ابزار وضعیت ایندکس صفحات در گوگل


آدرس صفحه مورد نظر را وارد نماییددرباره ابزار وضعیت ایندکس صفحات در گوگل

 ابزار های تحلیلی سایت

ایندکس و یا دیده شدن صفحات سایت توسط خزنده های موتور جستجو گوگل باعث ارتقا رتبه وب سایت ها در صفحات جستجو گوگل و همچنین، باعث کسب نتایج بهتری از سئو سایت می شود. به همین دلیل، بسیاری از مالکان سایت ها و وبمستران، از ابزارهایی برای بررسی ایندکس صفحات سایت خود استفاده می کنند تا با دقت و راحتی بیشتری دریابند که کدام صفحات سایت مورد نظرشان توسط خزنده ها ایندکس و خزش شده اند. شرکت رایاپارس برای راحتی بیشتر و تسریع در این امر، ابزاری را به صورت رایگان در دسترس شما قرار داده است تا به کمک آن در کمترین زمان ممکن وضعیت صفحات سایت خود را بررسی نمایید.

ابزار وضعیت ایندکس صفحات در گوگل

ابزار وضعیت ایندکس صفحات در گوگل، می تواند به شما بگوید که چه تعداد از صفحات سایت شما توسط گوگل ایندکس شده اند. برای استفاده از این ابزار، آدرس صفحه ای که می خواهید بررسی شود را وارد کرده و روی دکمه "اجرا" کلیک کنید. سپس ابزار، درخواست شما را پردازش می کند. این کار تنها چند ثانیه طول خواهد کشید و تعداد محتواهایی که توسط گوگل ایندکس شده است را نمایش می دهد.

چگونه صفحات وب خود را به سرعت ایندکس کنید؟

اگر نتیجه نشان دهد که تعداد زیادی از صفحات شما توسط گوگل دیده نشده است، با ایجاد سایت مپ قادر به رفع این مشکل خواهید بود. سایت مپ حکم نقشه راه را برای خزنده های گوگل  دارد. سایت مپ یک فایل xml است که شما می توانید روی سرور خود نصب کنید تا رکورد تمام صفحات وب سایت شما را ثبت نماید. برای این منظور نیز می توانید به کمک ابزار تولید سایت مپ، نقشه وب سایت خود را به گوگل اعلام نمایید.

جمع بندی

گوگل مرتبا میلیون ها وب سایت را بازدید می کند و شاخصی برای هر وب سایت در نظر می گیرد. با این حال، ممکن است صفحاتی در سایت شما وجود داشته باشد که از دید خزنده های تیزبین و دقیق گوگل پنهان بماند. ابزار وضعیت ایندکس صفحات در گوگل به شما برای رفع این مشکلات کمک فراوانی خواهد کرد.
امیدواریم به کمک مجموعه ابزارهای سئو در آنالیز و سئو سایت، رشد فراوانی را تجربه نمایید.