DNS ابزار مشاهده رکوردهای


آدرس صفحه مورد نظر را وارد نماییددرباره DNS ابزار مشاهده رکوردهای

معرفی ابزارهای دامنه

 

وب سایت های زیادی در فضای وب فعال هستند. آنها توسط سرورهایی که در سراسر جهان قرار دارند، میزبانی و مدیریت می شوند. برای پیدا کردن میزبان وب سایت نیاز به یک دایرکتوری است و بدون آن پیدا کردن وب سایت ها غیر ممکن است.
Domain Name System، که به اختصار به آن DNS می گویند؛ بزرگ ترین پایگاه داده دیجیتالی در جهان است. این پایگاه داده حاوی اطلاعاتی در مورد وب سایت ها است. وب سایت ها دارای آدرس آی پی هستند، که نام دامنه همراه با آدرس آی پی، در این پایگاه داده ذخیره می شود. به فایل های پایگاه داده که وظیفه مشخص کردن نحوه پاسخگویی مرورگرها را تعیین می کنند را DNS می گویند که برای ست کردن دامنه بر روی هاست و آغاز فعالیت در سئو سایت نیازمند DNS هستید.

ابزار مشاهده رکوردهای DNS

در علم کامپیوتر، رکوردهای DNS، فایل های مسیردهی نامیده می شوند. وقتی یک سرور درخواست یک کاربر برای بازدید از یک وب سایت خاص را می فرستد، درخواست به پایگاه داده DNS فرستاده می شود. این پایگاه داده، سوابق خود را بررسی و آدرس آی پی وب سایت را پیدا می کند و آن را به سرور درخواست کننده ارسال می نماید. پس از دریافت این اطلاعات، سرور درخواست کننده از آدرس آی پی برای پیدا کردن وب سایت و نمایش آن به کاربر استفاده می کند.
اگر می خواهید سوابق DNS از یک دامنه را پیدا کنید، باید از ابزار سئو استفاده کنید. این ابزار می تواند سوابق DNS را برای شما به نمایش بگذارد.
برای استفاده از ابزار مشاهده رکوردهای DNS، با وارد کردن آدرس صفحه مورد نظرتان قادر به مشاهده نتایج رکوردهای DNS، خواهید بود.

جمع بندی

به طور کلی، وجود سوابق DNS برای تعویض هاست و دامنه و همچنین در سئو سایت نیز مهم و با اهمیت است.
شرکت رایاپارس با تلفیق دانش و استراتژی، با طراحی ابزار مشاهده رکوردهای DNS، گامی موثر برای پیدا کردن کدهای DNS هر وب سایتی را فراهم کرده است.