میبابد.