سایت آماده فروش خدمات تیک تاک tik tok

فهرست پکیج های سایت آماده فروش خدمات تیک تاک tik tok


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت مشتریان
تغییر موجودی مشتری توسط مدیر
شارژ کیف پول مشتری(زرین پال)
قیمت (تومان) 2,500,0003,500,0005,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

سایت فروش لایک و فالوور تیک تاک tik tok

سایت آماده فروش خدمات تیک تاک قابلیت افزایش لایک ویدئو tik tok و افزایش فالوور تیک توک را دارا میباشد. شما میتوانید با استفاده از این نسخه تجاری آماده شده توسط شرکت رایا پارس کسب و کار خود را رونق بسیار زیادی ببخشید و در زمان و هزینه های سازمانی خود حداکثر صرفه جویی را داشته باشید.

تیک تاک Tik Tok یا به عبارتی تیک توک یک برنامه یا اپلیکیشن برای اشتراک گذاری ویدئو ها و کلیه اطلاعات ویدئویی شما در فضای وب است شبکه اجتماعی تیک تاک (TikTok) به اپلیکیشن رقیبی برای فیسبوک و اینستاگرام تبدیل شده است شما می‌توانید در این شبکه اجتماعی ویدیو و موسیقی های خود را به سادگی با دیگران به اشتراک بگذارید و از آن لذت ببرید.

کاربران می‌توانند ویدئوهای کوتاهی از خود در حال آشپزی، رقص یا انجام کارهای روزمره ضبط کنند و در ادامه با افزودن موسیقی یا افزایش یا کاهش سرعت ویدئو و یا افزودن فیلتر به آن، ویدئو خود را به اشتراک بگذارند.

بعد از راه اندازی صفحه شخصی خود و شروع به فعالیت در این شبکه اجتماعی مانند هر شبکه اجتماعی دیگر ارزش صفحه خود را با افزایش تعداد لایک و فالوور های خود بالا ببرید.

یکی از خدمات مجموعه رایا پارس طراخی سایت هایی به صورت آماده برای صاحبان کسب و کارهایی است که در صدد ارائه خدماتی این چنینی به کاربران این شبکه اجتماعی بر آمده است.

خدمات درج شده در این سایت ها میتواند خدماتی نظیر لایک و فالوور تیک توک باشد.

شما به عنوان صاحبان کسب و کارهای آنلاین میتوانید این خدمات را در سایت خود قرار داده تا علاقه مندان به این اپلیکیشن بتوانند از این خدمات به راحتی در جهت محبوبیت شبکه های خود استفاده نمایند.

برای راه اندازی این سایت ابتدا باید یک دامنه و هاست تهیه بفرمایید و در ادامه تیم رایا پارس سایت تهیه شده را بارگذاری مینمایند. این سایت آماده از طریق API به یک سایت اصلی وصل شده است که کلیه خرید هایی که صورت میگیرد را بانجام میرساند و شما نیازی به فعالیت خاصی ندارید.