طراحی سایت در مشهد_شرکت طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت در مشهد با قیمت مناسب و گرافیک اختصاصی| شرکت طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت در مشهد  و سایر شهر های کشور به صورت تخصصی و حرفه ای با استفاده از زبان php اصلی ترین و متمایز ترین خدمت شرکت رایا پارس میباشد

هدف رایا پارس از ارائه خدمات طراحی سایت در مشهد به صورت ارزان و اختصاصی

هدف اصلی ما از ارائه خدمات طراحی سایت در مشهد به صورت خاص و ویژه کمک به شرکت هایی است که به برنامه های کاربردی اینترنتی برای رفع موانع کسب و کار سنتی خود نیاز دارند. این عملکرد را از طریق تجارب بدست آمده و همراهی مشتریان در راهبری پروژه بانجام میرساند.

کارشناسان مجرب ما در زمینه توسعه وب با آخرین متد ها و تکنولوژی های روز آموزش می بینند. و شرکت از هرگونه فضاهای آموزشی برای ارتقاء دانش کارشناسان خود دریغ نمیکند.

یک پروژه توسعه و طراحی سایت نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد تا بتوان آن را موفقیت آمیز دانست، برای این موفقیت تعامل با کاربر، فرآیند برنامه ریزی و مبادله ایده ها، گزینه های وزن گیری، تخصیص مسئولیت ها میتواند تضمین کننده این پیروزی باشد. که دو طرف تمام تلاش خود را می نمایند که به هدف مشترک یعنی موفقیت و کسب درآمد برسند. که کلید موفقیت این رویه شناسایی هدف وب سایت، شناسایی نیازمندی ها، تعیین استراتژی ها، ارزش ها و چشم انداز، مخاطبان هدف و ... است. این اطلاعات مستقیما بر تصمیمات مربوط به سبک ظاهری سایت، ساختار و تکنولوژی آن تاثیر می گذارد.

 در نهایت، انتخاب زیرساخت مورد استفاده برای کد گذاری وبسایت به شدت بر عملکرد سایت تاثیر گذار است.

رایا پارس از گذشته تا امروز

شرکت رایا پارس راه اندازی CMS  اختصاصی خود را برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی در سال 1393 شروع کرد و طی 5 سال گذشته بر روی این زیر ساخت سیستم های نوبت دهی، رزرواسیون، B2B، C2C، ثبت آگهی و غیره ... را اضافه نموده است.

طراحی سایت در مشهد به صورت اختصاصی و انحصاری با سیستم مدیریت محتوای مبنی برPHP  یکی از خدمات متمایز شرکت رایا پارس می باشد که در بین سایر شرکت های طراحی سایت در مشهد این خدمات ارائه میشود.

طراحی سایت اختصاصی در مشهد با تیم مجرب

طراحی سایت اختصاصی توسط تیمی مجرب میتواند مهم ترین اصل در شروع به عمل نشاندن ایده در ورود کسب و کار شما به دنیای وب باشد، زیرا هنگامی که شما برای طراحی سایت خود به یک تیم مراجعه میکنید در واقع به مجموعه ای از متخصصان مراجعه کرده اید که برای ایجاد محتوای مبنی بر دیجیتال گرد هم آمده اند. کار با یک تیم برای شما چند مزیت دارد، میتوان به سرعت در اجرا، پشتیبانی، کاهش هزینه و انعطاف پذیری بالا اشاره کرد. و همچنین در صورتی که شما بخواهید ایده خود را بر روی بسترهایی مانند اندروید و ios و یا ربات تلگرام پیاده سازی کنید با سرعت بالاتری میتوانید بانجام برسانید.

در یک تیم هر فردی شرح وظایف بخصوصی دارد که هرکدام به صورت تخصصی بر روی فعالیت خود تمرکز دارند.

هدف اصلی شرکت رایا پارس از چینش این تیم رسیدگی به تمامی نواقص موجود در طرح کسب و کار شما و برطرف کردن نیاز های مشتریان میباشد.

هدف ما جلب رضایت مشتریان است

در واقع در چنین شرایطی هدف اصلی رسیدگی به تمامی نیازهای مشتریان میباشد که با کسب و کار شما در ارتباط هستند. شرکت طراحی سایت رایا پارس همواره به دنبال راه حل های خلاق و مبتنی بر نتیجه است.

ارائه راه حل هایی برای افزایش سود، پشتیبانی و فروش محصولات در فضای دیجیتال با استفاده از خدمات طراحی سایت، در واقع شما میتوانید با استفاده از خدمات متمایز و گسترده ما به بالاترین جایگاه و قله در کسب و کار خود برسید.

این خدمات متفاوت میتواند به باز آفرینی تصویر کسب و کار شما در بازار اینترنتی کمک بسیار زیادی نماید.ترکیبی از سبک خلاق و فناوری که با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان ما محقق میشود.در واقع با استفاده از تخصص ما کسب و کار شما در فضای وب به موفقیت و بالاترین جایگاه میرسد.رایا پارس متخصص در طراحی صفحات منحصر به فرد، طراحی سایت با کیفیت بالا و به صورت اختصاصی میباشد.

در رایا پارس متخصصان بر این  امر معتقد هستند که طراحی سایت باید منطبق بر اصول زیر باشد:

  • توجه به نیاز و حساسیت های مخاطبان هدف وب سایت
  • استفاده از عناصر گرافیکی متناسب با علایق و نیاز کاربران
  • انتقال پیام اصلی سایت در نگاه اول مخاطب
  • رعایت کلیه اصول مبنی بر سئو و بهینه سازی سایت
  • طراحی وب سایت با تمرکز بر دستیابی اهداف کسب و کار شما
  • تدوین یک برنامه جامع برای توسعه مرحله ای سایت شما
  • قابلیت اتصال با هر سامانه ای مانند crm و یا سیستم های مالی
  • قابلیت انعطاف پذیری در تغییر سناریوهای سایت

هدف رایا پارس صرفا طراحی سایت برای شما نیست!!!!

رویکرد ما هدفی اختصاص یافته برای رساندن شما به پیروزی در دنیای وب میباشد زیرا مانند هر کسب و کاری که هدف آن کسب در آمد بیشتر و به دست آوردن مشتریان بیشتر است هدف اصلی ما نیز از طراحی سایت برای مشتریان خود افزایش حاشیه سود برای کسب و کار آن ها میباشد.

از این رو با ارائه راه کارهای تجارت الکترونیک که متناسب با نیاز شما است تنها با طراحی یک سایت فروشگاهی یا طراحی سایت B2B  میتوانید با اضافه کردن محصولات خود و به روزرسانی مطالب و قیمت های خود تنها با وصل شدن به درگاه بانکی بیشترین درصد فروش را در کسب و کار خود تجربه کنید.

اصلی ترین و مهم ترین مزیت رقابتی شرکت رایا پارس در بحث طراحی سایت در مشهد و سایر شهر ها ارائه راه حل های محرمانه مدیریت محتوا با سیستم CMS  اختصاصی خود میباشد.

ما اعتقاد داریم که مشتریان ما همیشه باید با ساده ترین روش قادر به بروزرسانی و تغییر محتوای وب سایت خود را داشته باشند، از این رو با ارائه پنل مدیریتی راحت و آسان این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده ایم تا مدیریت سایت خود را مانند جاگذاری عکس، ویدئو و اخبار به سادگی انجام دهند و سایت خود را به روز رسانی نماید.

در آخرین قدم ما پشتیبان تمام وقت و منظم وب سایت شما هستیم!!!!

ما میدانیم شروع راه اندازی یک کسب و کار آنلاین کاری سخت و طاقت فرسا می باشد از این رو در این صدد بر آمدیم تا دغدغه های شما را با پشتیبانی مستمر خود و ارائه سایر خدمات مانند سئو سایت و سئو در مشهد ، مدیریت محتوا، اینفوگرافی تصاویر، رفع خطاهای وب مستر، کاهش رتبه الکسا و سایر موارد مورد نیاز شما را به حداقل برسانیم.

 

 

سفارش پروژه


تعدادی از آخرین پروژه ها


آخرین پستهای وبلاگ