ابزار بررسی حجم صفحه


آدرس صفحه مورد نظر را وارد نماییددرباره ابزار بررسی حجم صفحه

 ابزار های مدیریت وب سایت

 

ابزار بررسی حجم صفحه، یکی از مفیدترین ابزارها در سئو سایت است. به کمک این ابزار قادر خواهید بود که اندازه حجم هر صفحه از وب سایت خود را بیابید. این ابزار جادویی، به صورت آنلاین و رایگان توسط شرکت رایا پارس برای افراد فعال در حوزه سئو، مدیران و صاحبان سایت ها عرضه شده است. 
هر چه تعداد صفحات سایت، فیلم، تصاویر، فایل صوتی و عکس های گرافیکی وب سایت بیشتر شود، زمان لودینگ صفحات سایت نیز افزایش می یاید. از همین رو، برای عملکرد بهتر وب سایت، باید حجم صفحات سایت خود را بررسی کنید.

ابزار اندازگیری حجم صفحه

عملکرد هر وب سایت بر اساس زمان لازم برای باز کردن یک صفحه سایت محاسبه می شود. ابزار اندازه گیری حجم صفحه به شما برای بررسی اندازه هر صفحه از سایتتان کمک خواهد کرد.
بارزترین ویژگی این ابزار افزایش سرعت لودینگ صفحات سایت است.
اگر صفحات سایت شما از سرعت لود پایینی برخوردار است و این موضوع منجر به افزایش نرخ پرش سایتتان شده، می توانید به 2 شیوه این موضوع را حل نمایید. 
اولین اقدام برای حل این موضوع، استفاده از ابزار بررسی سرعت سایت است. 
راهکار دومی که پیشنهاد می دهیم، استفاده از ابزار بررسی حجم صفحه است که به کمک آن قادر خواهید بود با کاهش حجم صفحات سایت، سرعت لودینگ وب سایتتان را افزایش دهید.

روش استفاده از ابزار اندازه گیری حجم صفحه سایت 

اگر به دنبال راهی برای بررسی اندازه حجم صفحه وب سایتتان هستید، ابزار بررسی گر اندازه حجم صفحه، ساده ترین روشی است که می توانید از آن استفاده نمایید.
استفاده از ابزار بررسی حجم صفحه بسیار آسان است. برای استفاده از این ابزار، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آدرس صفحه وب مورد نظر خود را جهت بررسی در کادر تعیین شده درج کنید. سپس، بر روی دکمه "اجرا" کلیک نمایید. نتایج در عرض چند ثانیه از جمله اندازه صفحه در هر بایت و کیلو بایت برای شما نمایش داده می شود.

سخن پایانی

امیدواریم به کمک ابزار اندازه گیری حجم صفحات سایت، بتوانید در سئو سایت، نتایج خوبی را بدست آورید. 
تجربیات خودتان را درباره استفاده از این ابزار با ما در میان بگذارید.