پکیج طراحی وب سایت شخصی
آپشن پکیج 1پکیج 2
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت بخش ها
مدیریت منوها
مدیریت مطالب
قیمت (تومان) 800,0001,400,000
نمایش جزئیات بیشتر

پکیج طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی راه و روشی برای معرفی افراد ، دیدگاه ها ، مهارت ها ، تخصص ها و یا افکار اهداف سیاسی، علمی ، فرهنگی و یا شاید ارائه نمونه کارهای هنری و علمی یک فرد است. شما فردی متخصص با توانایی های ویژه هستید و یا شاید فردی هنرمند دارای گالری هنری منحصر به فرد و افراد زیادی در جستجوی تخصص شما هستند.

یکی از راههای یافتن و پی بردن به استعدادهای شما شاید وبلاگ شخصی و یا صفحات شما در شبکه های اجتماعی تان باشد. گر چه شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها می توانند معرف خوبی به صورت آنلاین از شما و بیوگرافی شما باشد اما طراحی سایت شخصی تحت یک دامنه اینترنتی منحصر به فرد بسیار مفیدتر و کار آمدتر و چه بسا پربیننده تر از وبلاگ ها و صفحات شخصی در شبکه های اجتماعی است .

طراحی وب سایت شخصی مستلزم رعایت نکات خاص و ویژه ای است که در صورت رعایت این نکات شما به هدف خود نزدیک تر می شوید. سایت بایستی دارای گرافیک زیبا ، بخش بندی مناسب ، دسترس پذیری مطالب و طبیعتا محتوای و سئو ارزشمند باشد تا علاوه برداشتن یک رزومه آنلاین جذابیت و ارزش مندی بالایی داشته باشد و نظر افراد را به خوبی جلب نماید.

در همین تیم طراحی سایت رایا پارس پکیجی را تهیه نموده است،تا با امکاناتی که در طراحی سایت شخصی باید رعایت شود آشنا شوید . لازم به ذکر است طراحی سایت شخصی به صورت اختصاصی انجام میشود.در صورت تمایل بعد از مشاهده امکانات پکیج ما می توانید مشخصات خود را در فرم سفارش ثبت نمایید تا کارشناسان تیم رایا پارس با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را برای شما ارائه نمایند.