ابزار آنالیز متا تگ


آدرس صفحه مورد نظر را وارد نماییددرباره ابزار آنالیز متا تگ

معرفی ابزار رایگان انتخاب کلمه کلیدی

 

متا تگ ها نقش مهمی در سئو سایت دارند. تگ های عنوان، دیسکریپشن، روبات و کنونیکال، 4 تگ مهم برای موتور جستجو گوگل است. برای ارتقا وب سایتتان در گوگل، بهینه سازی تگ های متا، مهم و تاثیرگذار است. شرکت رایا پارس، ابزار آنالیز متا تگ را در اختیار شما قرار داده است که به کمک آن می توانید متا سایت خود را بررسی و تقویت کنید. اگر برای ساخت متا به ابزار قدر تمندی نیاز داشتید، می توانید از ابزار ساخت متا تگ  استفاده نمایید.

ابزار آنالیز متا تگ

ابزار آنالیز متا تگ، بستری برای بررسی متا تگ های سایتتان است. با درج آدرس دامنه سایت مورد نظرتان، می توانید تمام بخش های متا تگ سایت را بررسی نمایید.
در ابزار آنالیز متا تگ، موارد زیر مورد بررسی قرار می گیرد.

عنوان صفحه

عنوان صفحه یا تایتل، جزء مهم ترین تگ ها محسوب می شود؛ زیرا تایتل، اولین بخش از سایت شما است که توسط موتور جستجو گوگل برای کاربران نمایش داده می شود. پس باید برای اثر بخشی بیشتر از عبارات و کلمات جذاب استفاده نمایید. در درج تایتل صفحه به این نکته توجه کنید که نباید طول عبارت شما از 70 کاراکتر بیشتر باشد.

متا دیسکریپشن

متا دیسکریپشن، بخشی است که شما می توانید، توضیحات مربوط به هر صفحه را در آن درج کنید. مزیت این تگ این است که کلمات سرچ شده از سوی کاربران را در صورت وجود در متن دیسکریپشن، رنگی می کند. این امر باعث کلیک کاربران بر روی آدرس سایت شما می شود. برای این بخش دقت کنید که طول دیسکریپشن از 160 کاراکتر بیشتر نشود. زیرا موتور جستجو گوگل فقط تا 160 کاراکتر را نمایش می دهد.
نکته ای که درباره نحوه نگارش دیسکریپشن به شما تاکید می کنیم این است که از کلمات اضافه مانند "و ، با" استفاده نکنید.

جمع بندی

ابزار تحلیل متا تگ، روشی کارآمد و موثر در آنالیز متا سایت است. همچنین می توانید به کمک این ابزار، کلمات کلیدی و نحوه نگارش متا تگ های سایت رقبا خود را نیز بررسی کنید.
از دیگر مزیت های استفاده از ابزار تحلیل متا میتوان به صرفه جویی در وقت و زمان اشاره کرد. همچنین، اگر نیاز به آنالیز و تحلیل دیگر بخش های سئو سایت دارید؛ می توانید با ابزار سئو، آن را بررسی نمایید.