طراحی سایت در مشهد_شرکت طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت در مشهد با قیمت مناسب و گرافیک اختصاصی | شرکت طراحی سایت در مشهد | طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

طراحی سایت در مشهد و سایر شهر های کشور عزیزمان به صورت تخصصی و حرفه ای با استفاده از زبان php اصلی ترین و متمایز ترین خدمت شرکت رایا پارس میباشد.

هدف رایا پارس از ارائه خدمات طراحی سایت در مشهد به صورت ارزان و اختصاصی

هدف اصلی ما از ارائه خدمات خاص و ویژه طراحی سایت در مشهد برای کمک به شرکت هایی است که به برنامه های کاربردی اینترنتی برای رفع موانع کسب و کار سنتی خود نیاز دارند، میباشد. این عملکرد که از طریق تجارب بدست آمده و همراهی مشتریان که از راهبری پروژه ها بدست آمده است، بانجام میرسد.

کارشناسان مجرب ما در زمینه توسعه وب با آخرین متد ها و تکنولوژی های روز آموزش می بینند. و شرکت از هرگونه فضاهای آموزشی برای ارتقاء دانش کارشناسان خود دریغ نمیکند.

یک پروژه برای توسعه و طراحی سایت نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد تا بتوان آن را موفقیت آمیز دانست، برای رسیدن به این موفقیت باید مواردی مانند تعامل با کاربر، فرآیند برنامه ریزی و مبادله ایده ها، موارد اولویت بندی پتانسیلهای سازمان، تخصیص مسئولیت ها میتواند تضمین کننده این پیروزی باشد. که دو طرف تمام تلاش خود را می نمایند که به هدف مشترک یعنی موفقیت و کسب درآمد برسند. که کلید موفقیت این رویه شناسایی هدف وب سایت، شناسایی نیازمندی ها، تعیین استراتژی ها، ارزش ها و چشم انداز، مخاطبان هدف و ... است. این اطلاعات مستقیما بر تصمیمات مربوط به سبک ظاهری سایت، ساختار و تکنولوژی آن تاثیر می گذارد.

 در نهایت، انتخاب زیرساخت مورد استفاده برای کدنویسی وبسایت به شدت بر عملکرد سایت تاثیر گذار است.

رایا پارس از گذشته تا امروز

شرکت رایا پارس در ابتدا CMS اختصاصی خود را برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی در سال 1393 شروع کرد و طی 5 سال گذشته بر روی این زیر ساخت سیستم های نوبت دهی، رزرواسیون، B2B، C2C، ثبت آگهی و  طراحی سایت فروشگاهی در مشهد را اضافه نموده است.

طراحی سایت در مشهد به صورت اختصاصی و انحصاری با سیستم مدیریت محتوای مبنی بر PHP یکی از خدمات متمایز شرکت رایا پارس می باشد که در بین سایر شرکت های طراحی سایت در مشهد این خدمات ارائه میشود.

طراحی سایت اختصاصی در مشهد با تیم مجرب

طراحی سایت اختصاصی توسط تیمی مجرب میتواند مهم ترین اصل در شروع به عمل نشاندن ایده در ورود کسب و کار شما به دنیای وب باشد، زیرا هنگامی که شما برای طراحی سایت خود به یک تیم مراجعه میکنید در واقع به مجموعه ای از متخصصان مراجعه کرده اید که برای ایجاد محتوای مبنی بر دیجیتال گرد هم آمده اند. کار با یک تیم برای شما چند مزیت دارد، میتوان به سرعت در اجرا، پشتیبانی، کاهش هزینه و انعطاف پذیری بالا اشاره کرد. و همچنین در صورتی که شما بخواهید ایده خود را بر روی بسترهایی مانند اندروید و ios و یا ربات تلگرام پیاده سازی کنید با سرعت بالاتری میتوانید بانجام برسانید.

در یک تیم هر فردی شرح وظایف بخصوصی دارد که هر کدام به صورت تخصصی بر روی فعالیت خود تمرکز دارند.

هدف اصلی شرکت رایا پارس از چینش این تیم رسیدگی به تمامی نواقص موجود در طرح کسب و کار شما و برطرف کردن نیاز های مشتریان میباشد.

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

یکی دیگر از خدمات متمایز و منحصر به فرد ارائه شده توسط شرکت رایا پارس طراحی سایت فروشگاهی در مشهد میباشد.ارائه این خدمات به صورت ویژه و منحصر بفرد به صورت برنامه نویسی با cms  اختصاصی و با امکانات خاص میباشد.

با توجه به نیاز روز بازار و افزایش نیاز جامعه بشری و کمبود وقت و زمان همه در صدد رفع نیاز خود به صورت اینترنتی برآمده اند لذا تمامی محصولات خود را در فروشگاه اینترنتی جستجو میکنند.اینجاست که طراحی سایت فروشگاهی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. طراحی سایت فروشگاهی در مشهد و سایر شهرها از جمله خدمات متمایز شرکت رایا پارس میباشد.

سفارش طراحی سایت در مشهد

رویه سفارش طراحی سایت در مشهد به این صورت میباشد که شما در ابتدا باید کلیه استراتژی های سازمانی و نیاز های مخاطبان خود را شناسایی نمایید. و اولویت بندی کنید زیرا زمانی که سایت میخواهد تدوین شود براساس همین اولویت ها، چیدمان بخش ها صورت میگیرد. و در ادامه لیست تهیه شده توسط شرکت طراحی سایت براساس مسائل فنی و بخش هایی که در آینده ممکن است صاحب سایت نیاز داشته باشد تکمیل میگردد. و پس از بررسی و کنترل خدمات مورد نیاز در طی جلسات متعدد، لیست خدمات تکمیل شده و سپس کار بدست طراح گرافیک میرسد. طراح گرافیک براساس لیست خدمات تهیه شده و سلیقه صاحب سایت طرح هایی را تهیه مینماید و طی جلساتی طرح های انواع صفحات سایت به صاحب سایت ارائه میگردد و در ادامه کار بدست برنامه نویسان Front end میرسد که بطور معمول با فریم ورک Bootstrap برنامه نویسی میشود. و سپس برنامه نویسان Back end شروع به برنامه نویسی پنل مدیریت و اتصالات لازم به قالب سایت را انجام میدهند. پنل مدیریت بخش مهمی است که بیش از 60 درصد زمان برنامه نویسی یک پروژه را به خود اختصاص میدهد. پنل مدیریت باید بسیار ساده باشد تا هر کاربری براحتی بتواند مدیریت سایت را بانجام برساند. و پس از کلیه برنامه نویسی های صورت گرفته کار آماده بهره برداری و درج محتوا میباشد. و طبق برنامه ریزی هایی که صورت گرفته باید پروژه آماده اجرا باشد. یک تجربه ای که ما در زمان تحویل کلیه پروژه ها داریم این است که کلیه صاحبان سایت ها در هنگام تحویل رویه های سایت را بین 5 تا 20 درصد تغییر میدهند و این امر بدیهی است زیرا صاحبان سایت ها خیلی از مسائل و نیازها را در هنگام کار کردن با سایت متوجه میشوند.

طراحی سایت بر اساس سئو

موتور جستجوگر گوگل تعهدی به مخاطبان خود دارد که هر کاربر هر عبارتی را که جستجو مینماید باید بهترین نتیجه را به کاربر نمایش دهد. لذا سالهاست که موتور جستجوگر گوگل در تلاش است که قوانین را وزن نماید تا بتواند بهترین سایت ها را اولویت بندی کند. یکی از مهمترین و کلیدی ترین موضوع در رابطه با پیروی از قوانین حاکم بر موتور جستجوگر گوگل، حفظ رعایت نکات برنامه نویسی میباشد. این امر باعث میشود تا وب سایت شما در نتایج گوگل به نمایش گذاشته شود. طراحی سایت بر اساس سئو نیازی است که همه صاحبان کسب و کار فضای مجازی خواهان آن میباشند. زیرا بیشتر افرادی که تمایل به ورود برای سرمایه گذاری در فضای مجازی را دارند میخواهند سهم جدیدی از بازار را کسب نمایند و با نمایش برند خود مشتریان وفادار خود را بیشتر راضی نگه دارند. لذا طراحی سایت بر اساس سئو یک امر کلیدی در رسیدن به موفقیت شما میباشد. موفقیتی که باعث میشود تعداد مشتریان شما فزایش یابد و در نتیجه فروش بر فروش شما تاثیر گذارد.

طراحی سایت واکنش گرا

طراحی سایت واکنش گرا در این دهه اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. زیرا کاربران بیشتر تمایل به استفاده از گوشی های هوشمند را دارند. طراحی سایت واکنش گرا بدین صورت است که بخش های سایت متناسب با ابعاد موبایل و یا تبلت به نمایش گذاشته میشود. و حتی شما میتوانید در یک سایت واکنش گرا بخش های اضافه سایت را به نمایش نگذارید.

ویژگی های یک سایت خوب

یک سایت خوب باید بتواند سرعت بالایی برای بارگذاری صفحات خود داشته باشد تا کاربران در کمترین زمان بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود برسند. وب سایت باید قابلیت انطباق با کلیه مرورگرها را داشته باشد. باید بروزترین کدهای برنامه نویسی مانند: Html5، CSS3 و JQuery استفاده شود تا انعطاف پذیزی لازم را برای تحقق اهداف سایت بعمل بیاورد و زیبایی و راحتی را به کاربران سایت ارائه نماید. باید کلیه اصول برنامه نویسی برای رعایت نکات سئو انجام شود. یاید هاست و یا سروری که انتخاب میکنید مطابق با استاندارد های جهانی باشد تا از حملات مخرب جلوگیری شود و درصورت بروز هرگونه مشکل بتوان نسخه های پشتیبانی را بازیابی کرد.

قیمت طراحی سایت چقدر است

قیمت طراحی سایت بستگی به زمان اجرای پروژه و تعداد متخصصینی که برروی پروژه کار میکنند دارد. در برخی از پروژه ها طراحی اختصاصی، گرافیک سایت بسیار برروی قیمت تاثیرگذار است. بطوریکه ممکن است مبلغ قرارداد را بین 2 تا 5 میلیون تومان افزایش دهد. به طور معمول پروژه هایی که بصورت اختصاصی و براساس سناریوهای خاص به اجرا در میآیند بدلیل تغییرات و پشتیانی هایی که کارفرمایان در طول اجرای پروژه میخواهند، قیمت مقداری بالاتر است. طراحی سایت به دو قسمت برنامه نویسی بک اند و فرانت اند تقسیم میشود که بطور معمول زمان برنامه نویسی بک اند خیلی طولانی تر از فرانت اند است و بیشترین هزینه اجرایی را به خود اختصاص میدهد. و درصورت اتصال پنل مدیریت سایت به اپلیکیشن و یا سامانه هایی مانند سیستم حسابداری، ربات تلگرام، CRM و ... کار زمانبرتر و در نتیجه هزینه بالاتری برای اجرای پروژه نیاز است. لازم است این نکته را بدانید که هزینه های اجرا، توسعه و پشتیبانی پروژه های فضای مجازی هیچگاه مشخص و قابلیت پیشبینی دقیقی ندارند و همیشه مشمول به هزینه میباشند. و همانطور که در اکثر پروژه ها کاملا مشهود است کارفرمایان در پایان کار پروژه را بیش از 20 درصد تغییرات میدهند که در بیشتر اوقات شامل هزینه است.

هدف ما جلب رضایت مشتریان است

در واقع در چنین شرایطی هدف اصلی رسیدگی به تمامی نیازهای مشتریان میباشد که با کسب و کار شما در ارتباط هستند. شرکت طراحی سایت رایا پارس همواره به دنبال راه حل های خلاق و مبتنی بر نتیجه است.

ارائه راه حل هایی برای افزایش سود، پشتیبانی و فروش محصولات در فضای دیجیتال با استفاده از خدمات طراحی سایت، در واقع شما میتوانید با استفاده از خدمات متمایز و گسترده ما به بالاترین جایگاه و قله در کسب و کار خود برسید.

این خدمات متفاوت میتواند به باز آفرینی تصویر کسب و کار شما در بازار اینترنتی کمک بسیار زیادی نماید. ترکیبی از سبک خلاق و فناوری که با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان ما محقق میشود. در واقع با استفاده از تخصص ما کسب و کار شما در فضای وب به موفقیت و بالاترین جایگاه خود میرسد. رایا پارس تخصص ویژه ای در زمینه طراحی صفحات منحصر به فرد، طراحی سایت با کیفیت بالا و به صورت اختصاصی دارا می باشد.

در رایا پارس متخصصان بر این امر معتقد هستند که طراحی سایت باید منطبق بر اصول زیر باشد:

  • توجه به نیاز و حساسیت های مخاطبان هدف وب سایت
  • استفاده از عناصر گرافیکی متناسب با علایق و نیاز کاربران
  • انتقال پیام اصلی سایت در نگاه اول مخاطب
  • رعایت کلیه اصول مبنی بر سئو و بهینه سازی سایت
  • طراحی وب سایت با تمرکز بر دستیابی اهداف کسب و کار شما
  • تدوین یک برنامه جامع برای توسعه مرحله ای سایت شما
  • قابلیت اتصال با هر سامانه ای مانند crm و یا سیستم های مالی
  • قابلیت انعطاف پذیری در تغییر سناریوهای سایت

هدف رایا پارس صرفا طراحی سایت برای شما نیست!!!!

رویکرد ما هدفی اختصاص یافته برای رساندن شما به پیروزی در دنیای وب میباشد زیرا مانند هر کسب و کاری که هدف آن کسب در آمد بیشتر و به دست آوردن مشتریان بیشتر است. هدف اصلی ما نیز از طراحی سایت برای مشتریان خود افزایش حاشیه سود برای کسب و کار آن ها میباشد.

از این رو با ارائه راه کارهای تجارت الکترونیک که متناسب با نیاز شما است تنها با طراحی یک سایت فروشگاهی یا طراحی سایت B2B میتوانید با اضافه کردن محصولات خود و به روزرسانی مطالب و قیمت های خود تنها با وصل شدن به درگاه بانکی بیشترین درصد فروش را در کسب و کار خود تجربه کنید.

اصلی ترین و مهم ترین مزیت رقابتی شرکت رایا پارس در بحث طراحی سایت در مشهد و سایر شهر ها ارائه راه حل های محرمانه مدیریت محتوا با سیستم CMS  اختصاصی خود میباشد.

ما اعتقاد داریم که مشتریان ما همیشه باید با ساده ترین روش قادر به بروزرسانی و تغییر محتوای وب سایت خود را داشته باشند، از این رو با ارائه پنل مدیریتی راحت و آسان این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده ایم تا مدیریت سایت خود را مانند جاگذاری عکس، ویدئو و اخبار به سادگی انجام دهند و سایت خود را به روز رسانی نماید.

در آخرین قدم ما پشتیبان تمام وقت و منظم وب سایت شما هستیم!!!!

ما میدانیم شروع راه اندازی یک کسب و کار آنلاین کاری سخت و طاقت فرسا می باشد از این رو در این صدد بر آمدیم تا دغدغه های شما را با پشتیبانی مستمر خود و ارائه سایر خدمات مانند سئو سایت و سئو در مشهد، مدیریت محتوا، اینفوگرافی تصاویر، رفع خطاهای وب مستر، کاهش رتبه الکسا و سایر موارد مورد نیاز شما را به حداقل برسانیم.

 

 

سفارش پروژه


تعدادی از آخرین پروژه ها


آخرین پستهای وبلاگ