طراحی سایت گردشگری

فهرست پکیج های طراحی سایت گردشگری


آپشن پکیج 1پکیج 2
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت بخش ها
مدیریت منوها
مدیریت مطالب
قیمت (تومان) 2,000,0003,000,000
نمایش جزئیات بیشتر


طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری باید دارای امکانات خاص و منحصر به فردی برای آژانس های هواپیمایی و مسافرتی را داشته باشد. و همچنین از گرافیک بسیار جذاب باید برخوردار باشد تا کاربران بتوانند ارتباطی خوبی برقرار نمایند. فعالیت اصلی سایت گردشگری تامین سرویس های سفر برای متقاضیان در حداقل زمان ممکن است. 

طراحی سایت گردشگری خدماتی مانند رزرو هتل، تور، خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس ارائه مینمایند. این سایت ها بشدت نیازمند وب سرویس (دریافت اطلاعات لحظه ای از سایت های اصلی مانند: قیمت بلیط و ظرفیت هواپیما) میباشند. سایت های اصلی که ارائه دهنده اطلاعات هتل، پرواز، اتوبوس و قطار میباشند با دریافت هزینه های بسیار سنگین و آن هم بصورت حق اشتراک سالانه این اطلاعات را در اختیار شما قرار میدهند. خیلی از آژانس ها این توان مالی در پرداخت را ندارند و به همین دلیل سامانه هایی بوجود آمده اند که خود کل هزینه را پرداخت مینمایند و بصورت تجاری نسخه ای طراحی و با قیمت بسیار کمتر در اختیار متقاضیان قرار میدهند. کسب درآمد این سامانه ها به سه گروه تقسیم میشود، گروه اول با پرداخت حق اشتراک سالانه، گروه دوم با پرداخت حق اشتراک و پرداخت درصدی از فروش بلیط و گروه سوم با پرداخت درصدی از فروش فعالیت میکنند و همچنین باید به این نکته توجه بفرمائید که خدمات خود را اگر میخواهید علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور ارائه دهید باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید. یکی از بزرگترین مشکلاتی که سایت های گردشگری دارند سئو سایت است، که با چه عبارتی بتوانند خدمات خود را به نمایش بگذارند و در نتیجه منجر به فروش بلیط شود. بدلیل اینکه در صنعت گردشگری سود بسیار بالایی در گردش است، مجموعه های بسیار قدرتمندی با توان متخصصین بالا وارد این صنعت شده اند و کسب بهترین رتبه های موتور جستجوگر گوگل را به خود اختصاص داده اند و مجموعه ای که بصورت تازه بخواهد فعالیت خود را شروع نماید باید زمان زیادی را برای کسب رتبه های برتر بگذارد.

یکی از موضوعاتی که آژانس های گردشگری اخیرا به آن توجه نموده اند، و این سرویس را در سایت خود قرار داده اند، تور سلامت میباشد. با توجه به شرایط اخیر اقتصادی کشور عزیزمان، مسافران گردشگری زیادی به داخل کشورمان برای درمان سفر میکنند. و خدماتی با عنوان تور سلامت در سایت ها با معرفی پزشکان، خدمات درمانی، درمانگاه ها و ... ارائه مینمایند.

در راستای مدیریت مسافر و گردشگر، اکثر آژانس های مسافرتی درصدد ارائه و عرضه این سرویس ها در عرصه ی اینترنتی آمده اند. و این امر موجب پیدایش صنعت گردشگری الکترونیک یا e-tourism شده است. به منظور جذب مشتریان و کاربران داشتن یک سایت با امکانات ویژه دارای اهمیت بسیار بالایی است از جمله این امکانات که توسط تیم رایا پارس تدوین و در لیست زیر فراهم آمده است. نکته اساسی و مهم در طراحی سایت گردشگری که شما را از رقبا خود متمایز میکند داشتن سایتی به روز و متفاوت با ظاهری زیبا و منحصر به فرد و همچنین محتوایی اصولی و جدید است. برخی از سایت های گردشگری به معرفی مناطق گردشگری، تور ها، سفرنامه ها، تصاویر از سفر ها و ... میپردازند.

شرکت رایا پارس اقدام به تدوین پکیج طراحی سایت گردشگری نموده است که ضمن ارائه امکانات ویژه طراحی سایت خدمات متمایز سئو سایت و دیجیتال مارکتینگ را ارائه نموده است.