ابزار ساخت بک لینک رایگان


نام دامنه را وارد کنیددرحال اجرا...

درباره ابزار ساخت بک لینک رایگان

معرفی ابزار رایگان بک لینک

 

نحوه ساخت بک لینک، همیشه جز دغدغه های وب مستران و مدیران سایت ها است.

بک لینک (backlink) برای موتور جستجو گوگل حکم رای را دارد. به این معنا که وقتی سایتی به وب سایت شما لینک می دهد؛ برای گوگل اینگونه معنا پیدا می کند که به محتوا و سایت شما رای داده است. استمرار این لینک ها و رای ها باعث ارتقا جایگاه سایتتان در گوگل می شود. از همین رو، می توان لینک دهی را بخش مهمی در سئو سایت دانست.

چگونه بک لینک دریافت کنیم؟

برای دریافت بک لینک بر اساس قوانین سئو کلاه سفید، باید به طور طبیعی از دیگر سایت ها به وب سایت شما لینک داده شود. اما گاهی برای دریافت بک لینک از سایت های دیگر، افراد یا backlink را می خرند یا خودشان به سایتشان لینک می دهند.
اگر جز افرادی هستید که تعداد انبوهی از backlink را خریداری کرده اید؛ باید متاسفانه به شما بگوییم که سایتتان وارد لیست اسپم گوگل شده است!
زیرا، این خرید انبوه و یا ایجاد مزرعه لینک، کاملا توسط پنگوئن گوگل شناسایی می شود.
پیشنهاد می کنیم اگر دچار مزرعه لینک و یا pbn شده اید، از طریق سرچ کنسول، آنها را پاک و به گوگل اعلام کنید تا بعد از بررسی سایتتان، شما را از لیست اسپم خارج کند. همچنین، در صورتی که از کیفیت لینک های سایتتان اطلاع کافی ندارید؛ می توانید با ابزار بررسی لینک های شکسته و خراب، این موضوع را بررسی نمایید.
روش دیگر ایجاد لینک این است که صاحب سایت، خودش برای سایتش لینک بسازد. این نحوه لینک سازی جزء سئو خاکستری محسوب می شود. اینگونه لینک سازی اگر طبیعی انجام پذیرد و گوگل متوجه غیر طبیعی بودن آن نشود؛ می تواند نتایج خارق العاده ای را برای سایتتان به ارمغان بیاورد.

ساخت بک لینک رایگان

آسان ترین راه برای ساخت بک لینک رایگان، استفاده از ابزار ساخت بک لینک رایگان است.
شرکت رایاپارس با تلفیق دانش و استراتژی، ابزارهای سئو را به صورت رایگان عرضه کرده است؛ تا مدیران سایت ها و وبمستران بتوانند با استفاده از ابزار سئو، نقاط ضعف وب سایتشان را تشخیص دهند. ویژگی ممتاز این ابزارها این است که شما بدون داشتن دانش تخصصی از سئو، می توانید از آنها استفاده کنید.
ابزار ساخت بک لینک رایگان، یکی از ابزارهای ارائه شده در بخش آنالیز سئوی سایت است. به کمک این ابزار می توانید تمام بک لینک هایی که به سایتتان وارد شده است را بررسی کنید.
برای استفاده از آن ابتدا باید URL مورد نظر خود را وارد کنید. سپس با کلیک بر دکمه "اجرا" لیست تمام لینک های وارد شده به صفحه مورد نظرتان نمایش داده می شود. سپس، این ابزار به تحلیل لینک ها می پردازد.

قابلیت دیگر این ابزار این است که:

شما با درج آدرس دامنه رقبای خود می توانید بک لینک های آنها را مشاهده و بر اساس آن، استراتژی سایت خود را قرار دهید.

کلام آخر

لینک سازی و روش های آن موضوع پیچیده و گسترده ای است. نکته مهم در backlink، کیفیت محتوای شما است. هر چه سایت شما از محتوای بهتری برخوردار باشد؛ درصد دریافت لینک از دیگر سایت ها نیز بیشتر است.
اگر جزء افرادی هستید که خودتان لینک سازی را انجام می دهید؛ دقت کنید که backlink، راه رفتن روی خط جریمه گوگل است!
یعنی با کمی بی دقتی در نحوه دریافت بک لینک، ممکن است به طور کلی از نتایج گوگل حذف شوید. پس بهتر است با تقویت محتوا و سئو سایت، لینک های با کیفیت و معتبری را دریافت کنید تا در صفحات جستجو گوگل نتایج بهتری را کسب نمایید.