طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک

طراحی سایت بیمارستانی راه حلی مناسب برای نظم بخشیدن به امور نوبت دهی و جوابدهی مراجعان و تسریع این فرایند است.
با خرید سایت بیمارستانی و کلینیکی علاوه بر سامان‌دهی بیماران بدون اتلاف وقت و انرژی، سوابق و رزومه کادر خود را نمایش دهید، مقالات علمی‌ منتشر کنید، پاسخگوی سوالات باشید و مدیریت امور کلینیک را تسهیل کنید.
تمامی امکانات سایت بیمارستانی در پکیج آماده سایت کلینیکی رایا پارس با مناسب‌ترین هزینه طراحی شده است.

طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک

فهرست پکیج های طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3پکیج 4پکیج 5پکیج 6
معرفی نامه بیمارستان
گالری تصاویر
چارت سازمانی
گواهینامه ها و افتخارات
اخبار و اطلاعیه ها
قیمت (تومان) 6,000,00016,000,00025,000,00035,000,00055,000,00065,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده میفرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد.لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما میتوانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید.با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی میکنیم شما میتوانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود میباشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک

طراحی سایت بیمارستانی مجهز به سیستم نوبت دهی و جوابدهی آنلاین

طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیکی راهی مناسب برای مدیریت وقت و هزینه ها است. طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی باتوجه به مخاطبانی که از طیف های گوناگون خواهد داشت، باید به صورت کاملا اختصاصی انجام پذیرد و به تجربه کاربری(ux )  آن در زمان طراحی سایت توجه ویژه ای شود. 

با رعایت کلیه اصول طراحی سایت آماده همکاری با کلیه بیمارستان ها و آزمایشگاه‌ها، کلینیک‌های پزشکی و  سایر مجموعه های درمانی است.

اهمیت طراحی سایت بیمارستانی

جامعه پزشکی (مانند سایر اقشار) برای نشان دادن رزومه، خدمات و نکات متمایز خود به بستری مناسب نیاز دارد. در چنین سایت‌هایی علاوه بر سیستم نوبت دهی آنلاین پزشکی، امکان نشر مقالات و کتاب‌ها، نمایش اخبار مهم پزشکی، نکات مربوط به سلامتی و بیماری‌ها و ارائه تجربیات پزشکان و هم چنین پاسخ دهی به سوالات گوناگون کاربران فراهم می‌شود. با طراحی سایت بیمارستانی ، می‌توانید علاوه بر داشتن تمامی این آیتم‌ها و حتی امکاناتی بیشتر، نظم کاری خودرا افزایش دهید و مجموعه خودرا بهتر از همیشه مدیریت کنید.

گروه های متفاوت استفاده کننده از سایت های درمانی

  • کلینیک‌های پزشکی
  • پزشکان
  • درمانگاه ها
  • بیمارستان‌ها
  • داروخانه‌ها
  • رادیولوژی‌ها
  • دندان پزشکی‌ها
  • مراکز بهداشت
  • مؤسسات درمانی
  • و ...

ویژگی‌های سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی

از آنجا که امروزه، بسیاری از افراد، از طریق جستجو در اینترنت و وب سایتها، نیازهای پزشکی و خدمات درمانی خودرا به دست می آورند، بهره مندی از یک وب سایت بیمارستانی مجهز به سیستم نوبت دهی و جوابدهی آنلاین، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه و انرژی بیمار و پرسنل درمانی، موجب رونق کسب و کار جامعه پزشکی نیز شده است؛ زیرا در وب سایتهای بیمارستانی، علاوه بر سیستم نوبت دهی آنلاین، امکان معرفی کادردرمانی، رزومه آنها، تفکیک گروههای درمانی مختلف و ...  نیز وجود دارد.

طراحی سایت با سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیکی، این امکان را برای بیماران در سراسر کشور، فراهم می آورد تا در زمان مشخص و برای پزشک یا بیمارستان مورد نظر خود، نوبت رزرو کنند و بدون اتلاف وقت و انرژی، در زمان از پیش تعیین شده، مراجعه نمایند.

بهره مندی از یک سیستم نوبت دهی آنلاین چه در بیمارستان و چه در مطب پزشکان، جلوی اتلاف وقت را خواهد گرفت و باعث تسهیل کارها و نظم بخشیدن به نوبت دهی بیماران می گردد.

این امکانات، بیماران را قادر خواهد ساخت تا تنها با یک کلیک، بخش درمانی مورد نظر خود را انتخاب نموده و از زمان و ساعات حضور پزشکان معالج مرکز درمانی مورد نظر، آگاه گردند.

انواع طراحی سایت نوبت دهی

در زمان طراحی سایت نوبت دهی، می‌توانید سیستم‌های متفاوتی‌را انتخاب کنید؛ مثلا می‌توانید رزرو نوبت بدون پرداخت وجه داشته باشید. به این صورت که کاربر در سیستم، زمان و پزشک مورد نظر خود را انتخاب می‌کند و کدپیگیری به او داده می‌شود. در حالت دوم، افراد پس از انتخاب زمان و پزشک مورد نظرشان در سایت، باید مبلغی را بپردازند و پس از پرداخت هزینه، نوبت خودرا قطعی می‌کنند.

مزایا طراحی سایت بیمارستانی

وب سایت‌های بیمارستانی و یا به عبارتی دیگر، سیستم نوبت دهی و جوابدهی آنلاین، علاوه بر نقش مؤثری که در ارتقای سطح کیفی خدمات درمانی و پزشکی کشور دارند، دارای مزایای زیادی برای پزشکان و بیماران می‌باشند.

در طراحی سایت کلینیک و بیمارستانی، امکان جست و جوی پزشکان بر اساس نام و تخصص آن‌ها، فراهم می شود و بیماران می‌توانند به راحتی به پزشکان موردنظرخود دسترسی داشته باشند. هم چنین در این سایت ‌ها امکان مشاوره پزشکی وجود دارد؛ یعنی می‌توان راه‌ ارتباطی با پزشکان در سایت طراحی کرد تا افراد سؤالات پزشکی خودرا مطرح کنند و در بخش سؤال و جواب با پزشک یا از طریق ایمیل به دکتر موردنظر و ... پاسخ پرسش‌های خودرا بیابند. امکان پرداخت آنلاین، از دیگر مزایای سیستم نوبت دهی پزشکی است.

علاوه بر این کلیه پزشکان محترم و سایر متخصصین، می‌توانند با طراحی وب سایت شخصی برای خود، از امکانات و فرصت های داشتن چنین بستری برای انتقال اطلاعات، تجربیات و ...  استفاده کنند.

امکانات سایت بیمارستانی

طراحی سایت بیمارستانی علاوه بر امکانات و خدمات ذکر شده، به شما امکان ثبت و درج بخش‌های مستقل درخواستی را می‌دهد. مثلا می‌توانید در سایت خود بخش مقالات و تازه های پزشکی، بخش انتقادات و پیشنهادات، معرفی پزشکان و بخش‌های درمانی کلینیک، اشتباهات رایج، سیستم پرسش و پاسخ، سوالات متداول پزشکی و ... را نیز داشته باشید. این امکانات، علاوه بر فراهم کردن امکان مدیریت بهتر، در جذب و ترغیب بیماران به استفاده از خدمات درمانی و پزشکی مرکز درمانی شما موثر خواهد بود.

ما در شرکت طراحی سایت رایاپارس این امکان را برای بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، کلینیک های پزشکی و ... فراهم نموده ایم تا با کاملترین و بی نقص ترین سیستم رزرو و نوبت دهی آنلاین، به بیماران خدمت رسانی نمایند و علاوه بر این، سیستم نوبت دهی آنلاین پزشکی قابلیت پیاده سازی روی سایت های شخصی پزشکان محترم را نیز دارد .

شرکت رایا پارس با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود، طراحی سایت بیمارستانی را همراه با سیستم نوبت دهی و جوابدهی به صورت حرفه ای با کلیه امکانات و  قابلیت ها به انجام می‌رساند.