مشاوره کسب و کار در مشهد | مشاوره در کسب و کار

امین طیرانیان _ مشاور ارشد توسعه در کسب و کار  و استارتاپ ها

 

مشاوره کسب و کار در مشهد و سایر شهر ها یکی از خدمات ویژه شرکت رایا پارس برای مشتریان خود میباشد که توسط مهندس امین طیرانیان مدیر عامل شرکت رایا پارس پس از سالها فعالیت و بر اساس تجربه های متعدد و بی شمار راه اندازی کسب و کار و مشاور ه به کارآفرینان و سازمان های حمایتی در حوزه استارت آپ و حمایت از رشد و توسعه سریعتر کسب و کارهای نوپا به صورت رایگان ارائه میشود.

 

برای شروع یک تجارت آنلاین و رسیدن آن به سوی سود آوری بیش تر، مراحل زیادی باید طی شود زیرا راه اندازی و شروع یک کسب و کار علاوه بر هیجان انگیز و موفقیت آمیز بودن میتواند تبدیل به بزرگترین ناکامی شما شود!

شما میتوانید با دریافت مشاوره کسب و کار، نکات مهم در عرصه شغلی خود در فضای آنلاین شروع تجارت خود را با سرعت هر چه بیش تر به موفقیت نزدیک سازید.

رایا پارس با بیش از 200 نمونه کار موفق در زمینه های مختلف توانسته است تجربیات ارزنده ای را در زمینه های شروع یک کسب و کار آنلاین و نقاط ضعف و قدرت پروژه های استارتاپی کسب نماید.

اکنون با توجه به احساس نیاز در فضای وب و مشاهده عوامل شکست و سقوط برخی از پروژه های استارتاپی بر آن شدیم تا تجربیات خود را در این زمینه تحت عنوان مشاوره در کسب و کار به صورت رایگان در اختیار مشتریان وفادار و کاربران خود قرار دهیم.

پس اگر تصمیم به افتتاح شغل جدید اینترنتی خود را دارید اولین قدم برای شما کسب مشاوره است زیرا نکات بسیار زیادی برای شروع یک تجارت جدید در آن سوی فضای وب وجود دارد که شاید گزینش مهم ترین آن ها برای شما گیج کننده و زمان بر باشد.

ما در رایا پارس میتوانیم بگوییم چه فرمولی برای شروع یک تجارت کوچک تا بزرگ شما مناسب است.

همیشه بهترین توصیه های تجاری میتواند شما را وادار به خلق ایده جدید به سمت جهشی بزرگ نماید!

افتتاح مشاغل شخصی در فضای وب یک فرآیند پیچیده است که نیاز به کسب اطلاعات زیاد میباشد. اما، هر چه شما تصمیمات هوشمندانه تری در زمان مناسب و شاید بهتر است بگوییم در سریع ترین زمان خود بگیرید، شانس بیش تری برای موفقیت خود دارید.

نکات مهم برای شروع یک کسب و کار آنلاین

از شروع نترسید!

افراد زیادی ایده های ناب و اساسی برای شروع یک کسب و کار را دارند اما هرگز این کار را انجام نمیدهند زیرا همه افراد ترس از ناکامی و شکست را دارند.

اما بیایید در مورد ایده خود با ما مشورت کنید تا ما با آنالیز و چینش استراتژی نقاط ضعف و قدرت شما را بازگو نماییم و با بیان چالش های احتمالی نگرانی شما را به حداقل برسانیم.

تحقیقات خود را کامل کنید!

در هنگام شروع کسب و کار اینترنتی خود مانند یک اسفنج باشید!!

به حرفهای دیگران گوش دهید! دوستان، خانواده، متخصصان و ... وقتی صحبت از مواردی است که با اهداف کسب و کار شما در ارتباط است مانند یک اسفنج باشید و به تمامی نظرات اهمیت دهید!

همانطور که در حال یادگیری و تحقیق هستید یادداشت برداری کنید و ایده خود را تکمیل کنید.

وقتی در مورد شروع کسب و کارتان با مردم و متخصصان صحبت میکنید میتوانید با توجه به زبان بدن آن ها به این نکته پی ببرید که ایده شما چه اندازه مفید و کاربردی و جامعه پسند است.

قدرت مشاوره متخصصان کسب و کار و صاحبان مشاغل کهنه کار در زمینه فعالیت خود را هرگز نادیده نگیرید، مشاوران همه میدانند چه کاری باید انجام دهید و چه کاری را نباید انجام دهید!

در واقع مشاور کسب و کار میتواند اشتباهاتی را که صاحبان مشاغل انجام داده اند را به شما یادآوری کنند!

به ایده های خود به چشم یک راه حل نگاه کنید!

به جای اینکه به این موضوع فکر کنید که قرار است چه چیزی را بفروشید به این فکر کنید که ایده شما قرار است چه مشکلی را برای چه افرادی بر طرف کند. در واقع استارتاپ شما باید بتواند بر طرف کننده نیاز اصلی کاربران هدف شما باشد.

ایده خود را ساده نگه دارید!

اجازه ندهید یک گلوله برفی بزرگ و بزرگ تر شود تا تبدیل به بخش پیچیده ای شود، در واقع با پیچیده کردن ایده خود شما در نهایت یک محصول نهایی گران قیمت دارید که هیچ کس تمایلی به خرید آن را ندارد پس با بیان ایده خود و استفاده از مشاوران متخصص در زمینه های استارتاپی قبل از شروع پروژه خود میتوانید به صرفه جویی در زمان و هزینه خود کمک زیادی نمایید.

برآورد هزینه کنید!

هنگامی که قصد شزوع به توسعه ایده کسب و کار خود را دارید باید بتوانید هزینه های خود را به درستی برآورد کنید.

شما باید به درستی بتوانید هزینه های راه اندازی و بهره برداری خود را فاکتور کنید این هزینه ها میتواند شامل هزینه هایی مانند اجاره مکان، منابع، بازاریابی، طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و سایر موارد دیگر باشد پس از آن برآورد هزینه نکته مهم و اساسی توجه به بودجه شخصی شماست.

زیرا این برآورد و توجه به هزینه میتواند در همان ابتدا برای شما مشخص کند که میتوانید به پایان راه برسید یا خیر!

زیرا پس از درک تمام هزینه ها و بودجه خود ممکن است به این نتیجه برسید که نیاز به بودجه و سرمایه خارجی دارید تا بتوانید به پایان راه برسید!

پس از هم اکنون به فکر تامین آن باشید.

کار فعلی خود را ترک نکنید!

اگر به فکر ایجاد یک کسب و کار آنلاین هستید این نکته را در نظر بگیرید که کار فعلی خود را ترک نکنید!

راه اندازی یک کسب و کار موفق یک فرآیند زمان بر با ریسک بالا است و توجه به این نکته که زمان زیادی لازم است تا شما از یک کارمند ساده به یک کارآفرین تبدیل شوید بسیار مهم است.

به عنوان یک صاحب شغل جدید باید بدانید کسب درآمد پایدار مدت زمان زیادی طول خواهد کشید! پس شتاب زده عمل نکنید.

شرایط لازم برای شروع یک تجارت آنلاین را بدانید، شروع یک تجارت آنلاین جالب است و  دارای چالش های بسیار زیادی است.

برای شروع باید با تمامی چالش ها آشنا باشید و تمامی نیاز های خود را به خوبی برطرف سازید!

این نیاز ها از تشکیل یک ساختار قانونی گرفته تا ایجاد یک سیستم حسابداری باید به درستی در نظز گرفته شود!

ایجاد تعادل بین هیجان و تفکر است!

یکی از مهم ترین عوامل در خلق ایده تجاری موفق ایجاد اشتیاق است.

هیچگاه اجازه ندهید هیجان و اشتیاق خود را از دست بدهید اما دانستن این نکته که هیجان باید در راستای پیش برد دانش شما باشد را فراموش نکنید.

تحقیقات در مورد صنعت کسب و کار خود را انجام دهید و با مشتریان هدف خود صحبت کنید یا از پتانسیل تجارت خود مطلع شوید.

و نکته مهم دیگر اینکه در مورد راه اندازی استارتاپ خود از کارشناسان و متخصصان مشورت بگیرید و به سزاغ متخصصانی بروید که میتوانند به شما در زمینه های خاصی از مشاغل که تجربه زیادی دارند کمک کنند.

سفارش پروژه


یک بار برای همیشه

بستری متفاوت برای آموزش سئو

دانلود اپلیکیشن با لینک مستقیم