تیم رایا پارس با هدف گسترش کسب و کار ها در خوزستان که یکی از شهرهای دارای معادن عظیم و منابع بی شماری است، اقدام به طراحی سایت به صورت تخصصی و منحصر به فرد کرده است.

زمانیکه که شما اقدام به طراحی سایت میکنید باید تمام اهداف ریز و درشت را در نظر بگیرید تا بتوانید از نظر سود آوری و برگشت سرمایه کار شما تضمین شده باشد.

این اهداف شامل: اهداف کوتاه مدت، میان مدت، بلند مدت است. تیم رایا پارس با در نظر گرفتن تمام این مسائل و بقیه فاکتور های مربوطه به نحوی این کار انجام میدهد که بتوانید در مدتی که به ما اعتماد کرده اید موفقیت روز افزون خود را شاهد باشید.

استان خوزستان دارای معدن هایی همچون نفت و گاز، صنایع بزرگ نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین صنایع بزرگ فلزی، صنایع کانی و غیر فلزی (صنایع سیمان) است که با وجود نیروگاه های آبی و حرارتی و نیز از دانش احداث نیروگاه جدید هم برخوردار است، با در نظر گرفتن همه ی این شرایط بهترین کار این است که طراحی سایت در خوزستان به تیم مجرب و حرفه ای در این زمینه سپرده شود که قابلیت شناسایی بازار هدف و مخاطبان را دارا باشد. شرکت رایاپارس با یک دهه تجربه فعالیت در این زمینه میتواند شما را به بهترین شکل ممکن به بازار هدف برساند و نیاز های کسب و کار شما را شناسایی کرده و بتواند روی آن ها بهترین عملکرد را داشته باشد.

با کم شدن سایز کامپیوتر ها و علاقه ی شدید مردم به سمت صفحات کوچک دیجیتالی  مانند موبایل و تبلت طبیعی است که به فکر راه اندازی اپلیکیشن برای کسب و کار خود باشید. طراحی اپلیکیشن در خوزستان با تیم متخصص و دوره دیده ی رایاپارس میتواند تجربه ی خوبی برای موفقیت در کسب و کار وهمچنین اضافه شدن حاشیه سود را برای شما به ارمغان بیاورد.مورد دیگری که باید به آن توجه کنید توسعه پذیری اپلیکیشن و استفاده از تکنولوژی روز است، این مورد به قدری مهم تلقی می شود که اگر رعایت نشود ممکن است در بعد ها  هزینه سربار و هدر رفت منابع مالی برای شما ایجاد گردد.موضوع دیگری که برای شرکت رایا پارس مهم است ایجاد حاشیه سود بیشتر برای مشتری در صورت طراحی اپلیکیشن است که بتوانید از این طریق هم در توسعه کسب و کار موفق عمل کنید و هم بتوانید جذب مشتری بیشتری داشته باشید. تا در نهایت علاوه بر بازگشت هزینه اولیه سود آوری خوبی برای خود ایجاد کنید.

این روز ها مدیریت هزینه خیلی مهم است به طوریکه اگر مدیریت نشود ممکن است هر فرد یا شرکتی بعد از مدتی کمبود منابع مالی را احساس کند. زمانیکه از توسعه کسب و کار صحبت می شود باید به سراغ بهترین و با تجربه ترین تیم بروید که با این انتخاب هم از نظر مالی پیشرفت داشته باشید و هم در هزینه های اضافی صرفه جویی کنید. شرکت رایا پارس با در نظر گرفتن چالش های این مسیر پر پیچ و خم و ارائه راهکار های کاربردی شما را در توسعه کسب و کارتان به موفقیت چشم گیری برساند و همچنین مشاوران زبده و با تجربه شرکت بهترین مشاوره لازم و ممکن را به شما بدهند تا بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده تجاری خود بگیرید.

این مشاوره های تخصصی که حاصل سالها تجربه در این حوزه بوده است رایگان می باشد و میتواند در آغاز راه که هر بیزینسی دچار تردید و سر در گمی است را نسبت به مسائل پیش رو هشیار سازد. تیم طراحی سایت شرکت همچنین میتوانند شما را از پروسه طراحی گرافیکی وبسایت آگاه سازند تا بتوانید آینده ی پر رونق و جذاب خود را قبل از تصمیم گیری متصور شوید.

نمونه قالبهای وبسایت

دیدن همه

مراحل و چگونگی ثبت سفارش طراحی سایت

همانطور که میدانید خوزستان یکی از شهرهای مهم ایران می باشد که از نظر جغرافیایی به همسایگان کشورمان نقاط مرزی مشترکی دارد از این رو و باتوجه به مناطق آزادی که در این استان وجود دارد میشود از نظر اقتصادی استان خوزستان را مهم دانست. و این موضوعات میتواند اهمیت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن را برای شما نمایان سازد.

تخصصی ترین شرکت طراحی سایت در خوزستان

شرکت رایا پارس که یک دهه از فعالیتش در زمینه ی طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل میگذرد فعالیت خود در خوزستان را شروع کرده تا بتواند به مردمان خون گرم این شهر رونق تجارت در دنیای دیجیتال را با به روز ترین متد ها و تکنولوژی ها فراهم سازد تا بتوانند در آینده ی تجازی خود پیش رفت روز افزون داشته باشند.

دلیل انتخاب رایا پارس چیست؟

با مطالعه این بخش شاید این سوال برای شما پیش بیاید که دلیل انتخاب رایا پارس از بین تعداد زیادی شرکت فعال در این زمینه چیست، بهتر است بدانید که شرکت رایا پارس با بهره گیری از جوانان خوش ذوق، خلاق و ایده پرداز و با تجربه در این زمینه توانسته موفق ترین عملکرد در زمینه آنالیز، گرافیک، برنامه نویس، طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و ... را در طی سالها فعالیت خود به ثبت برساند.

شما میتوانید با بررسی روزمه و تجربه های موفق این تیم در زمینه کاری تخصصی اش استنباط این موضوع را ببینید و تعهد این شرکت در قبال مشتری و رضایت آنها به طور ملموسی برای شما نمایان شود.

مزیت های طراحی سایت در خوزستان

با طراحی سایت در خوزستان میتوانید با هزینه ی حداقلی جلوی هزینه های اضافی را از جمله پرسنل، مکان، تبلیغات و ... را گرفته و در منابع خود صرفه جویی لازم را به عمل آورید.

در این قرن که شاهد رشد روز افزون تکنولوژی و انگیزه مردم برای صرفه جویی در زمان و انرژی هستید، نسل حال حاظر میل به آنلاین و دیجیتالی شدن خرید و فروش و تمامی کار های روز مره خود دارد و طراحی سایت در خوزستان میتواند تمامی این نیاز ها را پوشش دهد.

خدمات شرکت رایا پارس در چه زمینه هایی است؟

زمانیکه قصد انتخاب یک شرکت در زمینه طراحی سایت را دارید حتما باید به خدمات آنها توجه کنید و ببینید که ویژگی و وجه تمایز آنها نسبت به سایرین چگونه میباشد بخشی از این خدمت ها را برای شما شرح می دهیم:

  • رعایت اصول سئو در طراحی سایت

تا به الان حتما متوجه شده اید که با طراحی سایت مزیت های زیادی برای شما ایجاد میشود، اما بهتر است بدانید که این امر به تنهایی موجب پیش رفت نمیشود.

زیرا کاربرانی که در فضای اینترنتی دنبال هدف خود میگردند توجه ویژه ای به رتبه سایت میکنند، از این روز اگر رتبه ی شما در گوگل قابل قبول نباشد شکست شما در این راه حتمی است. برای اینکه بتوانید در میان رقباء جایگاه بهتری در موتور جستجوی گوگل کسب کنید حتما باید فکری به حال سئو سایت خود بردارید. شرکت رایا پارس با تجربه فراوان در این امر مهم میتواند نقش سکوی پرتاب شما در این زمینه به خوبی ایفا کند تا بتوانید از مزایای سئو در طراحی سایت به خوبی استفاده کنید.

 

  • طراحی سایت منحصر به فرد در زمینه تجاری شما

یکی از اصولی که خیلی به آن باید توجه شود منحصر به فرد بودن در زمینه کاری است، زیرا با روند افزایش استفاده ی کاربران از اینترنت و فضای مجازی دیگر طراحی های عادی معمولی به چشم نمی آیند.

شرکت رایا پارس در این زمینه میتواند طراحی سایت منحصر به فرد همراه با رابط کاربری جذاب و پویا  را فراهم سازد تا بتوانید از این بستر پهن شده در اینترنت به بهترین شکل ممکن بهره ببرید. با طراحی سایت میتوانید علاوه بر فروش اینترنتی از محدودیت مکانی و زمانی رهایی یابید به این صورت که در 24 ساعت روز خدمات خود را به مشتریان ارائه کنید.

 

  • طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا و طراحی اپلیکیشن موبایل

با فراهم شدن بستر فضای مجازی در زمینه تجاری بهتر است که به بهترین شکل ممکن تمام مخاطبان خود را پوشش دهید، این حالت زمانی اتفاق می افتد که بتوانید کاربرانی که گوشی موبایل و تبلت دارند را هم در نظر بگرید.

در حوزه طراحی سایت ریپانسیو یا واکنش گرا میتوانید کاربران بیشتری جذب خود کنید زیرا با پیش رفت تکنولوژی کاربران بیشتر از موبایل خود استفاده میکنند تا سایر دیوایس ها، همین امر باعث شده تا سایتی که طراحی می شود تمام کاربران را پوشش دهد. طراحی اپلیشکن موبایل هم خارج این موضوع نیست و میتواند به بهتر دیده شدن شما در بین رقبا ایفای نقش کند و بر روی مخاطبان تاثیر مستقیم بگذارد.

 

  • دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

بعد از گذراندن مراحل فوق میتوانید به فکر استفاده از دیجیتال مارکتینگ باشید زیرا این خدمتی که شرکت رایا پارس برای شما ارائه کرده است، میتواند تاثیر مستقیم روی فروش، سود بیشتر، متمایز بودن نسبت به رقبا و جذب بیشتر مخاطبان هدف را به همراه داشته باشد. پس در نتیجه یکی از حوزه هایی که میتوانید به خوبی روی آن حساب کنید دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال است که به ثمر نشستن تمام تلاش های شما در این راستا را میتواند محقق کند.

درباره ما

مجموعه رایاپردازش هزاره چهارم پارس (رایا پارس) یک شرکت حرفه ای آی تی محور است که در زمینه طراحی سایت ، سئو سایت و بهینه سازی موتور جستجو، طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن ios طراحی ربات اینستاگرام و تلگرام و همچنین دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد. شرکت رایا پارس با شماره ثبت 55359 این افتخار را دارد که در عرصه فن آوری اطلاعات، با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود، فعالیت خود را در جهت افزایش بهره وری دانش سازمان ها و شرکت ها و ارتقاء سطح علمی و توانمندیهای آن مجموعه ها، ارائه نماید.

اینجا ایران است

ما ایرانی هستیم و به ایرانی بودن خود افتخار میکنیم و تنها رسالت خود را خدمت به مردمان سرزمینمان میدانیم.

website design

انواع پکیج های طراحی سایت

مجموعه رایا پردازش پکیج های استاندارد و پیشرفته برای انواع کسب و کارهای کوچک، متوسط و پیشرفته را طراحی کرده است. این پکیج بر اساس امکاناتی که میتواند ارائه دهد طراحی و قیمت گذاری شده است. حال شما با توجه به نوع کسب و کار و نیازهای خدماتی ارائه شده توسط خود میتوانید نوع پکیج مورد نظر خود را برای شناساندن کسب و کار خود به مخاطبانتان ارائه کنید.