سایت آماده فروش خدمات imdb

سایت آماده فروش خدمات imdb یکی از خدماتی است که شرکت رایا پارس برای افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در فضای مجازی را دارند فراهم کرده است. خدماتی که در این خصوص به سایت imdb ارائه میشود شامل افزایش بازدید و افزایش رای دادن (Vote) میباشد. شما میتوانید علاقه مندان به صنعت سینما که تمایل به بحث ارتباط برقرار کردن با افراد خارج از ایران دارند را به سرویس های ارائه شده در این نسخه سایت آماده جلب نمایید.
سایت آماده فروش خدمات imdb

فهرست پکیج های سایت آماده فروش خدمات imdb


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت مشتریان
تغییر موجودی مشتری توسط مدیر
شارژ کیف پول مشتری(زرین پال)
قیمت (تومان) 5,000,0009,000,00012,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده میفرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد.لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما میتوانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید.با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی میکنیم شما میتوانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود میباشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

سایت آماده فروش خدمات imdb

طراحی سایت برای فروش خدمات imdb

در سایت imdb خدماتی مانند معرفی هنرمندان، امتیاز دهی کاربران، رتبه بندی فیلم ها، بورد های تالار گفتگو، اطلاعات کامل فیلم، رتبه بندی برترین فیلم ها و سریال ها و ... دارا میباشد.
 
 
سایت آماده فروش خدمات imdb به این صورت است که شما در ابتدا باید یک دامنه و هاست تهیه بفرمایید. و در ادامه تیم فنی شرکت رایا پارس سایت را راه اندازی مینمایند. فرآیند کاری این سایت به این صورت است که شما قابلیت تعریف هر کدام از محصولات (افزایش بازدید imdb و افزایش رای imdb) را با تعیین قیمت دارید. سایت آماده شما به یک سایت اصلی از طریق API اتصال داده شده است که کلیه درخواست های کاربران به آن ارسال میشود. و سایت اصلی وظیفه پاسخگویی و اجرای درخواست را دارد. و شما هیچگونه فعالیتی در این خصوص انجام نمیدهید.
این سایت آماده با زبان برنامه نویسی php نوشته شده است و در پنل مدیریت شما قابلیت هایی مانند مدیریت مشتریان، مدیریت منو، انتخاب محصول، تعیین قیمت محصول و ... را دارا میباشد. این سایت قابلیت اتصال به درگاه های پرداخت بانک های رسمی و درگاه های پرداخت واسط را دارد. و کاربران شما میتوانند پس از درخواست سفارش خود مبلغ را واریز نمایند. و با توجه به مبلغ کیف پولی که شما در حساب کاربری سایت اصلی شارژ نموده اید. سفارش صورت گرفته بانجام میرسد.
شرکت رایا پارس این خدمت خاص و جدید را جهت توسعه کسب و کار شما در فضای مجازی ایجاد نموده است. شما میتوانید با تهیه یک نسخه از سایت آماده فروش خدمات imdb به مشتریانی که تمایل دارند حساب کاربری imdb خود را ارتقا دهند ارائه نمایید. توسط این سامانه میتوانند بازدید ویدئوها و رای های خود را افزایش دهند. با توجه به این امر که سایت imdb یک سایت معتبر بین المللی در زمینه معرفی هنرمندان جهان میباشد، هنرمندان کشور عزیزمان تمایل زیادی برای معرفی خود در این سایت را دارند.
شرکت رایا پارس با کمک تیم مجرب خود توانسته است، خدمات خرید سایت آماده را برای آن دسته از عزیزانی که تمایل به سرمایه گذاری در فضای مجازی را دارند، را بوجود بیاورد.