XML ابزار تولید سایت مپ


نام دامنه را وارد کنید


تاریخ آخرین تغییرات
تاریخ دلخواه (میلادی)
تواتر
اولویت پیش فرض
تعداد صفحات

نمایه کردن...
پیوندهای یافت شده: 0


        
        

درباره XML ابزار تولید سایت مپ

 ابزار های مدیریت وب سایت


خزنده های گوگل ممکن است چندین بار در روز به سایت شما خزش کنند، به خصوص در سایت های خبری که مقاله‌های جدیدی را در طول روز بارگذاری می کنند. هر چه بیشتر خزنده ها در سایت حرکت کنند، محتوای بیشتری ایندکس خواهد شد. این پروسه در نهایت منجر به نمایش بیشتر صفحات سایت شما به مخاطبان هنگام جستجو شده و باعث ایجاد ترافیک ارگانیک بیشتری به سایتتان می شود. برای اینکه سایتی به طور مرتب توسط خزنده های گوگل بررسی شود باید ساختار آن برای خزنده های گوگل مشخص باشد به این ساختار سایت، Sitemap گفته می شود.

سایت مپ در سئو سایت بسیار مهم و تاثیرگذار است زیرا وجود سایت مپ به معنای معرفی صفحات سایت به گوگل است که نتیجه آن پیمایش سایت توسط خزنده های موتور جستجو گوگل می شود. شرکت رایاپارس به همین منظور در ابزارهای سئو، ابزار تولید سایت مپ XML، را قرارداده است تا مدیران و سئو کاران بدون اتلاف وقت در سریع ترین زمان ممکن نقشه سایت خود را ایجاد نمایند.

اهمیت سایت مپ های XML 

حقیقت این است که صفحات بر طبق نقشه‌های XML فهرست می شوند و اطلاعات اضافی که در مورد این صفحات وجود دارد، به موتورهای جستجو کمک می‌کند تا هوشمندانه سایت شما را کاوش کنند.
این اساسا ً به این معنی است که یک سایت مپ خوب به عنوان نقشه راه سایت شما عمل می‌کند که موتور جستجو گوگل را به تمام صفحات مهم سایت هدایت می‌کند.

XML مهم است به ویژه اگر :

 • سایت شما ساختار خوبی ندارد و یا لینک های داخلی به خوبی به هم ربط داده نشده اند.
 • سایت شما جدید است و لینک‌های خارجی زیادی ندارد .
 • برخی صفحات سایتتان به صورت داینامیک هستند.
 •  سایت شما بزرگ است و یا محتوای بایگانی شده‌ ای دارد که ممکن است به خوبی لینک داده نشده باشند.
 •  سایتتان فقط یک وب سایت متوسط است اما به شاخص شدن توسط موتورهای جستجو اهمیت زیادی می‌دهید .

تاثیر سایت مپ در سئو 

نقشه سایت به گوگل و دیگر موتورهای جستجو اجازه می‌دهد صفحات مهمی را در وب سایت شما پیدا کنند، حتی اگر لینک های داخلی به درستی استفاده نشده باشد. دلیل اهمیت نقشه XML این است که گوگل و دیگر موتورهای جستجو، صفحات برتر وب را رتبه‌بندی می‌کنند و این می تواند به سئو سایت کمک کند. حتی اگر نشانی اینترنتی صفحه اصلی سایتتان توسط خزنده ها ایندکس شده است باز هم به سایت مپ نیاز دارید تا صفحاتی که ممکن است مخفی شده باشند و از دید خزنده ها دور مانده اند توسط آنها خوانش شوند. به Sitemap به عنوان یک طرح کلی و یا نقشه خانه تان و اتاق‌های آن فکر کنید. گوگل از این طرح به راحتی استفاده می‌کند و به سرعت تمام اتاق‌ها را در خانه شما پیدا می‌کند.

ابزار تولید سایت مپ XML

استفاده از ابزار تولید سایت مپ XML، بسیار آسان است. این ماژور از موتور جستجو گوگل پشتیبانی می‌کند. برای استفاده از اکثر ابزارهای تولید سایت مپ، شما باید آشنایی نسبی از کدنویسی داشته باشید اما ابزار تولید سایت مپ رایاپارس به گونه ای طراحی شده است که شما بدون دانش برنامه نویسی نیز قادر به استفاده از آن و تولید نقشه سایت برای وب سایتتان هستید. 

 برای استفاده از این ابزار کافیست آدرس دامنه و فیلدهای مرتبط با سایتتان را وارد نمایید. سپس ابزار به سرعت نقشه سایت شما را تولید می کند.