ابزار شمارنده کاراکتر و کلمات

متن خود را در این جا وارد نمایید:نتایج

کل واژگان: 0 | کل کاراکترها: 0


درباره ابزار شمارنده کاراکتر و کلمات

معرفی ابزار  رایگان انتخاب کلمه کلیدی

 

شاید برای شما هم این پرسش پیش آمده باید که چرا باید برای شمارش کلمات و واژگان محتوا از ابزارها استفاده کنیم؟ آیا نمی شود خودمان بدون نیاز به ابزارها آن را بررسی نماییم؟ باید در جواب این سوال گفت این کار بسیار مشکل است. علاوه بر این، چه کسی می‌خواهد زمان زیادی را صرف شمارش واژگان متن کند در حالی که می تواند با استفاده از ابزار ها در وقت خود صرفه جویی کرده و نتیجه دقیق و مطلوب تری را به دست آورد. ابزار شمارنده کاراکتر و کلمات، می توانید تعداد کلمات را بدست آورد؟

این ابزار مانند یک ماشین حساب است که وقتی تعداد کلمات و جملات متن شما مناسب و بهینه باشد در سئو سایت نیز موفق تر ظاهر خواهید شد.

ابزار شمارنده کاراکتر و کلمات

ابزار واژه یاب، ابزاری است که ما آن را توسعه دادیم تا به شما برای پیدا کردن و محاسبه تعداد کاراکترهای متن نوشتاری تان کمک کند. این روش برای ارائه نتایج دقیق ساخته شده ‌است اما شمارنده متن رایگان بیش از یک ابزار برای نشان دادن تعداد کلمات و کاراکتر در محتوا است. این یک تحلیلگر محتوای متنی پیچیده است. به آن معنی است که می‌توانید به ابزار ما برای کمک به شما در پروژه‌های مربوط به محتوای خود اعتماد کنید و فرقی نمی کند شما نویسنده حرفه‌ای، کار آفرین آنلاین و یا فقط یک جستجوگر رسانه اجتماعی هستید.

استفاده از ابزار شمارنده کاراکتر و کلمات، رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد. در واقع تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که متن خود را در قسمت مشخص شده جای گذاری کنید و ابزار به طور خودکار اسکن را اجرا کرده و فورا ً نتایج را به شما نشان می دهد .

کلام آخر

در دیگر ابزارهای شمارشگر آنلاین، رایج است که نمونه ای از محتوای شما را در سرورهای خود نگه می دارند اما ما هیچ نمونه ای از محتوای شما را هنگامی که از ابزار شمارنده کاراکتر و کلمات استفاده می کنید نگه داری نخواهیم کرد.
 این اطمینان را می دهیم که محتوای شما 100 % ایمن و تنها توسط شما قابل ‌دسترس است. همچنین می‌توانید از ابزارهای رایگان دیگر مانند تشخیص محتوای کپی شده و کپی بودن متن و همینطور ابزار ماشین بازنویسی محتوا استفاده کرده تا کیفیت محتوای خود را افزایش دهید.