ابزار بررسی کش گوگل


حداکثر 20 لینک (هر لینک در یک سطر)درحال اجرا...

درباره ابزار بررسی کش گوگل

 ابزار های تحلیلی سایت

ابزار بررسی کش گوگل، روشی برای اطلاع از موقعیت صفحات وب سایت در حافظه پنهان موتور جستجو گوگل است.

این ابزار، حافظه پنهان و یا کش گوگل را بررسی می­ کند. به کمک ابزار کش گوگل، می توانید علاوه بر بررسی کش گوگل، از وجود وب سایتتان در نتایج گوگل نیز مطمئن شوید، که این موضوع اهمیت بالایی در سئو سایت نیز دارد.

ابزار کش گوگل

به کمک ابزار رایگان بررسی کش گوگل، شما امکان بررسی صفحات سایتتان را دارید.

برای استفاده از این ابزار، ابتدا آدرس صفحه مورد نظرتان را وارد نمایید. سپس، بر روی دکمه " اجرا" کلیک کنید. درعرض چند ثانیه نتیجه برای شما نمایش داده می ­شود.

تفاوت ابزار بررسی کش گوگل رایا پارس با دیگر ابزارهای موجود این است که شما می توانید به طور همزمان 20 دامنه را وارد و بررسی نمایید.

فقط دقت کنید که هر URL، باید در سطر جداگانه ­ای درج شود.

مزیت ابزار بررسی کش گوگل

شما با استفاده از ابزاز بررسی کش گوگل، می ­توانید از صفحات پنهانی سایتتان که برای کاربران نمایش داده نمی شود؛ آگاه شوید. حافظه پنهان گوگل، راهی برای ذخیره اطلاعات سایت به طور موقت است.

به طور کلی، اطلاعات ذخیره شده در حافظه پنهان گوگل، معمولا شامل تصاویر و کدهای HTML می ­باشد. این ابزار برای مدیران سایت­ ها می­ تواند بسیار مفید واقع شود؛ زیرا به راحتی قادر خواهند بود که صفحات سایت خود را در گوگل آنالیز کنند.

مزیت بسیار مهم و کاربردی کش گوگل در سئو سایت است. به عنوان مثال، شما می­ خواهید میزبان هاست خود را تغییر دهید. در نتیجه باید آدرس DNS دامنه را به روز کنید. این موضوع بین 24 تا 72 ساعت زمان می ­برد. در این بازه اگر کاربری قصد داشته باشد که به سایت شما دسترسی پیدا کند، گوگل، فایل ­ها و پیوندهای ذخیره شده در حافظه پنهان خود را به نمایش خواهد گذاشت.

مزیت بعدی کش گوگل، کاهش استفاده از پهنای باند و افزایش سرعت سایت است.

به همین دلیل، تحلیل و بررسی وب سایت با ابزار بررسی کش گوگل، بسیارمهم است. زیرا، می ­تواند با افزایش سرعت لودینگ صفحات سایت، باعث رشد بیزینستان در بین تجارت های آنلاین شود. این ابزار بستری را برای سئو کاران فراهم می ­کند که به کمک آن می­ توانند تجزیه و تحلیل وب سایت خود را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند.

دقت کنید که موتور جستجو گوگل، آخرین بررسی خود را از سایتتان ذخیره می ­کند. پس ممکن است، گاهی صفحه ذخیره شده در گوگل با صفحه موجود در وب سایتتان متفاوت باشد. این موضوع را نیز به کمک این ابزار می­ توانید بررسی نمایید.

به طور خلاصه، ربات ­های گوگل که وظیفه ایندکس کردن صفحات سایت را برعهده دارند؛ صفحات قبلی سایت که ایندکس شده را در حافظه پنهان خود نگه می ­دارند. ابزار بررسی کش گوگل، به شما امکان آنالیز و بررسی آخرین صفحات سیو شده در گوگل را می دهد.

سخن نهایی

در سئو سایت، مهمترین بخش، تولید محتوا یونیک و منحصر به فرد است که پیشنهاد ویژه ما برای شما این است که برای تولید محتوای یونیک وب سایتتان  از ابزار ماشین باز نویسی محتوا استفاده نمایید. 

برای اثر بخشی محتوای تولید شده و ارتقا رتبه در موتور جستجو گوگل، باید محتواهای سایت توسط خرنده های گوگل پیمایش شوند. ابزار بررسی کش گوگل به شما برای آگاهی بخشیدن درباره این موضوع که آیا سایت شما توسط گوگل ایندکس و فهرست بندی شده است یا خیر، کمک می­ کند.

خزنده­ های گوگل بعد از بررسی هر صفحه، نسخه ای از مطالب آن صفحه را ذخیره می نماید. بعد از سرچ کاربر در موتور جستجو گوگل، اگر کلمه سرچ شده با مطالب ذخیره شده در کش گوگل مطابقت داشته باشد، آن صفحه از سایت برای کاربر نشان داده می­ شود.

همچنین، اگر وب سایتی به دلایل فنی به طور موقت از کار افتاده باشد به کمک حافظه پنهان گوگل، می توانید صفحات سایت را به کاربران نمایش دهید.