طراحی سایت در شیراز یک خدمت ویژه در صنعت فناوری اطلاعات در شهر شیراز است که شرکت رایا پارس توانسته است این خدمت را به صورت انحصاری و منحصر به فرد به مشتریان و صاحبان کسب و کارها در شهر شیراز ارائه نماید.

در پروژه های طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت ، تیم توسعه دهنده باید دقت داشته باشد، با توجه به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت پروژه، سایت یا اپلیکیشن را به گونه ای طراحی کند که برای صاحب آن سود آور باشد.طراحی اپلیکیشن و سایت هم مانند هر حوزه دیگری، اصول و قواعد خاص خودش را دارد. برای حضور در دنیای دیجیتال و آنلاین می توانید با طراحی سایت در شیراز و همکاری با شرکت رایا پارس، احتمال موفقیت خود را افزایش دهید.

هدف گروه رایا پارس از طراحی سایت در شیراز، کمک به کسب و کارهای موجود در این شهر است. شرکت رایا پارس، همراه با طراحی سایت خدمات امکانات ویژه ای را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. خدماتی مانند: طراحی UI،UX به صورت منحصر به فرد، امنیت فوق العاده بالا، طراحی سایت بر اساس اصول سئو، قابلیت اتصال سایت به سامانه ها و درگاه های مختلف بانکی و... توسط شرکت رایا پارس انجام خواهد شد.

گروه رایا پارس با تجزیه و تحلیل بازار آنلاین در شهر شیراز و شناسایی نیاز صاحبان کسب و کار در این شهر، توانسته به وسیله طراحی سایت اختصاصی کمک زیادی به این افراد، در حوزه دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین داشته باشد. تیم رایا پارس با تعیین استراتژی مناسب برای سئو سایت به همراه شناسایی مخاطب هدف، پروژه را در مسیر موفقیت قرار میدهد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی همه مردم از گوشی های هوشمند استفاده میکنند و همین موضوع باعث شده تا استفاده از اپلکیشن ها در بین کاربران رواج پیدا کند. طراحی اپلیکیشن در شیراز توسط تیم رایا پارس به صورت حرفه ای و تخصصی انجام میشود که برای کسب و کارهایی که هدف توسعه و گسترش تجارت خود را دارند، امری ضروری محسوب میشود.

طراحی اپلیکیشن در شیراز به صورت تخصصی باعث میشود اعتبار شما در بین کاربران آنلاین افزایش یافته و از این طریق بتوانید مشتریان زیادی پیدا کنید. شیراز یکی از شهرهای توریستی و پر جمعیت ایران است که سالانه تعداد زیادی از هموطنان و توریست های خارجی برای سیاحت به آن سفر میکنند، همین موضوع باعث شده تا شرکت رایا پارس فعالیت خود را در این شهر آغاز کند و بتواند با طراحی اپلیکیشن مطابق با نیازهای مشتریان خود، همواره موجب گسترش کسب و کارهای مختلف شود. یکی از ویژگی های اساسی در که در هنگام انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن در شیراز مهم است، این است که اپلیکیشن طراحی شده قابلیت توسعه پذیری داشته باشد و برای ایجاد آن از تکنولوژی ها و فناوری های روز دنیا استفاده شده باشد، که شرکت رایا پارس تمامی موارد گفته شده را در طراحی اپلیکیشن رعایت میکند.

امروزه شرکت ها، اهداف متنوعی برای خود دارند اما شرکت رایا پارس رویکرد خود را بر پایه رضایت و پیشرفت مشتریان خود قرار داده است. اصلی ترین هدف گروه رایا پارس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن برای مشتریان خود است که از این طریق بتوانند میزان فروش خود را افزایش دهند، تا در نهایت بتوانند حاشیه سود خود را افزایش دهند.

اگر قصد دارید با حضور در فضای دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین، تجارت خود را توسعه دهید، بدون شک به راه کارهایی که مشاورین رایا پارس در اختیار شما قرار میدهند نیاز خواهید داشت. راه حل هایی که توسط تیم رایا پارس در اختیار شما قرار میگیرد متناسب با نیازهای شما است، تا بتوانید با طراحی سایت اختصاصی محصولات و خدمات خود را به مشتریان بیشتری معرفی کنید.

تیم رایا پارس با ارائه یک سیستم مدیریت محتوا اختصاصی توانسته خودش را از دیگر رقبا متمایز کند. اعتقاد ما بر این است که مشتریان همیشه باید بتوانند به ساده ترین و راحت ترین شکل ممکن سایت خود را مدیریت کنند، بر همین اساس با ارائه CMS اختصاصی امکان قرار دادن عکس، ویدیو و... را برای مشتریان خود ساده کرده است.

نمونه قالبهای وبسایت

دیدن همه

مراحل و چگونگی ثبت سفارش طراحی سایت

همانطور که میدانید شیراز از مهمترین شهرهای ایران است که جاذبه های توریستی و گردشگری فراوانی دارد. همچنین شهر زیبای شیراز یکی از پر جمعیت ترین شهرهای ایران است که تمامی این موضوعات اهمیت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن در این کلان شهر را نشان میدهد.

بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز

شرکت رایا پارس به عنوان تیمی حرفه ای و با تجربه فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت در شیراز آغاز کرده تا بتواند به مردم خوش سخن و عزیز شهر شیراز، خدمات مختلفی ارائه دهد. همانطور که در بخش های ابتدایی صفحه ذکر شد، هدف اصلی تیم رایا پارس همواره رضایت و پیشرفت مشتریان بوده است.

چرا رایا پارس؟

ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که چرا باید در بین انبوهی از شرکت های طراحی سایت، شرکت رایا پارس را برای سفارش ساخت سایت یا طراحی اپلیکیشن خود در شیراز انتخاب کنید. لازم به ذکر است که ساخت سایت، طراحی اپلیکیشن و سئو وب سایت در جهت توسعه و گسترش کسب و کارها در بستر اینترنت، از اصلی ترین فعالیت های شرکت رایا پارس می باشد.

رایا پارس توانسته با بکارگیری جوانان بومی و متخصص، تیم های تخصصی در بخش های آنالیز، گرافیک، برنامه نویسی، طراحی سایت و ... ایجاد کند. این موضوع میتواند دلیل مناسبی برای انتخاب شرکت رایا پارس باشد. همچنین فهرست مشتریان، برندها و رزومه کاری گروه رایا پارس مهر تاییدی بر توانمندی و تعهد به رسالت های تعریف شده ما در ارائه خدمات می باشد.

آیا طراحی سایت در شیراز مهم است؟

همانطور که میدانید امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، فناوری های زیادی خلق شده اند تا زندگی بشر را آسان تر کنند. در عصر امروزی بخش بزرگی از افراد جامعه نیازهای خود را از طریق اینترنت تهیه میکنند و با توجه به کلان شهر بودن شهر شیراز، بخش بزرگی از مردم شیراز هم مایحتاج خود را از بستر اینترنت تهیه میکنند. بنابراین طراحی سایت در شیراز اهمیت زیادی دارد و میتواند برای صاحبان کسب و کار، سود آوری خوبی داشته باشد.

خدمات شرکت رایا پارس

بدون شک یکی از مهمترین نکاتی در هنگام انتخاب شرکت، برای طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن باید در نظر داشته باشید، خدمات آن شرکت است. در ادامه به برخی از خدمات شرکت رایا پارس اشاره مختصری میکنیم:

  1. خدمات بهینه سازی و سئو سایت

در اینکه ایجاد سایت میتواند اعتبار خیلی زیادی به کسب و کار شما ببخشد هیچ شکی نیست، اما باید بدانید که ساخت وب سایت به تنهایی کافی نیست. زیرا کاربران به سایت هایی که رتبه سئو خوبی ندارند اعتماد نمی کنند. بنابراین برای اینکه بتوانید میزان فروش و درآمد خود را افزایش دهید، باید سایت خود را سئو کنید. شرکت رایا پارس با ارائه بهترین خدمات به صورت تضمینی در زمینه بهینه سازی سایت، میتواند به شما در جهت بهبود رتبه سئو وب سایت کمک زیادی داشته باشد.   

  1. طراحی وب سایت

اصلی ترین تخصص شرکت رایا پارس، طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی است. این سایت ها به همراه رابط کاربری جذاب و چشم نواز، به صورت کاربردی و با امنیت بالا طراحی میشود. ساخت سایت توسط شرکت رایا پارس، کمک بزرگی به مدیران شرکت های شیرازی می باشد تا بتوانند تجارت خود را دنیای وب معرفی کنند.

مدیران شیرازی میتوانند با ایجاد یک وب سایت، علاوه بر معرفی شرکت خود، محصولات یا خدماتی که ارائه میدهند را بدون محدودیت مکانی به مشتریان بیشتری معرفی کنند.

  1. طراحی رسپانسیو و طراحی اپلیکیشن

اگر قصد طراحی اپلیکیشن موبایل ( IOS، اندروید ) را دارید میتوانید به راحتی سفارش خود را به تیم رایا پارس بسپارید. متخصصین و برنامه نویس های گروه رایا پارس، اپلیکیشن شما را به صورت حرفه ای و کاربر پسند طراحی میکنند تا بتوانید از این طریق کاربران بیشتری جذب کنید.

همچنین تمام پروژه های طراحی سایت که در شرکت رایا پارس انجام میشود، به صورت رسپانسیو طراحی شده  و با تمامی دستگاه ها، اعم از موبایل، تبلت، مانیتورهای بزرگ و کوچک سازگاری دارد  و دیگر نیازی نیست کاربر هنگام مشاهده سایت مدام در حال تغییر در سایز صفحه خود باشد.

  1. دیجیتال مارکتینگ

یکی دیگر از خدمات شرکت رایا پارس به مشتریان خود، خدمات مربوط به دیجیتال مارکتینگ می باشد. همانطور که در بالا عرض کردیم، امروزه افراد بسیار زیادی از اینترنت برای تهیه لوازم مورد نیاز خود استفاده میکنند. بنابراین دیجیتال مارکتینگ یکی از اصلی ترین حوزه هایی است که باید برای کسب موفقیت بیشتر در آن حضور داشته باشید.

هزینه طراحی سایت

بدون شک یکی از اصلی ترین مواردی که همه افراد هنگام سفارش دادن هر چیزی به آن اهمیت میدهند، قیمت آن است. قیمت گذاری برای ساخت سایت، بر اساس عوامل مختلفی سنجیده میشود. این عوامل عبارتند از:

رابط کاربری منحصر به فرد و جذاب

میزان رعایت اصول هنگام طراحی

برنامه نویسی به صورت اختصاصی و عدم استفاده از کدهای عمومی و قالب های آماده

داینامیک یا استاتیک بودن وب سایت

استفاده از زبان های مختلف در سایت ( چند زبانه بودن )

هاست مورد استفاده و سرعت سایت

رسپانسیو بودن وبسایت

منطبق با نیازهای تجارتِ کارفرما

گروه رایا پارس توانایی این را دارد تا تمامی موارد ذکر شده را به بهترین شکل برای وب سایت شما ایجاد کند.

 

درباره ما

مجموعه رایاپردازش هزاره چهارم پارس (رایا پارس) یک شرکت حرفه ای آی تی محور است که در زمینه طراحی سایت ، سئو سایت و بهینه سازی موتور جستجو، طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن ios طراحی ربات اینستاگرام و تلگرام و همچنین دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد. شرکت رایا پارس با شماره ثبت 55359 این افتخار را دارد که در عرصه فن آوری اطلاعات، با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود، فعالیت خود را در جهت افزایش بهره وری دانش سازمان ها و شرکت ها و ارتقاء سطح علمی و توانمندیهای آن مجموعه ها، ارائه نماید.

اینجا ایران است

ما ایرانی هستیم و به ایرانی بودن خود افتخار میکنیم و تنها رسالت خود را خدمت به مردمان سرزمینمان میدانیم.

website design

انواع پکیج های طراحی سایت

مجموعه رایا پردازش پکیج های استاندارد و پیشرفته برای انواع کسب و کارهای کوچک، متوسط و پیشرفته را طراحی کرده است. این پکیج بر اساس امکاناتی که میتواند ارائه دهد طراحی و قیمت گذاری شده است. حال شما با توجه به نوع کسب و کار و نیازهای خدماتی ارائه شده توسط خود میتوانید نوع پکیج مورد نظر خود را برای شناساندن کسب و کار خود به مخاطبانتان ارائه کنید.