طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک

طراحی سایت بیمارستانی راه حلی مناسب برای نظم بخشیدن به امور نوبت دهی و جوابدهی مراجعان و تسریع این فرایند است.
با خرید سایت بیمارستانی و کلینیکی علاوه بر سامان دهی بیماران بدون اتلاف وقت و انرژی، سوابق و رزومه کادر خود را نمایش دهید، مقالات علمی منتشر کنید، پاسخگوی سوالات باشید و مدیریت امور کلینیک را تسهیل کنید.
تمامی امکانات سایت بیمارستانی در خرید سایت آماده با مناسب ترین هزینه طراحی شده است.

طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک

فهرست پکیج های طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3پکیج 4پکیج 5پکیج 6
معرفی نامه بیمارستان
گالری تصاویر
چارت سازمانی
گواهینامه ها و افتخارات
اخبار و اطلاعیه ها
قیمت (تومان) 12,000,00025,000,00035,000,00045,500,00071,500,00085,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده میفرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد.لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما می توانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید.با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی می کنیم، شما می توانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود میباشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک

طراحی سایت بیمارستانی مجهز به سیستم نوبت دهی و جوابدهی آنلاین

طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیکی راهی مناسب برای مدیریت وقت و هزینه ها است. طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی با توجه به مخاطبانی که از طیف های گوناگون خواهد داشت، باید به صورت کاملا اختصاصی انجام پذیرد و به تجربه کاربری (ux) آن در زمان طراحی سایت توجه ویژه ای شود. یک سایت بیمارستانی مجهز به سیستم نوت دهی به بیماران این امکان را می دهد که به راحتی در خانه خود برای پزشکان وقت رزرو کنند. همچنین به پزشکان کمک می کند تا قرار ملاقات ها را مدیریت کنند و در وقت خود صرفه جویی کنند.

این برنامه عمدتاً بر روی صرفه جویی در وقت مردم و ذخیره نسخه آنلاین تمرکز می کند و از این رو کار کاغذی را کاهش می دهد. امروزه زمان با ارزش ترین منبع است زیرا نمی توانید آن را پس بگیرید، بنابراین با استفاده از طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک در وقت همه صرفه جویی و از ایستادن در صف با افراد آلوده اجتناب می شود. این برنامه به هر کسی کمک می کند تا فوراً یک قرار ویزیت رزرو کند. پزشک مناسب را بر اساس تخصص و محل جستجو نماید. فرصت های زمانی در دسترس پزشک را ببیند و برای رزرو فوری کلیک نماید.

شرکت ما با رعایت کلیه اصول طراحی سایت آماده همکاری با کلیه بیمارستان ها و آزمایشگاه ها، کلینیک های پزشکی و سایر مجموعه های درمانی است.

اهمیت سفارشطراحی سایت بیمارستانی

جامعه پزشکی (مانند سایر اقشار) برای نشان دادن رزومه، خدمات و نکات متمایز خود به بستری مناسب نیاز دارد. در چنین سایت هایی علاوه بر سیستم نوبت دهی آنلاین پزشکی، امکان نشر مقالات و کتاب ها، نمایش اخبار مهم پزشکی، نکات مربوط به سلامتی و بیماری ها و ارائه تجربیات پزشکان و هم چنین پاسخ دهی به سوالات گوناگون کاربران فراهم می شود. با سفارش طراحی سایت بیمارستانی، می توانید علاوه بر داشتن تمامی این آیتم ها و حتی امکاناتی بیشتر، نظم کاری خود را افزایش دهید و مجموعه خود را بهتر از همیشه مدیریت کنید.

گرفتن وقت پزشک با چند کلیک آنلاین یکی از راه حل هایی است که به نظر ما می تواند در تعامل پزشک و بیمار تفاوت ایجاد کند. ما معتقدیم که نوآوری طراحی سایت پزشکی یک جهش بزرگ در اصلاحات مراقبت های بهداشتی است که می تواند کارایی و کیفیت خدمات مراقبت های بهداشتی و درمانی را بهبود بخشد. ما به سازمان های مراقبت های بهداشتی کمک می کنیم تا پتانسیل کامل خود را آشکار کنند و در جهت ارائه خدمات مفید در این حوزه، قالب آماده طراحی سایت بیمارستانی را برای کلیه بیمارستان ها و آزمایشگاه ها، کلینیک های پزشکی و سایر مجموعه های درمانی آماده کرده ایم.

گروه های متفاوت استفاده کننده از سایت های درمانی

  • کلینیک های پزشکی
  • پزشکان
  • درمانگاه ها
  • بیمارستان ها
  • داروخانه ها
  • رادیولوژی ها
  • دندان پزشکی ها
  • مراکز بهداشت
  • مؤسسات درمانی
  • و ...

ویژگی های سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی

از آنجا که امروزه، بسیاری از افراد، از طریق جستجو در اینترنت و وب سایت ها، نیازهای پزشکی و خدمات درمانی خودرا به دست می آورند، بهره مندی از یک وب سایت بیمارستانی مجهز به سیستم نوبت دهی و جوابدهی آنلاین، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه و انرژی بیمار و پرسنل درمانی، موجب رونق کسب و کار جامعه پزشکی نیز شده است؛ زیرا در وب سایت های بیمارستانی، علاوه بر سیستم نوبت دهی آنلاین، امکان معرفی کادر درمانی، رزومه آنها، تفکیک گروه های درمانی مختلف و ... نیز وجود دارد.

طراحی سایتبا سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیکی، این امکان را برای بیماران در سراسر کشور، فراهم می آورد تا در زمان مشخص و برای پزشک یا بیمارستان مورد نظر خود، نوبت رزرو کنند و بدون اتلاف وقت و انرژی، در زمان از پیش تعیین شده، مراجعه نمایند.

بهره مندی از یک سیستم نوبت دهی آنلاین چه در بیمارستان و چه در مطب پزشکان، جلوی اتلاف وقت را خواهد گرفت و باعث تسهیل کارها و نظم بخشیدن به نوبت دهی بیماران می گردد.

این امکانات، بیماران را قادر خواهد ساخت تا تنها با یک کلیک، بخش درمانی مورد نظر خود را انتخاب نموده و از زمان و ساعات حضور پزشکان معالج مرکز درمانی مورد نظر، آگاه گردند.

انواع طراحی سایت نوبت دهی

در زمان طراحی سایت نوبت دهی، می توانید سیستم های متفاوتی را انتخاب کنید؛ مثلا می توانید رزرو نوبت بدون پرداخت وجه داشته باشید. به این صورت که کاربر در سیستم، زمان و پزشک مورد نظر خود را انتخاب می کند و کدپیگیری به او داده می شود. در حالت دوم، افراد پس از انتخاب زمان و پزشک مورد نظرشان در سایت، باید مبلغی را بپردازند و پس از پرداخت هزینه، نوبت خودرا قطعی می کنند.

مزایا طراحی سایت بیمارستانی

وب سایت های بیمارستانی و یا به عبارتی دیگر، سیستم نوبت دهی و جوابدهی آنلاین، علاوه بر نقش مؤثری که در ارتقای سطح کیفی خدمات درمانی و پزشکی کشور دارند، دارای مزایای زیادی برای پزشکان و بیماران می باشند.

در طراحی سایت کلینیک و بیمارستانی، امکان جست و جوی پزشکان بر اساس نام و تخصص آن ها، فراهم می شود و بیماران می توانند به راحتی به پزشکان موردنظرخود دسترسی داشته باشند. هم چنین در این سایت ها امکان مشاوره پزشکی وجود دارد؛ یعنی می توان راه ارتباطی با پزشکان در سایت طراحی کرد تا افراد سؤالات پزشکی خودرا مطرح کنند و در بخش سؤال و جواب با پزشک یا از طریق ایمیل به دکتر موردنظر و ... پاسخ پرسش های خودرا بیابند. امکان پرداخت آنلاین، از دیگر مزایای سیستم نوبت دهی پزشکی است.

علاوه بر این کلیه پزشکان محترم و سایر متخصصین، می توانند با طراحی وب سایت شخصی برای خود، از امکانات و فرصت های داشتن چنین بستری برای انتقال اطلاعات، تجربیات و ... استفاده کنند.

امکانات سایت بیمارستانی

طراحی سایت بیمارستانی علاوه بر امکانات و خدمات ذکر شده، به شما امکان ثبت و درج بخش های مستقل درخواستی را می دهد. مثلا می توانید در سایت خود بخش مقالات و تازه های پزشکی، بخش انتقادات و پیشنهادات، معرفی پزشکان و بخش های درمانی کلینیک، اشتباهات رایج، سیستم پرسش و پاسخ، سوالات متداول پزشکی و ... را نیز داشته باشید. این امکانات، علاوه بر فراهم کردن امکان مدیریت بهتر، در جذب و ترغیب بیماران به استفاده از خدمات درمانی و پزشکی مرکز درمانی شما موثر خواهد بود.

ما در شرکت طراحی سایت رایاپارس این امکان را برای بیمارستان ها، مراکز درمانی، کلینیک های پزشکی و ... فراهم نموده ایم تا با کاملترین و بی نقص ترین سیستم رزرو و نوبت دهی آنلاین، به بیماران خدمت رسانی نمایند و علاوه بر این، سیستم نوبت دهی آنلاین پزشکی قابلیت پیاده سازی روی سایت های شخصی پزشکان محترم را نیز دارد .

شرکتررایا پارسبا تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود،طراحی سایت بیمارستانیرا همراه با سیستم نوبت دهی و جوابدهی به صورت حرفه ای با کلیه امکانات و قابلیت ها به انجام می رساند.