ابزار شمارشگر لینک‌های داخلی سایت


آدرس صفحه مورد نظر را وارد نماییددرباره ابزار شمارشگر لینک‌های داخلی سایت

معرفی ابزار رایگان بک لینک

 

از ابزار شمارشگر لینک های داخلی سایت برای بررسی سریع و آسان لینک‌ها در صفحات سایت خود استفاده کنید. این ابزار رایگان چیزی است که شما برای شمارش تعداد لینک‌های خروجی در یک صفحه مشخص نیاز دارید. صاحبان سایت و وب مسترها باید به طور منظم لینک‌های خارجی صفحات سایت خود را بررسی کنند تا کیفیت وب سایت را تضمین نمایند. بنابراین توصیه می‌شود که به عنوان نقطه شروع برای حذف صفحاتی که به طور بالقوه به اعتبار سایت شما آسیب می‌رسانند از این ابزار استفاده کنید.

 ابزار شمارشگر لینک های داخلی سایت

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های یک سایت که باعث نگرانی صاحبان آنها می شود تعداد لینک های موجود در صفحات سایت است. تعداد و کیفیت لینک‌های سایت تعیین کننده رتبه وب سایت در موتور جستجو گوگل است. ابزار شمارنده لینک می‌تواند به شما در پی‌گیری ارتباطات داخلی، خارجی و ثبت صفحات سایتتان کمک کند. همچنین نشان می‌دهد که آیا آن‌ها به یکدیگر متصل هستند یا خیر. این ابزار در جمع‌آوری تمام اطلاعات مورد نیاز برای بهبود کیفیت یک صفحه وب بسیار مفید است. معمولا، صاحب سایت می‌خواهد بررسی کند که چند لینک داخلی و خارجی در یک صفحه از سایتشان وجود دارد.

برای استفاده از این ابزار آدرس سایت مورد نظر را به همراه http:// وارد کنید و گزینه "اجرا" را بزنید تا در عرض چند ثانیه نتایج برایتان ظاهر شود.

لینک فالو و آنفالو چیست؟

لینک‌های فالو لینک هایی هستند که خزنده های گوگل می توانند آن ها را پیگیری کنند و به وب سایت شما برسند. این لینک برای وب سایت سودمند است چون می‌تواند به شما کمک کند یک رتبه‌ خوب در موتورهای جستجو کسب کنید. لینک های نوفالو لینک هایی هستند که به خزنده های گوگل اعلام می کنیم که این صفحات و لینک ها را مورد پیمایش قرار ندهند.

جمع بندی

موثرترین راه برای بدست آوردن لینک های فالو، استفاده از ابزار شمارنده تعداد لینک های داخلی سایت است . شما می توانید با استفاده از نتایج این ابزار تغییرات لازم را در صفحات خود پیاده سازی کنید. لینک‌ها (هم داخلی و هم خارجی) باید با محتوای سایت مرتبط باشند و در زمینه مناسب استفاده شود تا به سئو سایت کمک کند. همچنین می‌توانید از روش مهمان شدن در یک سایت دیگر که مشابه سایت شماست و از آتوریتی بالا و ترافیک خوبی بهره مند است، استفاده کنید که می‌تواند منجر به رتبه‌بندی بهتر صفحه تان در موتور جستجو گوگل شود.

همچنین اگر نیاز به ساخت بک لینک با کیفیت دارید می توانید از ابزار ساخت بک لینک رایگان استفاده نمایید.