ابزار تشخیص محتوای کپی شده و کپی بودن متن

متن خود را در کادر زیر وارد نموده و دکمه بررسی را وارد نماییدحداکثر 1000 محدودیت واژگان برحسب جست و جو.
کل واژگان: 0

درحال اجرا ...

درباره ابزار تشخیص محتوای کپی شده و کپی بودن متن

معرفی ابزار رایگان انتخاب کلمه کلیدی

 

کپی بودن یا سرقت ادبی جزء موضوعات مهم در سئو سایت محسوب می شود. الگوریتم پاندا گوگل به راحتی به کپی بودن متن وب سایت ها پی می برد که همین موضوع باعث اسپم شدن و حتی خروج آنها از نتایج جستجو گوگل می شود. شرکت رایا پارس که جز شرکت های فعال در حوزه های دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت است؛ ابزاری را در اختیار شما قرار داده که بتوانید به کمک آن از یونیک بودن محتوا های وب سایتتان اطمینان کسب نمایید.

ابزار تشخیص کپی بودن متن

ابزار تشخیص محتوای کپی شده و کپی بودن متن، روشی کاربردی برای بررسی محتوا است که بعد از درج مطلب خود و کلیک بر روی دکمه "بررسی" میزان یونیک بودن و مطالب تکراری محتوای شما را اعلام می کند.
اگر صاحب وب سایتی هستید که تولید محتوای خود را به شرکت ها و افراد متخصص در این حوزه سپرده اید؛ می توانید از طریق ابزار تشخیص محتوا کپی شده، درصد کیفیت و درستی کار آنها را بسنجید. راپا پارس با در اختیار گذاشتن ابزارهای سئو، به سئو کاران و صاحبان کسب و کارها برای به دست آوردن نتایج بهتر در بیزینس شان کمک می کند.

چرا محتوا مهم است؟

برای موفقیت در عرصه رقابت دیجیتال مارکتینگ باید سایت شما در رتبه های برتر نتایج موتور جستجو گوگل قرار گیرد که مهم ترین راه برای رسیدن به این منظور، تولید محتوای یونیک و با کیفیت است. قطعا فعالان فضای وب، عبارت محتوا، پادشاه است را بارها شنیده اند. بیل گیتس به عنوان فردی موفق و موسس شرکت مایکروسافت، همیشه از این جمله خود یاد می کند. همین عبارت میزان اهمیت و مهم بودن محتوای سایت شما را نشان می دهد. از همین رو، می توانید با نرم افزار تشخیص محتوا متن، کیفیت مطالب سایت خود را بررسی نمایید.

چگونه محتوا یونیک بنویسیم؟

برای نوشتن محتوایی که با کیفیت و یونیک باشد؛ راه های زیادی وجود دارد که 3 روش مهم آن عبارت اند از:

  • برداشت خود را بنویسید.
  •  نقل قول
  •  خلق محتوا یونیک

 در ادامه هر یک از موارد فوق را معرفی خواهیم کرد.

برداشت خود را بنویسید

افراد مبتدی و تازه کار در زمینه دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت، می توانند برای شروع به نوشتن و تولید محتوا با مطالعه چندین سایت برداشت خود را از آن مطلب بنویسند.
اما نکته ای که به آن تاکید داریم برای این روش از تولید محتوا این است که به یک سایت اکتفا نکنید و مطالب سایت های مختلف را مطالعه، سپس شروع به نوشتن کنید در غیر این صورت وب سایتتان دچار کپی اسکیپ می شود.                            

نقل قول

اگر محتوای کپی شده و تکراری را از سایتی می خواهید درج کنید، با ذکر منبع و روش های ثبت نقل قول می توانید سایت خود را از تکرار و جریمه گوگل نجات دهید.
البته دقت کنید که روش نقل قول نیز حساسیت های بالایی دارد که بهتر است، قبل از پیاده سازی این روش با مطالعه و تحقیق، همه جوانب آن را بسنجید تا گوگل قادر به تشخیص محتوا کپی که در سایتتان قرار گرفته است؛ نباشد.

خلق محتوا

بهترین روش برای تولید محتوای یونیک، خلق محتوا توسط نویسنده است. افراد حرفه ای در حوزه سئو و تولید محتوا از این روش، برای نوشتن محتواهای سایت ها بهره می برند. خلق محتوا به این معنی است که شما بر اساس دانش خود و یا در صورت عدم آگاهی از موضوع مقاله با کسب اطلاعات، محتوای یونیک و یکتا را تولید کنید. با این روش دیگر نگران بررسی کپی بودن متن توسط الگوریتم های گوگل نیستید.

کلام آخر

شرکت رایاپارس با بهره مندی از تیمی متخصص در حوزه طراحی سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ می تواند شما را در موفقیت و کسب رتبه های برتر گوگل یاری رساند. همچنین تیم تولید محتوای رایا پارس قادر به تولید محتواهای یونیک و با کیفیت برای وب سایت شما و همچنین ارائه راهکارهای متفاوتی از نحوه تشخیص محتوا کپی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده و راه های ارتباطی در شبکه های اجتماعی رایاپارس با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان در زمینه سئو سایت دریافت نمایید.