طراحی سایت فروش فایل

فهرست پکیج های طراحی سایت فروش فایل


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت بخش ها
مدیریت منوها
مدیریت مطالب
قیمت (تومان) 2,000,0004,500,00010,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

طراحی سایت فروش فایل

طراحی سایت فروش فایل بیشتر برای اساتید دانشگاهی و افرادی که دارای بانکی از فایل مقالات مانند فایلهای پایان نامه و پروپوزال است مورد توجه قرار میگیرد. سناریو سایت های فروش فایل به این صورت است که اگر شما قیمت بر روی فایل درج شده مشخص ننمایید، دانلود فایل بصورت رایگان انجام میشود و اگر قیمتی برای فایل درنظر بگیرید باید کاربر مبلغ آن را پرداخت نماید. 
نحوه دانلود فایل معمولا بصورت تولید یک لینک اختصاصی دانلود است که با قوانینی مانند: ماکسیمم 2 مرتبه و طی 24 ساعت انجام میشود. باید توجه داشته باشید عناوینی که برای معرفی فایل ها انتخاب مینمایید بصورت جامع باشد تا مخاطبین را بیشتر به سمت دکمه دانلود جلب نماید. بهتر است که اگر مقاله ای مدنظر دارید بخشی از صفحات را بنمایش بگذارید تا مخاطبین بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند. که در نتیجه منجر به افزایش فروش میشود.
طراحی سایت فروش فایل بهتر است برای هر صفحه معرفی فایل ظاهر گرافیکی بسیار خوبی داشته باشد تا کاربران بتوانند ارتباط خوب و امنی برای پرداخت دست یابند. باید این نکته را هم درنظر داشته باشید که هیچگونه محدودیت فرمت فایل نباید در این سایت ها درنظر گرفته شود.
یکی از فرمتهای طراحی سایت فروش فایل که توجه همگان را به خود جلب کرده است فروش فایل بصورت C2C است. یعنی هر کاربر دارای یک پنل مدیریت مجزایی است و میتواند فایل های خود را با ذکر مبلغ درج نماید و هر کاربری میتواند فایل آن فرد را خریداری نماید. و هزینه به حساب صاحب امتیاز سایت میرود و در ادامه مبلغ به حساب کاربری صاحب فایل شارژ میشود و فرد میتواند بعد از درخواست وجه، مبلغ مورد نظر را با کسر درصد توافق شده صاحب امتیاز سایت را بصورت دستی برای فرد واریز نمایند.
طراحی سایت فروش فایل میتواند فایل ها را بصورت دسته بندی از هم جدا نمایند. و برای فیلتر کردن فایل ها از هم برروی سایت از جستجوی پیشرفته استفاده نمایید. در جستجوی پیشرفته شما میتوانید فیلتر هایی مانند: سایز، فرمت فایل، عنوان، دسته بندی و ... تعریف نمایید. 
یکی از راه های کسب درآمد در اینگونه سایت ها درج بیشمار فایل میباشد. شما هر چقدر فایل به تعداد نامحدود درج نمایید، صاحب سرمایه زیادی میشوید که میتوانید درآمد خود را افزایش دهید.
سئو سای نقش بسیار کلیدی در کسب درآمد دارد، بگونه ای که اگر برنامه نویسی سایت شما طبق اصول سئو صورت گرفته باشد و تعداد فایل با عناوین مختلف در بهترین جایگاه های متقاضیان به نمایش در میآید و به درآمدزایی شما کمک بزرگی مینماید. 
شرکت رایا پارس با کمک تیم مجرب خود بستری را تهیه نموده است تا برای شما عزیزان طراحی سایت فروش فایل را به بهترین صورت ممکن بانجام برساند.