طراحی سایت در تبریز با استفاده از به روز ترین متد و تکنولوژی در کنار قیمت مناسب و کیفیت از ویژگی های شاخص شرکت رایا پارس به حساب می آید.

اگر دارای کسب و کار فیزیکی هستید و زمان ارائه خدمات شما محدود است، و همچنین اگر میخواهید کسب و کار خود را در فضای آنلاین و مجازی به صورت 24 ساعته ادامه دهید میتوانید با طراحی سایت در تبریز به این هدف خود جامه عمل بپوشانید. با این کار علاوه بر حذف کردن محدودیت زمانی میتوانید از محدودیت مکانی نیز رهایی یابید. شرکت رایا پارس میتواند در این راه کمک کننده ی شما باشد زیرا با فعالیت و تجربه هایی که در این سالها بدست آورده است به خوبی میداند نیاز شما در این زمینه چه میباشد و در صدد کم کردن دغدغه شما بر می آید. که نتیجه آن حاشیه سود بیشتر برای شما می باشد.

شهر تبریز یکی از خوش آب و هوا ترین شهر های کشور است، به همین دلیل از نظر توریستی و گردشگری شهر مهمی به حساب می آید، کسب و کار های این شهر میتوانند علاوه بر تامین نیاز شهروندان خود تامین کننده نیاز کابران خود در سایر شهرها باشند. در صورتی که فعالیت در دنیای آنلاین را با تیمی متخصص و مجرب تجربه کنند. شرکت رایا پارس با شناسایی بازار هدف به کمک شما می آید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای شروع فعالیت در دنیای وب بگیرید. پوشش دادن نیاز های کاربران از اقداماتی محسوب میشود که باید رعایت شود. این پوشش دادن نیاز ها در واقع بین شما و کاربر ایجاد تعامل میکند، که مهم ترین امر برای نگه داشتن کاربران قدیمی و جذب کاربران جدید همین تعامل می باشد.

زمانیکه که پتانسیل ها  شناسایی، مسئولیت ها تقسیم و برنامه ریزی دقیق برای ایده صورت بگیرد، میشود از لحاظ موفقیت بالاترین جایگاه را در نظر گرفت که هر دوطرف حداکثر تلاش خود را برای این راه انجام میدهند تا به کسب در آمد رسیده و به هدف هایی که برای پروژه تعیین شده دست پیدا کنند.

امروزه فضای آی تی روز به روز پیشرفت میکند و غول های بزرگی که تولید کننده موبایل هستند موبایل های هوشمند جدیدی روانه بازار میکنند. بنابراین علاقه افراد جامعه به استفاده از تلفن های هوشمند زیاد است. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن مناسب برای کسب و کار خود، تجارتی که دارید را گسترده تر کرده و مشتریان جدیدی جذب کنید. طراحی اپلیکیشن در یزد، یکی از اصلی ترین نیازهای کسب و کارهای یزدی است که متاسفانه مدیران و کارفرمایان اهمیت زیادی به آن نمیدهند. البته این موضوع میتواند به نفع شما تمام شود، زیرا اگر اکنون برای ایجاد اپلیکیشن اقدام کنید، میتوانید با استراتژی هایی که از کارشناسان رایا پارس دریافت میکنید، سیل عظیمی از کاربران را به سمت نرم افزار خود بکشانید و مشتریان خود را افزایش دهید.

شهر یزد، تاریخی ترین شهر جهان است و همین موضوع باعث شده سالانه گردشگران و توریست های زیادی برای سیاحت به این شهر سفر کنند. دقیقا به همین علت است که کارفرمایان یزدی نباید از جاذبه گردشگری شهر خود غافل شوند و با طراحی اپلیکیشن و معرفی آن به گردشگران، برند خود را به مردم شهرها و کشورهای مختلف معرفی کنند.

رویکرد اصلی تیم رایا پارس، کمک به کارفرمایان یزدی در جهت رسیدن به موفقیت است. به طور کلی، موفقیت در تمام کسب و کارها به معنای کسب درآمد بیشتر است. پس مهمترین هدف شرکت رایا پارس از ساخت وب سایت، کمک به کارفرمایان یزدی، برای جذب مشتریان بیشتر است.

از این رو کارشناسان ما بر آن شدند تا با ارائه راه حل های اقتصادی مناسب در حوزه تجارت الکترونیک و دیجیتال مارکتینگ، نیازهای مشتریان را بر طرف سازند. میتوانید با طراحی یک سایت B2B یا یک سایت فروشگاهی، خدمات و محصولات خود را به افرادی که در وب هستند معرفی کنید.

اعتقاد شرکت رایا پارس همواره بر این بوده که کارفرمایان بتوانند به سادگی وب سایت خود را مدیریت کنند. همین موضوع باعث شده تا برای هر کارفرما یک سیستم مدیریت محتوا ( CMS ) اختصاصی طراحی کنیم.

نمونه قالبهای وبسایت

دیدن همه

مراحل و چگونگی ثبت سفارش طراحی سایت

تیم رایا پارس به خوبی میداند که شهر تبریز یکی از شهر هایی حساب می شود که استعداد رشد اقتصادی را دارا است، زیرا میتواند علاوه بر کاربران داخل کشور نیاز های کشور های همسایه در زمینه تجاری واقتصادی را هم پوشش دهد. این اتفاق زمانی رقم میخورد که بتوانید طراحی سایت در تبریز را با شرکت رایا پارس آغاز کنید. تیم ما این اقدام را به صورت منحصر به فرد و تخصصی پیاده سازی میکند.

منحصر به فرد و اختصاصی بودن طراحی زمانی اتفاق می افتد که افراد داخل تیم علاوه بر ذوق و استعداد فردی بتوانند از آموزش های روز دنیا بهره ببرند. رایا پارس همیشه در صدد این بوده که کارشناسان خلاق و ایده پرداز مجموعه از آموزش های روز دنیا در زمینه کاری خودشان به طور مداوم بهره ببرند.

رسیدن به موفقیت آسان نیست، برای اینکه بتوانید به معنای واقعی کلمه به این امر مهم دست پیدا کنید می بایست برنامه ریزی دقیقی در این راه داشته باشید. در زمینه کاری شما، این برنامه باید شامل تعامل با کاربر، برنامه ریزی دقیق و تبادل اطلاعات در مورد ایده ها، شناسایی پتانسیل های درآمد زایی سازمان و اولویت بندی آن ها باشد. زمانیکه یک برنامه منظم و اختصاصی چیده شود هر دو طرف تمام تلاش خود را میکنند تا به موفقیت و کسب در آمد برسند.

کلید و نقشه راه این موفقیت الهام گرفته از درک و شناسایی هدف وب سایت، بررسی نیاز ها، تعیین استراتژی های از پیش تعیین شده، چشم انداز آینده  تجاری، مخاطبان هدف و .. می باشد. زمانیکه که هر کدام از این ها به درستی انجام نشود مستقیما روی ظاهر وب سایت، نوع ساختاری و تکنولوژی مورد استفاده در صفحه شما تاثیر میگذارد پس بهتر است با انجام صحیح این دستور العمل ها از سایت خود به بهترین شکل ممکن در راستای اهداف خود استفاده کنید.

از نظر فنی، زیر ساختی که برای کد نویسی وب سایت اعمال می شود خیلی مهم است، اگر زیر ساخت خوبی برای این زمینه انتخاب نشود میتواند به شدت تاثیر منفی روی روند سایت بگذارد.

 

تاریخچه شرکت رایا پارس

گروه رایا پارس در سال 1393 فعالیت خود را در شهر مقدس مشهد آغاز کرد و توانست با طراحی سیستم مدیریت محتوا اختصاصی خود این امکان را به مشتریان عزیز بدهد تا به راحتی سایت خود را مدیریت کنند. در این سالهایی که از حضور شرکت در دنیای وب میگذرد به مرور روی این CMS سیستم های نوبت دهی، رزرواسیون، C2C، B2B، ثبت آگهی و طراحی سایت فروشگاهی در تبریز اضافه شده است تا بتواند نیاز اکثر مخاطبان خود را پوشش بدهد.

طراحی سایت در تبریز توسط تیم جوان و با انگیزه رایا پارس به شکل منحصر به فرد و انحصاری ایجاد می گردد. این سیستم مدیریت محتوای مبنی بر PHP بوده و سعی شده از متمایز ترین خدمات برای مشتریان استفاده گردد تا موفقیت پروژه آنها تضمین شده باشد.

 

طراحی سایت ویژه و اختصاصی در تبریز همراه با تیم مجرب و حرفه ای

طراحی سایت ویژه توسط تیم مجرب و حرفه ای میتواند کمک بزرگی به شما برای ورود به دنیای وب باشد زیرا میتوانید اولین گام حضور خود در این فضا را با قدرت بردارید. از دیگر مزایای استفاده از تیم با تجربه را میتوان واضح بودن مسیر موفقیت و جلوگیری از شکست های احتمالی بیان کرد. زیرا این تیم تمام راه های ممکن را تجربه کرده و از بین آنها بهترین مسیر ممکن را به شما ارائه میدهد.

 

مزایای طراحی اپلیکیشن در تبریز

از ویژگی های بارز اپلیکیشن موبایل میشود به در دسترس بودن آن اشاره داشت و مخاطب هدف شما میتواند با هر نوع دستگاهی از مزایای اپ شما استفاده لازم را برده و در جهت رفع نیاز خود اقدام کند. زمانیکه از طراحی اپلیکیشن استفاده میکنید چندین ویژگی برای شما ایجاد میکند از جمله جذب کاربر جدید، نگه داشتن کاربر قدیمی، گسترش کسب و کار، افزایش فروش و در نتیجه افزایش حاشیه سود را به دنبال دارد.

 

بهینه سازی یا سئو سایت (SEO)

کار تجارت آنلاین و حضور در دنیای وب به اینجا ختم نمی شود، ساخت سایت مرحله اول کار است. در مرحله بعدی نیاز به سئو پیدا میکنید زیرا رقیبانی دارید که چند ماه یا چند سال قبل از شما در این فضا حضور داشته اند. با وجود این شرایط اگر میخواهید کاربر یا مشتری جدید جذب وبسایت شما شود باید اصول سئو را بر روی صفحه خود پیاده سازی کنید.

شرکت رایا پارس با بهره گیری از پرسنل متخصص در این حوزه میتواند حضور شما در صفحات اولیه گوگل را تضمین کند این کار باعث میشود علاوه بر رقابت با سایر وبسایت های دیگر، باعث اعتماد  مشتریان قدیمی شده و همچنین مشتری جدید جذب خود کنید و باعث سود بیشتر و فروش بیشتر در زمینه تجاری خود شوید.

زمانیکه شما اصول سئو و بهینه سازی را برای طراحی سایت در تبریز پیاده سازی میکنید باید بدانید این روش پروسه ای نیست که بتواند به شما در مدت زمان خیلی کوتاهی نتیجه

درباره ما

مجموعه رایاپردازش هزاره چهارم پارس (رایا پارس) یک شرکت حرفه ای آی تی محور است که در زمینه طراحی سایت ، سئو سایت و بهینه سازی موتور جستجو، طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن ios طراحی ربات اینستاگرام و تلگرام و همچنین دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد. شرکت رایا پارس با شماره ثبت 55359 این افتخار را دارد که در عرصه فن آوری اطلاعات، با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود، فعالیت خود را در جهت افزایش بهره وری دانش سازمان ها و شرکت ها و ارتقاء سطح علمی و توانمندیهای آن مجموعه ها، ارائه نماید.

اینجا ایران است

ما ایرانی هستیم و به ایرانی بودن خود افتخار میکنیم و تنها رسالت خود را خدمت به مردمان سرزمینمان میدانیم.

website design

انواع پکیج های طراحی سایت

مجموعه رایا پردازش پکیج های استاندارد و پیشرفته برای انواع کسب و کارهای کوچک، متوسط و پیشرفته را طراحی کرده است. این پکیج بر اساس امکاناتی که میتواند ارائه دهد طراحی و قیمت گذاری شده است. حال شما با توجه به نوع کسب و کار و نیازهای خدماتی ارائه شده توسط خود میتوانید نوع پکیج مورد نظر خود را برای شناساندن کسب و کار خود به مخاطبانتان ارائه کنید.