ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی


نام دامنه خود را وارد نمایید :


واژگان کلیدی :


بررسی تا نتیجه :

 


هر واژه کلیدی را در یک خط وارد کنید.

مثال:
keyword1
keyword2
keyword3درحال اجرا...

درباره ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی

معرفی ابزار رایگان انتخاب کلمه کلیدی

 

برای تعیین استراتژی برای سئو سایت، اولین گام، تعیین کلمات کلیدی است. مفهوم کلمه کلیدی این است که اگر کاربران واژه کلیدی که برای سایتتان در نظر گرفته اید را سرچ کنند، صفحات سایت شما در نتایج برایشان نشان داده شود. برای تعیین استراتژی و تشخیص نحوه بهینه سازی سایت باید جایگاه کلمات کلیدی وب سایتتان را در بازه های کوتاه مدت در صفحات جستجو گوگل (SERP) بررسی نمایید. از همین رو، شرکت رایاپارس با تلفیق دانش و استراتژی، ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی را طراحی کرده و به صورت رایگان در اختیار وبمستران و مدیران سایت ها قرار داده است.

کاربرد بدست آوردن جایگاه کلمه کلیدی

موقعیت کلمه کلیدی به معنای جایگاه و رتبه سایت هنگام سرچ آن کلید واژه در گوگل است. اکثر کاربران برای رسیدن به موضوعی که در گوگل سرچ کرده اند؛ فقط صفحه اول را بررسی کرده و درصد کمی از افراد به صفحات بعدی گوگل، رجوع می کنند. در صفحه نخست نیز، 3 رتبه اول، بالاترین درصد کلیک را دارند. به همین دلیل، مدیران وب سایت ها خواهان رسیدن به 3 رتبه برتر گوگل هستند.

کاربرد دیگر بدست آوردن جایگاه واژگان کلیدی این است که شما با آگاهی از رتبه های رقبا خود در هر کلمه کلیدی، می توانید با توجه به عملکرد آنها، استراتژی سئو سایت را تعیین کنید.

ابزار تعیین جایگاه کلید واژه

در ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی با درج دامنه سایت مورد نظرتان به همراه واژگان کلیدی، جایگاه وب سایتتان را در گوگل مشاهده کنید.
به عنوان مثال، شما سایتی در زمینه پوشاک دارید. برای کلمه کلیدی بهترین پوشاک زنانه، سئو سایت خود را انجام داده اید. حال، باید بدانید که اگر کاربری این عبارت را سرچ کند، موتور جستجو گوگل، سایت شما را در صفحه اول، جزء 10 نتیجه برتر نشان خواهد داد یا خیر!

پس، سریع ترین و بهترین راه، استفاده از ابزار پوزیشن ترکر است.

روش استفاده از ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی

نکته حائز اهمیت درباره ابزارهای ما این است که بدون داشتن آگاهی و دانش از سئو سایت می توانید از این ابزارها استفاده کنید.
برای استفاده از ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی به روش زیر اقدام نمایید.
ابتدا دامنه سایت مورد نظرتان را وارد کرده و سپس، واژگان و کلمات کلیدی که برای سایتتان در نظر گرفته اید را درج کنید.
دقت کنید که هر کلمه را در یک سطر وارد کنید.
مرحله بعد، انتخاب تعداد سرچ است. یعنی چه تعداد از نتایج گوگل برای یافتن جایگاه وب سایتتان مورد بررسی ابزار قرار گیرد. مرحله نهایی نیز کلیک بر روی دکمه "رتبه در واژگان کلیدی" است. در نهایت بعد از گذشت چند ثانیه نتایج برای شما نمایش داده می شود.
 نرم افزار پیدا کردن رتبه کلمات کلیدی در گوگل، جدولی را به شما نشان می دهد که رتبه سایت را در گوگل و یاهو مشخص می کند.

نتیجه گیری

با آگاهی از رتبه سایتتان می توانید برای رسیدن به هدف خود گام های موثرتری بردارید. با نتیجه به دست آمده، شما ایده بهتری برای رقابت برای کلمات کلیدی مورد نظر خود و نحوه رسیدن به اهدافتان را خواهید داشت. 
اگر از جایگاه وب سایتتان در موتور جستجو گوگل راضی نیستید؛ می توانید با استفاده از ابزار سئو، ایرادات و نقاط ضعف سایت خود را شناسایی و حل نمایید.