سایت آماده فروش خدمات تلگرام telegram

با خرید سایت آماده فروش خدمات تلگرام، به کاربران محبوب ترین اپلیکیشن ایران، خدمات خود را ارائه کنید.
طراحی سایت فروش خدمات تلگرام فرصتی است که با استفاده از آن می‌توانید خدماتی مانند فروش ممبر، بازدید پست، ساخت ربات و ... را به مشتریان عرضه نمایید.
سایت فروش خدمات تلگرام توسط رایا پارس طراحی شده است تا به شما کمک کند که با کمترین هزینه، وب سایت خدماتی خود را راه بیندازید‌.

سایت آماده فروش خدمات تلگرام telegram

فهرست پکیج های سایت آماده فروش خدمات تلگرام telegram


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت مشتریان
تغییر موجودی مشتری توسط مدیر
شارژ کیف پول مشتری(زرین پال)
قیمت (تومان) 5,000,0009,000,00012,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده میفرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد.لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما میتوانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید.با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی میکنیم شما میتوانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود میباشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید با طراحی سایت کسب و کار خود را متحول کنید و رشد بسیار زیادی داشته باشید.

سایت آماده فروش خدمات تلگرام telegram

سایت آماده فروش ممبر و بازدید تلگرام

سایت آماده فروش خدمات تلگرام ارائه دهنده خدماتی مانند فروش ممبر تلگرام و فروش فالوور تلگرام می باشد. شرکت رایا پارس در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به صاحبان این کسب و کار ها سایت های آماده با ویژگی های منحصر به فردی را پیاده سازی نموده است. از جمله مزیت های این سایت های آماده میتوان به صرفه جویی در زمان و هزینه مدیران و صاحبان کسب وکارها اشاره کرد.

تلگرام یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در بین جوامع و کاربران است و از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. این اپلیکیشن به خاطر امکاناتی منحصر به فرد در مدت زمانی کوتاه توانست به یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های پیام رسان در دنیا تبدیل شود. آمار و ارقام در مورد تلگرام خیره کننده است. طبق آخرین برآوردها تلگرام هم اکنون بیش از 100 میلیون کاربر فعال دارد و روزانه بیش از 15 میلیارد پیام در این اپلیکیشن ارتباطی رد و بدل می شود.

تا پیش از تلگرام، وایبر پرطرفدارترین اپلیکیشن پیام رسانی در میان ایرانی ها محسوب می شد. اما بدلیل آنکه مشکلات و اختلالاتی که برای آن به وجود آمد، موجب شد که کاربران این اپلیکیشن ارتباطی به سوی گزینه بهتر مهاجرت کنند؛ اپلیکیشنی که هم در سرعت پیام رسانی مثال زدنی است و هم از لحاظ امنیت و حفظ حریم شخصی بالاتر از رقبای قدیمی تر خود قرار گرفته است. به دلیل اهمیت و کاربرد زیاد این پیام رسان بسیاری از کسب و کارها در صدد راه اندازی کانال  تلگرام و گروه های تلگرامی بر آمداند و اطلاعات کسب و کار خود را در این گروه ها قرار داده اند.

بدهی است هر چه تعداد فالوور تلگرام شما بیشتر باشد اعتبار شما در بین کاربران تلگرام بیشتر خواهد شد و آنها به شما اعتماد کرده و جذب شما خواهند شد. با خرید فالوور تلگرام اعتبار خود را در این شبکه اجتماعی افزایش دهید. همچین خدمات دیگری در تلگرام مانند فروش ممبر واقعی کانال تلگرام و فروش بازدید پست کانال تلگرام و طراحی و ساخت ربات تلگرام به بیشتر دیده شدن و تاکیدی بر محبوبیت شما تاثیر دارد.

از این رو بسیاری از شرکت ها در صدد ارائه این خدمات به کاربران خود بر آمده اند. شرکت رایا پارس نیز در همین راستا اقدام به طراحی سایت هایی با قالب های آماده نموده است تا علاوه بر سهولت در ارائه خدمات به مشتریان خود بتواند بستری مطمئن را به صاحبان کسب و کار ها ارائه نماید.

این سایت آماده با زبان برنامه نویسی php نوشته شده است و در پنل مدیریت شما قابلیت هایی مانند مدیریت مشتریان، مدیریت منو، انتخاب محصول، تعیین قیمت محصول و ... را دارا میباشد. این سایت قابلیت اتصال به درگاه های پرداخت بانک های رسمی و درگاه های پرداخت واسط را دارد. و کاربران شما میتوانند پس از درخواست سفارش خود مبلغ را واریز نمایند. و با توجه به مبلغ کیف پولی که شما در حساب کاربری سایت اصلی شارژ نموده اید. سفارش صورت گرفته بانجام میرسد.