یکی از نیاز های مشاغل امروز طراحی سایت است. اما این کار نکات ریز و خاص خود را دارد اعم از سئو، کیفیت و قیمت، شرکت رایا پارس به صورت تضمینی این سه فاکتور را برای طراحی سایت در کیش فراهم می آورد.

شرکت های زیادی هستند که در زمینه طراحی سایت فعالیت میکنند اما باید بدانید طراحی سایت از اصول و قواعد خاصی برخوردار است. این اصول و قواعد همواره در حال به روز رسانی هستند. شرکت رایا پارس با در نظر گرفتن شرایط کسب و کارها، کار طراحی سایت در کیش را با استفاده از اصول و قواعد نوین پیاده سازی میکند، همچنین این شرکت همیشه سعی کرده تا نقش مکمل خود را در کمک به مشاغل و سود آوری برای آنها ایفا کند.

هدف اصلی تیم رایا پارس در طراحی سایت کمک به مطرح شدن کسب و کار ها در فضای آنلاین که رقابت در آن بسیار زیاد است می باشد. مثلا در جزیره توریستی و تجاری کیش یکی از نیازهای اولیه داشتن سایت با کیفیت و با سرعت است. همچنین با طراحی سایت در کیش میتوانید به اعتبار کسب و کار خود در فضای آنلاین بیفزایید.

تیم مجرب و با تجربه ی رایا پارس طی فعالیت حرفه ای که در این سالها داشته است، میتواند تضمین کننده ی موفقیت شما در حوزه ی کسب و کارتان باشد. به این صورت که با شناسایی دقیق نیاز شما برنامه ای کاملا حرفه ای و مدوّن طراحی کرده تا بتوانید به هدف خود، یعنی کسب درآمد از این حوزه پولساز برسید.

با توجه به آمار و ارقام تعداد استفاده کنندگان تلفن همراه، روز به روز در حال افزایش است. اگر میخواهید از فضای رقابتی شکل گرفته بین شما و رقبای خود بهترین عملکرد ممکن را داشته باشید، باید حتما گامی در این زمینه بردارید. شرکت رایا پارس با تجارب بسیاری که در این زمینه دارد میتواند طراحی اپلیکیشن در کیش را به گونه ای پیاده سازی کند که جوابگوی تمامی نیازهای کاربران کسب و کارها در این جزیره توریستی و گردشگری باشد.

طراحی اپلیکیشن در جزیره کیش باید به صورت تخصصی و با در نظر گرفتن همه حالت های ممکن باشد، مانند توسعه کسب و کار، برطرف کردن نیاز مشتری، کار آمدی، به روز بودن، به روز رسانی مرتب اپلیکیشن مطابق با خواسته های مشتری و نیاز کسب کار همیشه از اهداف مجموعه رایا پارس بوده است.

امروزه شرکت ها نیاز به حضور در فضای کسب و کارهای آنلاین را به خوبی حس کرده اند، ولی برای اینکه بتوانند به شرکتی اعتماد کنند نیاز به مشاهده تجربه و کارهایی که در این فضا انجام داده است دارند. هدف اصلی رایا پارس جلب اعتماد مشتری در حوزه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن است. بر این اساس اگر مشتریان ما بتوانند فروش خوبی در این زمینه داشته باشند هم کمکی به آنها شده و هم به ویترین افتخارات ما افزوده میشود که توانسته ایم در این زمینه شما را موفق کنیم تا به سود برسید.

حضور به تنهایی در این فضا کافی نیست، علم دیجیتال مارکتینگ در حوزه ی کسب و کار های آنلاین علمی است که دائم در حال بروز شدن است. شرکت رایا پارس با به کار گیری مشاوران مجرب و به روز توانسته پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد تا شما مشتریان عزیز بتوانید در این فضا هم کسب سود کنید و هم از این روش بهترین استفاده ممکن را ببرید.

هدف رایا پارس این است تا درعین سادگی، حرفه ای ترین مدیریت ممکن انجام شود بر همین اساس با ارائه CMS منحصر به فرد خود سعی در ارائه ی خدمات حرفه ای و جلب رضایت مشتری دارد. تا این موفقیت به صورت دو طرفه رقم بخورد.

نمونه قالبهای وبسایت

دیدن همه

مراحل و چگونگی ثبت سفارش طراحی سایت

جزیره کیش یکی از جزیره های توریستی تفریحی کشور میباشد و همچنین جزو معدود مناطق آزاد ایران به حساب می آید از همین از لحاظ اقتصادی و کسب در آمد جایگاه خوبی دارد پس بهتر است که بتوانید کسب و کار خود را رونق ببخشید، این کار میتواند به وسیله طراحی سایت در کیش سکوی پرتاب شما را محیا کند. پس بهتر است که با طراحی سایت نسبت به توسعه کسب و کار خود اقدام متناسب و بروزی انجام دهید.

 

خدمات شرکت رایا پارس

خدمات شرکت رایا پارس دسته بندی های متنوعی برای کسب و کار ها و توسعه ی آنها دارد. علاوه بر این خدمات، شرکت با بهره گیری از متخصصین مجرب و با تجربه ای که سالها در این زمینه فعالیت داشته اند میتواند در زمینه های طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت B2B و شخصی سایتی متناسب با نیاز مشتریان فراهم آورد.

همچنین مشاوران حرفه ای شرکت میتوانند به شما در این امر بسیار مهم و ضروری راهنمایی های لازم برای شما به ارمغان بیاورند. تا بتوانید در فروش آنلاین که این روزها یکی از نیاز های اولیه هر تجارتی میباشد اولین گام خود را با قدرت بردارید.

 

دفتر مرکزی شرکت رایا پارس

شرکت رایا پارس قدمت طولانی در حوزه ساخت وب سایت دارد و توانسته به مشتریان و کسب و کار های کیش که قصد توسعه فروش و تجارت خود را دارند خدمات ارزنده ای ارائه کند که این مشاغل بتوانند در فضایی که بر بستر آنلاین ایجاد شده استفاده ی لازم را ببرند. از این رو با تجربه های موفقیت آمیز شرکت میتوانیم در این امر بسیار مهم و ضروری تا زمان به نتیجه رسیدن و ثمره بخشیدن کامل همراه شما باشیم.

 

ویژگی سایت های طراحی شده در شرکت رایا پارس

یکی از اقدامات اولیه که در فضای رقابتی آنلاین باید مد نظر شما باشد رعایت نکاتی بسیار پر کاربرد و کلیدی است که در این سالها طی تجربه و انجام پروژه های بسیار به آن رسیده ایم. در ادامه میتوانید دنبال کننده ی این موضوع مهم باشید.

ریسپانسیو بودن سایت

در زمان قدیم فقط یک نوع دستگاه برای نمایش سایت های اینترنتی وجود داشت ، اما امروزه با تغییر سایز دستگاه ها و اضافه شدن پلتفرم های متفاوت از جمله تبلت، تلفن همراه وغیره باید سایت های طراحی شده واکنش گرا یا ریسپانسیو باشد تا بتواند برای تمامی کاربران به راحتی نمایش داده شود به گونه ای که هیچ گونه مشکلی در این زمینه به وجود نیاید.

گرافیک سایت

دومین فاکتور بعد از سرعت سایت که به چشم کاربران می آید قسمت گرافیکی وبسایت است این قسمت به قدری مهم است که فرد بعد از ورود به صفحه شما میتواند ماندگار شود یا کلا سمت آن نیاید. اگر سایت شما از طراحی گرافیکی روان و جذابی برخوردار باشد میتوانید روی افزایش مشتری و افزایش فروش حساب کنید. مطمئن باشید تمام هزینه ای که در این بخش سرمایه گذاری میکنید در نهایت به خودتان بر میگردد و طبعات آن در فروش بیشتر و مخاطب بیشتر دیده میشود. خوشبختانه شرکت رایا پارس از طراحان گرافیک با تجربه و متخصص بهره برده است که میتوانند با استفاده از علم روانشناسی رنگ ها بازدید کنندگان صفحه ی سایت شما را به رفتن در دیگر صفحات ترغیب کنند.

 

طراحی تجربه کاربری

طراحی سایت در کیش موضوع مهم و با اهمیتی به حساب می آید، از این رو شرکت ما با تجربه ترین متخخصان خود در این زمینه را برای این موضوع اختصاص داده تا کسب و کار های نوپا و حتی قدیمی بیمی از این قضیه نداشته باشند و بدانند که نوین ترین اصول تجربه کاربری برای مخاطبان وبسایت شما را فراهم می آوریم.

قبل از سفارش طراحی سایت

قبل از سفارش طراحی سایت در کیش بهتر است اطلاعات دقیقی از "دامنه یا Domain"، "سرور یا Server"، زبان برنامه نویسی و تکونولوژی های مورد استفاده در این زمینه را بهتر بشناسید. قبل از هرگونه فعالیت در بازاریابی نیاز به یک سایت بی نقص در این زمینه دارید، وب سایت شما آیینه ای از کیفیت کسب وکار شماست و خدماتی که میتوانید در این زمینه به مشتریان خود ارائه دهید. اگر این کار به درستی انجام نگیرد مجبور به طراحی دوباره و تکرار تمام کارهایی که به یک مرتبه میتوان انجام داد میشوید.

سفارش طراحی سایت در کیش

برای اینکه بتوانید راه توسعه کسب و کار خود را در زمینه فضای آنلاین باز کنید کافیست با شماره ی شرکت تماس بگیرید تا در زمینه طراحی سایت هر سوال یا ابهامی دارید توسط مشاوران و تیم پشتیبانی متخصص ما به بهترین نحو ممکن جواب داده شود.

ما به شما حق میدهیم، تصمیم گیری در حالتی که کلی سوال پیش روی شماست کمی مشکل است، اما با برداشته شدن این مشکل میتوانید بهترین تصمیم کاری خود را بگیرید.

درباره ما

مجموعه رایاپردازش هزاره چهارم پارس (رایا پارس) یک شرکت حرفه ای آی تی محور است که در زمینه طراحی سایت ، سئو سایت و بهینه سازی موتور جستجو، طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن ios طراحی ربات اینستاگرام و تلگرام و همچنین دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد. شرکت رایا پارس با شماره ثبت 55359 این افتخار را دارد که در عرصه فن آوری اطلاعات، با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود، فعالیت خود را در جهت افزایش بهره وری دانش سازمان ها و شرکت ها و ارتقاء سطح علمی و توانمندیهای آن مجموعه ها، ارائه نماید.

اینجا ایران است

ما ایرانی هستیم و به ایرانی بودن خود افتخار میکنیم و تنها رسالت خود را خدمت به مردمان سرزمینمان میدانیم.

website design

انواع پکیج های طراحی سایت

مجموعه رایا پردازش پکیج های استاندارد و پیشرفته برای انواع کسب و کارهای کوچک، متوسط و پیشرفته را طراحی کرده است. این پکیج بر اساس امکاناتی که میتواند ارائه دهد طراحی و قیمت گذاری شده است. حال شما با توجه به نوع کسب و کار و نیازهای خدماتی ارائه شده توسط خود میتوانید نوع پکیج مورد نظر خود را برای شناساندن کسب و کار خود به مخاطبانتان ارائه کنید.