www ابزار بررسی ریدایرکت


آدرس صفحه مورد نظر را وارد نماییددرباره www ابزار بررسی ریدایرکت

 ابزار های تحلیلی سایت

 

شاید برای شما هم این موضوع پیش آمده باشد که بخواهید صفحه ای از سایت را به طور موقت و یا دائم نشان داده نشود یا با کلیک بر روی آدرس دامنه صفحه ای، بخش دیگری از سایت به کاربر نمایش داده شود. در این مواقع باید از ریدایرکت استفاده نمایید. ریدایرکت نقش مهمی را در سئو سایت ایفا می کند. به همین دلیل، استفاده صحیح و اصولی آن، بسیار مهم است.

شرکت رایاپارس با تلفیق دانش و استراتژی، ابزاری را برای بررسی ریدایرکت WWW، قرار داده است. برای استفاده از ابزار بررسی ریدایرکت WWW، ابتدا URL را درج کرده سپس با کلیک بر دکمه اجرا، وضعیت ریدایرکت WWW را بررسی می کند.

کاربرد ریدایرکت (Redirect)

ریدایرکت کاربردهای فراوانی دارد اما 3 کاربرد اصلی آن عبارت اند از:

  • انتقال صفحات
  • انتقال دامنه سایت ها
  • Ssl
  • WWW

انتقال صفحات با ریدایرکت

Redirect در انتقال صفحات سایت کاربرد زیادی دارد. به عنوان مثال، سایت هایی که محصولات فصلی دارند؛ می توانند با ریدایرکت به طور موقت صفحاتی از سایت که مورد نیاز نیست را حذف کنند. از دیگر کاربردهای ریدایرکت، می توان برای سایت هایی که دارای تخفیف های مناسبتی و موقت هستند؛ نام برد.

تغییر دامنه

کاربرد دوم ریدایرکت در تغییر دامنه است. یعنی می توانید، دامنه قبلی را بر روی دامنه جدید ریدایرکت کنید تا با ورود کاربر به دامنه قبلی سایتتان، وارد دامنه جدید شود.

Ssl

ssl گواهینامه ای است که باعث ایجاد ارتباطی امن بین کاربر و سرویس دهنده اطلاعات برقرار می شود. ssl در سئو سایت نقش تاثیرگذاری دارد؛ زیرا موتور جستجو قدرتمند گوگل برای امنیت کاربران، اهمیت زیادی قائل است. پس داشتن این گواهینامه برای ارتقا جایگاه سایت در گوگل تاثیر زیادی دارد. برای فعالسازی این گواهینامه باید ابتدا از سایت های معتبر ssl را تهیه کنید. سپس کد ریدایرکت URL را در فایل htacsses قرار دهید.

WWW

ریدایرکت WWW، راهی برای باز شدن صفحات سایت بر روی WWW می باشد.

جمع بندی

ریدایرکت صفحات سایت را می توان به عنوان بخش کلیدی در سئو سایت به شمار آورد؛ زیرا اگر به درستی ریدایرکت بر روی سایت اعمال نشود، مشکلات جدی را برای سایت شما می تواند ایجاد نماید. پس، انجام به موقع و اصولی ریدایرکت، می تواند شما را از جریمه شدن توسط خزنده های گوگل در امان نگه دارد.