سایت آماده فروش خدمات پینترست pinterest

خرید سایت آماده فروش فالوور و لایک پینترست، راه مناسبی برای ارائه خدمات به مخاطبان این شبکه اجتماعی است.
Pinterest به عنوان یکی از برترین شبکه‌های اجتماعی تصویری، مخاطبان خاص خود را دارد که مایلند لایک و فالوور بیشتری داشته باشند. پس با طراحی سایت خدمات پینترست، به مشتریان خود خدمات گوناگونی ارائه دهید و کسب درآمد کنید.

سایت آماده فروش خدمات پینترست pinterest

فهرست پکیج های سایت آماده فروش خدمات پینترست pinterest


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت مشتریان
تغییر موجودی مشتری توسط مدیر
شارژ کیف پول مشتری(زرین پال)
قیمت (تومان) 5,000,0009,000,00012,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده میفرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد.لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما میتوانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید.با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی میکنیم شما میتوانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود میباشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

سایت آماده فروش خدمات پینترست pinterest

سایت فروش فالوور و لایک پینترست

سایت آماده فروش خدمات پینترست قابلیت افزایش لایک پینترست و افزایش فالوور را دارا میباشد. شما میتوانید با استفاده از این نسخه تجاری آماده شده توسط شرکت رایا پارس کسب و کار خود را در جهت ارائه این خدمات به مشتریان و کاربران خود رونق بسیار زیادی ببخشید و در زمان و هزینه های سازمانی خود حداکثر صرفه جویی را داشته باشید.

پینترست یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در میان کاربران است که به آن ها این امکان را می‌دهد تا تصاویر مربوط به پروژه، کالاها و خدماتی که دوست دارند را به سادگی در بین هم به اشتراک بگذارند. شما می‌توانید Pinterest را به عنوان یک پنل پیام رسان یا یک وب سایت با قابلیت‌های سازمانی بیشتر در نظر بگیرید. همچنین می‌توانید از آن به عنوان یک ابزار نشانه گذاری استفاده کنید. پینترست ترکیبی از دو واژه ی pin به معنای سنجاق کردن و interest به معنی علاقه است. در واقع این نرم افزار مانند بوردی است که بر روی آن علایق خود را سنجاق می کنید. بسیاری از تصاویر ذخیره شده در Pinterest قابل کلیک هستند و می‌توان آن‌ها را در یک صفحه‌ی جدید باز کرد.

به عنوان مثال، Pinterest یک ابزار بسیار محبوب برای دستور پخت است. شما می‌توانید بر روی تصاویر غذاهای خوشمزه کلیک کنید تا به دستور پخت آن دسترسی پیدا کنید. همچنین می‌توانید آن را در بورد دستور پخت خود ذخیره کنید تا بعدا به آن دسترسی پیدا کنید. شبکه اجتماعی پینترست پر از قابلیت جدید و ایده است. اگر تا کنون از این شبکه اجتماعی استفاده نکرده‌اید می‌توانید با عضویت در آن روزانه ایده‌های بسیاری به دست آورید. مهم نیست که در چه زمینه‌ای فعالیت دارید، افراد بسیاری هستند که شما یا کسب و کارتان را دنبال خواهند کرد. در واقع باید گفت پینترست جاییست برای دیده شدن اما تعداد فالوور ها و کاربران شما در صفحه شخصی تان در پینترست بسیار اهمیت دارد از این رو از طریق خرید لایک پینترست و فالوور پینترست میتوانید به این هدف دست پیدا کنید.

نحوه راه اندازی این سایت به این صورت است که شما در ابتدا باید یک دامنه و هاست تهیه بفرمایید و سپس سایت توسط تیم رایا پارس راه اندازی میشود. سایت تهیه شده به یک سایت اصلی متصل است که کلیه خرید های صورت گرفته را بانجام میرساند و شما فعالیت خاصی را انجام نمیدهید.

شرکت رایا پارس در راستای تحقق این هدف بر آمده است و به متقاضیان ارائه دهنده خدمات پینترست سایت هایی را با امکانات ویژه ارائه میدهد.