ابزار آنالیز لینک های صفحه


آدرس صفحه مورد نظر را وارد نماییددرباره ابزار آنالیز لینک های صفحه

معرفی ابزار رایگان بک لینک

 

لینک های سایت، بخش تاثیر گذاری در سئو سایت است. برای گوگل نحوه لینک دهی و کیفیت بک لینک های سایت اهمیت زیادی دارد. از همین رو، الگوریتم پنگوئن گوگل، وظیفه بررسی پیوندهای سایت را به عهده دارد. ابزار آنالیز لینک های صفحه، وسیله ای برای بررسی دقیق لینک های وب سایتتان است. برای بررسی دقیق لینک های سایت، بهتر است تمام صفحات وب سایت را به طور جداگانه مورد بررسی قرار دهید.

نحوه استفاده از ابزارآنالیز لینک های صفحه

استفاده از ابزار آنالیز لینک های صفحه بسیار آسان است. ابتدا آدرس سایت مورد نظر خود را در فیلد مخصوص قرار دهید. سپس، بر روی کلمه اجرا کلیک کرده تا نتایج برای شما نشان داده شود. ابزار آنالیز پیوندهای سایت، جدولی به شما نمایش می دهد، که شامل پیوندهای خارجی، داخلی و لینک های نوفالو است. همچنین، آدرس صفحاتی که به شما لینک داده اند نیز، برایتان مشخص می کند. شما به وسیله این ابزار قادر خواهید بود که لینک های شکسته صفحات خود را شناسایی کنید.

دلایل اهمیت ابزار آنالیز لینک های صفحه

به طور کلی، برای صاحبان وب سایت ها، استفاده از ابزار سئو، امری واجب است؛ زیرا برای کسب نتایج بهتر در گوگل باید به طور مستمر، سایت خود را آنالیز کنند. استفاده از ابزار آنالیز لینک های صفحه، مانند دیگر ابزارهای سئو، بسیار کارآمد است. به کمک این ابزار می توانید تعداد لینک های سایت رقبای خود را آنالیز کرده و با سایت خود مقایسه کنید. همچنین، با آگاهی از تعداد لینک های دیگر رقبایتان در فضای وب، استراتژی لینک سازی خود را انجام دهید.

تاثیر لینک سازی در سئو سایت و ارتقا رتبه وب سایت در موتور جستجو گوگل بسیار زیاد است. بنابراین، بهتر است به طور منظم لینک های وب سایت خود را کنترل نمایید تا با لینک های شکسته و یا نامناسب، باعث افت جایگاه سایتتان در گوگل نشوید. به همین منظور، شرکت رایا پارس، ابزار بررسی لینک های شکسته و خراب را نیز طراحی کرده است تا بتوانید به کمک آن، لینک های مخرب سایتتان را بررسی نمایید.
اگر نیاز به رفع پیوندهای شکسته و آنالیز لینک سازی دارید؛ می توانید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید .