سایت آماده فروش خدمات تلگرام telegram

فهرست پکیج های سایت آماده فروش خدمات تلگرام telegram


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت مشتریان
تغییر موجودی مشتری توسط مدیر
شارژ کیف پول مشتری(زرین پال)
قیمت (تومان) 2,500,0003,500,0005,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

سایت آماده فروش ممبر و بازدید تلگرام

سایت آماده فروش خدمات تلگرام ارائه دهنده خدماتی مانند فروش ممبر تلگرام و فروش فالوور تلگرام می باشد. شرکت رایا پارس در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به صاحبان این کسب و کار ها سایت های آماده با ویژگی های منحصر به فردی را پیاده سازی نموده است. از جمله مزیت های این سایت های آماده میتوان به صرفه جویی در زمان و هزینه مدیران و صاحبان کسب وکارها اشاره کرد.

تلگرام یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در بین جوامع و کاربران است و از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. این اپلیکیشن به خاطر امکاناتی منحصر به فرد در مدت زمانی کوتاه توانست به یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های پیام رسان در دنیا تبدیل شود. آمار و ارقام در مورد تلگرام خیره کننده است. طبق آخرین برآوردها تلگرام هم اکنون بیش از 100 میلیون کاربر فعال دارد و روزانه بیش از 15 میلیارد پیام در این اپلیکیشن ارتباطی رد و بدل می شود.

تا پیش از تلگرام، وایبر پرطرفدارترین اپلیکیشن پیام رسانی در میان ایرانی ها محسوب می شد. اما بدلیل آنکه مشکلات و اختلالاتی که برای آن به وجود آمد، موجب شد که کاربران این اپلیکیشن ارتباطی به سوی گزینه بهتر مهاجرت کنند؛ اپلیکیشنی که هم در سرعت پیام رسانی مثال زدنی است و هم از لحاظ امنیت و حفظ حریم شخصی بالاتر از رقبای قدیمی تر خود قرار گرفته است. به دلیل اهمیت و کاربرد زیاد این پیام رسان بسیاری از کسب و کارها در صدد راه اندازی کانال  تلگرام و گروه های تلگرامی بر آمداند و اطلاعات کسب و کار خود را در این گروه ها قرار داده اند.

بدهی است هر چه تعداد فالوور تلگرام شما بیشتر باشد اعتبار شما در بین کاربران تلگرام بیشتر خواهد شد و آنها به شما اعتماد کرده و جذب شما خواهند شد. با خرید فالوور تلگرام اعتبار خود را در این شبکه اجتماعی افزایش دهید. همچین خدمات دیگری در تلگرام مانند فروش ممبر واقعی کانال تلگرام و فروش بازدید پست کانال تلگرام و طراحی و ساخت ربات تلگرام به بیشتر دیده شدن و تاکیدی بر محبوبیت شما تاثیر دارد.

از این رو بسیاری از شرکت ها در صدد ارائه این خدمات به کاربران خود بر آمده اند. شرکت رایا پارس نیز در همین راستا اقدام به طراحی سایت هایی با قالب های آماده نموده است تا علاوه بر سهولت در ارائه خدمات به مشتریان خود بتواند بستری مطمئن را به صاحبان کسب و کار ها ارائه نماید.

این سایت آماده با زبان برنامه نویسی php نوشته شده است و در پنل مدیریت شما قابلیت هایی مانند مدیریت مشتریان، مدیریت منو، انتخاب محصول، تعیین قیمت محصول و ... را دارا میباشد. این سایت قابلیت اتصال به درگاه های پرداخت بانک های رسمی و درگاه های پرداخت واسط را دارد. و کاربران شما میتوانند پس از درخواست سفارش خود مبلغ را واریز نمایند. و با توجه به مبلغ کیف پولی که شما در حساب کاربری سایت اصلی شارژ نموده اید. سفارش صورت گرفته بانجام میرسد.