مشاوره کسب و کار در مشهد | مشاور حضوری راه اندازی کسب و کار با مهندس امین طیرانیان

مهندس امین طیرانیان مدیر عامل شرکت رایا پارس  _ مشاور ارشد توسعه در کسب و کار  و استارتاپ ها

 

مشاوره کسب و کار در مشهد و سایر شهرها یکی از خدمات ویژه شرکت رایا پارس برای مشتریان خود می باشد که توسط مهندس امین طیرانیان مدیر عامل شرکت رایا پارس پس از سالها فعالیت و بر اساس تجربه های متعدد و بی شمار راه اندازی کسب و کار و مشاور ه به کارآفرینان و سازمان های حمایتی در حوزه استارت آپ و حمایت از رشد و توسعه سریعتر کسب و کارهای نوپا به صورت رایگان ارائه می شود. از ارائه مشاوره حضوری کسب وکار تا تدوین یک بیزنس پلن حرفه ای در کنار شما هستیم.

 

مشاوره کسب و کار در مشهد برای شروع یک تجارت آنلاین و رسیدن آن به سوی سود آوری بیش تر، بسیار مهم است و همانطور که میدانید مراحل زیادی باید طی شود زیرا راه اندازی و شروع یک کسب و کار جدید علاوه بر هیجان انگیز و موفقیت آمیز بودن می تواند تبدیل به بزرگترین ناکامی شما شود!

شما میتوانید با دریافت مشاوره کسب و کار آنلاین در مشهد  نکات مهم در عرصه شغلی خود در فضای آنلاین شروع تجارت خود را با سرعت هر چه بیش تر به موفقیت نزدیک سازید.

رایا پارس با بیش از 200 نمونه کار موفق در زمینه های مختلف توانسته است تجربیات ارزنده ای را در زمینه های شروع یک کسب و کار آنلاین و نقاط ضعف و قدرت پروژه های استارتاپی کسب نماید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و جهت دریافت هرگونه مشاوره حضوری و یا آنلاین با ما تماس حاصل نمایید ؛ تیم مشاوره ما در رایا پارس  پاسخگوی تمامی سوالات شما در رابطه با مشاوره کسب و کار در مشهد و خراسان رضوی هستند.

اکنون با توجه به احساس نیاز در فضای وب و مشاهده عوامل شکست و سقوط برخی از پروژه های استارتاپی بر آن شدیم تا تجربیات خود را در این زمینه تحت عنوان مشاوره در کسب و کار به صورت رایگان در اختیار مشتریان وفادار و کاربران خود قرار دهیم.

پس اگر تصمیم به افتتاح شغل جدید اینترنتی خود را دارید اولین قدم برای شما کسب مشاوره است زیرا نکات بسیار زیادی برای شروع یک تجارت جدید در آن سوی فضای وب وجود دارد که شاید گزینش مهم ترین آن ها برای شما گیج کننده و زمان بر باشد.

ما در رایا پارس میتوانیم بگوییم چه فرمولی برای شروع یک تجارت کوچک تا بزرگ شما مناسب است.

خدمات مشاوره کسب و کار در مشهد و خراسان رضوی

  • ارائه مشاوره مدیریت کسب و کار و سازمان در مشهد و خراسان رضوی
  • مشاوره بازاریابی و فروش در مشهد و خراسان رضوی
  • حدمات مشاوره تبلیغات و برندینگ در مشهد و خراسان رضوی
  • ارائه مشاوره دیجیتال مارکتینگ در مشهد
  • مشاوره مدیریت استراتژیک  در راه اندازی کسب و کاردر مشهد و خراسان رضوی
همیشه بهترین توصیه های تجاری می تواند شما را وادار به خلق ایده جدید به سمت جهشی بزرگ نماید!

افتتاح مشاغل شخصی در فضای وب و یا راه اندازی کسب و کار در شهرهای بزرگ مانند مشهد یک فرآیند پیچیده است که نیاز به کسب اطلاعات زیاد میباشد. اما، هر چه شما تصمیمات هوشمندانه تری در زمان مناسب و شاید بهتر است بگوییم در سریع ترین زمان خود بگیرید، شانس بیش تری برای موفقیت خود دارید.

نکات مهم برای شروع یک کسب و کار آنلاین در مشهد

از شروع نترسید!

افراد زیادی ایده های ناب و اساسی برای شروع یک کسب و کار را دارند اما هرگز این کار را انجام نمیدهند زیرا همه افراد ترس از ناکامی و شکست را دارند.

اما بیایید در مورد ایده خود با ما مشورت کنید تا ما با آنالیز و چینش استراتژی نقاط ضعف و قدرت شما را بازگو نماییم و با بیان چالش های احتمالی نگرانی شما را به حداقل برسانیم.

تحقیقات خود را کامل کنید!

در هنگام شروع کسب و کار اینترنتی خود مانند یک اسفنج باشید!!

به حرفهای دیگران گوش دهید! دوستان، خانواده، متخصصان و ... . وقتی صحبت از مواردی است که با اهداف کسب و کار شما در ارتباط است مانند یک اسفنج باشید و به تمامی نظرات اهمیت دهید!

همانطور که در حال یادگیری و تحقیق هستید یادداشت برداری کنید و ایده خود را تکمیل کنید.

وقتی در مورد شروع کسب و کارتان با مردم و متخصصان صحبت میکنید میتوانید با توجه به زبان بدن آن ها به این نکته پی ببرید که ایده شما چه اندازه مفید، کاربردی و جامعه پسند است.

قدرت مشاوره متخصصان کسب و کار و صاحبان مشاغل کهنه کار در زمینه فعالیت خود را هرگز نادیده نگیرید، مشاوران همه میدانند چه کاری باید انجام دهید و چه کاری را نباید انجام دهید!

در واقع مشاوره راه اندازی کسب و کار  در مشهد باعث یادآوری اشتباهاتی که صاحبین مشاغل پیش از شما مرتکب شده اند می شود و به این ترتیب شما دیگر این اشتباهات را تکرار نخواهید کرد!

به ایده های خود به چشم یک راه حل نگاه کنید!

به جای اینکه به این موضوع فکر کنید که قرار است چه چیزی را بفروشید به این فکر کنید که ایده شما قرار است چه مشکلی را برای چه افرادی بر طرف کند. در واقع استارتاپ شما باید بتواند بر طرف کننده نیاز اصلی کاربران هدف شما باشد.

ایده خود را ساده نگه دارید!

اجازه ندهید یک گلوله برفی بزرگ و بزرگ تر شود تا تبدیل به بخش پیچیده ای شود، در واقع با پیچیده کردن ایده خود شما در نهایت یک محصول نهایی گران قیمت دارید که هیچ کس تمایلی به خرید آن را ندارد پس با بیان ایده خود و استفاده از مشاوران متخصص در زمینه های استارتاپی قبل از شروع پروژه خود میتوانید به صرفه جویی در زمان و هزینه خود کمک زیادی نمایید.

برآورد هزینه کنید!

هنگامی که قصد شزوع به توسعه ایده کسب و کار خود را دارید باید بتوانید هزینه های خود را به درستی برآورد کنید.

شما باید به درستی بتوانید هزینه های راه اندازی و بهره برداری خود را فاکتور کنید این هزینه ها میتواند شامل هزینه هایی مانند اجاره مکان، منابع، بازاریابی، طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و سایر موارد دیگر باشد پس از آن برآورد هزینه نکته مهم و اساسی توجه به بودجه شخصی شماست.

زیرا این برآورد و توجه به هزینه میتواند در همان ابتدا برای شما مشخص کند که میتوانید به پایان راه برسید یا خیر!

زیرا پس از درک تمام هزینه ها و بودجه خود ممکن است به این نتیجه برسید که نیاز به بودجه و سرمایه خارجی دارید تا بتوانید به پایان راه برسید!

پس از هم اکنون به فکر تامین آن باشید.

کار فعلی خود را ترک نکنید!

اگر به فکر ایجاد یک کسب و کار آنلاین هستید این نکته را در نظر بگیرید که کار فعلی خود را ترک نکنید!

راه اندازی یک کسب و کار موفق یک فرآیند زمان بر با ریسک بالا است و توجه به این نکته که زمان زیادی لازم است تا شما از یک کارمند ساده به یک کارآفرین تبدیل شوید بسیار مهم است.

به عنوان یک صاحب شغل جدید باید بدانید کسب درآمد پایدار مدت زمان زیادی طول خواهد کشید! پس شتاب زده عمل نکنید.

شرایط لازم برای شروع یک تجارت آنلاین را بدانید، شروع یک تجارت آنلاین جالب است و  دارای چالش های بسیار زیادی است.

برای شروع باید با تمامی چالش ها آشنا باشید و تمامی نیاز های خود را به خوبی برطرف سازید!

این نیاز ها از تشکیل یک ساختار قانونی گرفته تا ایجاد یک سیستم حسابداری باید به درستی در نظز گرفته شود!

ایجاد تعادل بین هیجان و تفکر است!

یکی از مهم ترین عوامل در خلق ایده تجاری موفق ایجاد اشتیاق است.

هیچگاه اجازه ندهید هیجان و اشتیاق خود را از دست بدهید اما دانستن این نکته که هیجان باید در راستای پیش برد دانش شما باشد را فراموش نکنید.

تحقیقات در مورد صنعت کسب و کار خود را انجام دهید و با مشتریان هدف خود صحبت کنید یا از پتانسیل تجارت خود مطلع شوید.

و نکته مهم دیگر اینکه در مورد راه اندازی استارتاپ خود از کارشناسان و متخصصان مشورت بگیرید و به سراغ متخصصانی بروید که میتوانند به شما در زمینه های خاصی از مشاغل که تجربه زیادی دارند کمک کنند.

بهترین مشاور کسب و کار در مشهد کیست؟

در واقع واژه مشاوره به معنای دریافت راهنمایی در یک حوزه خاص است، بنابراین مشاوره کسب و کار به معنای راهنمایی یک فرد در حوزه کسب و کار خودش است. مسلما اگر بتوانید برای اجرایی کردن ایده‌های خود، از قبل با چالش‌های پیش‌ رو آشنا شوید، اقداماتی انجام می‌دهید تا کار را برای شما آسان‌تر کند.

مهندس امین طیرانیان به عنوان یکی از کارآفرینان برتر در شهر مشهد مقدس، با کوله‌ باری از تجربه در طول سالیان دراز، آماده ارائه مشاوره در حوزه کسب و کار به علاقه‌مندان است. در صورتی که قصد دارید کسب و کار خود را در فضای آنلاین و در قالب یک استارتاپ راه‌اندازی کنید، توصیه ما این است که هم اکنون برای مشاوره اقدام نمایید. تفاوتی ندارد که کسب و کار شما در کدام یک از حوزه های پزشکی، علمی، ورزشی، سیاسی، خانوادگی، تحصیلی، حقوقی و ... باشد، می‌توانید از تجربه های ناب و راهکارهای کاربردی مهندس طیرانیان ستفاده کنید.

 

راه اندازی کسب و کار مشهد و چالش‌های پیش رو برای یک کارآفرین

قبل از اینکه بخواهیم درباره چرایی مشاوره صحبت کنیم، اجازه دهید ابتدا چالش‌هایی را که ممکن است به عنوان یک کارآفرین با آن مواجه شوید را مرور کنیم.

1. تامین مالی و انضباط مالی

تامین مالی در واقع به معنای سوخت اولیه شرکت است تا بتواند فعالیت خود را آغاز کند. از نظر مهندس امین طیرانیان، تامین مالی به صورت شخصی، ساده‌ترین روش برای شروع یک کسب و کار است. اما با این حال، بسیاری از کسب و کارها معمولا در ابتدای فعالیت خود، به سرمایه‌ هنگفت نیاز دارند. در گام بعدی می‌توانید به بانک‌ها و موسسات مالی برای تامین مالی مراجعه کنید، اما همه ما می‌دانیم که این روش نیاز به وثیقه خواهد داشت. به هر حال برای جذب سرمایه روش‌ های زیادی وجود دارد، اما برای اینکه بتوانید در مسیر درستی قرار بگیرید، می بایست با بهترین مشاور کسب و کار در مشهد صحبت کنید.

2. استخدام افراد مناسب

بدون شک استخدام افراد مناسب، یک چالش بزرگ است. زیرا این افراد می‌توانند شرکت را به موفقیت برسانند یا آن را با شکست مواجه کنند. شما باید به دنبال افرادی باشید که استعدادهای مختلفی دارند. در واقع این کار سخت، تلاش، فداکاری و اشتیاق تیم است  که سرنوشت کسب و کار شما را تعیین می‌کند. بنابراین، استخدام افراد مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

3. رقابت

پیشرفت فناوری و اینترنت باعث شده تا قدرت کسب و کارها بیش از قبل شود. به بیانی دیگر، امروزه دنیای تجارت پر از رقابت است. کسب و کارهای جدید در حال حاضر به وضوح در حال رشد هستند. بنابراین، رقابت با رقبا یکی از چالش‌های اصلی و بزرگ برای شما به عنوان یک کارآفرین خواهد بود. اگر بخواهیم این موضوع را ساده‌تر بیان کنیم، می‌توانیم بگوییم: رقابت، بقای یک کسب و کار کوچک در بازار را سخت می‌کند. بنابراین باید برای رقابت با رقبای خود، استراتژی‌های مناسبی داشته باشید.

4. توسعه طرح‌ها و اجرا

تدوین برنامه‌ها و استراتژی‌های کسب و کار، یکی از حوزه‌های حیاتی در بحث کارآفرینی است. اما اگر این طرح‌ها به درستی و به موقع اجرا نشوند، عملا بی‌فایده خواهند بود. از نظر مهندس امین طیرانیان، تنظیم استانداردها با کیفیت بالا و رعایت دقیق آن‌ها از اهمیت حیاتی برخوردار است.

5. توسعه استراتژی‌های بازاریابی مناسب

ستون فقرات یک کسب و کار، استراتژی بازاریابی آن است و نبود آن مشکل اصلی بسیاری از کارآفرینان است. همه ما می‌دانیم که بازار به طور مداوم در حال تغییر و تحول است و رفتار مصرف‌کنندگان همواره در حال تغییر می‌باشد. از همین رو، می‌توان به این نتیجه رسید که ابداع استراتژی مناسب برای بازاریابی و تداوم آن، یک چالش بسیار بزرگ برای کارآفرینان است.

6. رضایت و وفاداری مشتری

مشتری پادشاه است و تجربه کاربر از محصول شما، کلید اصلی خواهد بود. خدماتی که برای ایجاد وفاداری به مشتری می‌دهید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. راضی نگه‌داشتن مشتری امری پیچیده و در عین حال ساده است. بسیاری از کارآفرینان باید ساعت‌ها وقت بگذارند تا به ذهن مشتری برسند و بتوانند نیازهای آن‌ها را برطرف کنند. اما شما می‌توانید به کمک مهندس امین طیرانیان به راحتی نیازهای مشتریان خود را مشخص کنید و در همان راستا گام بردارید.

چرا باید برای مشاوره کسب و کار اقدام کنیم؟

مسلما بعد از اینکه با معنا و مفهوم مشاوره کسب و کار، و چالش‌های پیش روی یک کارآفرین آشنا شدید، زمان آن است که به چرایی آن بپردازیم. ابتدا باید این سوال را از خودتان بپرسید که چرا باید به نزد یک فرد مشاور برای مشاوره کسب و کار مراجعه کنم؟ مشکلات و سوالاتی که دارید را یادداشت کنید و سپس به نزد یک مشاور بروید. زیرا اگر مشاوران بدانند مشکل شما در کدام قسمت است، بدون شک بهتر می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

گسترش شبکه کسب و کار

در تماس بودن با افراد مختلف و مشاوران کسب و کار باعث می‌شود شبکه ارتباطات شما گسترده شود. مسلما هرچقدر این شبکه بزرگتر باشد، افراد بیشتری را در دسترس دارید تا از توصیه‌های سازنده‌ آن‌ها استفاده کنید.

برای دریافت پاسخ به مهم‌ترین سوالات

بدون شک مهندس امین طیرانیان و سایر مشاوران کسب و کار، می‌توانند به مهم‌ترین سوالات درباره انتخاب روش راه‌اندازی یک کسب و کار، پاسخ دهند. این افراد به کارآفرینان کمک می‌کنند تا اهداف خود را مشخص کنند. مشاوره گرفتن از متخصصین، به کارآفرین کمک می‌کند تا یک تصمیم معقول برای رسیدن به هدف اصلی خود بگیرد.

ایجاد طرح کسب و کار

یک طرح کسب و کار محکم و عملی، پایه و اساس یک کارآفرینی موفق است. بنابراین، توصیه می‌کنیم حتما برای مشاوره به دنبال افراد حرفه‌ای باشد تا با یک ساختار مناسب و ضروری، تجارت خود را آغاز کنید. سمت و سوی تجارت خود را تعیین کنید. بجز طرح کسب و کار، مشاورین کسب و کار، می‌توانند در طراحی تجاری و مالی یک بیزنس، امنیت را تامین کنند و در این راستا مشاوره‌های خوبی ارائه دهند.

دریافت مشاوره درمورد قوانین و مقررات کسب و کار

کسب و کارها امروزه قوانین و مقررات بسیار زیادی دارند که در واقع توسط همین قوانین هم اداره می‌شوند. باید قوانین بسیاری را رعایت کنید، همچنین فرصت‌ها و گزینه‌‎های بسیار زیادی در این مسیر وجود دارد که می‌توانید از آن‌‎ها به نفع خود استفاده کنید. بنابراین، اگر از تجربیات یک فرد با تجربه استفاده کنید، بسیاری از خطرها از شما دور هستند. مهندس امین طیرانیان، با تجربه‌ای که در این زمینه دارد، توصیه‌های ارزشمندی را به کارآفرینان گرامی ارائه می‌دهد.

بازدهی سرمایه گذاری

بدون شک مشاوره به موقع با یک فرد با تجربه، باعث جلوگیری از اشتباهات پر هزینه در زمان راه‌اندازی می‌شود. مشاوره درباره پیش‌بینی فروش، استراتژی‌های بازاریابی، نحوه جلب اعتماد و ... بسیار مهم است. این موارد در نهایت باعث می‌شود بازدهی سرمایه‌گذاری بسیار بالا باشد که در واقع، عامل کلیدی برای موفقیت هر کسب و کاری است.

سفارش پروژه