سایت آماده فروش خدمات imdb

فهرست پکیج های سایت آماده فروش خدمات imdb


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت مشتریان
تغییر موجودی مشتری توسط مدیر
شارژ کیف پول مشتری(زرین پال)
قیمت (تومان) 2,500,0003,500,0005,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

 
 
در سایت imdb خدماتی مانند معرفی هنرمندان، امتیاز دهی کاربران، رتبه بندی فیلم ها، بورد های تالار گفتگو، اطلاعات کامل فیلم، رتبه بندی برترین فیلم ها و سریال ها و ... دارا میباشد.
سایت آماده فروش خدمات imdb به این صورت است که شما در ابتدا باید یک دامنه و هاست تهیه بفرمایید. و در ادامه تیم فنی شرکت رایا پارس سایت را راه اندازی مینمایند. فرآیند کاری این سایت به این صورت است که شما قابلیت تعریف هر کدام از محصولات (افزایش بازدید imdb و افزایش رای imdb) را با تعیین قیمت دارید. سایت آماده شما به یک سایت اصلی از طریق API اتصال داده شده است که کلیه درخواست های کاربران به آن ارسال میشود. و سایت اصلی وظیفه پاسخگویی و اجرای درخواست را دارد. و شما هیچگونه فعالیتی در این خصوص انجام نمیدهید.
این سایت آماده با زبان برنامه نویسی php نوشته شده است و در پنل مدیریت شما قابلیت هایی مانند مدیریت مشتریان، مدیریت منو، انتخاب محصول، تعیین قیمت محصول و ... را دارا میباشد. این سایت قابلیت اتصال به درگاه های پرداخت بانک های رسمی و درگاه های پرداخت واسط را دارد. و کاربران شما میتوانند پس از درخواست سفارش خود مبلغ را واریز نمایند. و با توجه به مبلغ کیف پولی که شما در حساب کاربری سایت اصلی شارژ نموده اید. سفارش صورت گرفته بانجام میرسد.
شرکت رایا پارس این خدمت خاص و جدید را جهت توسعه کسب و کار شما در فضای مجازی ایجاد نموده است. شما میتوانید با تهیه یک نسخه از سایت آماده فروش خدمات imdb به مشتریانی که تمایل دارند حساب کاربری imdb خود را ارتقا دهند ارائه نمایید. توسط این سامانه میتوانند بازدید ویدئوها و رای های خود را افزایش دهند. با توجه به این امر که سایت imdb یک سایت معتبر بین المللی در زمینه معرفی هنرمندان جهان میباشد، هنرمندان کشور عزیزمان تمایل زیادی برای معرفی خود در این سایت را دارند.
شرکت رایا پارس با کمک تیم مجرب خود توانسته است، طراحی سایت آماده فروش خدمات imdb را برای آن دسته از عزیزانی که تمایل به سرمایه گذاری در فضای مجازی را دارند، را بوجود بیاورد.