کرج یکی از شهرهای نزدیک به پایتخت کشور است، برای همین نیاز است تا کسب و کار های این شهر به گسترش کسب و کار خود در فضای اینترنتی بپردازند. تیم رایا پارس افدام به طراحی سایت در کرج به صورت حرفه ای و تضمینی کرده است.

طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن باید به گونه ای باشد که بتواند در مدت زمان طولانی نیاز مشتری و صاحب کسب و کار را برآورده کند.این مسئله علم خاص خود را دارد که دائم در حال به روز شدن است، پس بهتر است از نظر فنی وبسایتی داشته باشید که بتواند پاسخگوی خواسته های شما و مخاطب باشد.

موفقیت فاکتور های زیادی را شامل میشود، اگر میخواهید در دنیای دیجیتال امروز جایگاه مناسبی بین رقبای خود داشته باشید بهتر است با طراحی سایت در کرج و همکاری با شرکت رایا پارس میزان این موفقیت را بیش از پیش افزایش دهید.

در دنیای امروز تعامل را میشود یکی از بهترین ابزار های لازم برای ارتباط گرفتن با مخاطبان دانست، طراحی وب سایت یکی از راه های تعامل است. با این روش میتوانید به رشد و توسعه ی کسب و کار خود در این زمینه قدرت ببخشید چرا که میتوانید با این راه هم در زمان خود صرفه جویی کنید، هم از رقیبان در این زمینه عقب نمانید و هم با مخاطب و مشتری خود ارتباط لازم را حفظ کنید.تیم رایا پارس با طراحی سایت در کرج میتواند این زمینه را برای بنگاه های اقتصادی و صاحبان کسب و کار به صورت حرفه ای و تضمین شده فراهم آورد. از لحاظ سرعت و امنیت میتوانید با خیال آسوده اقدام به این کار کنید، چرا که تیم ما با استفاده از زبان PHP در طراحی میتواند تمام نیاز های شما در این زمینه را پاسخگو بوده و پیاده سازی نماید. تیم شرکت با یک دهه تجربه ی فعالیت در این زمینه، میتواند ساخت سایت در انواع قالب و دامنه را برای تمامی مشاغل و شرکت ها به صورت حرفه ای انجام دهد.اگر از نظر فنی تمامی مسائل و نکات مربوطه رعایت شود، زمان طراحی گرافیکی سایت میرسد این بخش باید به صورتی باشد که کاربر جذب سایت شما شده و این جذابیت باید طوری باشد که فرد از تمامی بخش های سایت دیدن نماید. این کار نیازمند یک UI،UX قوی است. تیم رایا پارس سعی کرده بهره گرفتن از طراحان مطرح مشهدی در این زمینه شما را بی نیاز سازد.پروژه ای را میتوان موفق نام برد که بتواند تمامی نیاز های کسب و کار را پوشش دهد و این موفقیت متشکل از شناسایی هدف وبسایت، شناسایی نیازمندی ها، تعیین استراتژی، ارزش ها، چشم انداز، مخاطبان هدف و ... است.

در شرایط امروزی که اکثر مردم بیشتر کار های روز مره خود را با گوشی انجام میدهند، یکی از ضروری ترین نیاز های هر کسب و کاری استفاده از اپلیکیشن است. با توجه به رواج این مسئله میان عام مردم شرکت رایا پارس اقدام به طراحی اپلیکیشن به صورت اختصاصی کرده است.اگر صاحب کسب و کاری هستید و میخواهید در زمینه شغلی اعتباری برای خود بدست بیاورید، تا از این طریق هم مشتری قدیمی خود را حفظ کرده و هم کاربر جدید جذب شما شود، باید این راه از طریق ساخت اپلیکیشن انجام شود. کرج یکی از شهر های نزدیک به پایتخت است از همین رو مطمئنا حوزه مشاغل خیلی سریع تر رو به دیجیتال شدن میرود. این اپلیکیشن باید تمام نیاز های شما و مشتری ها را پوشش دهد تا بتوانید گام های موفقیت در این زمینه را یکی پس از دیگری بردارید.یکی از موارد تاثیر گذار در این زمینه پیدا کردن تیمی است که طراحی صفر تا صد اپلیکیشن را بتواند بدون نقص انجام داده و تجربه کافی در این حوزه را داشته باشد. تیم رایا پارس با یک دهه تجربه و فعالیت موفق و شناخت کافی در این زمینه میتواند طراحی اپلیکیشن در کرج را به بهترین نحو ممکن برای گسترش مشاغل و توسعه ی آن ها فراهم آورد.

 در زمینه هدف هر شخص یا شرکت اهداف متنوعی میتواند داشته باشد، اما شرکت رایا پارس رویکرد خود را مبنی بر به پیروزی رساندن شما در دنیای تجارت آنلاین گذاشته است، از این رو تمام تلاش خود را میکند تا رضایت و پیشرفت شما مشتریان انگیزه ای برای ادامه راه باشد. با توجه به این مسئله شرکت ما طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت را برای مشتریان خود به نحوی انجام میدهد که بتوانند از این طریق افزایش فروش داشته و برای خود حاشیه سود بیشتر ایجاد نمایند.

راهکارهایی که در این سالها با تجربه برای ما بدست آمده را میتوانیم از طریق مشاوران به شما پیشنهاد دهیم. یکی از این راهکار ها طراحی سایت فروشگاهی یا طراحی سایت B2B است. شما میتوانید با ارائه محصولات خود در آن و به روز رسانی مطالب و قیمت ها در کنار کسب و کار فیزیکی خود در فضای آنلاین و دیجتال کار را شروع کنید و از این طریق درصد فروش خود را بالا ببرید.

شما میتوانید حرفه ای ترین مدیریت سایت را با CMS های طراحی شده توسط ما تجربه کنید، این تجربه میتواند در عین سادگی انجام شود تا هر شخص بتواند به تنهایی روی سایت کار های مورد نیاز را انجام دهد.

نمونه قالبهای وبسایت

دیدن همه

مراحل و چگونگی ثبت سفارش طراحی سایت

یکی از مزیت هایی که شرکت ها در زمینه طراحی سایت باید داشته باشند، استفاده از متد های روز در طراحی سایت است. همچنین باید کارشناسانی که در این زمینه فعالیت میکنند مدام در حال آموزش دیدن باشند.

تا وبسایتی که در اختیار مشتری قرار میگیرد هیچگونه عیب و نقصی نداشته باشد. افتخار این را داریم اعلام کنیم که تیم رایا پارس از متخصصینی بهره میبرد که تجربه ی زیادی در طراحی سایت داشته اند و همچنین با استفاده از آموزش، تکنولوژی و متد های روز را فرا میگیرند.

زمانی میشود گفت پروژه میتواند به موفقیت برسد که برای این راه برنامه ریزی دقیقی تهیه شده باشد. این موارد تشکیل شده از تعامل با کاربر، برنامه ریزی دقیق و تبادل اطلاعات در مورد ایده ها، سپردن مسئولیت ها به فرد متخصص، اولویت بندی پتانسیل های سازمان هستند که میتوانند در این راه به خوبی شما را به پیروزی کامل برسانند.

موفقیت شما هدف ماست، در صورتی که شما موفق شوید و به کسب در آمد برسید میشود گفت که هدف ما محقق شده است. وب سایتی که شما از آن استفاده میکنید در حقیقت منعکس کننده ی کیفیت و خدمات شما است، پس لازم است روی طراحی آن حساس باشید و اگر این کار به درستی انجام نگیرد ممکن است خسارت جبران ناپذیری به شما وارد کند.

هم چنین لازم به ذکر است زیر ساختی از نظر کد نویسی برای سایت به کار گرفته میشود تاثیر فراوانی بر روی عملکرد وبسایت دارد.

 

رایا پارس و روند تکمیل موفقیت

شرکت رایا پارس فعالیت خود در زمینه CMS اختصاصی را از سال 1393 آغاز کرد. و در این چند سالی که از شروع کار میگذرد به مرور این پلن حرفه ای تر و تخصصی تر شد. در حال حاظر تیم رایا پارس قابلیت راه اندازی سیستم های نوبت دهی، رزرواسیون، C2C، B2B، ثبت آگهی را دارد. به این لیست باید طراحی سایت فروشگاهی در کرج را هم اضافه نمود.

برای اینکه بتوانید در بین رقبا بیشتر نگاه مشتری به خود را جذب کنید باید منحصر به فرد و خاص به نظر برسید، دو فاکتوری که تیم رایا پارس همیشه سعی داشته برای طراحی سایت در کرج به آن متعهد باشد.

 

طراحی سایت اختصاصی در کرج با تیم حرفه ای و مجرب

برای اینکه بتوانید اولین گام خود را برای ورود به دنیای دیجیتال محکم بردارید، لازم است با تیم حرفه ای و مجرب در زمینه طراحی سایت اختصاصی همکاری کنید. زیرا مهم ترین عامل در این زمینه تیم خوب است، با اینکار شما هم در هزینه های جاری و هم در زمان صرفه جویی کرده اید. زیرا اگر انتخاب بدی داشته باشید، تمامی هزینه ها و منابع صرف شده در این راه ممکن است به هدر برود و حتی شاید لازم باشد دوباره از صفر کار خود را شروع کنید.

از مزایایی که تیم متخصص و حرفه ای دارد میشود به سرعت کار بالا هنگام اجرا، پشتیبانی قوی، صرفه اقتصادی و منعطف بودن در برابر عوامل پیش آمده اشاره داشت. و همچنین اگر ایده ای که شما دارید باید غیر از فضای طراحی سایت اجرا شود مثل آندروید و IOS یا ربات تلگرام تیم ما میتواند نیاز شما را برآورده کرده و ایده را روی پلتفرم دلخواه شما پیاده سازی کند.

تمامی اشخاصی که در تیم حضور دارند وظایفشان از ییش تعیین شده است، برای همین هر فرد میتواند به صورت تخخصی روی فعالیت خود تمرکز کامل داشته باشد. هدف اصلی شرکت رایا پارس از تشکیل این تیم برطرف نمودن نیاز های کسب و کار شما و رفع نقص های احتمالی که باعث میشود پروژه موفقیت کامل را بدست نیاورد.

 

طراحی سایت فروشگاهی در کرج

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ایجاد نیاز های جدید در جامعه، و همچنین برای اینکه افراد بتوانند در زمان خود صرفه جویی کنند به خدمات و روش های اینترنتی رو آورده اند. اینجا کمبود یک سایت فروشگاهی احساس میشود. طراحی سایت فروشگاهی در کرج و ساایر شهر ها یکی از خدمت های متمایز تیم رایا پارس برای شهروندان و مشاغل شهر می باشد.

 

طراحی سایت در کرج بر اساس سئو

موتور جستجوی گوگل در طی فعالیت متمادی از بدو ورود تا به الان سعی کرده سیستم جستجو روز به روز بهتر شود، این سیستم تنظیم شده توسط گوگل سعی میکند بهترین نتیجه ی ممکن را در مقابل عبارتی که کاربر مینویسد نمایش دهد، با استفاده از قوانین خاص و مختص به خود میتواند سایت هایی که از همه لحاظ بهترین عملکرد را داشته باشند در اولویت قرار دهد. یکی از نکاتی که مد نظر شرکت گوگل است، برنامه نویسی و حفظ نکات آن می باشد.

با رعایت این روش میتوانید در میان رقیبان خود بهترین جایگاه را نزد موتور جستجوگر گوگل داشته باشید. طراحی سایت بر اساس سئو یکی از اصول اولیه ی کار میباشد که اکثرا به دنبال آن هستند. زمانیکه شما سایت سئو شده داشته باشید میتوانید مشتریان قدیمی خود را حفظ کرده و همچنین کاربرهای جدید را جذب خود کنید. طراحی سایت بر اساس سئو میتواند مهم ترین کلید برای موفقیت شما در این زمینه به شمار آید و نیز روی افزایش فروش شما تاثیر مستقیم بگذارد.

درباره ما

مجموعه رایاپردازش هزاره چهارم پارس (رایا پارس) یک شرکت حرفه ای آی تی محور است که در زمینه طراحی سایت ، سئو سایت و بهینه سازی موتور جستجو، طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن ios طراحی ربات اینستاگرام و تلگرام و همچنین دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد. شرکت رایا پارس با شماره ثبت 55359 این افتخار را دارد که در عرصه فن آوری اطلاعات، با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود، فعالیت خود را در جهت افزایش بهره وری دانش سازمان ها و شرکت ها و ارتقاء سطح علمی و توانمندیهای آن مجموعه ها، ارائه نماید.

اینجا ایران است

ما ایرانی هستیم و به ایرانی بودن خود افتخار میکنیم و تنها رسالت خود را خدمت به مردمان سرزمینمان میدانیم.

website design

انواع پکیج های طراحی سایت

مجموعه رایا پردازش پکیج های استاندارد و پیشرفته برای انواع کسب و کارهای کوچک، متوسط و پیشرفته را طراحی کرده است. این پکیج بر اساس امکاناتی که میتواند ارائه دهد طراحی و قیمت گذاری شده است. حال شما با توجه به نوع کسب و کار و نیازهای خدماتی ارائه شده توسط خود میتوانید نوع پکیج مورد نظر خود را برای شناساندن کسب و کار خود به مخاطبانتان ارائه کنید.