طراحی سایت موسسات آموزشی

فهرست پکیج های طراحی سایت موسسات آموزشی


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3پکیج 4پکیج 5پکیج 6
معرفی و تاریخچه موسسه
اخبار آموزشگاه و سایر اخبار مرتبط
سرفصل و معرفی دوره آموزشی
دستاوردهای دوره آموزشی
گالری تصاویر از آموزشگاه
قیمت (تومان) 1,500,0005,000,0007,000,00010,000,00015,000,00025,000,000
نمایش جزئیات بیشتر


طراحی سایت آموزشی، ویژه مراکز آموزشی و موسسات

طراحی سایت آموزشی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است، بگونه ای که گسترش روز افزون جمعیت بشری در کنار سرعت چشمگیر تکنولوژی، میل به فراگیری را نیز دچار تحول نموده است، به طوریکه امروزه اکثر امکانات آموزشی و کتابها، به صورت آنلاین و فارغ از محدودیتهای مکانی و زمانی، در اختیار کاربران قرار دارد.

امروزه با کمتر موسسه آموزشی برخورد خواهید کرد که از یک وب سایت آموزشی بهره مند نباشد، چرا که میل به ارائه خدمات بهتر و کامل تر به منظور جذب مشتری، یکی از اصول رقابت می باشد. این موضوع، موسسات آموزشی را بر آن می دارد تا با راه اندازی و بهره مندی از وب سایت های آموزشی، در رقابت با همکاران خود، به ارائه خدمات و سرویسهای بهتر و کامل تری در فضای اینترنت، بپردازند.

با یک جستجوی ساده در اینترنت، به این نکته پی خواهید برد که در عصر تکنولوژی و ارتباطات، موفقیت در گروی ارائه خدمات بهتر به مشتری می باشد. بنابراین اگر شما جزو آن دسته از موسسات آموزشی هستید که تازه شروع به کار نموده اید و یا در جستجوی کسب نام و شهرت بیشتری هستید، ما به شما طراحی سایت آموزشی جامع با خدمات کامل را پیشنهاد می کنیم.

در دنیایی که قدم اول در شروع هر کاری، جستجو در فضای اینترنت می باشد، داشتن یک وب سایت آموزشی برای هر آموزشگاه و موسسه آموزشی، یکی از الزامات موفقیت به شمار می رود.

طراحی سایت موسسات و آموزشگاهها را قادر خواهد ساخت تا علاوه بر معرفی و ارائه کلیه خدمات، فضای راحتی را برای کاربران ایجاد نمایند تا با صرف زمان اندکی، بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

علاوه بر این طراحی سایت برای موسسات آموزشی، فرهنگی و ... یکی از ابزارهای جذب مشتری است که شاید بتوان گفت یکی از ملاکهای انتخاب توسط کاربران می باشد.

بنابراین اگر شما هنوز مسلح به این سلاح نیستید، باید گفت نه تنها توفیق چندانی در جذب مشتری نخواهید داشت، بلکه فرصت مناسبی برای پیشرفت رقبای خود فراهم نموده اید.

یکی از امکاناتی که با بهره مندی از وب سایت آموزشی از آن برخوردار خواهید بود، امکان برگزاری کلاسهای آموزشی آنلاین و مجازی می باشد که امروزه طرفداران زیادی دارد.

کمبود وقت، محدودیتهای زمانی و مکانی و ... عده بیشماری را بر آن میدارد تا بجای حضور در کلاسهای فیزیکی موسسات، از دوره های آموزش مجازی که به صورت آنلاین برگزار می شود، استفاده نمایند.

طراحی اختصاصی سایت برای موسسه آموزشی شما، بستر مناسبی، برای تامین نیاز مشتاقان دوره های مجازی خواهد بود.

از دیگر خدمات قابل ارائه در وب سایت موسسات آموزشی، سیستم ثبت نام آنلاین می باشد که علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه و نیروی انسانی، رضایت مشتریان شما را به همراه خواهد داشت.

فروش و ارائه جزوات، کتابها، نرم افزارها و فایل های آموزشی از دیگر امکانات یک وب سایت موسسه آموزشی می باشد که راه اندازی این بخش، با توجه به نیاز جامعه یکی از رموز موفقیت وب سایت موسسه آموزشی شما خواهد بود.

سایت های موسسات آموزشی معمولا از خدماتی چون معرفی موسسه، معرفی اساتید، معرفی کلاس ها، ثبت نام آنلاین، حساب کاربری دانش آموزان برای مشاهده نمرات و پرداخت، فروش آنلاین محصولات فیزیکی، پرداخت آنلاین ثبت نام، نمایش مقالات علمی و ... دارا میباشد. برخی از موسسات آموزشی که تمایل زیادی به پرداخت ثبت نام کلاسی از طریق فضای اینترنتی دارند بخاطر جلوگیری از عدم و یا سوء استفاده دانشجویان از نحوه پرداخت میباشد. بسیاری از موسسات دوره های تخصصی خاصی را در طول سال برگزار مینمایند که شرط برگزاری دوره به ظرفیت کلاس میباشد. بهترین راه برای معرفی این دوره ها و ثبت نام در فضای مجازی میباشد. شما براحتی میتوانید گزارشات کاملی از ورودی های سایت و صفحات معرفی دوره ها داشته باشید و میتوانید تصمیمات جامعی برای زمان برگزاری دوره بگیرید. برخی از موسسات از قابلیت مشاوره برخوردارند و میتوانید شما از طریق سایت و اپلیکیشن موسسه آموزشی فرآیند ثبت نام خود را بانجام برسانید و یا حتی هزینه آن را پرداخت نمایید. برخی از موسسات وب سایت آموزشی خود را به سیستم حسابداری وصل کرده اند و کلیه دانش آموزان میتوانند پرداختی های خود را از طریق حساب کاربری در سایت موسسه آموزشی را ملاحظه نمایند. 

شرکت رایا پارس با هدف بالا بردن میزان توانمندی شما در جذب مخاطب بیشتر و افزایش ثبت نام آماده همکاری و ارائه خدمات طراحی سایت آموزشی و مشاوره به کلیه موسسات آموزشی و فرهنگی، آموزشگاهها و ... می باشد.