طراحی سایت در مشهد به صورت حرفه ای و متمایز

 

طراحی سایت در مشهد به صورت اختصاصی با 20% تخفیف ویژه برای صاحبان کسب و کار در شهر مشهد مقدس با هدف توسعه و رشد فضای آی تی توسط شرکت رایا پارس 

طراحی سایت در مشهد به صورت حر فه ای | شرکت طراحی سایت در مشهد | طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

طراحی سایت در مشهد به صورت تخصصی و حرفه ای با استفاده از زبان php اصلی ترین و متمایز ترین خدمت شرکت رایا پارس میباشد. شرکت رایا پارس با بیش از یک دهه تجربه، طراحی سایت در مشهد را به صورت تخصصی و حرفه ای در هر سبک دامنه و در انواع  قالب های سایت  برای تمامی مشاغل و سازمان ها به صورت اختصاصی انجام می دهد.  تمامی وب سایت های طراحی شده توسط ما کاملا سفارشی هستند و از پایه طراحی می شوند. امروزه طراحی سایت در مشهد برای کلیه سازمان ها و شرکت ها جزء ارکان اصلی و حیاتی محسوب می شود که در همین راستا شرکت رایا پارس پکیج و خدمات ویژه برای شرکت های مقیم در مشهد را ارائه می نماید که هدف اصلی از ارائه این خدمات گستردگی دسترسی مشاغل و سازمان ها به امکانات و خدمات ویژه شرکت ها می باشد.

 

رایا پارس با هدف کمک به رشد و توسعه بنگاه های اقتصادی در حوزه تجارت الکترونیک و آی تی به طراحی سایت در مشهد با خدمات ویژه و امکانات منحصر به فرد از جمله طراحی گرافیکی جذاب ، امنیت بالا ، طراحی منطبق بر اصول سئو، قابلیت اتصال به انواع سامانه ها در کمترین زمان ممکن را دارد.

خلاقیت در هسته اصلی طراحی سایت در مشهد موجب شده است تا با توجه به کشف نیاز صاحبان کسب و کار و درک موانع قرار گرفته در سر راه کسب و کارها برای رسیدن هر چه بیش تر موفقیت به بهترین شرکت طراحی سایت مشهد تبدیل شویم.

یک پروژه برای توسعه و طراحی سایت نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد تا بتوان آن را موفقیت آمیز دانست، برای رسیدن به این موفقیت باید مواردی مانند تعامل با کاربر، فرآیند برنامه ریزی و مبادله ایده ها، موارد اولویت بندی پتانسیل های سازمان، تخصیص مسئولیت ها میتواند تضمین کننده این پیروزی باشد. که دو طرف تمام تلاش خود را می نمایند که به هدف مشترک یعنی موفقیت و کسب درآمد برسند. که کلید موفقیت این رویه شناسایی هدف وب سایت، شناسایی نیازمندی ها، تعیین استراتژی ها، ارزش ها و چشم انداز، مخاطبان هدف و ... است. این اطلاعات مستقیما بر تصمیمات مربوط به سبک ظاهری سایت، ساختار و تکنولوژی آن تاثیر می گذارد.

با پیشرفت فناوری و افزایش کاربران در حال استفاده از گوشی های موبایل، طراحی اپلیکیشن اهمیت ویژه ای پیدا کرده است و رواج بسیار زیادی پیدا کرده است.طراحی اپلیکیشن در مشهد نیز توسط شرکت رایا پارس به صورت اختصاصی انجام میشود و امری ضروری و مهم محسوب می‌شود.

طراحی اپلیکیشن اختصاصی موبایل باعث جذب مخاطبان بیش تر و ایجاد اعتماد در بین کاربران نیز میشود از آنجایی که مشهد جز پرجمعیت ترین و دومین کلان شهر ایران است به همین جهت شرکت رایا پارس بر آن شده است که خدمات طراحی اپلیکیشن در مشهد را به گونه ای ارائه نماید که مطابق با خواسته و پاسخگو نیاز کسب و کارها در این شهر بزرگ باشد،که بتواند موجبات توسعه کسب و کار ها را به همراه داشته باشد.

یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در طراحی اپلیکیشن پیدا کردن بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در مشهد است. از جمله مهمترین مواردی که در انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن در مشهد تاثیرگذار نقش به سزایی دارد میتوان به قابلیت توسعه پذیری، استفاده از فناوری های تاثیر گذار در طراحی اپلیکیشن به روز بودن و پشتیبانی آن نیز اشاره کرد.

رویکرد ما هدفی اختصاص یافته برای رساندن شما به پیروزی در دنیای وب میباشد زیرا مانند هر کسب و کاری که هدف آن کسب در آمد بیشتر و به دست آوردن مشتریان بیشتر است. هدف اصلی ما نیز از ساخت سایت برای مشتریان خود افزایش حاشیه سود برای کسب و کار آن ها میباشد.

از این رو با ارائه راه کارهای تجارت الکترونیک که متناسب با نیاز شما است تنها با طراحی یک سایت فروشگاهی یا طراحی سایت B2B میتوانید با اضافه کردن محصولات خود و به روزرسانی مطالب و قیمت های خود تنها با وصل شدن به درگاه بانکی بیشترین درصد فروش را در کسب و کار خود تجربه کنید.

اصلی ترین و مهم ترین مزیت رقابتی شرکت رایا پارس در بحث طراحی سایت در مشهد و سایر شهر ها ارائه راه حل های محرمانه مدیریت محتوا با سیستم CMS  اختصاصی خود میباشد.

ما اعتقاد داریم که مشتریان ما همیشه باید با ساده ترین روش قادر به بروزرسانی و تغییر محتوای وب سایت خود را داشته باشند، از این رو با ارائه پنل مدیریتی راحت و آسان این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده ایم تا مدیریت سایت خود را مانند جاگذاری عکس، ویدئو و اخبار به سادگی انجام دهند و سایت خود را به روز رسانی نماید.

 

نمونه قالبهای وبسایت

دیدن همه

رایا پارس یک شرکت طراحی سایت اختصاصی در مشهد است که با سابقه چندین ساله توانسته است به موفقیت های بی شماری در زمینه به بهره برداری رساندن پروژه های استارتاپی و طراحی سایت دست یابد و بیش از 300 مجموعه تابه امروز از خدمات طراحی سایت رایا پارس بارضایت کامل استفاده کرده اند.

شرکت طراحی سایت در مشهد رایا پارس ، به صورت اختصاصی و از پایه برای مشتریان خود برنامه نویسی میکند به همین دلیل یکی از قویترین و جزء اولین شرکت های مجری پروژه های استرتاپی در مشهد میباشد که نمونه کار های بیشمار و متعددی را پیاده سازی نموده است. از جمله نمونه کارهایی که میتوان به آن اشاره کرد، مجموعه هایی همچون گروه نمایندگی سیاسی ،کشت و صنعت خرم، هتل پارک حیات، گروه نمایندگی کهربایی ، بازار بزرگ کشاورزی ایران، شرکت تبلیغاتی راف بیلبورد، تاپ مارت و 300 نمونه کار موفق دیگر طراحی نموده است.

متمایزترین خدمت شرکت رایا پارس برای طراحی سایت در مشهد به مشتریان خود مشاوره تخصصی کسب و کار قبل از سفارش طراحی سایت شما است، شما قبل از سفارش سایت خود میتوانید از مشاوره تخصصی و حرفه ای مدیران ما که سابقه چندین ساله در راه اندازی پروژه های استارتاپی موفق دارند به صورت رایگان بهره مند شوید و ایده خود را با ما در میان بگذارید و با این مشاوره تخصصی با نقاط ضعف و قدرت ایده خود آشنا شوید و در جهت رفع این نواقص گام بردارید.

شرکت رایا پارس فعالیت خود را از سال 1394 به صورت رسمی در مشهد آغاز کرده است و در طی این سال ها پروژه های موفق b2b ،c2c ،فروشگاهی ، شرکتی و استارتاپی داشته است که در قسمت نمونه کارهای ما قابل مشاهده میباشد.

شرکت رایا پارس برای مشتریان ساکن مشهد خود که سفارش طراحی سایت خود را به شرکت ما میسپارند 15 % تخفیف ویژه در نظر گرفته است که این تخفیف در جهت حمایت از پروژه ها و کسب و کارهای در حال اجرا در شهر مشهد میباشد.

اصلی ترین وجه تمایز شرکت رایا پارس نسبت به رقبا خود طراحی اختصاصی با استفاده از زبان برنامه نویسی php در کمترین زمان و با کمترین مبلغ به همراه پشتیبانی نامحدود زمانی می باشد.

طراحی سایت در مشهد توسط شرکت رایا پارس با توجه به نوع پروژه و میزان امکانات و خدمات درخواستی مشتری تعیین میشود اما ما با توجه به درک اهمیت زمان برای مشتریان خود این زمان بندی را در حداقل بازه زمانی ممکن به مشتری خود اعلام و در زمان مقرر پروژه را به اتمام میرسانیم.

هزینه طراحی سایت در مشهد با احتساب 15% تخفیف ویژه برای مشتریان ساکن مشهد سنجیده میشود اما معیار تعیین سنجش هزینه نوع پروژه در خواستی مشتری میباشد.
رایا پارس در جهت کاهش هزینه های مشتریان خود که تمایل به طراحی سایت خود با کمترین مبلغ را دارند اما تمایلی به استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا و غیره را ندارند نمونه سایت هایی در قالب آماده به عنوان پکیج طراحی سایت تدوین نموده است که شما میتوانید با انتخاب این پکیج ها در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

شرکت رایا پارس به عنوان یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در مشهد از زبان برنامه نویسی php برای طراحی سایت مشتریان خود استفاده میکند.

پشتیبانی پروژه های طراحی سایت شرکت رایا پارس به صورت سالیانه صورت میگیرد که در سال اول این پشتیبانی به صورت رایگان است و از سالهای بعد با حداقل مبلغ ممکن که 5 الی 15 درصد مبلغ قرارداد است، به صورت سالیانه صورت میگیرد.

اولین و مهم ترین قدم برای ورود به کسب و کارهای اینترنتی طراحی سایت میباشد که شرکت رایا پارس، برداشتن این قدم را برای شما بسیار راحت کرده است و در همین راستا خدمات طراحی سایت را به صورت ویژه همراه با مشاوره تخصصی به کاربران خود ارائه میدهد.

شرکت رایا پارس یک مجموعه آی تی محور است که خدمات دیگری علاوه بر طراحی سایت به مشتریان خود ارائه میدهد.خدماتی مانند :سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن ، دیجیتال مارکتینگ و ...
که هدف ما از ارائه این خدمات برطرف کردن نیاز های سازمانی مجموعه ها و توسعه کسب و کارها نیز میباشد.

بعد از مرحله طراحی سایت باید به سراغ تولید محتوا تخصصی و سئو سایت برویم و در نهایت بحث بازاریابی و برندینگ میباشد، زیرا طراحی سایت بدون سئو و بازاریابی به تنهایی نمیتواند شما را به هدف اصلی خود که کسب سود آوری در دنیای دیجیتال است، برساند.

برای سفارش طراحی سایت خود به شرکت رایا پارس تنها کافیست یا با شماره های موجود در سایت ما تماس بگیرید و یا فرم ثبت سفارش ما را تکمیل و برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

کارشناسان مجرب ما در زمینه توسعه وب با آخرین متدها و تکنولوژی های روز آموزش می بینند و شرکت از هرگونه فضاهای آموزشی برای ارتقاء دانش کارشناسان خود دریغ نمیکند.

یک پروژه برای توسعه و طراحی سایت نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد تا بتوان آن را موفقیت آمیز دانست، برای رسیدن به این موفقیت باید مواردی مانند تعامل با کاربر، فرآیند برنامه ریزی و مبادله ایده ها، موارد اولویت بندی پتانسیل های سازمان، تخصیص مسئولیت ها میتواند تضمین کننده این پیروزی باشد. که دو طرف تمام تلاش خود را می نمایند که به هدف مشترک یعنی موفقیت و کسب درآمد برسند. که کلید موفقیت این رویه شناسایی هدف وب سایت، شناسایی نیازمندی ها، تعیین استراتژی ها، ارزش ها و چشم انداز، مخاطبان هدف و ... است. این اطلاعات مستقیما بر تصمیمات مربوط به سبک ظاهری سایت، ساختار و تکنولوژی آن تاثیر می گذارد.

 در نهایت، انتخاب زیرساخت مورد استفاده برای کدنویسی وب سایت به شدت بر عملکرد سایت تاثیر گذار است.

 

رایا پارس از گذشته تا امروز

شرکت رایا پارس در ابتدا CMS اختصاصی خود را برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی در سال 1393 شروع کرد و طی 5 سال گذشته بر روی این زیر ساخت سیستم های نوبت دهی، رزرواسیون، B2B، C2C، ثبت آگهی و  طراحی سایت فروشگاهی در مشهد را اضافه نموده است.

طراحی سایت در مشهد به صورت اختصاصی و انحصاری با سیستم مدیریت محتوای مبنی بر PHP یکی از خدمات متمایز شرکت رایا پارس می باشد که در بین سایر شرکت های طراحی سایت در مشهد این خدمات ارائه میشود.

طراحی سایت اختصاصی در مشهد با تیم مجرب

طراحی سایت اختصاصی توسط تیمی مجرب میتواند مهم ترین اصل در شروع به عمل نشاندن ایده در ورود کسب و کار شما به دنیای وب باشد، زیرا هنگامی که شما برای طراحی سایت خود به یک تیم مراجعه میکنید در واقع به مجموعه ای از متخصصان مراجعه کرده اید که برای ایجاد محتوای مبنی بر دیجیتال گرد هم آمده اند. کار با یک تیم برای شما چند مزیت دارد، میتوان به سرعت در اجرا، پشتیبانی، کاهش هزینه و انعطاف پذیری بالا اشاره کرد. و همچنین در صورتی که شما بخواهید ایده خود را بر روی بسترهایی مانند اندروید و ios و یا ربات تلگرام پیاده سازی کنید با سرعت بالاتری میتوانید به انجام برسانید.

در یک تیم هر فردی شرح وظایف بخصوصی دارد که هر کدام به صورت تخصصی بر روی فعالیت خود تمرکز دارند.

هدف اصلی شرکت رایا پارس از چینش این تیم رسیدگی به تمامی نواقص موجود در طرح کسب و کار شما و برطرف کردن نیاز های مشتریان میباشد.

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

یکی دیگر از خدمات متمایز و منحصر به فرد ارائه شده توسط شرکت رایا پارس طراحی سایت فروشگاهی در مشهد میباشد. ارائه این خدمات به صورت ویژه و منحصر بفرد به صورت برنامه نویسی با cms  اختصاصی و با امکانات خاص میباشد.

با توجه به نیاز روز بازار و افزایش نیاز جامعه بشری و کمبود وقت و زمان همه در صدد رفع نیاز خود به صورت اینترنتی برآمده اند. لذا تمامی محصولات خود را در فروشگاه اینترنتی جستجو میکنند. اینجاست که طراحی سایت فروشگاهی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. طراحی سایت فروشگاهی در مشهد و سایر شهرها از جمله خدمات متمایز شرکت رایا پارس میباشد.

سفارش طراحی سایت در مشهد

رویه سفارش طراحی سایت در مشهد به این صورت میباشد که شما در ابتدا باید کلیه استراتژی های سازمانی و نیاز های مخاطبان خود را شناسایی نمایید. و اولویت بندی کنید زیرا زمانی که سایت میخواهد تدوین شود براساس همین اولویت ها، چیدمان بخش ها صورت میگیرد. و در ادامه لیست تهیه شده توسط شرکت طراحی سایت براساس مسائل فنی و بخش هایی که در آینده ممکن است صاحب سایت نیاز داشته باشد تکمیل میگردد. و پس از بررسی و کنترل خدمات مورد نیاز در طی جلسات متعدد، لیست خدمات تکمیل شده و سپس کار بدست طراح گرافیک میرسد. طراح گرافیک براساس لیست خدمات تهیه شده و سلیقه صاحب سایت طرح هایی را تهیه مینماید و طی جلساتی طرح های انواع صفحات سایت به صاحب سایت ارائه میگردد و در ادامه کار بدست برنامه نویسان Front end میرسد که بطور معمول با فریم ورک Bootstrap برنامه نویسی میشود. و سپس برنامه نویسان Back end شروع به برنامه نویسی پنل مدیریت و اتصالات لازم به قالب سایت را انجام میدهند. پنل مدیریت بخش مهمی است که بیش از 60 درصد زمان برنامه نویسی یک پروژه را به خود اختصاص میدهد. پنل مدیریت باید بسیار ساده باشد تا هر کاربری براحتی بتواند مدیریت سایت را به انجام برساند. و پس از کلیه برنامه نویسی های صورت گرفته کار آماده بهره برداری و درج محتوا میباشد. و طبق برنامه ریزی هایی که صورت گرفته باید پروژه آماده اجرا باشد. یک تجربه ای که ما در زمان تحویل کلیه پروژه ها داریم این است که کلیه صاحبان سایت ها در هنگام تحویل رویه های سایت را بین 5 تا 20 درصد تغییر میدهند و این امر بدیهی است زیرا صاحبان سایت ها خیلی از مسائل و نیازها را در هنگام کار کردن با سایت متوجه میشوند.

طراحی سایت بر اساس سئو

موتور جستجوگر گوگل تعهدی به مخاطبان خود دارد که هر کاربر هر عبارتی را که جستجو مینماید باید بهترین نتیجه را به کاربر نمایش دهد. لذا سالهاست که موتور جستجوگر گوگل در تلاش است که قوانین را وزن نماید تا بتواند بهترین سایت ها را اولویت بندی کند. یکی از مهمترین و کلیدی ترین موضوع در رابطه با پیروی از قوانین حاکم بر موتور جستجوگر گوگل، حفظ رعایت نکات برنامه نویسی میباشد. این امر باعث میشود تا وب سایت شما در نتایج گوگل به نمایش گذاشته شود. طراحی سایت بر اساس سئو نیازی است که همه صاحبان کسب و کار فضای مجازی خواهان آن میباشند. زیرا بیشتر افرادی که تمایل به ورود برای سرمایه گذاری در فضای مجازی را دارند میخواهند سهم جدیدی از بازار را کسب نمایند و با نمایش برند خود مشتریان وفادار خود را بیشتر راضی نگه دارند. لذا طراحی سایت بر اساس سئو یک امر کلیدی در رسیدن به موفقیت شما میباشد. موفقیتی که باعث میشود تعداد مشتریان شما فزایش یابد و در نتیجه فروش بر فروش شما تاثیر گذارد.

طراحی سایت واکنش گرا

طراحی سایت واکنش گرا در این دهه اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. زیرا کاربران بیشتر تمایل به استفاده از گوشی های هوشمند را دارند. طراحی سایت واکنش گرا بدین صورت است که بخش های سایت متناسب با ابعاد موبایل و یا تبلت به نمایش گذاشته میشود. و حتی شما میتوانید در یک سایت واکنش گرا بخش های اضافه سایت را به نمایش نگذارید.

ویژگی های یک سایت خوب

یک سایت خوب باید بتواند سرعت بالایی برای بارگذاری صفحات خود داشته باشد تا کاربران در کمترین زمان بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود برسند. وب سایت باید قابلیت انطباق با کلیه مرورگرها را داشته باشد. باید بروزترین کدهای برنامه نویسی مانند: Html5، CSS3 و JQuery استفاده شود تا انعطاف پذیزی لازم را برای تحقق اهداف سایت بعمل بیاورد و زیبایی و راحتی را به کاربران سایت ارائه نماید. باید کلیه اصول برنامه نویسی برای رعایت نکات سئو انجام شود. باید هاست و یا سروری که انتخاب میکنید مطابق با استاندارد های جهانی باشد تا از حملات مخرب جلوگیری شود و درصورت بروز هرگونه مشکل بتوان نسخه های پشتیبانی را بازیابی کرد.

قیمت طراحی سایت چقدر است

قیمت طراحی سایت بستگی به زمان اجرای پروژه و تعداد متخصصینی که برروی پروژه کار میکنند دارد. در برخی از پروژه ها طراحی اختصاصی، گرافیک سایت بسیار برروی قیمت تاثیرگذار است. بطوری که ممکن است مبلغ قرارداد را بین 2 تا 5 میلیون تومان افزایش دهد. به طور معمول پروژه هایی که بصورت اختصاصی و براساس سناریوهای خاص به اجرا در میآیند بدلیل تغییرات و پشتیانی هایی که کارفرمایان در طول اجرای پروژه میخواهند، قیمت مقداری بالاتر است. طراحی سایت به دو قسمت برنامه نویسی بک اند و فرانت اند تقسیم میشود که بطور معمول زمان برنامه نویسی بک اند خیلی طولانی تر از فرانت اند است و بیشترین هزینه اجرایی را به خود اختصاص میدهد. و درصورت اتصال پنل مدیریت سایت به اپلیکیشن و یا سامانه هایی مانند سیستم حسابداری، ربات تلگرام، CRM و ... کار زمانبرتر و در نتیجه هزینه بالاتری برای اجرای پروژه نیاز است. لازم است این نکته را بدانید که هزینه های اجرا، توسعه و پشتیبانی پروژه های فضای مجازی هیچگاه مشخص و قابلیت پیشبینی دقیقی ندارند و همیشه مشمول به هزینه میباشند. و همانطور که در اکثر پروژه ها کاملا مشهود است کارفرمایان در پایان کار پروژه را بیش از 20 درصد تغییرات میدهند که در بیشتر اوقات شامل هزینه است.

هدف ما جلب رضایت مشتریان است

در واقع در چنین شرایطی هدف اصلی رسیدگی به تمامی نیازهای مشتریان میباشد که با کسب و کار شما در ارتباط هستند. شرکت طراحی سایت رایا پارس همواره به دنبال راه حل های خلاق و مبتنی بر نتیجه است.

ارائه راه حل هایی برای افزایش سود، پشتیبانی و فروش محصولات در فضای دیجیتال با استفاده از خدمات طراحی سایت، در واقع شما میتوانید با استفاده از خدمات متمایز و گسترده ما به بالاترین جایگاه و قله در کسب و کار خود برسید.

این خدمات متفاوت میتواند به باز آفرینی تصویر کسب و کار شما در بازار اینترنتی کمک بسیار زیادی نماید. ترکیبی از سبک خلاق و فناوری که با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان ما محقق میشود. در واقع با استفاده از تخصص ما کسب و کار شما در فضای وب به موفقیت و بالاترین جایگاه خود میرسد. رایا پارس تخصص ویژه ای در زمینه طراحی صفحات منحصر به فرد، طراحی سایت با کیفیت بالا و به صورت اختصاصی دارا می باشد.

 

در رایا پارس متخصصان بر این امر معتقد هستند که ساخت سایت باید منطبق بر اصول زیر باشد:

 • توجه به نیاز و حساسیت های مخاطبان هدف وب سایت
 • استفاده از عناصر گرافیکی متناسب با علایق و نیاز کاربران
 • انتقال پیام اصلی سایت در نگاه اول مخاطب
 • رعایت کلیه اصول مبنی بر سئو و بهینه سازی سایت
 • طراحی وب سایت با تمرکز بر دستیابی اهداف کسب و کار شما
 • تدوین یک برنامه جامع برای توسعه مرحله ای سایت شما
 • قابلیت اتصال با هر سامانه ای مانند crm و یا سیستم های مالی
 • قابلیت انعطاف پذیری در تغییر سناریوهای سایت

هدف رایا پارس صرفا طراحی سایت برای شما نیست!!!!

رویکرد ما هدفی اختصاص یافته برای رساندن شما به پیروزی در دنیای وب میباشد زیرا مانند هر کسب و کاری که هدف آن کسب در آمد بیشتر و به دست آوردن مشتریان بیشتر است. هدف اصلی ما نیز از ساخت سایت برای مشتریان خود افزایش حاشیه سود برای کسب و کار آن ها میباشد.

از این رو با ارائه راه کارهای تجارت الکترونیک که متناسب با نیاز شما است تنها با طراحی یک سایت فروشگاهی یا طراحی سایت B2B میتوانید با اضافه کردن محصولات خود و به روزرسانی مطالب و قیمت های خود تنها با وصل شدن به درگاه بانکی بیشترین درصد فروش را در کسب و کار خود تجربه کنید.

اصلی ترین و مهم ترین مزیت رقابتی شرکت رایا پارس در بحث طراحی سایت در مشهد و سایر شهر ها ارائه راه حل های محرمانه مدیریت محتوا با سیستم CMS  اختصاصی خود میباشد.

ما اعتقاد داریم که مشتریان ما همیشه باید با ساده ترین روش قادر به بروزرسانی و تغییر محتوای وب سایت خود را داشته باشند، از این رو با ارائه پنل مدیریتی راحت و آسان این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده ایم تا مدیریت سایت خود را مانند جاگذاری عکس، ویدئو و اخبار به سادگی انجام دهند و سایت خود را به روز رسانی نماید.

 

نحوه ثبت سفارش طراحی سایت 

شرکت رایا پارس با تلفیق دانش و استراتژی برای طراحی سایت در مشهد سلسله جلسات حضوری را با شما تنظیم می کند تا با توجه به گفتگوها، اطلاعات و مشاوره های داده شده در این جلسات از سوی تیم حرفه ای طراحی سایت بتوانید با روند کار آشنا شده و در جریان ماحصل کار قرار بگیرید. این جلسات از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در اکثر موارد باعث تغییرات مثبتی در روند کسب و کار شما می شود. ما به دلیل انجام پروژه های متعدد و کسب تجارب فراوان در حوزه طراحی سایت می توانیم قبل از هرگونه اقدامی به شما برای نحوه و چگونگی تجارت تان کمک نماییم. همچنین اگر در مورد طراحی سایت دچار تردید هستید؛ پشتیبان های شرکت به شما به صورت رایگان مشاوره های لازم را ارائه می دهند تا با خیالی اسوده بتوانید تصمیمی مناسب با شرایط تان اخذ نمایید. تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

مراحل ثبت سفارش طراحی سایت

در سلسله جلسات طراحی سایت ما به موضوعات زیر می پردازیم.

چه نوع سایتی برای کسب و کار شما مناسب است؟

پیش از هر اقدامی ابتدا به نوع سایت مورد نیاز شما می پردازیم. انواع سایت عبارت اند از:

 • طراحی سایت آموزشی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سایت شرکتی
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت b2b
 • طراحی سایت هتل
 • طراحی سایت خبری

و...

باید با توجه به نوع کسب و کارتان مناسب ترین نوع سایت را انتخاب نمایید. ما بعد از بررسی نیازها و سبکی که برای بیزینس خود در نظر دارید؛ بهترین و مناسب ترین نوع طراحی سایت را به شما پیشنهاد می دهیم.

ارائه پیشنهادات کارشناسی

بعد از تعیین نوع سایت کارشناسان طراحی سایت به ارائه پیشنهاداتی مبنی بر بهبود عملکرد وب سایت شما می پردازند که در نهایت با توجه به نظرات ارائه شده در جلسه به جمع بندی برای نحوه طراحی المان ها و ساختار اولیه سایت خواهیم رسید.

مدت زمان طراحی سایت در مشهد

برای طراحی سایت نمی توان به طور قطع مدت زمان مشخصی را تعیین کرد. زیرا این موضوع با توجه به نوع سایت و امکاناتی که برای وب سایتتان در نظر دارید متغیر است. پس از بررسی موارد خواسته شده از سوی شما، مدت زمان دقیق ارائه سایت اعلام می شود.

قیمت گذاری طراحی سایت

موضوع مهم و حائز اهمیت در طراحی سایت در مشهد قیمت گذاری آن است. این موضوع نیز مانند تعیین مدت زمان با توجه به ویژگی ها و امکانات سایت تعیین می شود. اما رایا پارس به شما تضمین می دهد که بالاترین کیفیت خدمات طراحی سایت در مشهد را با مناسب ترین قیمت برای شما انجام خواهد داد.

عقد قرارداد طراحی سایت

بعد از گذراندن مراحل گفته شده اقدام به عقد قرارداد می کنیم. تمام خواسته ها و وظایف طراحان شرکت طی قراردادی کتبی بین دو طرف امضا می شود. ما همواره خود را موظف به اجرای تمامی بندهای قرارداد می کنیم.

نحوه پشتیبانی رایا پارس

ما میدانیم شروع راه اندازی یک کسب و کار آنلاین کاری سخت و طاقت فرسا می باشد از این رو در این صدد بر آمدیم تا دغدغه های شما را با پشتیبانی مستمر خود و ارائه سایر خدمات مانند سئو سایت و سئو در مشهد، مدیریت محتوا، اینفوگرافی تصاویر، رفع خطاهای وب مستر، کاهش رتبه الکسا و سایر موارد مورد نیاز شما را به حداقل برسانیم.

وجه تمایز شرکت رایا پارس نسبت به سایر شرکت های طراحی سایت در مشهد نحوه پشتیبانی آن است. با توجه به اینکه طراحی سایت ما همراه با cms اختصاصی است که بتوانید به راحتی سایت خود را مدیریت کنید؛ به همین دلیل در پشتیبانی خود، آموزش کامل و رایگان کار با پنل سایت را به صورت حضوری و تلفنی به شما ارائه می دهیم. سپس بعد از بررسی سایت از سوی شما، تغییراتی که مدنظرتان باشد را اعمال کرده و تا 1 سال پشتیبانی رایگان وب سایت شما را بر عهده گرفته و در این 1 سال تمام مواردی که در قرارداد ذکر شده است را به صورت رایگان پشتیبانی خواهیم کرد.

نمونه کار طراحی سایت در مشهد

موضوعی که در طراحی وب سایت اهمیت بالایی دارد انتخاب شرکت مناسب طراحی وبسایت است. زیرا برای کسب نتیجه ای مطلوب باید به کمک تیمی حرفه ای اقدام به طراحی و دیزاین سایت نمایید. یکی از روش های انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت، بررسی نمونه کارهای گذشته شرکت است. ما با توجه به انجام پروژه های گوناگون در قالب های متفاوت و پیاده سازی انواع مدل های کسب و کار، نمونه کارهای متعددی را انجام داده که می توانید بعد از بررسی آنها با اطمینان خاطر سایت خود را به ما بسپارید.

قالب آماده سایت

ما برای صرفه جویی در هزینه و زمان مشتریان خود خرید قالب آماده را نیز در پکیج طراحی سایت قرار داده ایم. شما می توانید قالب مورد نظر خود را انتخاب کرده و در کوتاهترین زمان آن را دریافت نمایید. این نوع از قالب ها به دلیل عدم نیاز به کدنویسی از هزینه کمتری برخوردار هستند. از همین رو افرادی که محدودیت زمانی و یا مالی دارند؛ می توانند به کمک این نوع از قالب ها اقدام به طراحی سایت نمایند.

 

ثبت سفارش طراحی سایت  

و در نهایت برای ورود به عرصه فروش انلاین می توانید با ثبت سفارش و برآورد هزینه طراحی سایت در مشهد،  کسب و کار خود را رونق بخشید. برای این منظور با کلیک بر روی شماره زیر برای تنظیم قرار ملاقات و مشاوره های پیش از طراحی سایت با ما تماس بگیرید. همچنین در صورت هرگونه ابهام و یا سوالی با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان برای طراحی سایت در مشهد دریافت نمایید.

 

درباره ما

مجموعه رایاپردازش هزاره چهارم پارس (رایا پارس) یک شرکت حرفه ای آی تی محور است که در زمینه طراحی سایت ، سئو سایت و بهینه سازی موتور جستجو، طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن ios طراحی ربات اینستاگرام و تلگرام و همچنین دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد. شرکت رایا پارس با شماره ثبت 55359 این افتخار را دارد که در عرصه فن آوری اطلاعات، با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود، فعالیت خود را در جهت افزایش بهره وری دانش سازمان ها و شرکت ها و ارتقاء سطح علمی و توانمندیهای آن مجموعه ها، ارائه نماید.

اینجا ایران است

ما ایرانی هستیم و به ایرانی بودن خود افتخار میکنیم و تنها رسالت خود را خدمت به مردمان سرزمینمان میدانیم.

website design

انواع پکیج های طراحی سایت

مجموعه رایا پردازش پکیج های استاندارد و پیشرفته برای انواع کسب و کارهای کوچک، متوسط و پیشرفته را طراحی کرده است. این پکیج بر اساس امکاناتی که میتواند ارائه دهد طراحی و قیمت گذاری شده است. حال شما با توجه به نوع کسب و کار و نیازهای خدماتی ارائه شده توسط خود میتوانید نوع پکیج مورد نظر خود را برای شناساندن کسب و کار خود به مخاطبانتان ارائه کنید.

یک بار برای همیشه

بستری متفاوت برای آموزش سئو

دانلود اپلیکیشن با لینک مستقیم