طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک

فهرست پکیج های طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3پکیج 4پکیج 5پکیج 6
معرفی نامه بیمارستان
گالری تصاویر
چارت سازمانی
گواهینامه ها و افتخارات
اخبار و اطلاعیه ها
قیمت (تومان) 1,200,0002,500,0005,000,0007,000,00015,000,00025,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

طراحی سایت های بیمارستانی، مجهز به سیستم نوبت دهی و جوابدهی آنلاین

 

گسترش جامعه شهری و ترافیک و شلوغی شهرها، بی نظمی و ازدحام در بیمارستانها و مراکز درمانی، کمبود وقت و عوامل بی شمار دیگری، بر الزام طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک صحه می گذارد.

طراحی سایت بیمارستانی، به خصوص در مورد بیمارانی که برای درمان از شهرهای اطراف به مراکز استان در رفت و آمد هستند، از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد. در گذشته ای نه چندان دور، بیمارانی که از راههای دور برای درمان به مرکز درمانی یا مطب پزشکی خاص مراجعه مینمودند، گاها موفق به گرفتن نوبت نمیشدند و مجبور به بازگشت و مراجعه در زمان دیگری بودند.

بهره مندی از یک سیستم نوبت دهی آنلاین چه در بیمارستان و چه در مطب پزشکان، راه را برای اینگونه اتلاف وقتها خواهد گرفت و باعث تسهیل و انتظام بخشیدن به سیستم نوبت دهی بیماران می گردد.

طراحی سایت بیمارستانی با سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک، این امکان را برای بیماران در سراسر کشور، فراهم می آورد تا در زمان مشخص و برای پزشک یا بیمارستان مورد نظر خود، نوبت رزرو نموده و بدون اتلاف وقت و انرژی، در زمان از پیش تعیین شده، مراجعه نمایند.

از آنجا که امروزه، بسیاری از افراد، از طریق جستجو در اینترنت و وب سایتها، نیازهای پزشکی و خدمات درمانی را به دست می آورند، بهره مندی از یک وب سایت بیمارستانی مجهز به سیستم نوبت دهی و جوابدهی آنلاین، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه و انرژی بیمار و پرسنل و کادر پزشکی، موجب رونق کسب و کار جامعه پزشکی نیز گردیده است. زیرا در وب سایتهای بیمارستانی، علاوه بر سیستم نوبت دهی آنلاین، امکان معرفی کادر درمانی، رزومه آنها، تفییک گروههای درمانی مختلف و ...  نیز خواهد بود.

این امکانات، بیماران را قادر خواهد ساخت تا تنها با یک کلیک، بخش درمانی مورد نظر خود را انتخاب نموده و از زمان و ساعات حضور پزشکان معالج مرکز درمانی مورد نظر، آگاه گردند.

در زمان کنونی، سیستم های نوبت دهی متفاوتی وجود دارد مانند رزرو نوبت بدون پرداخت وجهی، بدین صورت که شما زمان و پزشک مورد نظر خود را انتخاب میکنید و فقط لازم است که شما، کدپیگیری خود را نشان دهید و سپس وارد اتاق میشوید. و حالت دوم شما پس از انتخاب زمان و پزشک مورد نظرتان باید هزینه ای پرداخت نمایید.

وب سایتهای بیمارستانی و یا به عبارتی دیگر، سیستم نوبت دهی و جوابدهی آنلاین، در ارتقای سطح کیفی خدمات درمانی و پزشکی کشور، گامی بزرگ و موثر می باشد.

در سیستم نوبت دهی و جوابدهی آنلاین، شما قادر خواهید بود تا علاوه بر معرفی کلیه بخشهای درمانی و معرفی پزشکان هر بخش، از سیستم پرسش و پاسخ و مشاوره پزشکی آنلاین نیز بهره مند گردید که این موضوع علاوه بر کارگشایی بیماران، در جذب و ترغیب بیماران به استفاده از خدمات درمانی و پزشکی مرکز درمانی شما موثر خواهد بود.

از دیگر مزایا و خدمات وب سایت های بیمارستانی و سیستم نوبت دهی آنلاین، جستجوی پزشکان بر اساس نام و تخصص خواهد بود و بیماران این امکان را خواهند داشت که به صورت مستقیم، با پزشک مورد نظر از طریق ارسال ایمیل در تماس بوده و سوالات پزشکی خود را مطرح نموده و مشاوره دریافت نمایند.

سامانه اینترنتی بیمارستانی شما، علاوه بر خدمات ذکر شده، امکان ثبت و درج بخشهای مستقل در خواستی شما من جمله بخش مقالات و تازه های پزشکی ، سیستم پرسش و پاسخ، بخش انتقادات و پیشنهادات، سوالات متداول پزشکی و .. را نیز خواهد داشت.

ما این امکان را برای بیمارستانها، مراکز درمانی، کلینیک های پزشکی و ... فراهم نموده ایم که با کاملترین و بی نقص ترین سیستم رزرو و نوبت دهی آنلاین، به بیماران خدمت رسانی نمایند و علاوه بر این، سیستم فوق قابلیت پیاده سازی برای سایت های شخصی پزشکان محترم را نیز خواهد داشت .

شرکت رایا پارس با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود طراحی سایت بیمارستانی را همراه با سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک را به صورت حرفه ای با کلیه امکانات و قابلیت هات به انجام میرساند.