طراحی وب سایت شخصی

فهرست پکیج های طراحی وب سایت شخصی


آپشن پکیج 1پکیج 2
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت بخش ها
مدیریت منوها
مدیریت مطالب
قیمت (تومان) 800,0002,000,000
نمایش جزئیات بیشتر


طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی راه و روشی برای معرفی افراد، دیدگاه ها، مهارت ها، تخصص ها و یا افکار اهداف سیاسی، علمی، فرهنگی و یا شاید ارائه نمونه کارهای هنری و علمی یک فرد است. شما فردی متخصص هستید که از توانایی های ویژه برخوردارید و یا شاید فردی هنرمند دارای گالری هنری منحصر به فرد و افراد زیادی در جستجوی تخصص شما هستند.

یکی از راههای یافتن و پی بردن به استعدادهای شما شاید وبلاگ شخصی و یا صفحات شما در شبکه های اجتماعی تان باشد. گر چه شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها می توانند معرف خوبی به صورت آنلاین از شما و بیوگرافی شما باشد اما طراحی سایت شخصی تحت یک دامنه اینترنتی منحصر به فرد بسیار مفیدتر و کار آمدتر و چه بسا پربیننده تر از وبلاگ ها و صفحات شخصی در شبکه های اجتماعی است.

طراحی وب سایت شخصی مستلزم رعایت نکات خاص و ویژه ای است که در صورت رعایت این نکات شما به هدف خود نزدیک تر می شوید. سایت بایستی دارای گرافیک زیبا، بخش بندی مناسب، دسترس پذیری مطالب و طبیعتا محتوای و سئو ارزشمند باشد تا علاوه برداشتن یک رزومه آنلاین جذابیت و ارزش مندی بالایی داشته باشد و نظر افراد را به خوبی جلب نماید.

در طراحی سایت شخصی بیشتر مواردی مانند رزومه تحصیلی، سوابق کار، گواهینامه ها و ... را دربر دارد. برخی از علاقه مندان به سایت های شخصی بیشتر تمایل به ارائه فایل برای دانلود دارند که هم بصورت رایگان و هم بصورت فروش درنظر دارند. وب سایت های شخصی را بیشتر بصورت دو زبانه درنظر میگیرند تا بتوانند وارد روابط بین الملل شوند و توانمدی های خود را معرفی نمایند.

یکی از نکات خیلی مهم در وب سایت های شخصی انتخاب قالب گرافیکی میباشد. زیرا طرح گرافیک باید متناسب با افکار و بینش شما باشد. شاید این یکی از مزیت های وب سایت شخصی باشد که هرگونه طرح گرافیکی را میتوانید مطابق نظر خودتان پیاده سازی کنید ولی متاسفانه در سایت هایی که به عموم مردم سرویس میدهند باید مطابق با فرهنگ رویه مورد انتظار مخاطب طراحی شود بطور مثال در سایت های فروشگاهی رویه خرید چند مرحله ای دارند.

در همین راستا تیم طراحی سایت رایا پارس پکیجی را تهیه نموده است، تا با امکاناتی که در طراحی سایت شخصی باید رعایت شود آشنا شوید. لازم به ذکر است طراحی سایت شخصی به صورت اختصاصی انجام میشود. در صورت تمایل بعد از مشاهده امکانات پکیج ما می توانید مشخصات خود را در فرم سفارش ثبت نمایید تا کارشناسان تیم رایا پارس با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را برای شما ارائه نمایند.