طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت برای شرکت ها تخصصی و حرفه ای

طراحی سایت شرکتی نیاز اساسی شرکت شما است.طراحی سایت شرکتی به صورت اختصتصی به رشد و نمایش هر چه بیش تر مجموعه شما کمک میکند. طراحی سایت شرکتی به صورت اختصاصی با زبان php  توسط شرکت رایا پارس انجام میشود.سایت هر شرکت، ویترین اصلی آن شرکت در دنیای گسترده وب محسوب می شود؛ پس برای بیشتر دیده شدن مهم است که ویترین شرکت شما بهتر از دیگران باشد. ما با خرید سایت آماده ویترین کسب و کار شما را در بهترین حالت برایتان ترسیم می کنیم.پکیج های آماده سایت شرکتی رایا پارس، این فرصت ویژه را به شما می دهد که در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه، شعبه ای از شرکت خود را در فضای وب ایجاد کنید.

طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت برای شرکت ها تخصصی و حرفه ای

فهرست پکیج های طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت برای شرکت ها تخصصی و حرفه ای


آپشن پکیج 1پکیج 2
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت بخش ها
مدیریت منوها
مدیریت مطالب
قیمت (تومان) 6,500,00012,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده می فرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد.لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد. پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما می توانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید. با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی می کنیم شما می توانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود می باشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت برای شرکت ها تخصصی و حرفه ای

طراحی وب سایت شرکتی | اولین قدم در رشد کسب و کارتان

اگر یک شرکت هستید، طراحی وب سایت شرکتی شما بیشتر از آنچه فکر می کنید اهمیت دارد. در این روزگار، داشتن یک کسب و کار موفق بدون حضور دیجیتال غیر ممکن است. فرقی نمی کند شما یک برند پوشاک، برند مراقبت از پوست، فروشگاه حیوانات خانگی، دامپزشک یا هر تجارت دیگری باشید، داشتن یک وب سایت خوب در این زمینه برای شما ضروری است. بر اساس تحقیقات اخیر، 50 درصد از مصرف کنندگان می گویند که طراحی وب سایت برای برند کلی یک کسب و کار بسیار مهم است.طراحی وب سایت شرکتی اولین نقطه قابل لمس برای مشتریان بالقوه شما است که می تواند بهترین تصویر را در ذهن آن ها ایجاد کند. طراحی سایت حرفه ای با به کارگیری تجربه کاربری (ux) خوب می تواند تاثیر مثبتی در ذهنیت مخاطبان شما در اولین برخورد داشته باشد.

بنابراین حضور دیجیتالی بسیار مهم است تا مشتری یا مخاطب شما راهی برای همراهی با شما داشته باشد، مشتریان جدید بتوانند شما را پیدا کنند، مشتریان قدیمی راضی بتوانند نظرات خود را ارائه دهند و مشتریان جدید بتوانند اعتبار شما را از روی وب سایت شما قضاوت کنند.بنابراین اگر به دنبال بهبود طراحی وب سایت شرکت خود هستید یا فقط به دنبال الهام گرفتن از طراحی وب شرکتی هستید، به جای درستی آمده اید!

رمز موفقیت هر مجموعه در گرو تبلیغات موثر و کارآمد آن در فضایی پر مخاطب می باشد. در این راستا استفاده موثر از اینترنت که از قدرتمندترین فضاهای ارتباط جمعی شناخته می شود، نیازمند طراحی سایت شرکتی است. با برخورداری از یک وب سایت شرکتی، علاوه بر معرفی بهتر خدمات، تولیدات، محصولات و ... فضای جدیدی برای رقابت، یافتن مشتریان جدید و فروش در اختیار خواهید داشت. چنانچه سایت شما، دارای امکانات و خدمات کامل و طراحی بی نقص باشد و اطلاعات آن به موقع به روز رسانی شود، این امکان وجود دارد که بازدیدکنندگان وب سایت، تبدیل به مشتریانی دائمی شوند. چنین کاربرانی برای رفع نیاز خود و کسب اطلاع از جدیدترین خدمات و کالاهای موجود در بازار، به عنوان یک منبع معتبر، پیش از هر اقدامی، به سایت شما مراجعه می نمایند.

ضرورت طراحی اختصاصی سایت شرکتی

طراحی اختصاصی سایت شرکتی برای کسب و کارهای گوناگون ضروری است؛ زیرا بسیاری از افراد برای یافتن اطلاعاتی گوناگون از قبیل محصولات و خدمات مورد نیاز، آدرس محل مورد نظر، اطلاعات تماس یک شرکت، خرید و ... در اینترنت جست و جو می کنند. صرفه جویی در وقت، هزینه و انرژی باعث تمایل روز افزون افراد به استفاده از وب می شود و دور ماندن از این فضا، دیر یا زود، کسب و کار ها را از گردونه رقابت خارج می کند.

مزایای طراحی سایت شرکتی

از مزایای طراحی سایت شرکتی می توان به معرفی شرکت، اعضا، مزایا، خدمات و تولیدات خود اشاره کرد. با این کار، علاوه بر پیوستن به شرکت های پیشرو در عصر تکنولوژی، شانس خود را برای جذب افرادی که در اینترنت با وب سایت شما آشنا می شوند، افزایش می دهید. نتیجه این موضوع، فروش بیشتر و گسترش دایره ارتباطی شما خواهد بود. علاوه بر این، با نمایش رسمی کاتالوگ ها و محصولات شرکت در وب سایت، می توانید هزینه های چاپ این موارد را تا حد زیادی کاهش دهید و در عین حال آن ها را برای بازدید بسیاری از افراد به نمایش بگذارید.

هدف از طراحی سایت شرکتی

امروزه وب سایت ها نقش مهمی در معرفی کسب و کارهای گوناگون و اعتماد به آن ها دارند؛ زیرا عموم افراد، سایت شرکت را بهترین معرف آن شرکت و عملکردش می دانند.

هدف اصلی طراحی سایت شرکتی، معرفی و ارتقاء یک شرکت به صورت کلی است و نه تنها تمرکز بر بعضی جزئیات؛ بنابراین توجه به این نکته که وب سایت شرکتی به چه منظوری ایجاد می شود، بسیار ضروری است. پیش از ایجاد و راه اندازی وب سایت شرکتی، باید اهداف خود را تبیین نموده و در راستای این اهداف، امکانات و ابزار لازم را از شرکت طراحی سایت خود بخواهید.

ما در رایا پارس با تلفیق دانش و استراتژی و ترکیب طرح های مینیمالیستی و عناصر تعاملی در طراحی سایت اختصاصی شرکتی، توانسته ایم نمونه هایی منحصر به فرد و جذاب برای مخاطبان خود ایجاد کرده و رضایت آن ها را جلب کنیم. اگر برای الهام گرفتن در طراحی سایت سازمانی خود به مشاهده نمونه کارهای رایا پارس نیاز دارید، ما نمونه هایی را برای شما قرار می دهیم.

سفارش طراحی سایت شرکتی

هدف اصلی سفارش طراحی سایت شرکتی انعکاس موفقیت شرکت، تقویت اعتبار آن، ایجاد اعتماد و اطلاع رسانی در مورد خدمات و محصولات است. اگر در مورد راه اندازی یک وب سایت حرفه ای که برای سئو بهینه شده باشد جدی هستید، ممکن است بخواهید با یک شرکت طراحی وب حرفه ای کار کنید که یک راه حل وب سفارشی ایجاد می کند.

کارشناسان طراحی سایت شرکتی می توانند به شما کمک کنند تا وب سایتی بسازید که متناسب با نیازهای شرکت شما و مخاطبان هدف باشد تا به شما در رشد آنلاین برندتان کمک کند. اگرچه کار با شرکت های طراحی وب نیاز به سرمایه گذاری اولیه دارد، اما متوجه خواهید شد که پولی که برای خدمات طراحی وب حرفه ای خرج می کنید ارزش آن را دارد. زیرا وب سایت های شرکتی فقط برای مشتریان و مصرف کنندگان در نظر گرفته نشده اند. همچنین آن ها باید به عنوان ابزاری عمل کنند که ارزش، مأموریت و دستاوردهای شرکت شما را به سهامداران، سرمایه گذاران و شرکای شما منتقل می کند.

مراحل سفارش طراحی سایت شرکتی از شروع تا راه اندازی سایت

1- مرحله اول شامل بحث در مورد محدوده پروژه شما، همراه با مخاطبان هدف، پلتفرم ها و کانال ها، اهداف قابل اندازه گیری و موارد دیگر است.

2- در مرحله دوم به ایجاد ساختار و معماری اولیه سایت پرداخته می شود.

3- در مرحله سوم طراحی سایت انجام می شود، طراحان اطلاعات کلی را می گیرند و آن را با عناصر طراحی بصری گسترش می دهند تا زمانی که یک ماکت کامل از ظاهر وب سایت شما بدست آورند.

4- در مرحله چهارم به توسعه طرح می پردازیم، پس از آماده شدن ماکت های طراحی، طراحان آن را به تیم توسعه وب تحویل می دهند تا یک وب سایت کاملاً کاربردی بر اساس طراحی ایجاد کنند.

5- مرحله پنجم به تکرار معروف است. در فرآیند ساخت سایت شرکتی مرحله ای به نام تکرار وجود دارد، همانطور که از نام آن پیداست، وب سایت شما در طول مرحله تکرار چندین بار بررسی خواهد شد تا زمانی که توسعه دهندگان تمام مشکلات و باگ های احتمالی عملکرد را برطرف کنند.

6- ششمین مرحله بهینه سازی است، زمانی که وب سایت شما پایدار و عملیاتی باشد، کارشناسان سئو وارد عمل می شوند تا اطمینان حاصل کنند که برای رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو و جذب ترافیک ارگانیک بهینه شده است.

7- آخرین مرحله به راه اندازی سایت اختصاص دارد. تبریک می گوییم، وب سایت شما اکنون آماده راه اندازی است و شروع به آوردن مشتریان جدید برای برند و کسب و کار شما می کند، در حالی که برای به حداکثر رساندن نتایج به طور منظم نظارت و بهینه می شود.

قیمت طراحی سایت شرکتی

زمانی که به طراحی سایت شرکتی یا طراحی مجدد آن فکر می کنید، احتمالاً بودجه تخمینی را در در نظر گرفته اید که منعکس کننده قیمتی است که می توانید برای ساخت سایت شرکتی خود بپردازید. با این حال، طیف گسترده ای از هزینه ها در مورد طراحی وب سایت می تواند باعث شود، بسیاری از صاحبان کسب و کار و مدیران بیخیال تصمیم خود شوند. در این بخش چندین عامل را به اشتراک می گذاریم که می تواند بر قیمت طراحی سایت شرکتی سفارشی شما تأثیر بگذارد.

توصیه می کنیم برنامه ریزی وب سایت خود را با لیست ویژگی هایی که باید داشته باشد و همچنین بودجه خود شروع کنید. در زیر 5 عامل وجود دارد که می تواند برچسب هزینه طراحی سایت شرکتی شما را تغییر دهد:

1- قیمت طراحی سایت شرکتی با توجه به طراحی سایت واکنش گرا

امروزه باید وب سایت ها واکنش گرا طراحی شوند، زیرا تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه در حال تبدیل شدن به ابزارهای غالب برای مشاهده وب سایت ها هستند. در حالی که بسیاری از وب سایت ها در آی پد و آیفون مشاهده می شوند، دستگاه های تلفن همراه دیگری مانند اندروید محبوب وجود دارند که باید سازگاری را در نظر گرفت. طراحی برای این تجربیات منحصر به فرد کاربر، قیمت ها را افزایش می دهد زیرا زمان توسعه و تست تضمین کیفیت اضافی مورد نیاز است. آنچه در این مواقع مهم تر است، میزان بازدیدکنندگان وب سایت شما و دستگاه هایی است که آن ها استفاده می کنند.

2- قیمت طراحی سایت شرکتی متناسب با انتقال محتوا

انتقال محتوای قدیمی خود از وب سایت قبلی به وب سایت جدید می تواند کاری باشد که به راحتی نادیده گرفته می شود و دست کم گرفته می شود. بسته به سیستم مدیریت محتوای قبلی و سیستم جدید، بخش هایی از این فرآیند را می توان خودکار کرد. اگر اتوماسیون ممکن نباشد یا کامل نباشد، یک انتقال دستی بسته به مقدار محتوایی که باید انتقال داده شود، می تواند به قیمت بیافزاید.

3- قیمت طراحی سایت شرکتی بر اساس تولید محتوا

اگر وب سایت شما به صفحات زیادی از محتوا نیاز دارد، تولید آن زمان می برد. محتوای نوشتاری که بازدیدکننده وب سایت می بیند یکی از انواع محتوا است. افزودن محتوای "پشت صحنه" مانند عناوین صفحات، متا داده ها و تگ های alt می تواند، قیمت طراحی وب سایت شما را افزایش دهد. این محتوای بهینه سازی شده در بهینه سازی موتورهای جستجو و اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی بسیار سودمند هستند. تولید این محتواهای غنی از کلمات کلیدی بخشی تحلیلی، بخشی استراتژیک و بخشی کار دستی است که همگی زمان، هزینه و ارزش را به وب سایت شرکت شما اضافه می کنند.

4- قیمت طراحی سایت شرکتی با توجه به انیمیشن سفارشی

با جدیدترین مزایای تکنولوژیک CSS3 و HTML5، می توان کارهای زیادی را در یک مرورگر وب در رابطه با متحرک سازی محتوای وب سایت شما انجام داد. آگاهی از آمار بازدیدکنندگان وب سایت و اینکه اکثر کاربران از چه نسخه هایی از مرورگرهای وب استفاده می کنند، در تصمیم گیری در مورد انیمیشن برای وب سایت شما بسیار مهم است. استفاده از انیمیشن در ساخت سایت می تواند تجربه کاربر شما را با برند شما بسیار افزایش دهد. پیاده سازی برخی از انیمیشن ها نسبتاً ساده است در حالی که برخی دیگر ممکن است زمان بر و پیچیده باشند و هزینه را بالا ببرند. بیان ایده های انیمیشنی که ممکن است برای وب سایت خود بخواهید، باید در مرحله برنامه ریزی و طراحی مورد بحث قرار گیرد تا به شناسایی هزینه ها کمک کند. نشان دادن نمونه وب سایت هایی که حاوی انیمیشن هایی هستند که دوست دارید، به سرعت بخشیدن به فرآیند کمک می کند.

5- رابطه قیمت طراحی سایت شرکتی با الگوهای صفحات متعدد و منحصر به فرد

هر صفحه ای که ظاهر منحصر به فردی دارد را می توان یک قالب صفحه منحصر به فرد در نظر گرفت. هر چه قالب های منحصر به فرد وب سایت بیشتر باشد، برنامه نویسی و طراحی بیشتری برای تولید سایت مورد نیاز خواهد بود. یک وب سایت کوچکتر ممکن است حاوی چند قالب صفحه منحصر به فرد باشد، اما یک سایت پیچیده تر می تواند بیش از 20 صفحه داشته باشد و همین مسئله موجب افزایش قیمت می شود.

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت شرکتی

برای اطمینان از اینکه بهترین شرکت طراحی سایت شرکتی را انتخاب می کنید، حتما موارد زیر را در نظر بگیرید:

- بسته به نوع صنعت و کسب و کار خود، به دنبال شرکتی باشید که با بهترین شیوه های صنعت شما آشنا باشد و سابقه طراحی سایت های شرکتی موثر داشته باشد. مطمئن شوید که همه کارشناسانی که نیاز دارید در آن شرکت حضور دارند، بنابراین شرکت به برون سپاری کسب و کار خود متکی نیست. بهترین راه برای یافتن واجد شرایط ترین و معتبرترین شرکت ها، مرور نمونه کارهای آن ها است. با مشاهده نمونه کارها شما می توانید بهترین شرکت ها را بر اساس حوزه های تخصصی آن ها، قابلیت اعتماد و سابقه موفقیت آمیزشان دسته بندی کنید.

- خدمات و قیمت طراحی سایت شرکتی را بررسی کنید. قبل از اتخاذ تصمیمی که عمدتاً بر اساس قیمت است، باید از آن شرکت بپرسید که برای آن قیمت چه چیزی به شما ارائه می دهد، چه مقدار زمان برای پروژه سرمایه گذاری می شود و رویه صورت حساب برای افزودنی ها یا کارهای خارج از آن چگونه است.

- در مورد اعتبار و صلاحیت های شرکت تحقیق کنید. دریابید که آیا کارکنان شرکت متخصصان خبره در صنعت خود هستند یا خیر. آیا آن ها روی پروژه های پیشگامانه کار کرده اند یا مدرک خاصی دارند که نشان دهنده تخصص آن ها باشد؟ همچنین بررسی اینماد شرکت می تواند به اعتماد شما بیافزاید.

امکانات طراحی سایت شرکتی شامل چه مواردی است

معمولا سایت های شرکتی، امکاناتی کلی دارند که برای معرفی شرکت و افراد آن ارائه می شود. علاوه بر این بخش ها، بعضی مدیران امکانات دیگری را برای اختصاصی تر شدن وب سایت شرکت خود، درخواست می کنند که در ادامه به این امکانات اشاره می کنیم:

بخش های کلی سایت های شرکتی

 • معرفی شرکت
 • رزومه مجموعه
 • گالری تصاویر
 • گواهینامه ها
 • نمونه کارها
 • کاتالوگ شرکت
 • فرم ساز مانند فرم استخدامی
 • معرفی پرسنل و سوابق آن ها
 • پروژه های انجام شده و در حال اجرا
 • و ...

بخش های اختصاصی سایت های شرکتی

 • دانلود فایل
 • مشاوره آنلاین
 • CRM سازمانی
 • مکاتبات اداری پرسنل
 • اعلام هزینه بعضی سرویس های خاص
 • و ...

طراحی حرفه ای وب سایت شرکتی

طراحی حرفه ای وب سایت شرکتی چندان آسان نیست و به متخصصانی نیاز دارد که طرح هایی حرفه ای و جذاب ارائه می کنند. برای حضور قدرتمند در وب، شما به یک وب سایت حرفه ای نیاز دارید. طراحی اصولی و به روز، فعالیت های شما را به بهترین شکل منعکس می کند و مشتریان و همکارانتان، آن را نشانگر ارزشمندی و عملکرد درست شما می دانند. طراحی اختصاصی این امکان را فرآهم می آورد تا برنامه نویسی سایت، کاملا مطابق با استراتژی های شرکت شما انجام پذیرد و با رعایت اصول حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت، می توانید متفاوت تر از دیگران ظاهر شوید. طراحی بصری و کاربر پسند سایت نیز، باعث افزایش جذب مخاطب و تعامل بیشتر با مشتریان می شود.

رایا پارس با داشتن بهترین متخصصان و طراحان خود، آماده ارائه مشاوره رایگان به شرکت های گوناگون برای ایجاد تحولی جدید است.

خرید سایت شرکتی یا فروشگاهی

یکی از چالش های شرکت هایی که محصولی برای فروش دارند، انتخاب میان خرید سایت شرکتی یا سایت فروشگاهی است. برای حل این مسئله، دو راهکار وجود دارد. راهکار اول این است که سایت فروشگاهی و شرکتی جدا از هم طراحی شوند؛ این مورد بیشتر برای شرکت هایی پیشنهاد می شود که خدمات ارائه شده آن ها بسیار زیاد است یا بعضی خدمات، همسویی با فروشگاه اینترنی ندارند. راهکار دوم که رایج تر است، ادغام این دو مسئله می باشد؛ یعنی در صفحه اول سایت به معرفی شرکت و برند بپردازید و فروشگاه اینترنتی خود را در یکی دیگر از بخش های سایت ( مانند منو) قرار دهید.

طراحی و پشتیبانی وب سایت

علاوه بر طراحی حرفه ای، پشتیبانی از سایت، یکی دیگر از نکات بسیار مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت است. در نظر داشته باشید که خدمات پشتیبانی مناسب از سایت طراحی شده اهمیت بسیار زیادی دارد و اطمینان از این مسئله، بسیاری از نگرانی ها و چالش های مدیران را برطرف می کند.

در این زمینه، رایا پارس با ارائه پشتیبانی رایگان از سایت های طراحی شده، برای افزایش رضایت و آسودگی مدیران شرکت ها، تلاش می کند.

نکات مهم و اصول طراحی وب سایت شرکتی

مهم نیست که چه نوع کسب و کاری دارید یا چه بازاری را هدف قرار می دهید. رعایت اصول طراحی وب سایت شرکتی به شما کمک می کند یک طراحی مدرن و کاربرپسند ایجاد کنید که به سرعت توجه خواننده را به خود جلب کند.

یک وب سایت عالی برای خواننده طراحی شده است تا طراح. طراحی باید به راحتی قابل پیمایش باشد، سریع بارگیری شود، خوب به نظر برسد و بصری و سازگار با برند شما باشد. همه این عوامل برای یک تجربه کاربری خوب بسیار مهم هستند. با این حال، توجه به این نکته مهم است که طراحی صرفاً در مورد زیبایی شناسی نیست.

طراحی وب سایت خوب به این معنی است که بازدیدکنندگان به راحتی بتوانند آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند و بدون گم شدن در سایت حرکت کنند. اسلایدری با مضمون معرفی خدمات یا محصولات اصلی شرکت قرار دارد و در ادامه به ارزش ها، استراتژی ها و سوابق شرکت و بیان مزیت رقابتی آن پرداخته می شود. معرفی پرسنل، شعار سازمانی، بیان سرویس ها و خدمات، موقعیت مکانی و ... نیز در بخش های دیگر سایت قرار می گیرند.

معمولا بعضی از سایت ها مانند: سایت های فروشگاهی، سایت های b2b و سایت های درج آگهی، رویه های مشخصی دارند و فرهنگ استفاده کاربران این سایت ها تا حدودی معین است؛ اما در طراحی سایت سازمانی، امکان پیاده سازی سبک خاص سازمان و اعمال سلیقه ویژه مدیران، به طور کامل وجود دارد.

یکی از عوامل تاثیر گذار در جذب مخاطب، ظاهر وب سایت است. طراحی گرافیکی زیبا و چشم نواز باعث موفقیت وب سایت می شود و ارائه هر چه بهتر و کامل تر خدمات، مخاطبان بیشتری را با خود همراه می کند.

برای تحقق این امر، باید این عوامل کلیدی را در نظر بگیرید:

بازدیدکنندگان شما به دنبال چه چیزی هستند؟
بازدیدکنندگان شما چگونه با سایت شما ارتباط برقرار می کنند؟
چه اقداماتی را می خواهند یا باید انجام دهند؟
ایجاد یک وب سایت زیبا برای کسب و کار شما کار ساده ای نیست.

طراحی سایت شرکتی رایا پارس

شرکت رایا پارس، با بهره مندی از متخصصین برنامه نویس و طراحانی مجرب، از لحظه تصمیم برای طراحی وب سایت شرکتی، تا ایجاد و ارتقاء برند شما، با شما همراه خواهد بود. بنابراین اگر تصمیم به راه اندازی کسب و کار جدید یا ارتقاء شرکت از طریق ایجاد وب سایت را دارید، این نوید را به شما می دهیم که علاوه بر طراحی قالب اختصاصی مطابق با سلیقه شما، در زمینه ارتقاء سایت و برند سازی مجموعه نیز همراهتان خواهیم بود.

خدمات متمایز رایا پارس در طراحی سایت های شرکتی

 • داشتن پنل مدیریت پیشرفته برای مدیران شرکت
 • طراحی گرافیکی ویژه و خاص برای افزایش جذب کاربران
 • محافظ امنیتی چند لایه
 • افزایش سرعت سایت و فشرده سازی
 • آموزش حضوری و پشتیبانی رایگان
 • طراحی Responsive سایت شرکتی
 • استفاده از cms های اختصاصی در طراحی سایت های شرکتی