طراحی سایت همایش

طراحی سایت همایش، بهترین راه برای اطلاع رسانی برگزاری یک رویداد یا جشنواره است. با طراحی سایت برگزاری همایش، آخرین اخبار و جزئیات برگزاری مراسم را به اطلاع مخاطبان برسانید و فرایندهایی مانند ثبت نام و دریافت آثار شرکت کنندگان را با دقت و سرعت بیشتری طی کنید.
پکیج آماده سایت همایش رایا پارس، مناسب برای تمامی برگزارکنندگان رویدادها و سمینارها است که می خواهند در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه وب سایت مراسم خود را راه اندازی کنند.

طراحی سایت همایش

فهرست پکیج های طراحی سایت همایش


آپشن پکیج 1پکیج 2
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت بخش ها
مدیریت مطالب
ویرایشگر قدرتمند
قیمت (تومان) 8,000,00012,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده می فرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد. لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد. پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما می توانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید. با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی می کنیم شما می توانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود می باشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت همایش

طراحی سایت همایش - سایت برگزاری همایش

برگزاری هر همایش و کنفرانسی، نیازمند اطلاع رسانی در مورد نحوه ، زمان و مکان برگزاری آن است. معمولا چنین رویدادهای بزرگی نیاز به طراحی اختصاصی سایت همایش دارند تا از این طریق کلیه اخبار و اطلاعات منتقل شود. رایا پارس با طراحی سایت برگزاری همایش در کمترین زمان ممکن، وب سایت هایی با سرعت بالا و با قالبی خاص برای شما طراحی می کند که امکان پشتیبانی از زبان های دیگر نیز در آن وجود دارد.

ضرورت سفارش طراحی وب سایت همایش

امروزه یکی از رایج ترین روش های تبلیغات برای اطلاع رسانی همایش ها و سمینارها، طراحی وب سایت اختصاصی همایش و یا سمینار مورد نظر است. باتوجه به استفاده روز افزون افراد جامعه از اینترنت، سفارش طراحی سایت همایش، یکی از موثرترین و پربازده ترین روش هایی است که در جذب مخاطب برای کنفرانس ها و سمینارها و اطلاع رسانی های آن ها به شما کمک می کند. طبیعتا هر اندازه که طراحی سایت کاربردی تر و جامع تر باشد، مخاطب بیشتری را به سمت شما هدایت خواهد کرد.
شرکت رایا پارس با داشتن تجاربی مفید در طراحی سایت همایش، می تواند شما را در برگزاری هر چه بهتر همایش هایتان، همراهی کند. هم چنین می توانید با طراحی سایت فروش فایل، بانکی از فایل مقالات گوناگون داشته باشید و آن ها را عرضه کرده و به فروش برسانید.

قیمت طراحی سایت همایش

کنفرانس ها و نمایشگاه های تجاری راه های قدرتمندی برای کشف راه های جدید برای رشد کسب و کار شما هستند. تاثیر آن بدون شک برای شکوفایی هر برند در صنایع مربوطه ضروری است. به طور معمول، تبلیغات کنفرانس های آینده بدون وب سایتی که اطلاع رسانی کند، بسیار دشوار است. اما در این عصر مدرن، به لطف قدرت فناوری، ساخت وب سایتهای کنفرانس آسان تر و سریعتر است. علاوه بر این، بازاریابی و تبلیغات چنین رویدادهایی کاملاً ممکن و مؤثر است.
سفارش طراحی سایت کنفرانس به یک شرکت معتبر، برای ساخت یک طراحی وب سایت همایش با کیفیت یک انتخاب عالی است. اما اگر تم از پیش ساخته شده را برای پروژه خود ترجیح می دهید، همیشه می توانید قالب های متعددی را با قیمت مناسب پیدا کنید. در واقع قیمت طراحی سایت همایش با استفاده از قالب های آماده از طراحی اختصاصی کمتر خواهد بود اما در هر صورت هر گزینهای که انتخاب کنید، در کل برای شما سودآور خواهد بود.

امکانات و سرویس های مهم در طراحی وب سایت همایش

در طراحی سایت همایش ها و سایر برنامه های مشابه، لازم است امکانات زیر وجود داشته باشد:

 • طراحی صفحه درباره کنفرانس

  یکی از مهمترین بخش های سایت که در آن اطلاعاتی مانند اهداف و رویکردهای همایش، موضوعات مورد بحث در کنفرانس، برگزار کنند برنامه و ... ارائه می شود.
 • بخش راهنما

این قسمت به اصول و ضوابط شرکت در برنامه و قوانین کلی آن می پردازد. در این بخش اطلاعاتی مانند شیوه نگاراش مقالات، فرمت فایل ها، شیوه ارسال آثار، ضوابط مربوط به شرکت کنندگان ... درج می شود.

 • سیستم دبیرخانه آنلاین

  دبیرخانه آنلاین بخشی است که در آن اطلاعاتی مانند رسیدگی به مقالات دریافت شده، تعداد و سطح آثار ارسالی، فرم های بخش داوری، ارسال اطلاعات و نکات مهم به شرکت کنندگان و پذیرفته شدگان، نمایش امار و جداول اطلاعاتی همایش، خدمات گوناگون دریافت، سطوح داوری و.. بارگذاری می شود.
 • طراحی بخش عضویت

  این بخش برای افرادی است که مایل به حضور در برنامه و شرکت در آن هستند.
 • طراحی بخش روزشمار
  این قسمت تقویم روزشمار سمینار است که اطلاع رسانی های مربوط به تاریخ شروع و پایان برنامه و سایر زمان بندی های مورد نیاز در آن نوشته می شود.
 • طراحی صفحه تماس

  کلیه اطلاعات مربوط به برقراری ارتباط با همایش و دبیرخانه آن در این بخش قرار می گیرد. شماره تلفن، پیامک، ایمیل، آدرس و... ازجمه نکات مربوط به این صفحه هستند.
 • اخبار برنامه

  بخش اخبار، بازتابی از برنامه و نکات مربوط به آن است که اطلاعات برگزاری همایش، آخرین اخبار رویداد، تاثیر برگزاری برنامه، صحبت های افراد شاخص پیرامون همایش، و سایر نکات مهم مربوط به آن در این بخش اطلاع داده می شود.
 • طراحی بخش اسپانسرها

  این قسمت با هدف معرفی، تبلیغ و تشکر از حامیان مالی و معنوی برنامه در سایت بارگذاری می شود و کلیه اطلاعات مربوط به اسپانسرها در آن درج می گردد.
 • بخش داوری

  بخش داوری قسمتی مهم در برنامه هایی است که بخش رقابتی در آن ها وجود دارد. این قسمت شامل قابلیت هایی مانند ویرایش مقالات کاربران، ثبت نام جهت عضویت در کمیته داوری، بخش پذیرش داوری مقالات، آیتم های رقابتی، کارتابل داوری آثار، ارسال رزومه و فعالیت ها، امکان انجام داوری در چندین سطح و ... می باشد.
 • تغییر زبان

قابلیت تغییر زبان، یکی از نکات اصلی در همایش های بین المللی و برنامه هایی است که با حضور مهمانان خارجی برگزار می شود. بنابراین لازم است که درطراحی سایت های برگزاری همایش های بین الملل، این قابلیت وجود داشته باشد

رایا پارس با ارائه بهترین امکانات و خدمات پشتیبانی سایت، در برگزاری هرچه بهتر انواع همایش و رویدادها شمارا همراهی می کند

نکات مهم در طراحی سایت همایش ها

 • یکی از نکات اصلی در طراحی اختصاصی سایت همایش، ارائه اطلاعات کامل و جامع درباره آن می باشد تا بتواند افراد بیشتری را تشویق به شرکت در برنامه مورد نظر نماید. با طراحی سایت برگزاری همایش، شما قادر خواهید بود کلیه اطلاعات و نیازهای برگزار کننده و شرکت کنندگان را به صورت آنلاین فراهم نمایید و حتی امکان چند زبانه بودن را نیز، به آن بیفزایید.
 • همچنین در طراحی وب سایت همایش، امکان معرفی چندین همایش و سمینار به طور همزمان وجود خواهد داشت که این موضوع یکی از مهم ترین ویژگی ها در طراحی پرتال همایش می باشد.
  در طراحی سایت سمینار و همایش باید امکانی فراهم شود که کلیه اطلاعات مورد نیاز مخاطبین در وب سایت قرار گیرد. همچنین در سایت همایش باید به قالب و طراحی آن توجه داشت که مرتبط با موضوع کنفرانس و سمینار مربوطه باشد.
 • امکان ثبت نام آنلاین، یکی دیگر از ویژگی های موردنیاز سایت برگزاری همایش است. این امر نیازمند اتصال به درگاه های پرداخت اینترنتی و محاسبه و پیگیری کلیه خدمات و هزینه ها می باشد تا فرآیند ثبت نام، بدون بروز هیچ گونه مشکلی انجام گیرد.
 • در بعضی از همایش ها و سمینارها، به خصوص همایش های علمی، لازم است که مخاطبان و کاربران، مقالات، آثار و پایان نامه های خود را در قالب فایل در زمان ثبت نام ارائه دهند. بنابراین یکی دیگر از موارد مهم در طراحی سایت همایش، امکان ارسال الکترونیکی مقالات، توسط شرکت کنندگان می باشد.
 • علاوه براین، باید امکان ویرایش آثار در مراحل پس از ارسال نیز وجود داشته باشد و حتی گاهی ممکن است برای داوران و ارسال کنندگان مقاله حساب کاربری درنظر گرفته شود. در این صورت، کاربران از طریق حساب کاربری خود مقالات را به سایت همایش ارسال می کنند و سپس از طریق مدیر سایت و یا ضوابطی که سیستم تعریف کرده است، مقاله توسط یک یا چند داور بررسی می شود. در ادامه، پس از تایید مدیر سایتِ همایش، نتیجه به کاربر اعلام می شود.
 • وب سایت های همایش با توجه به ماهیت خود، تنها در زمان های خاصی مراجعه کننده دارند و درمدتی محدود، کاربران زیادی از آن بازدید می کنند. بنابراین باید به ظرفیت فضای هاست و پهنای باند آن توجه ویژه ای داشت.
 • سایت های اطلاع رسانی همایش، باید این قابلیت را داشته باشندکه بتوانند به صورت همزمان، چندین همایش را معرفی کرده و فرآیند ثبت نام را انجام دهند. همچنین باید قابلیت ثبت نام رایگان و اتصال به درگاه پرداخت در طراحی اینگونه سایت ها درنظر گرفته شود.

حال که با ضرورت و خرید سایت آماده و طراحی پرتال آن آشنا شده اید، می توانید با بررسی خدمات شرکت های طراحی سایت، بهترین تصمیم گیری را در این مورد داشته باشید.

خدمات متمایز رایا پارس در طراحی سایت همایش

 • طراحی سایت همایش در سریعترین زمان ممکن
 • طراحی متفاوت سایت در عین سادگی برای استفاده کاربران
 • طراحی گرافیکی ویژه و جذاب
 • استفاده از cms های اختصاصی
 • طراحی Responsive سایت (بهینه سازی سایت برای نمایش در دستگاه های متفاوت)
 • دارا بودن پنل مدیریت پیشرفته سایت
 • امنیت بالای سایت و محافظ امنیتی چندلایه
 • سرعت بالای سایت با امکان فشرده سازی
 • آموزش حضوری و پشتیبانی رایگان
 • طراحی سایت به صورت چندزبانه