طراحی سایت آموزشی | خرید سایت آماده آموزشی + طراحی سایت آموزشگاهی

اگر در زمینه آموزش فعالیت‌ می‌ کنید، هر چه سریعتر به فکر خرید سایت آماده آموزشی  و یا وب سایت آموزشگاهی خود باشید.طراحی سایت آموزشگاه آنلاین اصلی ترین قدم برای توسعه اهداف آموزش شما میباشد.زمانی که تقریبا تمامی دانش آموزان، دانشجویان و فراگیران آموزش‌ های شما در اینترنت حضور دارند، طراحی سایت آموزشی برایتان در اولویت قرار می‌ گیرد. با خرید سایت آموزشی آماده از قابلیت‌ های فضای اینترنت با کمترین هزینه بهره مند خواهید شد و فراگیران آموزش‌ های شما گسترش می‌ یابند.
با خرید سایت آموزشی آماده، شعبه مجازی موسسه و آموزشگاه خود را نیز تاسیس کنید.

طراحی سایت آموزشی | خرید سایت آماده آموزشی + طراحی سایت آموزشگاهی

فهرست پکیج های طراحی سایت آموزشی | خرید سایت آماده آموزشی + طراحی سایت آموزشگاهی


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3پکیج 4پکیج 5پکیج 6
معرفی و تاریخچه موسسه
اخبار آموزشگاه و سایر اخبار مرتبط
سرفصل و معرفی دوره آموزشی
دستاوردهای دوره آموزشی
گالری تصاویر از آموزشگاه
قیمت (تومان) 7,500,00040,000,00015,000,00017,500,00090,000,000140,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده می فرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد. لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد. پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما می توانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید. با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی می کنیم شما می توانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود می باشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌ فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت آموزشی | خرید سایت آماده آموزشی + طراحی سایت آموزشگاهی

طراحی سایت آموزشگاهی | خرید سایت آماده آموزشی | طراحی سایت آموزشگاه آنلاین

طراحی سایت آموزشی یا خرید سایت آموزشی نقطه ای است که روند پیشرفت شما را همراه با ما شروع می کند. رایا پارس با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود شامل طراحان سایت حرفه ای، گرافیک کاران مجرب، متخصصان سئو به نام، کپی رایترهای قوی و طراحان انیمیشن متخصص، برای طراحی وب سایت آموزشی در کنار شما است تا بتوانید به بهترین شکل، نیاز فراگیران خود را در قالب یک سایت آموزشی برطرف نمایید.

اهمیت و ضرورت سفارش  و خرید طراحی سایت آموزشی و آموزشگاهی

با سفارش خرید سایت آماده در واقع شما خدمت عظیمی به جامعه دانشجویان در هر سن و با هر سطح دانشی ارائه می دهید. زیرا یک وب سایت آموزشی یک پلت فرم تعاملی عظیم برای ارائه اطلاعات مختلف برای انواع مختلف افراد است: دانش آموزان آینده، دانش آموزان فعلی، معلمان، والدین، کسانی که می خواهند حرفه جدیدی به دست آورند و غیره. فرآیند انتخاب وب سایت آموزشی برای کاربران یک کار هیجان انگیز اما زمان بر است. از این رو، وظیفه ما به عنوان طراح، کمک به کاربران در جستجو با گنجاندن برخی از ویژگی های طراحی خاص در وب سایت آموزشی است. همه بخش ها باید به خوبی متعادل و سازماندهی شوند. بنابراین کاربران می توانند به راحتی هر آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند.

این یک امر واضح است که دانش آموزان و والدین آن ها به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد هر سازمان آموزشی هستند. آن ها برای تصمیم گیری آگاهانه به اطلاعاتی در مورد مدیریت و زیر ساخت و همچنین در مورد دوره ها و خدمات ارائه شده نیاز دارند. سایت آموزشگاه شما به آنها این امکان را می دهد که مطمئن شوند، آیا مجموعه شما برای آن ها و فرزندانشان مناسب است یا نه.

امروزه کمتر موسسه آموزشی موفقی را می بینید که یک وب سایت آموزشی خوب نداشته باشد؛ چرا که ارائه خدمات بهتر و کامل تر،  یکی از اصول مهم رقابت برای جذب مشتری است. این موضوع باعث می شود تا مراکز آموزشی گوناگون و کلیه افرادی که در حوزه تعلیم و آموزش فعالیت می کنند، برای داشتن فراگیرانی بیشتر و ارائه خدمات گوناگون به کاربرانشان، به طراحی سایت آموزشی روی بیاورند. بهره مندی از وب سایت های آموزشی و ارائه خدمات و سرویس های بهتر و کامل تر در فضای اینترنت، کمک می کند تا در رقابت با همکاران خود، از آن ها پیشی بگیرید.

با مطالب گفته شده آیا شما به یک پلتفرم آموزشی جدید نیاز دارید؟ با تیم متخصص ما در رایا پارس تماس بگیرید تا شما را در پیشبرد این هدف یاری کنند.

خرید سایت آماده آموزشی و مخاطبان آن

شاید گمان کنید که تنها دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی می توانند از امکانات و قابلیت های طراحی سایت آموزشگاهی استفاده کنند؛ اما در حقیقت این امکان برای افراد و گروه های زیادی فراهم است که در ادامه تعدادی از آن ها را نام می بریم:

 • طراحی سایت برای مداس گوناگون
 • طراحی سایت آموزشگاه های زبان
 • برگزارکنندگان دوره های آنلاین و مجازی
 • مهدهای کودک
 • طراحی سایت برای تدریس خصوصی
 • مشاوران کنکور
 • طراحی وب سایت برای مؤسسات علمی
 • گروه های ورزشی
 • آموزشگاه های فنی و مهندسی
 • مراکز و موسسات فرهنگی و هنری
 • دانشگاه ها
 • و ...

 

فواید خرید سایت آماده آموزشی از شرکت رایا پارس

امروزه افراد در اولین قدم برای انجام کاری، سراغ اینترنت می روند و در آن جست و جو می کنند. بنابراین خرید سایت آموزشی و بهره مندی از آن، این فرصت را به شما می دهد تا خودرا به خوبی به افراد گوناگون معرفی کنید. با طراحی سایت می توانید علاوه بر معرفی و ارائه کلیه خدمات، فضای راحتی را برای فراگیران خود ایجاد نمایید تا کاربران در کمترین زمان ممکن، اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

علاوه بر این، طراحی سایت برای موسسات آموزشی، فرهنگی و ... یکی از ابزارهای جذب مشتری است که مخاطبین آموزش، توجه ویژه ای به آن دارند. بنابراین اگر به فکر خرید سایت آموزشی خود نیستید، فرصت مناسبی برای پیشرفت رقبای فراهم نموده اید.

 

امکانات و قابلیت های سایت های آموزشی برای موسسات و آموزشگاه ها

سایت های آموزشی قابلیت های ویژه ای را برای افراد و مؤسسات گوناگون فراهم می کنند؛ به طوری که امروزه اکثر امکانات آموزشی و کتاب ها، فارغ از محدودیت های مکانی و زمانی، به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می گیرد. طراحی اینگونه سایت ها، مزیت های دیگری نیز دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

 1. راه اندازی سایت آموزش مجازی

یکی از امکاناتی که با بهره مندی از وب سایت آموزشی از آن برخوردار خواهید بود، امکان برگزاری کلاس های آموزشی آنلاین و مجازی است که امروزه طرفداران زیادی دارد. کمبود وقت، محدودیت های زمانی و مکانی، هزینه های کمتر و ... باعث می شود تا افراد زیادی به جای حضور در کلاس های فیزیکی موسسات، از دوره های آموزش مجازی که به صورت آنلاین برگزار می شود، استفاده نمایند. راه اندازی سایت آموزش مجازی، می تواند راه خوبی برای جذب این فراگیران باشد.

 

 1. سیستم ثبت نام آنلاین

از دیگر خدمات قابل ارائه در وب سایت موسسات آموزشی، سیستم ثبت نام آنلاین است؛ این سامانه علاوه بر صرفه جویی در وقت، هزینه و نیروی انسانی، رضایت مشتریان و ثبت نام کنندگان را افزایش می دهد. این قابلیت برای کلیه مراکز، مدارس و دوره هایی که نیاز به ثبت نام دارند، توصیه می شود. هم چنین بعضی موسسات از قابلیت مشاوره برخوردارند و کاربران می توانند از طریق سایت مجموعه یا اپلیکیشن آموزشی فرآیند ثبت نام خود را انجام داده و یا حتی هزینه آن را پرداخت نمایند.

 

 1. سیستم پرداخت آنلاین

پرداخت هزینه کلاس ها ودوره ها از طریق اینترنت، علاوه بر تسهیل فرآیند پرداخت، امکان ارائه کوپن تخفیف را نیز برای مجموعه فراهم می کند. بعضی از موسسات وب سایت آموزشی خود را به سیستم حسابداری وصل کرده اند و کلیه دانش آموزان و فراگیران می توانند پرداختی های خود را از طریق حساب کاربری در سایت موسسه آموزشی ملاحظه نمایند. 

 

 1. فروش و ارائه محصولات و خدمات آموزشی

ارائه و فروش جزوات، کتاب ها، نرم افزارها و فایل های آموزشی از دیگر امکانات یک وب سایت موسسه آموزشی است که راه اندازی این بخش، با توجه به نیاز جامعه یکی از رموز موفقیت وب سایت موسسه آموزشی شما خواهد بود.

 1. دسترسی به اطلاعات دقیق و جامع

بسیاری از موسسات دوره های تخصصی خاصی را در طول سال برگزار می کنند که شرط برگزاری دوره، تکمیل ظرفیت کلاس می باشد. بهترین راه برای معرفی این دوره ها و ثبت نام در آن ها، فضای مجازی است. شما می توانید گزارش کاملی از ورودی های سایت و صفحات معرفی دوره ها داشته باشید تا تصمیمات جامعی برای زمان و شرایط برگزاری دوره ها اتخاذ کنید.

 

(اگر تصمیم به راه اندازی سایتی اختصاصی برای فروش انواع گوناگون فایل دارید، حتما به صفحه طراحی سایت فروش فایل رایا پارس مراجعه کنید.) 

علاوه بر این موارد، طراحی سایت آموزش آنلاین  فواید دیگری نیز دارد، مانند:

 • معرفی موسسه و سوابق آن
 • معرفی اساتید
 • معرفی دوره ها و کلاس ها
 • حساب کاربری دانش آموزان برای مشاهده نمرات و روند پرداخت
 • نمایش مقالات علمی
 • و ...

خرید اپلیکیشن آموزشی آماده

یکی از خدمات رایا پارس، طراحی اپلیکیشن آموزشی است. با خرید اپلیکیشن آموزشی آماده می توانید، کلیه پکیج های آموزشی خود را  به صورت رایگان و یا با دریافت هزینه در اختیار عموم افراد قرار دهید. ساختار درج فایل ها به این صورت است که یک قیمت برای پکیج در نظر گرفته می شود و برای فایل های زیر مجموعه این پکیج، می توانید قیمت مجزا تعریف نمایید.

 

نکات مهم در طراحی سایت های آموزشی

 • سایت باید کاربرپسند باشد و انتقال از صفحه ای به صفحه دیگر و بخشی به بخش دیگر بدون ابهام و اشکال انجام شود. به حداقل رساندن تعداد کلیک ها برای دستیابی به اطلاعات مورد نیاز، مهم است و باعث می شود که کاربران برای رسیدن به اهداف خود خسته و نا امید نشوند.
 • اگر مخاطبان شما، دانشجویان یا نوجوانان هستند، باید جذابیت وب سایت خود را افزایش دهید تا باعث خستگی کاربران و از دست دادن آن ها نشوید. مثلا بعضی از صفحات سایت ممکن است اختصاص به دانشجویان و جوانان داشته باشد، در حالیکه سایر صفحات برای ارائه اطلاعات به والدین و افرادی با میانگین سنی بالاتر طراحی شود. بنابراین لازم است هر بخش وب سایت شما، در عین رعایت انسجام، محتوای تصویری، گرافیکی و نوشتاری مخصوص به خود را داشته باشد
 • پس از طراحی سایت، نیاز به بروز رسانی و ارتقاء آن خواهید داشت. بنابراین لازم است که شرکت طراحی سایت شما، آمادگی ارتقاء و پشتیبانی کامل وب سایت را داشته باشد.
 • سرعت سایت، نکته بسیار مهمی است که حتما باید به آن توجه داشته باشید. زمان بارگذاری صفحه نباید از 3 ثانیه بیشتر شود زیرا این کار تاثیر منفی در نرخ تبدیل و سئوی سایت شما خواهد داشت.
 • با توجه به اینکه حدود هفتاد درصد ترافیک وب آنلاین در سراسر جهان از طریق گوشی های موبایل انجام می شود، بنابراین طراحی وب سایت ریسپانسیو  برای نمایش در دستگاه های مختلف ضروری است.

 

خدمات متمایز رایا پارس

شرکت رایا پارس با هدف جذب مخاطب بیشتر و افزایش ثبت نام مجموعه های آموزشی، آماده همکاری و ارائه خدمات خرید طراحی سایت آموزشی و مشاوره به کلیه موسسات آموزشی، فرهنگی، مدارس، اساتید، آموزشگاه ها و... می باشد.

 

خدمات متمایز رایا پارس در طراحی سایت های آموزشی

 • داشتن پنل مدیریت پیشرفته برای مدیرن مؤسسه
 • طراحی گرافیکی ویژه و خاص برای افزایش جذب کاربران
 • محافظ امنیتی چند لایه
 • افزایش سرعت سایت و فشرده سازی
 • آموزش حضوری و پشتیبانی رایگان
 • طراحی Responsive سایت آموزشی
 • طراحی اپلیکیشن آموزشی
 • طراحی ویژه بخش هایی مانند دوره های آموزشی، گالری تصاویر، اخبار آموزشگاه و...