طراحی سایت همایش

فهرست پکیج های طراحی سایت همایش


آپشن پکیج 1پکیج 2
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت بخش ها
مدیریت مطالب
ویرایشگر قدرتمند
قیمت (تومان) 800,0002,500,000
نمایش جزئیات بیشتر


طراحی سایت همایش

امروزه کنفرانس ها و همایش ها در سطوح مختلف به صورت بسیار گسترده ای در سراسر کشور در حال برگزاری می باشد. در واقع یکی از راه های توسعه و گسترش مشاغل و صنایع مختلف، برگزاری همایش و کنفرانس ها می باشد که برگزاری این سمینارها، خود نیازمند اطلاع رسانی در مورد نحوه و زمان و مکان برگزاری می باشد.
یکی از کاربردی ترین روشهای تبلیغات به منظور اطلاع رسانی همایش ها و سمینارها طراحی وب سایت اختصاصی همایش و یا سمینار مورد نظر می باشد.
به یمن استفاده روز افزون افراد جامعه از اینترنت، طراحی سایت همایش، می تواند یکی از موثر ترین و پربازده ترین روشها به منظور جذب مخاطب برای همایش ها و سمینارهای شما باشد و در این مسیر هر اندازه که طراحی سایت همایش و سمینار کاربردی تر و جامع تر باشد، مخاطبین بیشتری را به سمت شما هدایت خواهد کرد.
شرکت رایا پارس با تجربیاتی مفید در امر طراحی سایت همایش، میتواند شما را در برگزاری هر چه بهتر همایش ها، یاری نماید.
یکی از نکات اصلی در طراحی اختصاصی سایت همایش، ارائه اطلاعات کامل و جامع درباره آن می باشد تا بتواند افراد بیشتری را تشویق به شرکت در سمینار یا همایش مورد نظر نماید. با طراحی سایت برگزاری همایش، شما قادر خواهید بود کلیه اطلاعات و نیازهای برگزار کننده و شرکت کننده گان را به صورت آنلاین فراهم نموده و حتی امکان چند زبانه بودن آن را نیز داشته باشید.
همچنین در طراحی وب سایت همایش، امکان معرفی چندین همایش و سمینار به طور همزمان وجود خواهد داشت که این موضوع یکی از مهمترین ویژگیها در طراحی سایت همایش می باشد.
در طراحی سایت همایش و سمینار باید امکانی فراهم نمود که کلیه اطلاعات مورد نیاز مخاطبین در وب سایت گنجانده شود. همچنین در طراحی سایت همایش باید به قالب و طراحی آن توجه داشت که مرتبط با موضوع همایش و سمینار مربوطه باشد.
امکان ثبت نام آنلاین یکی دیگر از ویژگی هایی است که در طراحی سایت همایش باید در نظر داشت و به تبع آن کلیه خدمات و هزینه ها باید قابل محاسبه و پیگیری بوده و امکان اتصال به درگاههای پرداخت اینترنتی نیز وجود داشته باشد که امر ثبت نام بدون مشکل انجام پذیرد.
در برخی از همایشها و سمینارها، به خصوص همایشهای علمی، لازم است که مخاطبان و کاربران مقالات، آثار و پایان نامه های خود را در قالب فایل، در مرحله ثبت نام ارائه دهند. بنابراین یکی دیگر از موارد مورد توجه در طراحی سایت همایش، امکان ارسال الکترونیکی مقالات توسط شرکت کنندگان می باشد. همچنین باید امکان ویرایش آثار در مراحل پس از ارسال نیز وجود داشته باشد. و حتی ممکن است برای داوران و ارسال کنندگان مقاله حساب کاربری درنظر گرفته شود به این صورت که کاربران از طریق حساب کاربری خود مقالات را به سایت همایش ارسال مینمایند و بعد از طریق مدیر سایت و یا ضوابطی که سیستم تعریف کرده است، مقاله توسط یک داور و یا چند داور بررسی میشود و در ادامه پس از تایید مدیر سایت همایش به کاربر نتیجه اعلام میشود. وب سایت های همایش با توجه به ماهیتی که دارند فقط در زمان های خاص مراجعه کننده دارند و باید به ظرفیت فضای هاست و پهنای باند آن توجه لازم را نمود. وب سایت همایش باید این قابلیت را داشته باشد تا بتواند همزمان چندین  همایش را معرفی و فرآیند ثبت نام را بانحام برساند. و همچنین باید این قابلیت را داشته باشد که بنواند هم بصورت رایگان فرآیند ثبت نام انجام دهد و هم قابلیت اتصال به درگاه پرداخت را داشته باشد.

شرکت رایا پارس با کمک تیم مجرب خود قادر است تا کلیه خدمات مورد نیاز شما را در زمینه طراحی سایت همایش با بهترین نکات گرافیکی و خدماتی بانجام برساند.