ابزار نمایش اطلاعات مرورگرنام مرورگر CCBot
نسخه 2.0
سیستم عامل
عامل کاربر CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)

درباره ابزار نمایش اطلاعات مرورگر

 ابزار های تحلیلی سایت

مرورگر، یک برنامه نرم افزاری است که به شما امکان می دهد، هنگام استفاده از اینترنت از صفحات وب بازدید کنید. برخی از محبوب ترین مرورگرها شامل گوگل کروم، فایرفاکس و اینترنت اکسپلور هستند. در حال حاضر، گوگل کروم، پرکاربرد ترین مرورگر در جهان است و همچنین به عنوان یکی از راحت ترین، امن ترین و سریع ترین مرورگرها محسوب می شود.
برای ورود به اینترنت و جستجو مطالب، می توانید از مرورگرهای مختلفی استفاده نمایید. اما هر مرورگر از نظر ساختار و ماهیت با دیگری متفاوت است. بنابراین، استفاده از ابزار نمایش اطلاعات مرورگر، می تواند اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیار مدیران وب سایت ها قرار دهد تا در صورت بروز مشکل از صفحه جستجو، آن را تشخیص داده و حل نماید.
کاربرد دیگری که برای این ابزار می توان نام برد، این است که در صورت آگاهی به موقع از مشکلات مرورگر، می توانید در سئو سایت نیز موفق تر عمل کنید.

کاربرد بررسی اطلاعات مرورگر

اولین کاربرد آگاهی از اطلاعات صفحات جستجو این است که می توانید بعد از اتمام پروسه طراحی سایت، نحوه عملکرد وب سایتتان را در مرورگرهای مختلف کنترل نمایید.
سپس، قادرخواهید بود، وب سایت خود را مطابق با انواع صفحات جستجو تغییر دهید.
کاربرد دوم بررسی اطلاعات مرورگر این است که گاهی شما از نسخه قدیمی برای ورود به موتورهای جستجو استفاده می نمایید که به دلیل آپدیت نبودن مرورگر، از برخی از امکانات بهره مند نمی شوید. این ابزار، به شما ورژن مرورگرتان را اطلاع می دهد که در صورت به روز نبودن آن، می توانید نسخه جدید مرورگرتان را بر روی سیستم خود نصب نمایید.

ابزار نمایش اطلاعات مرورگر 

ابزار نمایش اطلاعات مرورگر، روشی آسان برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحات جستجو است.
مزیت این ابزار این است که حتی برای کاربرانی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت ندارند، قابل استفاده و کاربردی است. زیرا، به کمک ابزار نمایش اطلاعات مرورگر، قادر خواهند بود که درباره بروزرسانی مرورگر خود اطلاعات کسب نمایند.
مزیت بعدی این ابزار، وجود رابط کاربری آسان است که بدون نیاز به هرگونه دانش و اطلاعاتی می توانید از آن استفاده نمایید. شما به محض ورود به صفحه ابزار نمایش اطلاعات مرورگر، اطلاعات صفحه جستجویی که با آن وارد شده اید به نمایش در خواهد آمد.
اطلاعات نمایش داده شده از مرورگرتان توسط این ابزار، عبارت اند از:

  •  نوع مرورگر
  •  نسخه مرورگر
  •  نوع سیستم عامل
  •  عامل کاربر

سخن پایانی

شرکت رایاپارس با تلفیق دانش و استراتژی، به کمک متخصصان طراحی وب سایت، ابزارهای آنالیز سئو سایت را به صورت رایگان عرضه کرده است که به کمک آنها بتوانید سئو سایت خود را تقویت نمایید.