تولید و بازنویسی محتوا به کمک ربات تولید محتوا

ماشین بازنویسی محتوا یا rewriter machine یک ابزار سئو تخصصی ارائه شده توسط شرکت رایا پارس جهت تولید محتوا یونیک و غیر تکراری فارسی و فرصتی بالقوه و نامحدود برای صرفه جویی در هزینه های مالی و زمانی جهت مدیریت محتوا سایت، شبکه های اجتماعی و وبلاگ های شماست

شرکت رایا پارس با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود درصدد تولید ابزار سئو هدفمند جهت تولید نامحدود محتوای یونیک برای مدیران وب سایت و سئو کاران حرفه ای بر آمده است. این ابزار سئو کمکی بزرگ به نویسندگان و تولیدکنندگان محتواست که بدون نیاز به صرف انرژی و زمان اضافه بتوانند به تعداد بسیار بالا محتوا یونیک و منحصر به فرد در کمترین زمان ممکن دست پیدا کنند.

ابزار rewriter machine به صورت رایگان برای 3 مرتبه در روز توسط شرکت رایا پارس در اختیار شما قرار گرفته است تا کسب و کار آنلاین خود را تا حد امکان با صرف کمترین هزینه به سمت موفقیت پیش ببرید.

کاربرد ابزار بازنویسی محتوا یا rewriter machine

تولید محتوا تخصصی فرصت بالقوه و نامحدودی را برای کسب درآمد آنلاین در اختیار ما قرار میدهند.به همین دلیل رقابت بسیار زیادی برای این فرصت بالقوه در میان کسب و کارها وجود دارد.

با استفاده از ربات تولید محتوا رقابت بر سر تولید محتوا آسان برای شما بسیار ساده تر و امکان پذیر تر از رقبایتان شده است و نتایج این بازی به نفع شما تغییر کرده است.

پیش از این شاید با انرژی و زمان محدود به دنبال کسب جایگاه در موتور جستجو بوده اید اما در حال حاضر با استفاده از این ابزار تولید محتوا یا بهتر است بگوییم ربات تولید محتوا انرژی و زمان شما در یک عدد بی نهایت ضرب میشود.

شاید باید اینطور بگوییم از تمامی افرادی که به دنبال کسب درآمد از اینترنت و فضای وب هستند دغدغه مشترکشان کسب درآمد از فضای آنلاین استو به دنبال راه حلی برای پیروزی و کسب جایگاه برتر در موتو رجستجو هستند. خوب مسلما جواب این سوالات را با هم قبلا پیدا کرده ایم که ربات تولید محتوا به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد تا بتواند تجارت آنلاین خود را کاملا موفق رو با حداقل تلاش و هزینه انجام دهید. همانطور که میدانید متداول ترین روش برای پیدا کردن محصولات ی خدمات به صورت آنلاین استفاده از موتور های جستجو مخصوصا موتور جستجو گوگل است. این موتور جستجو متداول ترین روش برای پیدا کردن محصولات و یا خدمات به صورت آنلاین هستند.

تنها راه به دست آوردن کسب جایگاه برتر در موتور جوستجو یا سئو سایت درج هرچه بیش تر محتوا با کیفیت در وب سایت شما است.

هر چه متن درج شده در وب سایتتان خواندنی تر و جذاب تر باشد به معنای جذب فرصت بیش تر برا یدریافت ترافیک از موتور جستجو میباشد. زیرا تولید محتوا با کیفیت یکی از راه های جذب اعتماد خوانندگان و مشتریان وفادار شماست. طیف گسترده ای از ابزار های وجود دارد که میتواند قابلیت بازنویسی مطالب را مانند یک ربات برای شما انجام میدهد.

همانطور که میدانیم رایج ترین روش برای پیدا کردن محصولات یا خدمات آنلاین استفاده از موتورهای جستجو به ویژه یاهو، google و bing است. که هریک از این موتورهای جستجو دارای ویژگی ها و الگوریتم های خاصی هستند. اما یک ویژگی برای تمامی موتورهای جستجو بارز و محرز میباشد و آن هم تولید محتوای اصولی و یونیک میباشد. مطلب یونیک و منحصر به فرد بهترین شیوه برای جذب ترافیک و ورودی برای وب سایتتان است، اما نکته مهم در این قسمت تولید این محتوا یونیک و با کیفیت میباشد که کاری سخت و زمان بر است.

همه ی ما میدانیم، نوشتن مطالب به صورت دستی، sentence-by-sentence مطمئن ترین راه برای اطمینان از کیفیت و عدم سرقت ادبی است اما این روش معمولا کار آسانی نیست، به خصوص اگر شما زمان کمی داشته باشید. شاید اولین راه حل که به ذهن تان میرسد استخدام یک نویسنده حرفه ای آزاد برای کمک به تولید محتوا با آشنایی کامل به نیازهای محتوای مجموعه شما باشد اما دوباره باید بگوییم، استخدام یک نویسنده ی حرفه ای ارزان نیست.

پس راه حل چیست؟ خوب، روش بسیار ارزان تر و سریع تر این است که از یک ابزار تولید محتوا آنلاین استفاده کنید. شما میتوانید با کمک ابزار rewriter machine یا ماشین بازنویسی محتوا حتی از مطالب قبلی وبلاگ خود متن منحصر به فرد و یونیک تولید نمایید. شما میتوانید از این ابزار رایگان برای تبدیل هر متن به چندین متن جدید و کاملا انحصاری استفاده نمایید، که این مطالب میتواند در وبلاگ های مشابه و یا متفاوت درج شوند.

نحوه ی عملکرد ماشین بازنویسی محتوا

rewriter machine یک نرم افزار خودکار است که برای بازنویسی متن (مانند یک پست وبلاگ) مورد استفاده قرار می گیرد تا پیام کلی و معنای محتوا اصلی بدون تغییر باقی بماند.این ابزار معمولا توسط تولید کنندگان محتوا، مدیران وب سایت، وبلاگ نویسان، و سازمان های بازاریابی به منظور تقلید از محتوای موجود به منظور افزایش سرعت و کیفیت محتوایی استفاده میشود.

نحوه ی عملکرد ماشین تولید محتوا به این صورت است که در واقع با قراردادن یک متن در داخل این ماشین و فشردن تنها یک دکمه شما به تعداد نامحدودی محتوا دست پیدا میکنید که در هر مرحله با فشردن دکمه بازنوسی محتوای جدید و غیر تکراری برای شما تولید میشود که با محتوای قبلی متفاوت میباشد و شما میتوانید با جایگذاری ساده این عبارات هر بار به یک محتوا جدید و منحصر به فرد دسترسی پیدا کنید و در صورت استفاده از این مطالب برای وبلاگ های خود بدون نیاز به صرف هزینه به تعداد زیادی محتوای درجه 2 (تولید محتوا با کیفیت پایین تر) دست پیدا کرده اید که کمک بسیار زیادی به شما در آپدیت کردن روزانه وبلاگ هایتان میکند و در نتیجه استفاده از این مطالب درجه 2 افزایش سرعت ایندکس مطالب شما در موتور جستجو گوگل میباشد.

چرا ماشین بازنویسی؟

دلایل استفاده از rewriter machine

دلایل زیادی برای استفاده از این ابزار تولید محتوا وجود دارد که از جمله این موارد میتوان به موارد زیر اشاره کرد

  • عدم نیاز وقت برای ثبت نام در هر بار استفاده از این ابزار
  • عدم نیاز به پرداخت هزینه
  • عدم نیاز به داشتن تخصص و دانش خاص برای کار کردن با این ابزار
  • قابلیت جایگذاری و ادیت مطلب
  • در اختیار داشتن قدرتمند ترین ابزار برای به روز رسانی صفحات شبکه های اجتماعی و وبلاگ های شما

نحوه ی کار با ماشین بازنویسی محتوا

نحوه ی کار ماشین بازنویسی محتوا به این صورت است که شما میتوانید هر متن یا نوشته ای که مد نظر دارید را انتخاب نمایید و بعد از کپی کردن در قسمت مشخص شده در باکس متن و فشردن دکمه بازنویسی متن مورد نظر شما با توجه به کلمات مترادف قرار گرفته در دیتا بیس شما بازنویسی میشود. این متن با تسبت به متن اصلی شما 50 الی 70 درصد تفاوت دارد که در واقع با هر بار فشردن دکمه بازنویسی شما میتوانید یک محتوا جدید و غیر تکراردی داشته باشید. از دیگر مزیت های ماشین بازنویسی محتوا میتوان به قابلیت ادیت محتوا در پنل و باز خوانی مجدد آن اشاره کرد.همچنین شما میتوانید در قسمت پنل مدیریتی خود به تعداد کلمات مترادف مورد نظر تان اضافه نمایید تا از کلمات مترادف و هم خانواده مرتبط با کسب و کارتان در متن هایتان کاربرد بیش تری داشته باشد. ماشین بازنویسی محتوا یا ماشن تولید محتوای یونیک ابزاری است که شرکت رایا پارس در اختیار شما دوستان قرارداده است تا شما عزیزان بتوانید در کمترین زمان ممکنه محتوای خود را تولید و مدیریت نمایند.

برای درک بهتر از فواید استفاده از ماشین بازنویسی محتوا فایل موشن گرافی زیر را ملاحظه نمایید.