آنالیز سایت

آنالیز سایت خود را به ما بسپارید و ازخدمات تخصصی ما استفاده کنید.

تجزیه و تحلیل سایت و بررسی مهم‌ترین اصول سئو

بازدیدکننده بیشتر، یعنی مشتری بیشتر. پس اگر به دنبال این هستید که بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید، تنها کافی است گزارشی کامل و جامع از وب سایت خود داشته باشید تا به‌راحتی نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید . گزارش تحلیلی زیر ذره بین  به شما این امکان را می‌دهد که تمام مشکلات را ببینید و با استفاده از آن، خطاهایی که مانع ورود کاربران است را به راحتی و البته با کمک ما رفع کنید.

seo-analysis-sites

ثبت سفارش

آنالیز تخصصی با اساتید برجسته

آنالیز سایت توسط متخصصمی تواند مهم ترین عامل در موفقیت یک سایت باشد. اولین قدم در جهت افزایش بازدید و فروش و بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو آنالیز تخصصی سایت توسط متخصصین سایت در این حوزه و ارائه راهکار توسط آنها می باشد.

بررسی سئو تکنیکال

بررسی سئو فنی یا سئو تکنیکال (Technical SEO) اصولی است که رعایت آنها به ما اطمینان می‌دهد سایت شما توسط موتورهای جستجو به خوبی درک و پایش شده و می‌تواند به بهترین و سریع‌ ترین شکل ممکن ایندکس شود.

ارائه راه حل برای رفع خطا

اولین گام در شروع فرآیند بهینه سازی یک وبسایت، سئوی تکنیکال است. اگر سئوی فنی سایت شما شرایط مطلوبی نداشته باشد، بهتر است همین ابتدا بدانید که نمیتوانید جایگاهی را در موتورهای جستجو کسب کنید. 

پشتیانی منظم

ما ضمن اجرای متعهدانه مفاد قرار داد پشتیبانی کامل مشتریان را از طریق پاسخگویی سریع به پرسش ها و مشکلات از طریق کانال های ارتباطی توسط کارشناسان و متخصصان انجام می دهیم.

ارائه راهکار برای پیشرفت سایت

در این پکیج ما مهمترین و اصولی‌ترین راهکارهای کسب موفقیت در زمینه سئو سایتتان را به شما آموزش می‌دهیم و نکات با ارزش و کلیدی که به شما در این مسیر کمک می‌کنند را بازگو می‌کنیم.

ارائه گزارش دوره ای

ما با در نظر گرفتن تمامی معیارهای لازم گزارش منظم و دوره ای کاملی را به مشتریان خود ارائه می دهیم که در این گزارش ها مشتریان می توانند کلیه فعالیت های انجام گرفته را مشاهده کنند.

تحلیل و آنالیز سایت شما با پکیج زیر ذره بین رایا پارس

برای آنالیز سایت دو راه پیشِ رو دارید. اول اینکه با استفاده از سایت‌ها و ابزارهای آنلاین تحلیل سئو، گزارشی از سایت خود دریافت کنید و مواردی که توسط آن‌ها سنجیده می‌شوند را مشاهده کنید. راه دوم، استفاده از پکیج‌ها و گزارش‌هایی است که توسط متخصصین سئو در مشهد انجام می‌شود. در این روند سایت به صورت کامل و دقیق آنالیز و تحلیل می‌شود و فاکتورهای مؤثر در سئوی سایت، مورد بررسی قرار می‌گیرند. در مرحله بعدی و پس از کشف مشکلات و خطاهای موجود، برای حل این موارد، به شما راهکار ارائه می‌شود تا نقاط ضعف خود را بشناسید و برطرف کنید و در مقابل، نقاط مثبت کار خود را نیز تقویت نمایید.

آنالیز سایت توسط گوگل

آنالیز سایت توسط گوگل

ابزارهای گوگل در آنالیز سئو سایت به شما کمک می‌کنند. ابزارهایی مانند سرچ کنسول گوگل و گوگل آنالیتیکس از جمله ابزارهایی هستد که با کمک آن‌ها می‌توانید جزئیات سایت خود را ببینید و تحلیل کنید. از جمله اطلاعاتی که می‌توانید در سرچ کنسول و آنالیتیکس بدست بیاورید:

 • میزان ترافیک سایت و مسیرهای ورودی کاربران
 • نرخ پرش
 • تعداد بازدیدها و بازگشت مجدد بازدیدکنندگان
 • محتواهای برتر سایت
 • دستگاه هایی که کاربران از آن‌ها استفاده می‌کند
 • نرخ تبدیل
 • میانگین زمانی که کاربران در سایت حضور داشته اند

ابزار سئو سایت

ابزارهایی مانند ابزارهای گوگل و سایر ابزارها به شما کمک می‌کنند تا وب سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید. استفاده از بعضی از این ابزارها به صورت رایگان می‌باشد و برای استفاده از بعضی ابزارهای دیگر باید هزینه بپردازید و اکانت بخرید. اما آیا سایت‌های آنالیز و ابزارهای تحلیل‌گر برای سایت شما مفید و کافی هستد؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت اگر شما یک متخصص سئو هستید و دانش و مهارت کافی در این زمینه را دارید، می‌توانید این ابزار را به کار بگیرید و مشکلات سایت خود را برطرف کنید. اما در صورتیکه به چنین تخصصی دست نیافته اید، بهتر است از کمک‌های یک تیم سئو برای تجزیه و تحلیل وب سایت استفاده کنید. استفاده از ابزارهای سئو سایت گزینه مناسبی است اما تجزیه و تحلیل با استفاده از آن‌ها، به دانش کافی و تجربه نیاز دارد. تشخیص اینکه چه پارامترهایی باید سنجیده شود؟ از چه ابزاری و چگونه باید برای این سنجش استفاده کرد؟ از نظر کاربران چه چیزی بهتر است؟ چگونه می‌توان به بهترین شکل خطاها را برطرف کرد؟ با چه روش‌هایی می‌توان رتبه سایت را بالا برد؟ و بسیاری سؤالات دیگر، با استفاده از پکیج آنالیز سایت (زیر ذره بین) به راحتی پاسخ داده می‌شوند.

 

آنالیز کلی سایت

 

آنالیز کلی سایت چه بخش‌هایی دارد؟

زمانیکه از ما می‌خواهید تا سایت شما را زیر ذره بین ببریم و تمامی بخش‌های آن‌را بررسی و آنالیز کنیم، فاکتورهایی را در نظر می‌گیریم و آن‌ها را می‌سنجیم. این فاکتورها اصلی‌ترین بخش‌هایی هستند که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم بر سئو سایت، میزان ترافیک ورودی و تعداد کاربران اثر می‌گذارند. در ادامه تعدادی از این آیتم‌ها را بررسی می‌کنیم.

سرعت سایت

یکی از مهمترین عوامل مؤثر در هر وب سایت، سرعت بارگذاری صفحات است. پایین بودن سرعت لود، مهم‌ترین عاملی است که باعث خروج کاربران از سایت می‌شود. بنابراین برای کاهش bounce rate باید سرعت خود را بررسی کنید، خطاهایی که باعث کاهش سرعت می‌شوند را شناسایی کنید و آن‌ها را برطرف نمایید. ما با آنالیز کامل پارامترهای تاثیرگذار در سرعت وب سایت، عواملی که باعث کاهش سرعت لود سایت می‌شود را شناسایی می‌کنیم و تمامی موارد و راه‌ حل آن‌ها را به شما منتقل می‌کنیم.

سورس کد صفحات

تجربه نشان داده است که بسیاری از اوقات دلیل عدم پیشرفت سایت‌ها و کسب نتایج ضعیف در نتایج موتورهای جستجو، کدهای صفحه هستند. اگر سورس کد بررسی و اصلاح نشود، بسیاری از تلاش‌هایی که برای بهبود سئو انجام می‌دهید با شکست رو به رو خواهد شد و به نتیجه نخواهد رسید. تحلیل و بررسی سورس کد صفحات سایت، یکی از پارامترهای پکیج آنالیز سایت رایاپارس است. ما سورس کد صفحات سایت شما را بررسی می‌کنیم و نواقص این بخش را همراه با اصلاحیه های لازم، به شما ارائه می‌کنیم.

آنالیز سایت در پکیج زیر ذربین

در بررسی سورس کد آیتم‌های زیر بررسی می‌شود:

متا تگ ها

 متا تگ ها بخش مهمی در سایت شما هستند و ارتباط مستقیمی با سئو دارند. متاتگ‌های مؤثر در سئو شامل موارد زیر می‌شوند:

 • Title یا عنوان صفحه
 • متا دیسکریپشن که توضیحات منحصربه فرد هر صفحه را نشان می‌دهد.
 • تگ های هدینگ که شامل H1 تا H6 می شوند
 • متا تگ Content Type
 • تگ کنونیکال
 • متا تگ نوفالو
 • Robots نیز برای تعیین وضعیت صفحات سایت برای ایندکس و یا عدم ایندکس توسط خزنده های گوگل استفاده می گردد.

URL

داشتن  URLمناسب برای هر صفحه و بهینه سازی آن، نقش مهمی در بهبود سئوی سایت دارد. انتخاب درست url باعث می‌شود تا حرکت خزنده ها در سایت با سرعت بیشتری انجام شود و صفحات سریعتر ایندکس شوند. ما با بررسی این مورد، شانس شما را برای کسب رتبه بهتر در نتایج موتورهای جستوجو افزایش می‌دهیم.

 

ریدایرکت

ریدایرکت‌ها گزینه دیگری هستند که باید به آن‌ها توجه داشت. استفاده از ریدایرکت ها در صفحات کار رایجی است اما باید با قواعدی انجام شود تا به سئوی سایت آسیبی وارد نکند. بررسی و تشخیص این مسئله یکی دیگر از خدمات ما است.

متخصصان ما پس از تجزیه و تحلیل سورس کد شما، با ارائه راهکارهای تخصصی به شما کمک می‌کنند تا در صورت وجود هرگونه مشکل دراین زمینه، آن‌را به بهترین شکل و در سریعترین زمان حل کنید.

 سایر آیتم‌های موجود در گزارش‌های آنالیز سایت های ایرانی

ما در پکیج زیر ذره بین این امکان را به سایت‌های ایرانی می‌دهیم تا در گزارش خود، آیتم‌های گوناگونی را همراه با جزئیات مربوط به آن مشاهده کنند. تعدادی از این آیتم‌ها را در ادامه می‌بینید: (به صورت تعدادی آیتم طراحی شود)

 • بررسی کامل سئو داخلی و خارجی
 • بررسی ایندکس شدن صفحات
 • سایت مپ
 • وضعیت SSL
 • اعتبار سنجی صفحات سایت
 • ریسپانسیو بودن سایت
 • تحقیقات کلمه کلیدی
 • بررسی و آنالیز امنیت سایت و صفحه
 • کنترل DA، PA و اسپم اسکور سایت ها
 • گزارش بهترین محتواهای سایت
 • آنالیز لینک‌های داخلی و خارجی
 • بررسی ویژه بک‌لینک‌های سایت 
 • لینک های شکسته و اسپم
 • تجزیه و تحلیل و سئوی تصاویر
 • ورودی های سایت و جزئیات مربوط به آن
 • آنالیز اعتبار سایت
 • امنیت سایت و صفحه
 • چگالی کلمات کلیدی
 • کلمات کلیدی پرتکرار و محبوب برای کاربران
 • تجزیه و تحلیل محتواهای سایت
 • محاسبه نرخ تبدیل

تحلیل و آنالیز وب سایت تخصصی

پس از پایان تجزیه و تحلیل وب سایت و ارئه گزارشی دقیق، کار به پایان نمی‌رسد. با استفاده از آنالیز تخصصی رایا پارس، شما از خطاها و مشکلات خود اطلاع پیدا می‌کنید و راه ‌های برطرف کردن خطاهای سایت به شما منعکس می‌شود. این عمل ارزش بسیار زیادی دارد؛ زیرا رفع خطاها و مشکلات سایت باید با دقت بالایی همراه باشد تا به آن آسیبی وارد نشود. متاسفانه بارها دیده ایم که برخی وب‌مسترها، با هدف رفع خطاها و ارتقا سایت اقداماتی انجام داده اند که اثرات منفی و مخربی به همراه داشته و حتی باعث افت رتبه شدید سایت شده است. بنابراین در پکیج زیر ذره بین ما علاوه بر بررسی سایت از لحاظ سئو ، با ارائه راهنمایی کامل به شما کمک می‌کنیم تا خطاها را برطرف نمایید، رتبه بهتری کسب کنید، بیشتر دیده شوید و مشتریان خود را افزایش دهید.

هر چقدر هم که خوب عمل کنید، باز هم نیاز دارید تا وضعیت خودتان را نسبت به رقبا بسنجید. به همین دلیل ما علاوه بر اینکه سایت شما را تجزیه و تحلیل می‌کنیم و بهترین راه‌کارهای بهبود و پیشرفت را به شما گزارش می‌دهیم، وضعیت رقبایتان را نیز بررسی می‌کنیم. در پکیج زیر ذره بین، فرصت ویژه ای برای شما در نظر گرفته ایم و به صورت کاملا رایگان، 3 رقیب اصلی کسب و کار شما را شناسایی می‌کنیم و آن‌ها را نیز زیر ذره بین رایا پارس می‌بریم.

 آنالیز سایت در پکیج زیر ذربین

 

هدیه ویژه ما، آنالیز رایگان 3 رقیب اصلی کسب و کار شما است. در همین راستا گزارشی از جزئیات عملکرد آن‌ها همراه با نقاط ضعف و مثبتی که دارند، در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با تحلیل این 3 رقیب اصلی و بررسی جزئیات آن‌ها، شما این فرصت را دارید که بهتر از آن‌ها عمل کنید و به راحتی آن‌ها را پشت سر بگذارید. پس بهتر است هرچه زودتر آنالیز سایت خود را آغاز کنید و علاوه بر آن، گزارش سنجش رقیبان اصلی خود را از ما هدیه بگیرید.

برای استفاده از این هدیه، تنها کافی است پکیج زیر ذره بین را انتخاب کنید تا علاوه بر خدمات تجزیه و تحلیل  تخصصی رایا پارس، از این فرصت ویژه نیز بهره مند شوید.