دوره آموزش سئو در مشهد

دوره آموزش سئو در مشهد

 

آموزش سئو در مشهد یکی دیگر از خدمات متمایز شرکت رایا پارس میباشد که در جهت رشد و ارتقا سطح علمی شرکت ها، سازمان ها و با هدف کمک به پرورش نیروهای انسانی متخصص درون سازمانی و بنا به درخواست مکرر مدیران سازمان ها و صاحبان کسب و کار به تحقق رسیده است. با توجه به اهمیت سئو سایت در بهبود رونق کسب و کار های آنلاین، آموزش چگونگی بهینه سازی سایت برای کسب بهترین جایگاه در موتور جستجوگر گوگل تبدیل به چالش بزرگی برای مدیران وب سایت ها شده است. ارائه راه کاری برای این چالش بزرگ، رفع نیاز شما مشتریان و توانمند سازی سازمان ها جهت برخورداری از نیروی انسانی متخصص در زمینه سئو علت اصلی تحقق خدمات آموزشی شرکت رایا پارس می باشد.

تحولی نوین در عرصه آموزش سئو در ایران 

رایا پارس ارائه دهنده اپلیکیشن آموزش سئو 

ما با کوله باری از تجربه اجرایی و درک و نیاز بازار تصمیم به ایجاد و راه اندازی بستری کاربردی جهت ارائه مباحث آموزشی برای تبدیل شدن شما به یک متخصص حرفه ای را گرفتیم.

آکادمی رایا پارس ارائه دهنده کاربردی ترین اپلیکیشن آموزش سئو در ایران

برای تبدیل شدن به یک متخصص حرفه ای تنها کافیست اپلیکشن سئو را از گوگل پلی نصب کنید و با گذراندن دوره به یک متخصص حرفه ای در حوزه سئو تبدیل شوید.

اپلیکیشن آموزش سئو

اولین دوره آموزشی خود را با ویدئو های آموزش سئو آغاز نموده است تمامی آموزش ها به صورت مرحله و گام به گام در قالب فایل های ویدئویی تدوین شده است.

کارگاه های سئو تدوین شده در اپلیکیشن آموزش آکادمی رایا پارس در شش کارگاه تخصصی بسط داده شده است که هر کارگاه را به صورت اجمالی معرفی مینماییم.

کارگاه‌هایی که در بخش آموزش سئو کاربردی وجود دارد شامل موارد زیر هستند:

کارگاه شماره یک: پایه و اساس سئو (تعاریف/ مفاهیم/اصطلاحات)

کارگاه شماره دو: فراتر از محتوا (آموزش صفر تا صد تولید محتوا منطبق بر اصول سئو)

کارگاه شماره سه: سئو تکنیکال (پیدا کردن خطاهای فنی وب‌سایت و بر طرف کردن آن‌ها)

کارگاه شماره چهار: لینک سازی داخلی و خارجی

کارگاه شماره پنج: چک لیست تقلب در سئو (چک لیست فاکتورهای رتبه‌ بندی)

کارگاه شماره شش: آموزش سرچ کنسول

توانایی های شما بعد از گذراندن دوره آموزش سئو

شما بعد از گذراندن دو بخش آموزش سئو رایگان به صورت مقدماتی با سئو آشنا خواهید شد و اساس سئو را یادخواهید گرفت. اما برای آنکه بتوانید به یک کارشناس و متخصص سئو تبدیل شوید بایستی کارگاه‌های تخصصی ما در آموزش سئو کاربردی را بگذرانید.

با گذراندن این دوره آموزش سئو که مهمترین شاخه دیجیتال مارکتینگ است، شما قادر خواهید بود پروژه های سئو خود را بصورت کاملا اصولی مدیریت و اجرا نمایید و نیازی به عوامل خارجی نخواهید داشت. بعد از گذراندن دوره آموزش سئو میتوانید به عنوان یک کارشناس سئو در شرکت های نیازمند به سمت کارشناس سئو استخدام شوید و به بالاترین سطح درآمد در حوزه کسب و کارهای اینترنتی دست پیدا کنید. همچنین میتوانید به عنوان یک کارشناس تولید محتوا و یا یک استراتژیست محتوا حرفه ای در حوزه خود تبدیل شوید و تسلط کامل به مفاهیمی مانند مخاطب شناسی، تولید محتوا و آنالیز دست پیدا خواهید کرد.

آکادمی رایا پارس با هدف ارتقا سطح علمی نیرو های انسانی بنگاه های اقتصادی راه اندازی شده است و محتوای بروز و کاربردی را انتشار میدهد. از جمله خدماتی که آکادمی رایا پارس ارائه میدهد تشکیل دوره آموزش خصوصی سئو، آموزش عمومی سئو، آنالیز سایت و مشاوره پروژه های دیجیتال مارکتینگ میباشد.

آموزش خصوصی سئو

اهمیت آموزش سئو

با توجه به پیشرفت تکنولوژی امروزه اکثر کسب و کارها به سایت نیاز دارند. اما در حال حاضر دنیای وب مملو از سایت هایی است که در حوزه کاری خود تبدیل به یکی از بزرگان شده اند. این بدین معناست که رقابت کردن اولین چالش شماست. اما سوال اینجاست، رقابت در چه چیزی؟ پاسخ واضح است: در بهتر دیده شدن!

 در واقع سئو بهترین ابزاری است که می‌تواند سبب برتری شما را بر دیگر رقبای حوزه کاری‌تان شود و رتبه شما را در نتایج جستجو بهبود ببخشد.  قرار گرفتن سایت شما در رتبه‌های برتر گوگل نه تنها به جذب ترافیک بیشتر سایت شما کمک می‌کند بلکه شما را به هدف اصلی‌تان که کسب سودآوری بیشتر است نیز نزدیک می‌کند. این جا همان جایی است که بخش اعظمی از مدیران کسب و کارهای اینترنتی دغدغه حضور در صفحات اول و چه بسا سه لینک اول در موتور جستجو گوگل را پیدا می‌کنند. پس سئو را باید یک معچون گوارا نامید که برای رسیدن به موفقیت نوشیدن آن الزامی است.

خوب است بدانید که برای  بیشتر مبتدیان ورود به این عرصه، سفر SEO  قبل از اینکه شروع شود به پایان میرسد! زیرا نداشتن اطلاعات لازم نه تنها مانع کسب جایگاه در موتورهای جستجو می‌شود بلکه شما را متحمل ضربه ای سنگین و سخت از جانب موتورهای جستجو می‌کند. بدین صورت دقیقا زمانی که فکر می‌کنید در یک مسیر درست در حال حرکت هستید با آپدیت شدن الگوریتم های گوکل مانند یک تانک منفجر می‌شوید. بنابراین آنچه ک بسیار مهم است این است که بایستی سئو را به صورت اصولی و حرفه ای یاد بگیرید تا بتوانید خروجی خوبی از سایتتان دریافت کنید و کسب وکارتان را توسعه دهید. ما در آکادمی رایا پارس به صورت تخصصی و کاربردی سئو را به شما آموزش خواهیم و مسیر رسیدن به موفقیت را برایتان هموار می‌کنیم. کافیست در این راه با ما همراه باشید.

مسیر یادگیری سئو

برای آموزش سئو باید بدانیم در جهت حرکت در این مسیر پر فراز و نشیب از چه نقطه‌ای مسیر خود را باید آغاز کنیم؟ و چه مسیری را برای رسیدن به هدفمان باید طی کنیم؟ تا به موفقیت هر چه بیشتر دست پیدا کنیم.

پیدا کردن مسیر درست مهمترین چالشی است که بسیاری از متقاضیان آموزش سئو در ابتدای راه با آن مواجه می‌شوند.  در آکادمی رایا پارس شما بدون داشتن هیچ تخصص و پیش‌نیازی، از صفر تا صد آنچه را که برای آموزش سئو نیاز دارید را فراخواهید گرفت و با گذراندن کارگاه‌های تخصصی و حرفه ای که در بخش‌های مختلف سایت وجود دارد به طور کامل به سئو مسلط خواهید شد و می‌توانید به عنوان کارشناس سئو در هر شرکتی که تمایل داشتید استخدام شوید. مسیر یادگیری سئو در آکادمی رایا پارس برگرفته از هرم مازلو می‌باشد. اما چه شباهتی بین سئو و هرم مازلو وجود دارد؟

از آنجایی که در هرم مازلو برای رسیدن به شکوفایی بیشتر بایستی حتما از طبقات پایین که نیازهای اولیه شامل می‌شوند گذر کرد، در سئو نیز دقیقا همین مسیر را باید طی کرد.

بدین صورت که شما برای آنکه بتوانید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید بایستی ابتدا با مفاهیم اصلی و پایه سئو آشنا شوید، سپس نحوه تولید محتوا را فرا بگیرید، بعد از آن به سراغ تکنیک‌های سئو (سئو تکنیکال) بروید و در نهایت با لینک سازی داخلی و خارجی سایتتان را بهینه کنید. البته این تمام ماجرا نیست. زیرا شما برای آنکه یک سایت منطبق با الگوریتم‌های گوگل داشته باشید باید از ابزارهای گوگل مانند سرچ کنسول نیز استفاده کنید. به همین خاطر در انتهای آموزش سئو کاربردی شما با نحوه کار با سرچ کنسول گوگل آشنا خواهید شد و یاد می‌گیرید که چگونه به کمک این ابزار، کسب‌ و کار اینترنتی تان را مدیریت کنید و یک سایت با سئو عالی داشته باشید.

اما پیش از ورود به آموزش سئو در مشهد شما برای اینکه بتوانید به عنوان مدیر یک کسب و کار یا حتی یک سئو کار در سایت و کسب‌وکار اینترنتی‌تان به موفقیت برسید. باید با اصول اولیه و درک مقدمات سئو آشنایی کامل داشته باشید. به همین خاطر بایستی ابتدا مطالب مربوط به آموزش سئو رایگان را فرا بگیرد. این مطالب مقدمه‌ای بر آموزش سئو کاربردی است.

ما سرفصل‌های آموزش سئو رایگان را در سه بخش تولید محتوا، اصلاحات سئو و الگوریتم گوگل تدوین کرده‌ایم و تمام آنچه را که برای درک مقدمات مهم سئو نیاز دارید را به شما آموزش خواهیم داد.

آموزش سئو کاربردی

آنچه در دوره های آموزشی سئو رایا پارس خواهید آموخت:

آشنایی با مفاهیم پایه و اولیه سئو

قبل از هر چیز در این دوره آموزشی سئو در مشهد ما شما را با مفاهیم اساسی و پایه سئو آشنا می کنیم تا در مرحله اول بتوانید این موضوع را درک کنید که موتورهای جستجو چگونه سایت شما را بررسی میکنند و سپس به معرفی الگوریتم های گوگل می پردازیم تا با درک صحیح آنها بتوانید عوامل تاثیر گذار در رتبه بندی سایت خود را بشناسید.

الگوریتم های گوگل

الگوریتم های گوگل Google یک سیستم پیچیده بازیابی اطلاعات از کتابخانه گوگل و ارائه بهترین پاسخ به کاربران است. در این بخش ما داستان الگوریتم های گوگل را از ابتدا تا انتها مورد بررسی می‌دهیم و به شما آموزش خواهیم داد که چگونه سایتتان را برای الگوریتم های گوگل بهینه کنید.

بهینه سازی سایت طبق الگوریتم های مختلف گوگل= کسب رتبه بالا در نتایج موتور جستجو گوگل

برخی از الگوریتم های گوگل که در این بخش به آن پردااخته شده است:

 • الگوریتم پاندا (panda)
 • الگوریتم پنگوئن (penguin)
 • الگوریتم موبایل فرندلی (Mobilegeddon)
 • الگوریتم کبوتر (Pigeon)
 • الگوریتم رنک برین (Rank Brain)
 • الگوریتم فرد (Fred)
 • الگوریتم برت (BERT)
 • الگوریتم فلوریدا (Florida)
 • الگوریتم رقص گوگل (Google Dance)
 • الگوریتم بوستون (Boston)
 • و ...

اصطلاحات سئو

اگر قصد دارید با راه اندازی وبسایت، کسب و کار خود را توسعه دهید، قبل از هرچیز باید به سئو مسلط باشید. اولین قدم برای یادگیری سئو، آشنایی با اصطلاحات این حوزه است. در بخش اصلاحات سئو ما به طور کامل تمامی اصلاحات و مفاهیمی که پیرامون سئو وجود دارد را به شما معرفی می‌کنیم. شما با یادگیری این مفاهیم می‌توانیم درک عمیق و صحیح‌تری از بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو – سئو- داشته باشید. پس حتما تمامی این اصلاحات با دقت مطالعه کنید و نکاتی که پیرامون هر اصطلاح سئو وجود دارد را به خوبی یاد بگیرید تا بتوانید گامی محکم برای آموزش سئو بردارید.

برخی از اصلاحات مهم این بخش شامل موارد زیر هستند:

 • اعتبار دامنه - domain authority
 • محتوا تکراری - Duplicate Content
 • زمان ماندگاری - Dwell Time
 • محتوای همیشه سبز - Evergreen Content
 • لینک فالو - Follow Link
 • متن لینک شده - anchor text
 • نرخ تبدیل - Conversion Rate
 • سندباکس گوگل - google Sandbox
 • سئو کلاه خاکستری- Gray Hat SEO
 • شاخص کلیدی عملکرد - KPI
 • ضریب خروج - Bounce Rate
 • و ...

در ادامه بخش های مختلف سئو مورد بررسی قرار میگیرد و به ترتیب اهمیت هر یک بازگو و پس از آن به بیان تعاریف و اصول و قواعد هر یک پرداخته میشود.

در واقع پس از این دوره ی آموزشی شما به یک بینش عمیق از اصول و مفاهیم سئو و درک درستی از آنچه باید روی سایت خود برای جذب مخاطب و افزایش جایگاه در موتورهای  جستجو انجام دهید میرسید.

درک اهمیت محتوا

اکثر متخصصین سئو براین باورند که برگ برنده یک وب سایت برای جذب مخاطب، محتوای با کیفیت است. در این دوره ما به شما قواعد تولید محتوا مبنی بر اصول سئو را همراه با بیان یک طرح ویژه برای پیاده سازی استراتژی محتوایی سایتتان بیان میکنیم و به شما تکنیک هایی را خواهیم آموخت که به وسیله آن بتوانید محتوای سایت خود را تبدیل به بهترین ابزار برای جذب مخاطب و جلب رضایت موتورهای جستجو کنید.

ساخت لینک های داخلی و خارجی با کیفیت

لینک ها و کلمات کلیدی ابزاری حیاتی و موثر برای ارتقا رتبه وب سایت شما هستند در این دوره هدف اصلی ما آموزش چگونگی ساخت بک لینک و نحوه ی تشخیص انواع لینک و چگونگی ساخت بک لینک به صورت اصولی میباشد.

تحلیل و آنالیز وب سایت خود و رقبایتان

برای اینکه بتوانید از رقبای خود در عرصه کسب و کار آنلاین پیشی بگیرید باید توانایی این را داشته باشید که  اطلاعات و آمار لحظه ای وب سایت خود را تجزیه و تحلیل کرده و به سوالاتی در مورد درصد فروش و یا دلایل افت و خیز سفارشات خود پاسخ دهید، برای این کار نیار به استفاده از ابزار های آنلاین و تخصصی سئو دارید تا بتوانید اهداف کسب و کار خود را بهبود ببخشید. ما در این دوره آموزشی به شما خواهیم آموخت تا موشکافانه به تحلیل داده های وب سایت خود و آنالیز رقبا بپردازید.

تسلط بر شبکه های اجتماعی

برای توسعه کسب و کار خود نیاز به یک برنامه مدرن و گام به گام برای تبلیغات و توسعه در فضای مجازی و رسانه های اجتماعی خود دارید، مدیریت مناسب شبکه های اجتماعی میتواند منجر به رشد و توسعه در کسب و کارتان شود، در واقع استفاده از عواطف و احساسات مشترک در ذهن مشتریان شما میتواند هدایت مشتری و فروش شما را بیشتر کند. ما در این دوره آموزشی تکنیک هایی را به شما می آموزیم تا با استفاده از شبکه های اجتماعی بتوانید برند خود را با سرعت بیشتری به مخاطب خود معرفی کنید .شما به عنوان مدیر شبکه های اجتماعی باید یاد بگیرید که اهداف شغلی و سازمانی خود را به درستی ارزیابی کنید و برای دستیابی به آن هدف روش های بازاریابی رسانه های اجتماعی سالم را به کار بگیرید.

هدف ما آموزش چرخه موفقیت شبکه های اجتماعی جهت شناخت اشکال مختلف ارتباطات اجتماعی شما می باشد، ما به شما کمک میکنیم تا اهداف تجاری خود را مشخص کنید و به مقوله های مهم و متناسب نیاز های خود توجه کنید

در واقع شما میتوانید تاثیر حضور خود را در شبکه های اجتماعی ارزیابی کنید و شکاف های موجود در کسب و کار خود را شناسایی کرده و روش های جدید را برای تعامل با کاربران خود ایجاد کنید.

این استراتژی میتواند تولید محتوای ارزشمند، ارائه پیشنهادهایی برای تخفیفات ویژه و نحوه ی ایجاد و نظارت بر جامعه آنلاین باشد.

در این قسمت می توانید با مطالعه نظرات، انتقادات و پیشنهادات دانش پژوهانی که تا به حال در دوره های آموزشی رایا پارس شرکت کرده اند، میزان کاربردی بودن محتویات این دوره آموزشی را ارزیابی نمایید.

آنالیز و تحلیل سئو داخلی سایتتان

8 الی 10 درصد بهینه سازی سایت مربوط به بهینه سازی سورس سایت میشود که اهمیت بسیار زیادی دارد و بایستی در اولین مرحله شروع سئو سایت خود به سراغ بهینه سازی سورس بروید در این دوره آموزشی ما شما را با عوال تاثیر گذار در سورس و نکات و عوامل کلیدی آشنا میکنیم.

جزئیات دوره آموزش سئو کاربردی در مشهد

 

این دوره شامل آموزش اصطلاحات رایج و تخصصی سئو، تاثیر این واژه ها و عناوین بر روی سئو سایت ها، آشنایی با الگوریتم های گوگل، رفع نواقص و ایرادات فنی سایت ها و همچنین توانایی ساخت و استراتژی تولید محتوا و بک لینک میباشد.

 

معرفی مدرس اپلیکیشن آموزش سئو آکادمی رایا پارس

 

مدرس این دوره آموزش سئو کاربردی سرکار خانم مهندس نسرین معین هستند که از سال 1392 بصورت تخصصی در حوزه سئو وارد شده اند و تا کنون برگزار کننده دوره های متعدد سئو در دانشگاه شهید منتظری مشهد با ارائه مدرک معتبر از فنی و حرفه ای بوده اند. خانم مهندس نسرین معین در بخش‌های مختلف آموزشی سئو کلیه تجربیات خود را بدون هیچگونه محدودیتی در ویدئو های آموزشی به شما عزیزان انتقال داده اند و به جرات میتوان گفت تنها دوره آموزش سئو جامعی است که نکات طلایی روش اجرایی پروژه های سئو را بصورت شفاف بیان کرده است.

 

معرفی مدرس دوره سئو کاربردی

دوره سئو در مشهد

مدرس این دوره آموزش سئو در مشهد مهندس نسرین معین با تجربیات چندین ساله و انجام بالغ بر 100 پروژه موفق سئو میباشد که تجربیات خود را در طی این دوره کاربردی به صورت عملی و تکنیکی در اختیار علاقه مندان قرار میدهد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است

صاحبان و مدیران کسب و کارها

علاقه مندان به آموزش سئو

دانشجویان رشته های IT دانشگاه ها

تولید کنندگان محتوا و مدیران سایت ها

وجه تمایز این دوره آموزشی:

ارائه مدرک فنی و حرفه ای به دانشجویان

عنوان بندی و ارائه سر فصل های مناسب

فایل صوتی با کیفیت ضبط شده تمام جلسات

ارائه پاورپونیت های هر جلسه

کانال تلگرامی جهت پرسش و پاسخ و رفع اشکالات دانشجویان

معرفی به کار دانشجویان پس از دوره آموزشی

 

 

 

 

آشنایی با سر فصل دوره آموزشی سئو مقدماتی تا پیشرفته

 • تعریف سئو

 

 • نکات مهم سئو
  • معرفی سایت شما به کاربران
  • اجاد تعامل با کاربر
  • افزایش فروش و درآمد
  • افزایش بازدید
  • رفع نیاز مخاطبین
  • آنالیز رویه رفتار مخاطبین در سایت
  • پیشبینی نیاز مخاطبین برای سال آینده

 

 • ابزار کمکی برای رفع ضعف های سازمانی

 

 • تاریخچه سئو

 

 • الگوریتم های سئو
 • الگوریتم بوستن  Boston
 •  الگوریتم فلوریدا Florida
 •  الگوریتم Jagger
 •  الگوریتم Big Daddy
 •  الگوریتم کافئین caffeine
 •  الگوریتم Mayday
 •  الگوریتم پاندا panda
 •  الگوریتم page layout
 • الگوریتم  veniz
 • الگوریتم پنگوئن Penguin
 •  راه های پیش گیری از جرایم پنگوئن
 • الگوریتم Exact Match Domain
 •  الگوریتم Payday Loan
 •  الگوریتم مرغ مگسخوار Hummingbird
 • الگوریتم رنک برین Rankbrain
 • الگوریتم کبوتر Pigeon
 • الگوریتم موبایل فرندلی Mobile-Friendly
 • الگوریتم فرد Fred
 •  آپدیت هسته گوگل

 

 • انواع سئو از نظر فنی
  • سئو داخلی یا on-page
  • سئو خارجی یا off-page

 

 • انواع سئو از نظر مفهومی
  • سئو کلاه سفید
  • سئو کلاه خاکستری
  • سئو کلاه سیاه

 

 • تولید محتوا
  • روش های تولید محتوا
  • تولید محتوا با استفاده از نویسندگی
  • پیدا کردن عبارات کلیدی مورد نظر
  • انواع انکرتکست

 

 • نکات مهم در سئو عنوان
 • تفاوت عنوان صفحه اصلی سایت با صفحات داخلی و مقالات
 • نکات مهم در تولید محتوا
 • نکات مهم در نوشتن محتوا

 

 • بهینه سازی سئو
  • نکات مهم در نوشتن url
  • نکات مهم در Description
  • استفاده صحیح از تگ های h1 تا  h6

 

 • سئو خارجی
  • نکات مهم ساخت بک لینک
  • روش های ساخت بک لینک
  • بهترین زمان برای ساخت بک لینک
  • از چه سایت هایی لینک خریداری شود

 

 • قسمت های مختلف سایت برای ساخت بک لینک

 

 • استراتژی بکلینک
  • زمان بندی ایجاد بک لینک ها
  • انتخاب عناوین موضوعی هدف
  • نحوه ارتباط بک لینک ها
  • انتخاب زیرساخت هایی که بک لینک در آنها قرار میگیرند

 

 • معرفی ابزار و مروری بر شبکه های اجتماعی

 

                           مروری بر دوره های قبل

Loading images...

یک بار برای همیشه

بستری متفاوت برای آموزش سئو

دانلود اپلیکیشن با لینک مستقیم