طراحی سایت در مشهد حرفه ای زیر قیمت رقبا

طراحی سایت در مشهد به صورت حرفه ای با یک سال پشتیبانی رایگان با بالغ بر 10 سال سابقه اجرایی و بیش از 700 نمونه کار موفق تضمینی بر کیفیت و متمایز بودن ما است.

طراحی سایت در مشهد به صورت حرفه ای | شرکت طراحی سایت در مشهد | طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

طراحی سایت در مشهد با بیش از 10 سال سابقه طلایی به صورت تخصصی و حرفه ای با استفاده از زبان php اصلی ترین و متمایز ترین خدمت شرکت  میباشد. ما با بیش از یک دهه تجربه، طراحی سایت مشهد را به صورت تخصصی و حرفه ای در هر سبک دامنه و در انواع قالب های سایت برای تمامی مشاغل و سازمان ها به صورت اختصاصی انجام می دهد. تمامی وب سایت های طراحی شده توسط ما کاملا سفارشی هستند و از پایه طراحی می شوند. امروزه طراحی سایت در مشهد برای کلیه سازمان ها و شرکت ها جزء ارکان اصلی و حیاتی محسوب می شود که در همین راستا شرکت ما پکیج و خدمات ویژه برای شرکت های مقیم در مشهد را ارائه می نماید که هدف اصلی از ارائه این خدمات گستردگی دسترسی مشاغل و سازمان ها به امکانات و خدمات ویژه شرکت ها می باشد.

 

جهت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید

 05136035424

09151210501

پشتیبانی 24 ساعته

طراحی سایت با  پشتیبانی 24 ساعته از دیگر خدمات ویژه ما برای ارائه خدمات هرچه بیشتر به مشتریانمان است. در هر ساعت از شبانه روز که برای وب سایتتان مشکلی پیش بیاید ما در کنار شما هستیم.

امنیت بالا

طراحی سایت حرفه ای با امنیت بالا ویژگی و وجه تمایز ماست ، طراحی سایت اختصاصی از پایه با زبان php  تضمینی بر امنیت و غیر قابل نفوذ بودن سایت شماست.

منطبق بر اصول سئو

طراحی سایت منطبق بر اصول سئو بودن مهم ترین اصل در طراحی سایت است زیرا تعیین کننده گام های بعد و حیاتی ترین اصل در پیشرفت سایت شما میباشد.

انواع پکیج های طراحی سایت

مجموعه رایا پردازش پکیج های استاندارد و پیشرفته برای انواع کسب و کارهای کوچک، متوسط و پیشرفته را طراحی کرده است. این پکیج بر اساس امکاناتی که میتواند ارائه دهد طراحی و قیمت گذاری شده است. حال شما با توجه به نوع کسب و کار و نیازهای خدماتی ارائه شده توسط خود میتوانید نوع پکیج مورد نظر خود را برای شناساندن کسب و کار خود به مخاطبانتان ارائه کنید.

با طراحی سایت مشهد توسط رایا پارس اثری ماندگار و بستری امن داشته باشید

هدف اصلی ما از ارائه خدمات خاص و ویژه طراحی سایت در مشهد برای کمک به شرکت هایی است که به برنامه های کاربردی اینترنتی برای رفع موانع کسب و کار سنتی خود نیاز دارند می باشد. این عملکرد که از طریق تجارب بدست آمده و همراهی مشتریان که از راهبری پروژه ها بدست آمده است، به انجام می رسد. ما خدمات طراحی سایت را با رویکرد متفاوت برای متمایز بودن مشتریان خود ارائه میدهیم.

طراحی وب سایت تاثیری پایدار بر روی مشتریان ایجاد می کند. تیم متخصص ما با طرح هایی برای معرفی محصول یا یک رویداد موفق، پتانسیل سازمان شما را به همگان نمایش میدهد.

کارشناسان طراحی سایت ما با توجه به نیازهای کسب و کار شما وب سایت هایی طراحی میکنند تا کسب و کار شما را چه بزرگ و چه کوچک به طور موثر و مقرون به صرفه رشد دهد.با طراحی سایت میتوانید یک اثر ماندگار و بستری امن داشته باشید. ما یک آژانس طراحی سایت در مشهد هستیم که هزینه تبلیغات را برای شما حذف میکنیم و یک پایگاه امن برای مشتری های شما فراهم میکنیم تا جریان درآمدی شما را از طریق جذب وسیع تر مشتریانتان افزایش دهیم.همواره تلاش ما این است تا بهترین خدمات طراحی سایت مشهد و ایران را ارائه دهیم و از طریق طراحی های وب سایت نوآورانه و واکنش گرا، کسب و کار مشتریان خود را بهبود می بخشیم. خدمات طراحی مجدد وب سایت مقرون به صرفه ما پاسخگوی نیازهای همه مشاغل است تا از مزایای فروش آنلاین بهره مند شوند.

طراحی سایت مشهد که توسط شرکت رایا پارس صورت میگیرد با هدف رشد کسب و کارها است به همین منظور دسترسی به کل 30 ساعت پکیج آموزش رایگان سئو را در اختیار مشتریانی که اقدام به طراحی سایت نموده اند مینماییم.

طراحی سایت در مشهد سکوی پرتاب تمامی کسب و کارهای آنلایناست رایا پارس با هدف کمک به رشد و توسعه بنگاه های اقتصادی در حوزه تجارت الکترونیک و آی تی به طراحی سایت در مشهد با خدمات ویژه و امکانات منحصر به فرد از جمله طراحی گرافیکی جذاب ، امنیت بالا ، طراحی منطبق بر اصول سئو، قابلیت اتصال به انواع سامانه ها در کمترین زمان ممکن را دارد.

خلاقیت در هسته اصلی طراحی سایت در مشهد موجب شده است تا با توجه به کشف نیاز صاحبان کسب و کار و درک موانع قرار گرفته در سر راه کسب و کارها برای رسیدن هر چه بیش تر موفقیت به بهترین شرکت طراحی سایت مشهد تبدیل شویم.

یک پروژه برای توسعه و طراحی سایت نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد تا بتوان آن را موفقیت آمیز دانست، برای رسیدن به این موفقیت باید مواردی مانند تعامل با کاربر، فرآیند برنامه ریزی و مبادله ایده ها، موارد اولویت بندی پتانسیل های سازمان، تخصیص مسئولیت ها میتواند تضمین کننده این پیروزی باشد. که دو طرف تمام تلاش خود را می نمایند که به هدف مشترک یعنی موفقیت و کسب درآمد برسند. که کلید موفقیت آن شناسایی هدف وب سایت، شناسایی نیازمندی ها، تعیین استراتژی ها، ارزش ها و چشم انداز، مخاطبان هدف و ... است. این اطلاعات مستقیما بر تصمیمات مربوط به سبک ظاهری سایت، ساختار و تکنولوژی آن تاثیر می گذارد.

با پیشرفت فناوری و افزایش کاربران در حال استفاده از گوشی های موبایل، طراحی سایت اهمیت ویژه ای پیدا کرده است و رواج بسیار زیادی پیدا کرده است.طراحی سایت در مشهد نیز توسط شرکت رایا پارس به صورت اختصاصی انجام میشود و امری ضروری و مهم محسوب میشود.

طراحی سایت در مشهد به صورت اختصاصی باعث جذب مخاطبان بیش تر و ایجاد اعتماد در بین کاربران نیز میشود از آنجایی که مشهد جز پرجمعیت ترین و دومین کلان شهر ایران است به همین جهت شرکت رایا پارس بر آن شده است که خدمات طراحی سایت در مشهد را به گونه ای ارائه نماید که مطابق با خواسته و پاسخگو نیاز کسب و کارها در این شهر بزرگ باشد،که بتواند موجبات توسعه کسب و کار ها را به همراه داشته باشد.

یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در طراحی سایت پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد است. از جمله مهمترین مواردی که در انتخاب شرکت طراحی سایت در مشهد تاثیرگذار نقش به سزایی دارد میتوان به قابلیت توسعه پذیری، استفاده از فناوری های تاثیر گذار در طراحی سایت به روز بودن و پشتیبانی آن نیز اشاره کرد.

رویکرد ما هدفی اختصاص یافته برای رساندن شما به پیروزی در دنیای وب میباشد زیرا مانند هر کسب و کاری که هدف آن کسب درآمد بیشتر و به دست آوردن مشتریان بیشتر است. هدف اصلی ما نیز از ساخت سایت در مشهد برای مشتریان خود افزایش حاشیه سود برای کسب و کار آن ها میباشد.

از این رو با ارائه راه کارهای تجارت الکترونیک که متناسب با نیاز شما است تنها با طراحی یک سایت فروشگاهی یا طراحی سایت B2B میتوانید با اضافه کردن محصولات خود و به روزرسانی مطالب و قیمت های خود تنها با وصل شدن به درگاه بانکی بیشترین درصد فروش را در کسب و کار خود تجربه کنید.

اصلی ترین و مهم ترین مزیت رقابتی شرکت رایا پارس در بحث طراحی سایت در مشهد سایر شهرها ارائه راه حل های محرمانه مدیریت محتوا با سیستم CMS اختصاصی خود میباشد.

ما اعتقاد داریم که مشتریان ما همیشه باید با ساده ترین روش قادر به بروزرسانی و تغییر محتوای وب سایت خود را داشته باشند، از این رو با ارائه پنل مدیریتی راحت و آسان این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده ایم تا مدیریت سایت خود را مانند جاگذاری عکس، ویدئو و اخبار به سادگی انجام دهند و سایت خود را به روز رسانی نماید.

نمونه قالبهای وبسایت

دیدن همه

طراحی سایت چیست ؟ اهمیت طراحی سایت برای کسب و کارها

اگر می خواهید بدانید طراحی سایت چیست ؟ مطلب زیر را در مورد طراحی سایت یا  web design مطالعه بفرمایید:

طراحی سایت چیست و انواع آن کدام است؟

اهمیت ساخت سایت برای کسب و کار قابل بیان نیست. حضور یک کسب و کار در دنیای اینترنت با طراحی سایت، صرف نظر از صنعت و حوزه کاری، میتواند تاثیر بسیار زیادی در موفقیت آن بیزنس داشته باشد. متاسفانه امروزه بسیاری از کسب و کارها، هنوز متوجه نیستند که اکثر مشتریان آنها، قبل از خرید ابتدا وبسایت آنها را بررسی میکنند. بنابراین، حضور قدرتمند در دنیای اینترنت، به ویژه با طراحی سایت می تواند درآمد و سودآوری هر کسب و کاری را، به شدت افزایش دهد.

طبق آمار، 81 درصد از مردم قبل از اینکه در مورد خرید یک محصول یا استفاده از یک خدمت تصمیم گیری کنند، ابتدا وبسایت کسب و کارهای مختلف در آن حوزه را بررسی می کنند. بنابراین اگر بیزنس شما سایت ندارد شانسی برای تصاحب سهم خود از این بازار، نخواهید داشت. وبسایت شما میتواند تمام 365 روز سال، هر روز هفته و تمام 24 ساعت شبانه روز را فعال باشد. بنابراین، سایت شما حامی تجارتتان خواهد بود و زمانی که کسب و کار فیزیکی شما تعطیل میباشد وبسایت فعال و در دسترس مشتریان می باشد. همچنین داشتن یک وبسایت میتواند به شهرت برند شما کمک کند. زیرا امروزه اکثر کاربران در زمان تحقیقات خود، وبسایت های مختلف را با یکدیگر بررسی میکنند و همین موضوع می تواند باعث معروف تر شدن برند شما شود.

افزایش اعتبار یک کسب و کار با طراحی سایت

با طراحی سایت در شهر محل زندگی خود میتوانید بلافاصله اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهید. امروزه و در قرن 21، حدود 56 درصد از مردم و مصرف کنندگان بدون داشتن سایت به یک کسب و کار اعتماد نمی کنند. بدون شک داشتن یک سایت خوب و اصولی اعتبار سایت شما را به عنوان یک تجارت قانونی افزایش خواهد داد. اولین برداشت و اولین بازدید بسیار مهم میباشد. زیرا به شما این امکان را می دهند تا با یک طراحی مناسب کسب و کار خود را به صورت درست و اصولی به بازدیدکنندگان معرفی کنید.

طراحی وبسایت می تواند به نشان دادن تخصص شما و موقعیت مکانی کسب و کاری که دارید کمک کند. بدون شک وبسایت ها می توانند ابزار شماره یک در برجسته شدن یک کسب و کار باشند. لازم به ذکر است که شرکت ما به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت سایت شما را با رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) اصولی طراحی می کند.

صرفه جویی در وقت با طراحی سایت

ساخت سایت می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود. فاکتورهایی مانند فرستادن ایمیل برقراری تماس یا ارسال پیشنهادات جدید در واقع کارهای زمان بری به حساب می آیند. داشتن وبسایت می تواند به سوالات رایج مشتریان، پاسخ دهد و پیشنهادات مختلفی را به مشتریان ارسال کند. این موضوع برای شما به چه معناست؟ مسلما می توانید وقت خود را صرف کارهای مهم تری کنید. همانطور که می دانید، پرداخت هزینه فقط به صورت مالی نیست و برای انجام یک کار، هزینه زمانی را هم باید در نظر بگیرید. تیم متخصص ما به راحتی می توانند، فاکتورهای مختلفی را برای سایت شما طراحی کنند تا به کمک آنها در زمانتان صرفه جویی کنید.

جذب ترافیک ارگانیک با طراحی سایت

زمانی که در دنیای وب حضور داشته باشید و وبسایت شما مطابق اصول سئو طراحی شده باشد، این شانس را دارید نت در نتایج جستجوی گوگل حضور داشته باشید. یعنی زمانی که کاربران در گوگل و سایر موتورهای جستجو، به دنبال یک محصول یا یک خدمت خاص هستند، سایت شما هم به آن ها نمایش داده می شود. با توجه به حجم بالای جستجوها توسط مردم، بدون شک می توانید سودآوری بسیار زیادی داشته باشید. این موضوع به شما این امکان را می دهد تا تعداد مشتریان خود را به شدت افزایش دهید.

هزینه پایین جهت سرمایه گذاری با طراحی سایت

ساخت یک وبسایت، بسیار کم هزینه تر از آنچه شما انتظار دارید هست زیرا ما در گروه مان به مشکلات اقتصادی موجود آگاه هستیم و هدف اصلی ما کمک به کسب و کارهای کوچک و آنلاین میباشد. بنابراین طراحی سایت به عنوان یک کار سخت و طاقت فرسا در نظر نگیرید زیرا گروه ما با تیم کاملا متخصص و جوان این فرآیند را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد داد. همچنین مبلغی که برای طراحی سایت هزینه می کنید، در مقابل میزان بازگشت سرمایه ای که در اختیار شما می گذارد، اصلا قابل مقایسه نیست. بنابراین، می توانیم بگوییم وبسایت ها نسبت به هرنوع تبلیغات دیگری بازگشت سرمایه بهتری ارائه می دهند. از همین رو اگر قصد دارید برای تجارت خود بازاریابی کنید داشتن یک سایت باید اولویت اول شما باشد.

کارشناسان مجرب ما در زمینه توسعه وب با آخرین متدها و تکنولوژی های روز آموزش می بینند و شرکت از هرگونه فضاهای آموزشی برای ارتقاء دانش کارشناسان خود دریغ نمی کند.

یک پروژه برای توسعه و طراحی وب سایت نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد تا بتوان آن را موفقیت آمیز دانست برای رسیدن به این موفقیت باید مواردی مانند تعامل با کاربر فرآیند برنامه ریزی و مبادله ایده ها موارد اولویت بندی پتانسیل های سازمان تخصیص مسئولیت ها می تواند تضمین کننده این پیروزی باشد. که دو طرف تمام تلاش خود را می نمایند که به هدف مشترک یعنی موفقیت و کسب درآمد برسند. که کلید موفقیت این رویه شناسایی هدف وبسایت شناسایی نیازمندی ها تعیین استراتژی ها ارزش ها و چشم انداز مخاطبان هدف و ... هست. این اطلاعات مستقیما بر تصمیمات مربوط به سبک ظاهری سایت ساختار و تکنولوژی آن تاثیر می گذارد.

دلایل اهمیت طراحی سایت برای کسب و کارها

در نهایت انتخاب زیرساخت مورد استفاده برای کدنویسی وب سایت به شدت بر عملکرد سایت تاثیر گذار میباشد.

طراحی سایت برای کسب درآمد بیشتر یا جلب رضایت مشتری؟

مشتریان نبض و حیات یک کسب و کار هستند ما برای این قلب های تپنده حرفه ای و پر قدرت خلق میکنیم. هدف اصلی رسیدگی به تمامی نیازهای مشتریان می باشد که با کسب و کار شما در ارتباط هستند. شرکت طراحی سایت ما همواره به دنبال راه حل های خلاق و مبتنی بر نتیجه است.

ارائه راه حل هایی برای افزایش سود پشتیبانی و فروش محصولات در فضای دیجیتال با استفاده از خدمات طراحی سایت در واقع شما می توانید با استفاده از خدمات متمایز و گسترده ما به بالاترین جایگاه و قله در کسب و کار خود برسید.

خدمات طراحی وب سایت متفاوت می تواند به باز آفرینی تصویر کسب و کار شما در بازار اینترنتی کمک بسیار زیادی نماید. ترکیبی از سبک خلاق و فناوری که با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان ما محقق می شود. در واقع با استفاده از تخصص ما کسب و کار شما در فضای وب به موفقیت و بالاترین جایگاه خود می رسد. تیم فنی ما تخصص ویژه ای در زمینه طراحی صفحات منحصر به فرد، طراحی سایت با کیفیت بالا و به صورت اختصاصی دارا می باشد.

در شرکت متخصصان بر این امر معتقد هستند که ساخت سایت باید منطبق بر اصول زیر باشد:

 • توجه به نیاز و حساسیت های مخاطبان هدف وب سایت
 • استفاده از عناصر گرافیکی متناسب با علایق و نیاز کاربران در طراحی سایت
 • انتقال پیام اصلی سایت در نگاه اول مخاطب
 • رعایت کلیه اصول مبنی بر سئو و بهینه سازی سایت
 • طراحی وب سایت با تمرکز بر دستیابی اهداف کسب و کار شما
 • تدوین یک برنامه جامع برای توسعه مرحله ای سایت شما
 • قابلیت اتصال با هر سامانه ای مانند crm و یا سیستم های مالی
 • قابلیت انعطاف پذیری در تغییر سناریوهای سایت

چگونه با طراحی سایت کسب درآمد کنیم؟

طراحی سایت اولین و اصلی ترین قدم برای رشد کسب و کار شماست طراحی وب سایت با بهترین دیزاین و ساختار کمک به سزایی در هرچه بیشتر دیده شدن کسب و کارتان میکند. طراحی سایت انواع مختلفی دارد که با توجه به ماهیت و نوع کسب و کار شما انتخاب فرمت صحیح و پکیج مناسب نقش بسزایی در پیش برد اهداف استراتژیک سازمان شما دارد. ما انواع سایت ها را در قالب طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت خبری و طراحی سایت رزرواسیون و طراحی سایت هتل و طراحی سایت b2b میباشد.

با طراحی سایت حضوری همیشگی و فعال در دنیای مجازی دارید. به یاد داشته باشید که وب سایت اصلی ترین مرکز خرید هر کسب و کار می باشد. که برای تبدیل کاربر به مشتری، بازاریابی اینترنتی، تبلیغ محصولات و جذب مشتری استفاده می شود. بنابراین اگر می خواهید کسب و کار خود را رونق دهید، بیزینس خود را حرفه ای و شناخته شده جلوه دهید، و میلیون ها مشتری را بدون در نظر گرفتن محدودیت های جغرافیایی جذب کنید، طراحی سایت را اولین اولیت رشد بیزینس خود قرار دهید.

طراحی سایت نیاز به درک یک سری اطلاعات قبل از سفارش دارد. به همین دلیل عدم دقت کافی و انتخاب بستر نامناسب امکان به نتیجه نرسیدن صاحبان سایت وجود دارد. بیایید با مشاوره رایگان با متخصصان شرکت طراحی سایت قبل از ساخت یک سایت در بستری امن و مطمئن سرمایه گذاری نمایید.

هدف رایا پارس صرفا طراحی سایت برای شما نیست!

رویکرد ما هدفی اختصاص یافته برای رساندن شما به پیروزی در دنیای وب می باشد زیرا مانند هر کسب و کاری که هدف آن کسب در آمد بیشتر و به دست آوردن مشتریان بیشتر است. هدف اصلی ما نیز از ساخت و طراحی سایت برای مشتریان خود افزایش حاشیه سود برای کسب و کار آن ها می باشد.

از این رو با ارائه راه کارهای تجارت الکترونیک که متناسب با نیاز شما است تنها با طراحی سایت فروشگاهی یا طراحی سایت B2B می توانید با اضافه کردن محصولات خود و به روزرسانی مطالب و قیمت های خود تنها با وصل شدن به درگاه بانکی بیشترین درصد فروش را در کسب و کار خود تجربه کنید.

اصلی ترین و مهم ترین مزیت رقابتی شرکت ما در بحث طراحی وب سایت در کلیه شهر های ایران ارائه راه حل های محرمانه مدیریت محتوا با سیستم CMS اختصاصی خود می باشد.

ما اعتقاد داریم که مشتریان ما همیشه باید با ساده ترین روش قادر به بروزرسانی و تغییر محتوای وب سایت خود را داشته باشند، از این رو با ارائه پنل مدیریتی راحت و آسان این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده ایم تا مدیریت سایت خود را مانند جای گذاری عکس، ویدئو و اخبار به سادگی انجام دهند و سایت خود را به روزرسانی نماید.

نحوه ثبت سفارش طراحی سایت

برای ورود به عرصه فروش آنلاین می توانید با ثبت سفارش طراحی سایت و برآورد هزینه کسب و کار خود را رونق بخشید. برای این منظور با کلیک بر روی شماره زیر برای تنظیم قرار ملاقات و مشاوره های پیش از سفارش طراحی وب سایت با ما تماس بگیرید. همچنین در صورت هرگونه ابهام و یا سوالی با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. شرکت رایا پارس با تلفیق دانش و استراتژی برای طراحی وب سایت سلسله جلساتی به صورت آنلاین یا حضوری را با شما تنظیم می کند تا با توجه به گفتگوها اطلاعات و مشاوره های داده شده در این جلسات از سوی تیم حرفه ای طراحی سایت بتوانید با روند کار آشنا شده و در جریان ماحصل کار قرار بگیرید. این جلسات از اهمیت بالایی برخوردار میباشد زیرا در اکثر موارد باعث تغییرات مثبتی در روند کسب و کار شما می شود. ما به دلیل انجام پروژه های متعدد و کسب تجارب فراوان در حوزه طراحی سایت می توانیم قبل از هرگونه اقدامی به شما برای نحوه و چگونگی تجارت تان کمک نماییم. همچنین اگر در مورد سفارش طراحی سایت دچار تردید هستید پشتیبان های شرکت به شما به صورت رایگان مشاوره های لازم را ارائه می دهند تا با خیالی آسوده بتوانید تصمیمی مناسب با شرایط تان اخذ نمایید. تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

با طراحی سایت مشهد توسط رایا پارس اثری ماندگار و بستری امن داشته باشید

همانطور که می دانید مشهد  یکی از بزرگ ترین و پر جمعیت ترین شهرهای کشور عزیزمان ایران میباشد. علاوه براین، سالانه میلیون ها نفر از شهرها و کشورهای مختلف به این شهر جهت سیاحت و زیارت سفر می کنند. بنابراین شما می توانید مشتریان بسیار زیادی داشته باشید. اما اگر برای کسب و کار خود طراحی سایت انجام دهید و آن را به مشتریان خود معرفی کنید، می توانید مشتریانی از سراسر کشور و ملت های مختلف داشته باشید. رفته رفته این موضوع باعث معروفیت بیشتر تجارت شما خواهد شد و می توانید سودآوری مناسبی داشته باشید. هدف اصلی ما از ارائه خدمات خاص و ویژه در شهر برای کمک به شرکت هایی هست که به برنامه های کاربردی اینترنتی برای رفع موانع کسب و کار سنتی خود نیاز دارند می باشد. این عملکرد که از طریق تجارب بدست آمده و همراهی مشتریان که از راهبری پروژه ها بدست آمده است، به انجام می رسد. ما خدمات طراحی سایت را با رویکرد متفاوت برای متمایز بودن مشتریان خود ارائه میدهیم.

طراحی وب سایت تاثیری پایدار بر روی مشتریان ایجاد می کند. تیم متخصص ما با طرح هایی برای معرفی محصول یا یک رویداد موفق، پتانسیل سازمان شما را به همگان نمایش میدهد.

کارشناسان طراحی سایت ما با توجه به نیازهای کسب و کار شما وب سایت هایی طراحی میکنند تا کسب و کار شما را چه بزرگ و چه کوچک به طور موثر و مقرون به صرفه رشد دهد.با طراحی سایت میتوانید یک اثر ماندگار و بستری امن داشته باشید. ما یک آژانس طراحی سایت در مشهد هستیم که هزینه تبلیغات را برای شما حذف میکنیم و یک پایگاه امن برای مشتری های شما فراهم میکنیم تا جریان درآمدی شما را از طریق جذب وسیع تر مشتریانتان افزایش دهیم.همواره تلاش ما این است تا بهترین خدمات طراحی سایت مشهد و ایران را ارائه دهیم و از طریق طراحی های وب سایت نوآورانه و واکنش گرا، کسب و کار مشتریان خود را بهبود می بخشیم. خدمات طراحی مجدد وب سایت مقرون به صرفه ما پاسخگوی نیازهای همه مشاغل هست تا از مزایای فروش آنلاین بهره مند شوند.

 

شرکت طراحی سایت در مشهد از گذشته تا امروز با بیش از 200 نمونه کار

می دانید که در چند سال اخیر کسب و کار اینترنتی تحول زیادی پیدا کرد، و به یکی ازارکان مهم رشد هر بیزینس تبدیل شد. علاوه بر این مشتریان بیزینس های محتلف نیز، به دلیل مشغله های فراوان خرید اینترنی را ترجیح میدهند. با توجه به این موارد، ضرورت ساخت ساخت و فروش اینترنتی اهمیت بیشتری یافت. شرکت ما در ابتدا CMS اختصاصی خود را برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی در سال 1393 شروع کرد و طی 5 سال گذشته بر روی این زیر ساخت سیستم های نوبت دهی رزرواسیون B2B C2C ثبت آگهی و طراحی سایت فروشگاهی در مشهد را اضافه نموده است. ساخت سایت به صورت اختصاصی و انحصاری با سیستم مدیریت محتوای مبنی بر PHP یکی از خدمات متمایز شرکت ما می باشد که در بین سایر شرکت طراحی سایت در مشهد این خدمات ارائه می شود.

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

یکی دیگر از خدمات متمایز و منحصر به فرد ارائه شده توسط شرکت  طراحی سایت فروشگاهی در مشهد می باشد. ارائه این خدمات به صورت ویژه و منحصر به فرد به صورت برنامه نویسی با cms اختصاصی و با امکانات خاص می باشد.نیاز جامعه بشری و کمبود وقت و زمان همه در صدد رفع نیاز خود به صورت اینترنتی برآمده اند. لذا تمامی محصولات خود را در فروشگاه اینترنتی جستجو می کنند. اینجاست که طراحی سایت فروشگاهی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است.طراحی سایت فروشگاهی در مشهد و سایر شهرها از جمله خدمات متمایز شرکت رایا پارس می باشد.

سفارش طراحی سایت در مشهد به چه صورت است؟

سفارش طراحی سایت در مشهد از طریق تیم مجرب ما خیلی آسان میباشد.ما برای مشتریان طراحی خود در شهر مشهد جلسات حضوری تنظیم مینماییم و در سلسله جلسات طراحی سایت ما به موضوعات مهم و کاربردی می پردازیم تا بتوانیم با تجربه چند ساله خود در حوزه طراحی سایت در مشهد با بیش از 200 نمونه کار و عضویت سازمان نظام صنفی کشور بیش ترین کمک را به شما در انتخاب بهترین و مناسب ترین سایت در حوزه کسب و کارتان نماییم.

رویه سفارش طراحی سایت در مشهد به این صورت می باشد که شما در ابتدا باید کلیه استراتژی های سازمانی و نیازهای مخاطبان خود را شناسایی نمایید و اولویت بندی کنید زیرا زمانی که طراحی سایت در مشهد می خواهد تدوین شود براساس همین اولویت ها چیدمان بخش ها صورت می گیرد و در ادامه لیست تهیه شده توسط شرکت طراحی سایت براساس مسائل فنی و بخش هایی که در آینده ممکن است صاحب سایت نیاز داشته باشد تکمیل می گردد. و پس از بررسی و کنترل خدمات مورد نیاز در طی جلسات متعدد، لیست خدمات تکمیل شده و سپس کار بدست طراح گرافیک می رسد. طراح گرافیک براساس لیست خدمات تهیه شده و سلیقه صاحب سایت طرح هایی را تهیه می نماید و طی جلساتی طرح های انواع صفحات سایت به صاحب سایت ارائه می گردد و در ادامه کار بدست برنامه نویسان Front end می رسد که بطور معمول با فریم ورک Bootstrap برنامه نویسی می شود و سپس برنامه نویسان Back end شروع به برنامه نویسی پنل مدیریت و اتصالات لازم به قالب سایت را انجام می دهند. پنل مدیریت بخش مهمی است که بیش از 60 درصد زمان برنامه نویسی یک پروژه را به خود اختصاص می دهد. پنل مدیریت باید بسیار ساده باشد تا هر کاربری به راحتی بتواند مدیریت سایت را به انجام برساند و پس از کلیه برنامه نویسی های صورت گرفته کار آماده بهره برداری و درج محتوا می باشد و طبق برنامه ریزی هایی که صورت گرفته باید پروژه آماده اجرا باشد. یک تجربه ای که ما در زمان تحویل کلیه پروژه ها داریم اینگونه هست. که کلیه صاحبان سایت ها در هنگام تحویل رویه های سایت را بین 5 تا 20 درصد تغییر می دهند و این امر بدیهی است زیرا صاحبان سایت ها خیلی از مسائل و نیازها را در هنگام کار کردن با سایت متوجه می شوند.

مرحله اول: چه نوع سایتی برای کسب و کار شما در مشهد مناسب است؟

پیش از هر اقدامی ابتدا به نوع سایت مورد نیاز شما می پردازیم. انواع سایت عبارت اند از:

 • طراحی سایت آموزشی در مشهد
 • طراحی سایت فروشگاهی در مشهد
 • طراحی سایت شرکتی در مشهد
 • طراحی سایت شخصی در مشهد
 • طراحی سایت b2b در مشهد
 • طراحی سایت هتل در مشهد
 • طراحی سایت خبری در مشهد

 

باید با توجه به نوع کسب و کارتان مناسب ترین نوع سایت مشهد را انتخاب نمایید. ما بعد از بررسی نیازها و سبکی که برای بیزینس خود در نظر دارید بهترین و مناسب ترین نوع طراحی وب سایت را به شما پیشنهاد می دهیم.

مرحله دوم: ارائه پیشنهادات کارشناسی

بعد از تعیین نوع سایت کارشناسان طراحی سایت به ارائه پیشنهاداتی مبنی بر بهبود عملکرد وب سایت شما می پردازند که در نهایت با توجه به نظرات ارائه شده در جلسه به جمع بندی برای نحوه طراحی المان ها و ساختار اولیه طراحی وب سایت خواهیم رسید.

مرحله سوم: قیمت گذاری طراحی سایت در مشهد

موضوع مهم و حائز اهمیت در طراحی سایت در مشهد قیمت گذاری آن میباشد. این موضوع نیز مانند تعیین مدت زمان با توجه به ویژگی ها و امکانات سایت تعیین می شود. اما ما به شما تضمین می دهد که بالاترین کیفیت خدمات طراحی سایت در مشهد را با مناسب ترین قیمت برای شما انجام خواهد داد.

مرحله چهارم: عقد قرارداد طراحی سایت در مشهد

بعد از گذراندن مراحل گفته شده اقدام به عقد قرارداد می کنیم. تمام خواسته ها و وظایف طراحان شرکت طی قراردادی کتبی بین دو طرف امضا می شود. ما همواره خود را موظف به اجرای تمامی بندهای قرارداد می کنیم.

مرجله پنجم: فاز پشتیبانی رایا پارس

ما می دانیم شروع راه اندازی یک کسب و کار آنلاین کاری سخت و طاقت فرسا می باشد از این رو در این صدد برآمدیم تا دغدغه های شما را با پشتیبانی مستمر خود و ارائه سایر خدمات مانند سئو سایت و سئو در مشهد و مدیریت محتوا، اینفوگرافی تصاویر، رفع خطاهای وب مستر و سایر موارد مورد نیاز شما را به حداقل برسانیم.

وجه تمایز شرکت ما نسبت به سایر شرکت های طراحی سایت در مشهد نحوه پشتیبانی آن است. با توجه به اینکه طراحی سایت ما همراه با cms اختصاصی است که بتوانید به راحتی سایت خود را مدیریت کنید به همین دلیل در پشتیبانی خود، آموزش کامل و رایگان کار با پنل سایت را به صورت حضوری و تلفنی به شما ارائه می دهیم. سپس بعد از بررسی سایت از سوی شما، تغییراتی که مدنظرتان باشد را اعمال کرده و تا 1 سال پشتیبانی رایگان وب سایت شما را بر عهده گرفته و در این 1 سال تمام مواردی که در قرارداد ذکر شده  را به صورت رایگان پشتیبانی خواهیم کرد.

طراحی سایت اختصاصی در مشهد با تیم مجرب

طراحی سایت اختصاصی در مشهد توسط تیمی مجرب می تواند مهم ترین اصل در شروع به عمل نشاندن ایده در ورود کسب و کار شما به دنیای وب باشد، زیرا هنگامی که شما برای طراحی سایت در مشهد خود به یک تیم مراجعه می کنید در واقع به مجموعه ای از متخصصان مراجعه کرده اید که برای ایجاد محتوای مبنی بر دیجیتال گرد هم آمده اند. کار با یک تیم برای شما چند مزیت دارد، می توان به سرعت در اجرا، پشتیبانی، کاهش هزینه و انعطاف پذیری بالا اشاره کرد. و همچنین در صورتی که شما بخواهید ایده خود را بر روی بسترهایی مانند اندروید و ios و یا ربات تلگرام پیاده سازی کنید با سرعت بالاتری می توانید به انجام برسانید.

در یک تیم هر فردی شرح وظایف بخصوصی دارد که هر کدام به صورت تخصصی بر روی فعالیت خود تمرکز دارند.

هدف اصلی متخصصان  از چینش این تیم رسیدگی به تمامی نواقص موجود در طرح کسب و کار شما و برطرف کردن نیاز های مشتریان می باشد.

هزینه و قیمت طراحی سایت در مشهد چقدر است؟

قیمت طراحی سایت در مشهد بستگی به زمان اجرای پروژه و تعداد متخصصینی که برروی پروژه کار می کنند دارد. در برخی از پروژه ها طراحی سایت اختصاصی، گرافیک سایت بسیار برروی قیمت تاثیر میگذارد. به طوری که ممکن است مبلغ قرارداد را بین 2 تا 5 میلیون تومان افزایش دهد. به طور معمول پروژه هایی که بصورت اختصاصی و براساس سناریوهای خاص به اجرا در می آیند بدلیل تغییرات و پشتیانی هایی که کارفرمایان در طول اجرای پروژه می خواهند قیمت مقداری بالاترست. قیمت طراحی سایت در مشهد به دو قسمت برنامه نویسی بک اند و فرانت اند تقسیم می شود که بطور معمول زمان برنامه نویسی بک اند خیلی طولانی تر از فرانت اند است و بیشترین هزینه اجرایی را به خود اختصاص می دهد. و درصورت اتصال پنل مدیریت سایت به اپلیکیشن و یا سامانه هایی مانند سیستم حسابداری ربات تلگرام و CRM و ... کار زمانبرتر و در نتیجه هزینه بالاتری برای اجرای پروژه نیاز است. لاز میباشد این نکته را بدانید که هزینه های اجرا توسعه و پشتیبانی پروژه های فضای مجازی هیچگاه مشخص و قابلیت پیشبینی دقیقی ندارند و همیشه مشمول به هزینه می باشند و همانطور که در اکثر پروژه ها کاملا مشهود و کارفرمایان در پایان کار پروژه را بیش از 20 درصد تغییرات می دهند که در بیشتر اوقات شامل هزینه هست.

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان امکانی است که برخی از سایت سازها در اختیار کاربران قرار می دهند تا بتوانند بدون هزینه برای خود یک وب سایت طراحی کنند. اگر هدف شما صرفا داشتن یک وب سایت است می توانید با یک سایت رایگان شروع کنید. اما اگر هدف بزرگتری از فعالیت در فضای مجازی دارید، قطعا یک سایت رایگان نمی تواند پاسخگوی همه نیازهای شما باشد. از طرف دیگر داشتن یک سایت رایگان به تنهایی کافی نیست، برای موفقیت در دنیای دیجیتال نیاز به سایتی دارید که از نظر ساختار و طراحی بهینه باشد تا بتوانید به رقابت با دیگران بپردازید. بنابراین اگر می خواهید سهم تان از فضای مجازی را به دست آورید از همین ابتدا با طراحی یک سایت استاندارد که تمام نیازهای شما را در برگیرد  به این هدف مهم برسید و در زمان و هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

طراحی سایت با وردپرس

همانطور که اشاره شد، یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت کسب و کارهای مختلف در دنیای امروز، داشتن یک وب سایت است. فرقی نمی کند این سایت را به صورت اختصاصی طراحی کرده باشید یا با استفاده از وردپرس ساخته باشید. مهم این است که در طراحی سایت تمام استانداردهای موردنیاز را رعایت کرده باشید. پس از درک اهمیت سایت، نوبت به انتخاب روش طراحی سایت می رسد. این که بخواهید یک سایت کاملا اختصاصی داشته باشید و یا اینکه بخواهید از طراحی سایت با وردپرس بهره ببرید، کاملا وابسته به نوع نیازها و درخواست های شما از سایت است. وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند حجم زیادی از بازار طراحی سایت را به خود اختصاص داده است و بسیاری از کسب و کارها از آن استفاده می کنند. اما اگر می خواهید هر آنچه که دوست دارید در سایت خود داشته باشید باید یک سایت اختصاصی برای شما طراحی شود.

معایب طراحی سایت با وردپرس

 

وجه تمایز طراحی سایت در مشهد با رایا پارس

رایاپارس به عنوان بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات تحت وب در مشهد با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود با 10 سال سابقه توانسته است بنگاههای اقتصادی زیادی را با موفقیت برساند و گامی ارزنده درجهت رشد و به رونق رساندن آن ها بردارد.از جمله عواملی که به وجه تمایز ما در این راستا میتواند اشاره نماید موارد زیر نیز میباشد.

بازاریابی گسترده طراحی وب سایت

زمانی که برای کسب و کار خود یک سایت خوب طراحی کنید، می توانید در حوزه بازاریابی بهتر و گسترده تر عمل کنید. روزانه در دنیای وب و موتورهای جستجو، میلیون ها نفر هستند که به دنبال خدمات یا محصولات شما می گردند. به بیانی دیگر، فرض کنید شما در حوزه کاری خودتان دارای یک مغازه بسیار بزرگ هستید، اما این مغازه در خیابان های فرعی و کوچه های تنگ قرار دارد. حالا فرض کنید که همان مغازه را در حاشیه یک خیابان پرتردد و شلوغ دارید. سودآوری و فروش شما در کدام یک از این مغازه ها بیشتر خواهد بود؟

دنیای وب و اینترنت دقیقا مانند همان خیابان شلوغ و پرتردد هستند که روزانه میلیون ها نفر از آن رد می شوند. همین موضوع باعث می شود که شما بتوانید در بحث بازاریابی هم موفق تر عمل کنید. بازاریابی در فضای وب و برای سایت، بسیار کامل تر از سایر کمپین هایست که در فضای آنلاین (مانند شبکه های اجتماعی) وجود دارد.

ارائه بهتر خدمات موردنیاز در طراحی وب سایت

اگر به دنبال فروش یک محصول یا خدمت خاصی هستید و قصد دارید مزایای آن را در اختیار مشتری خود قرار دهید، طراحی سایت به راحتی این نیاز را برطرف می کند. کافیست مقالات و مطالب مرتبط را در سایت خود قرار دهید و در آن مطالب، به بیان مزایای خدمات و محصولات خود صحبت کنید. این موضوع باعث می شود تا مشتریان اطلاعات بیشتری در خصوص محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید داشته باشند.>

همچنین می توانید برای مشتریانی که در خصوص خدمات و محصولات شما سوال دارند، بخشی را تحت عنوان پرسش و پاسخ به وجود آورید. کافیست در این قسمت سوالات مشتریان خود را به صبر و حوصله پاسخ دهید تا آن ها را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

صرفه جویی در هزینه با طراحی وب سایت

مسلما راه اندازی یک وبسایت از راه اندازی یک مغازه از نظر اقتصادی به صرفه تر خواهد بود. اما دقت داشته باشید که حتما یک وبسایت جدید و کاربر پسند را طراحی کنید. زیرا امروزه دیگر سایت های قدیمی کاربردی ندارند و اکثر کاربران به دنبال وبسایت های جدید و جذاب هستند. کافیست از یک کارشناس طراحی سایت  کمک بگیرید تا این کار را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

محدود نبودن درآمد بر زمان و مکان بعد از طراحی وب سایت

داشتن یک وبسایت، به معنای داشتن یک مغازه می باشد که به صورت 24 ساعته و همانطور که می دانید کسب و کارهای سنتی به مکان و زمان محدود هستند، اما طراحی سایت شما را از این محدودیت خارج می کند و دیگر هیچگونه محدودیتی در فروش محصولات یا خدمات خود نخواهید داشت.

نظارت دقیق تر بر فروش با طراحی وب سایت

زمانی که از یک وبسایت برای فروش خدمات یا محصولات خودتان استفاده می کنید، می توانید میزان فروش دقیق خود را به دست آورید و به کمک یک سیستم حسابداری مناسب، مسائل مالی را مدیریت کنید. همچنین به راحتی متوجه می شوید که کدام محصول شما فروش بیشتر و کدام یک فروش کمتری دارد. بنابراین امکان مدیریت و برنامه ریزی مناسب برای محصولات و خدمات مختلف وجود دارد.

طراحی وب سایت در مشهد بر اساس اصول سئو

موتور جستجوگر گوگل تعهدی به مخاطبان خود دارد که هر کاربر هر عبارتی را که جستجو می نماید باید بهترین نتیجه را به کاربر نمایش دهد. لذا سالهاست که موتور جستجوگر گوگل در تلاش اند که قوانین را وزن نماید تا بتواند بهترین سایت ها را اولویت بندی کند. یکی از مهم ترین و کلیدی ترین موضوع در رابطه با پیروی از قوانین حاکم بر موتور جستجوگر گوگل، حفظ رعایت نکات برنامه نویسی می باشد. این امر باعث می شود تا وب سایت شما در نتایج گوگل به نمایش گذاشته شود. طراحی سایت بر اساس اصول سئو نیازی هست که همه صاحبان کسب و کار فضای مجازی خواهان آن می باشند. زیرا بیشتر افرادی که تمایل به ورود برای سرمایه گذاری در فضای مجازی را دارند می خواهند سهم جدیدی از بازار را کسب نمایند و با نمایش برند خود مشتریان وفادار خود را بیشتر راضی نگه دارند. لذا طراحی سایت بر اساس سئو یک امر کلیدی در رسیدن به موفقیت شما می باشد. موفقیتی که باعث می شود تعداد مشتریان شما فزایش یابد و در نتیجه فروش بر فروش شما تاثیر گذارد.

مدت زمان طراحی سایت در مشهد

برای طراحی سایت در مشهد نمی توان به طور قطع مدت زمان مشخصی را تعیین کرد. زیرا این موضوع با توجه به نوع سایت و امکاناتی که برای وب سایتتان در نظر دارید متغیر است. پس از بررسی موارد خواسته شده از سوی شما، مدت زمان دقیق ارائه سایت اعلام می شود.

نمونه کار طراحی سایت در مشهد

موضوعی که در طراحی وب سایت در شهرمان اهمیت بالایی دارد انتخاب شرکت مناسب طراحی وبسایت در مشهد است. زیرا برای کسب نتیجه ای مطلوب باید به کمک تیمی حرفه ای اقدام به طراحی و دیزاین سایت نمایید. یکی از روش های انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد بررسی نمونه کارهای گذشته شرکت است. ما با توجه به انجام پروژه های گوناگون در قالب های متفاوت و پیاده سازی انواع مدل های کسب و کار، نمونه کارهای متعددی را انجام داده که می توانید بعد از بررسی آن ها با اطمینان خاطر سایت خود را به ما بسپارید.

چگونه بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد را انتخاب کنیم؟

ظاهر وبسایت اهمیت بسیار زیادی دارد، می دانید چرا؟ به این دلیل که در فروش اینترنتی ارتباط مستقیمی با مشتریان ندارید، و تنها ظاهر وبسایت شما است که می تواند مشتری را جذب کند.چنان چه ظاهر و گرافیک وبسایت شما توسط تیمی حرفه ای طراحی شده باشد، می توانید فروش اینترنتی محصولات خود را چند برابر کنید. به نظر شما چه شرکتی را برای طراحی سایت باید انتخاب کرد؟

کسب و کارهای زیادی در مشهد فعالیت دارند و همه آن ها به دنبال آن هستند که بیزینس اینترنتی خود را توسعه دهند، زیرا یکی از بهترین روش های تبلیغات گسترده طراحی سایت در مشهد است. انتخاب شرکت طراحی سایت معتبر مشهد ارتباط مستقیمی با موفقیت بیزینس شما دارد، زیرا نشان دهنده وجه تمایز و برتری شما نسبت به رقیبانتان است.

پس از این که هدف خود را انتخاب کردید، باید به دنبال انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در شهر مشهد مقدس باشید. حتما برای شما نیز این سوال پیش آمده است که بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد کدام است؟ شرکتی معتبر است که خدمات زیر را ارائه کند:

تخصص کافی در طراحی سایت

قبل از اینکه طراحی وبسایت خود را به شرکت مورد نظر بسپارید، شناخت کافی از اعضای تیم آن به دست آورید. به این معنا که آیا افراد با سابقه ای در آن فعالیت می کنند؟

قطعا هر چه نمونه کارهای شرکت بیشتر باشد، مهارت تیم برنامه نویسی آن در طراحی انواع وبسایت ها مانند طراحی سایت فروشگاهی و یا طراحی سایت خدماتی بیشتر است.

وبسایت شرکت مورد نظر را بررسی کنید، تا مطمین شوید که نمونه کارهای کافی، رضایت مشتریان و از همه مهم تر مدارک مورد نیاز برای این تخصص را داشته باشند. اعتبار هر شرکت را با عوامل زیر بسنجید:

 • محبوبیت برند تجاری آن
 • میزان رضایت مشتریان
 • گواهینامه ها و مجوز فعالیت

با توجه به این که شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند بهتر است برای اطمینان به صورت حضوری به شرکت مورد نظر مراجعه کرده تا نمونه کارهای آن ها را بررسی کنید، با متخصصین برنامه نویسی آن مشورت کنید و از صحت کار آن ها مطمین شوید.

نمونه کارهای حرفه ای

نمونه کار هر شرکت نشان دهنده ی میزان اعتبار آن است، پس ضروری است نمونه کارها را به دقت بررسی کنید.

برای بررسی نمونه کارها این موارد را بررسی کنید:

 • آیا کاربر پسند هستند؟
 • آیا در طراحی انواع وبسایت های خدماتی و شرکتی مهارت دارند؟
 • تعداد پروژه های موفق آن ها چقدر است؟

قطعا هر چه تعداد وبسایت ها و پروژه های طراحی شده توسط شرکت بیشتر باشد، کیفیت کار و مهارت تیم برنامه نویسی آن بیشتر بوده و با خیال راحت می توانید طراحی سایت شرکت خود را به آن ها بسپارید.

پشتیبانی مناسب پس از تحویل

قطعا پس از این که وبسایت خود را تحویل گرفتید با انواع چالش ها و سوالات رو به رو می شوید، اما آیا هر وبسایتی پشتیبانی کافی را دارد؟

متاسفانه بسیاری از وبسایت ها هیچ گونه خدماتی را پس از تحویل پروژه ارائه نمی دهند. اما رایاپارس، برترین شرکت طراحی سایت در شهرمان  دارای خدمات و پشتیبانی به مشتریان عزیز است.

قیمت طراحی سایت در مشهد

قیمت طراحی سایت در مشهد به فاکتورهای مختلفی از جمله خدمات ارائه شده بستگی دارد. شرکت های مختلف، قیمت های متفاوتی را برای هزینه آن ارائه می دهند اما این به معنای کیفیت بالای کار آن ها نیست. در مقابل هزینه ی ارزان نیز ممکن است کیفیت کار آن ها مطلوب نباشد. پس باید شرکتی را انتخاب کنید که با پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه طراحی سایت در مشهد را برای شما با بهترین کیفیت انجام دهد.

شرکت ما ارائه دهنده تمامی این خدمات هست. ما با داشتن سال ها تجربه در ارائه انواع خدمات مانند طراحی سایت فروشگاهی در مشهد، توانسته ایم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم و به عنوان بهترین و معتبرترین شرکت طراحی سایت در مشهد انتخاب شویم.

چرا باید طراحی سایت در مشهد را به رایا پارس بسپاریم؟

دلایل و علت های زیادی برای اینکه طراحی سایت در مشهد را به ما بسپارید وجود دارد. تعداد پروژه های موفق و رضایت مشتریان قبلی همگی نشان دهنده این میبشد که ما به خوبی کار خود را انجام داده ایم اما برخی از دلایل فنی برای سفارش طراحی سایت به تیمی متخصص عبارتند از:

افزایش درآمد

به بیان ساده یک وبسایت با طراحی استراتژیک و جذاب بازدیدکنندگان بیشتری را جذب می کند و می تواند به تبدیل شدن آن ها به مشتری کمک زیادی نماید. این موضوع به صورت خودکار منجر به افزایش درآمد می شود که مطمئنا به نفع کسب وکار شما خواهد بود. اگر می خواهید فروش بیشتری داشته باشید عاقلانه است که روی یک طراحی سایت حرفه ای سرمایه گذاری کنید. رایاپارس به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد با طراحی سایت اختصاصی به افزایش فروش اینترنتی شما کمک می کند.

افزایش اعتبار

اگر می خواهید از رقبای خود پیشی بگیرید به یک وبسایت پیشرفته نیاز دارید. سایت شما باید جدیدترین مدل های طراحی را در خود داشته باشد تا به عنوان یک وبسایت بسیار جذاب شناخته شود. بنابراین اگر وبسایتی داشته باشید که جذاب باشد اعتبار تجارت شما چند برابر خواهد شد. زیرا کاربران به سمت هدف شما سوق داده می شوند. این موضوع یکی از مهم ترین مزایای طراحی سایت که توسط همکاران ما در گروه ما پیاده سازی می شود.

بهتر شدن رتبه سایت در گوگل

یک وبسایت با طراحی ضعیف یا قدیمی، تاثیر منفی برعملکرد رتبه بندی در موتورهای جستجو خواهد داشت. گوگل سرمایه گذاری که یک شرکت برای وبسایت خود انجام می دهد بسیار جدی می گیرد. بنابراین اگر می خواهید در صدر صفحه نتایج جستجوی گوگل باشید به درستی روی یک وبسایت سرمایه گذاری کنید. ما در مجموعه خود تمام مواردی که گوگل در کدنویسی به عنوان فاکتور رتبه بندی در نظر می گیرد را رعایت می کنیم. دقیقا به همین خاطر  که معمولا سایت های طراحی شده توسط تیم ما رتبه های برتر را در حوزه کاری خودشان اختیار دارند.

کم شدن نرخ پرش

چنانچه وبسایت شما طبق اصول و به صورت حرفه ای طراحی شده باشد، بازدیدکنندگان بیشتر و علاقه مندتر می شوند. در واقع بسیاری از کاربران پس از مشاهده صفحه اصلی یک وبسایت تصمیم می گیرند که آیا از آن صفحه خارج شوند یا خیر. یکی از اهداف ما در گروه حرفه ای مان این  که سایت ها را به نحوی طراحی کنیم تا کاربران به راحتی از آن خارج نشوند. البته این موضوع به محصولات و خدماتی که شما ارائه می دهید نیز بستگی دارد، اما تیم ما تمام تلاش خود را برای این مهم می کند.

ثبات برند

یک طراح وب یا یک شرکت طراحی وب که تجربه زیادی در این حوزه دارد دارایی های مختلف برند شما مانند لوگو، فونت و رنگ هایی که انتخاب کرده اید را درک می کند. همین موضوع سبب می شود تا از این موارد به بهترین شکل در وبسایت شما استفاده کنند.

اما وبسایت ها و افرادی که تجربه و تخصص زیادی در این حوزه ندارند، رنگ ها و لوگو را در مکانی قرار می دهند که هیچ مطابقتی با برند اصلی ندارد. همچنین تجربه ثابت کرده  که ممکن میباشد از فونت نامرتبط نیز استفاده کنند که هیچ ارتباطی با موضوع سایت ندارد.

درباره ما

مجموعه رایاپردازش هزاره چهارم پارس (رایا پارس) یک شرکت حرفه ای آی تی محور است که در زمینه طراحی سایت ، سئو سایت و بهینه سازی موتور جستجو، طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن ios طراحی ربات اینستاگرام و تلگرام و همچنین دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد. شرکت رایا پارس با شماره ثبت 55359 این افتخار را دارد که در عرصه فن آوری اطلاعات، با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود، فعالیت خود را در جهت افزایش بهره وری دانش سازمان ها و شرکت ها و ارتقاء سطح علمی و توانمندیهای آن مجموعه ها، ارائه نماید.

درباره ما

اینجا ایران است

ما ایرانی هستیم و به ایرانی بودن خود افتخار میکنیم و تنها رسالت خود را خدمت به مردمان سرزمینمان میدانیم.

website design

رایا پارس یک شرکت طراحی سایت اختصاصی در مشهد است که با سابقه چندین ساله توانسته است به موفقیت‌های بی‌شماری در زمینه به بهره‌برداری رساندن پروژه‌های استارتاپی و طراحی سایت دست یابد و بیش از 300 مجموعه تابه امروز از خدمات طراحی سایت رایا پارس بارضایت کامل استفاده کرده‌‌اند.

شرکت طراحی سایت در مشهد رایا پارس ، به صورت اختصاصی و از پایه برای مشتریان خود برنامه‌نویسی می‌کند به همین دلیل یکی از قوی‌ترین و جزء اولین شرکت‌های مجری پروژه‌های استرتاپی در مشهد می‌باشد که نمونه کار‌های بیشمار و متعددی را پیاده‌سازی نموده است. از جمله نمونه کارهایی که می‌توان به آن اشاره کرد، مجموعه‌هایی همچون گروه نمایندگی سیاسی، کشت و صنعت خرم، هتل پارک حیات، گروه نمایندگی کهربایی، بازار بزرگ کشاورزی ایران، شرکت تبلیغاتی راف بیلبورد، تاپ مارت و 300 نمونه کار موفق دیگر طراحی نموده است.

متمایزترین خدمت شرکت رایا پارس برای طراحی سایت در مشهد به مشتریان خود مشاوره تخصصی کسب و کار قبل از سفارش طراحی سایت شما است، شما قبل از سفارش سایت خود می‌توانید از مشاوره تخصصی و حرفه‌ای مدیران ما که سابقه چندین ساله در راه‌اندازی پروژه‌های استارتاپی موفق دارند به صورت رایگان بهره‌مند شوید و ایده خود را با ما در میان بگذارید و با این مشاوره تخصصی با نقاط ضعف و قدرت ایده خود آشنا شوید و در جهت رفع این نواقص گام بردارید.

شرکت رایا پارس فعالیت خود را از سال 1394 به صورت رسمی در مشهد آغاز کرده است و در طی این سال‌ها پروژه‌های موفق b2b ،c2c ، فروشگاهی، شرکتی و استارتاپی داشته است که در قسمت نمونه کارهای ما قابل مشاهده می‌باشد.

شرکت رایا پارس برای مشتریان ساکن مشهد خود که سفارش طراحی سایت خود را به شرکت ما می‌سپارند 15 % تخفیف ویژه در نظر گرفته است که این تخفیف در جهت حمایت از پروژه‌ها و کسب و کارهای در حال اجرا در شهر مشهد می‌باشد.

اصلی‌ترین وجه تمایز شرکت رایا پارس نسبت به رقبا خود طراحی اختصاصی با استفاده از زبان برنامه نویسی php در کمترین زمان و با کمترین مبلغ به همراه پشتیبانی نامحدود زمانی می‌باشد.

طراحی سایت در مشهد توسط شرکت رایا پارس با توجه به نوع پروژه و میزان امکانات و خدمات درخواستی مشتری تعیین می‌شود اما ما با توجه به درک اهمیت زمان برای مشتریان خود این زمان‌بندی را در حداقل بازه زمانی ممکن به مشتری خود اعلام و در زمان مقرر پروژه را به اتمام می‌رسانیم.

هزینه طراحی سایت در مشهد با احتساب 15% تخفیف ویژه برای مشتریان ساکن مشهد سنجیده می‌شود اما معیار تعیین سنجش هزینه نوع پروژه در خواستی مشتری می‌باشد.
رایا پارس در جهت کاهش هزینه‌های مشتریان خود که تمایل به طراحی سایت خود با کمترین مبلغ را دارند اما تمایلی به استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا و غیره را ندارند نمونه سایت‌هایی در قالب آماده به عنوان پکیج طراحی سایت تدوین نموده است که شما می‌توانید با انتخاب این پکیج‌ها در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

شرکت رایا پارس به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت در مشهد از زبان برنامه نویسی php برای طراحی سایت مشتریان خود استفاده می‌کند.

پشتیبانی پروژه‌های طراحی سایت شرکت رایا پارس به صورت سالیانه صورت می‌گیرد که در سال اول این پشتیبانی به صورت رایگان است و از سال‌های بعد با حداقل مبلغ ممکن که 5 الی 15 درصد مبلغ قرارداد است، به صورت سالیانه صورت می‌گیرد.

اولین و مهم‌ترین قدم برای ورود به کسب و کارهای اینترنتی طراحی سایت می‌باشد که شرکت رایا پارس، برداشتن این قدم را برای شما بسیار راحت کرده است و در همین راستا خدمات طراحی سایت را به صورت ویژه همراه با مشاوره تخصصی به کاربران خود ارائه می‌دهد.

شرکت رایا پارس یک مجموعه آی‌تی محور است که خدمات دیگری علاوه بر طراحی سایت به مشتریان خود ارائه می‌دهد. خدماتی مانند :سئو سایت، طراحی اپلیکیشن، دیجیتال مارکتینگ و ...
که هدف ما از ارائه این خدمات برطرف کردن نیازهای سازمانی مجموعه‌ها و توسعه کسب و کارها نیز می‌باشد.

بعد از مرحله طراحی سایت باید به سراغ تولید محتوا تخصصی و سئو سایت برویم و در نهایت بحث بازاریابی و برندینگ می‌باشد، زیرا طراحی سایت بدون سئو و بازاریابی به تنهایی نمی‌تواند شما را به هدف اصلی خود که کسب سودآوری در دنیای دیجیتال است، برساند.

برای سفارش طراحی سایت خود به شرکت رایا پارس تنها کافیست یا با شماره‌های موجود در سایت ما تماس بگیرید و یا فرم ثبت سفارش ما را تکمیل و برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

بله، طراحی سایت اولین و مهم ترین قدم که در طراحی سایت انجام میدهیم انتخاب سیستم مدیریت محتوا منطبق بر اصول سئو و قوائد سئو است، در واقع اگر سیستم مدیریت محتوا ما Seo friendly نباشد تمام انرژی و وقت خود را هدر داده ایم مانند کوبیدن آب در هاون!

سایت های مختلف با توجه به نوع فعالیتی که دارند میزان درآمد مختلف دارند مانند سایت های تبلیغاتی، سایت های فروش فایل، سایت های فروشگاهی و غیره
هر کدام با توجه به فعالیت خود در آمد های مختلفی دارند که این میزان درآمد قابل توجهی است که میتوان نقطه پرتابی برای این کسب و کارها باشد که طراحی سایت اصولی و مناسب میتواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش این درآمد داشته باشد.

بعد از طراحی سایت اولین و مهم ترین قدم ثبت سایت در موتور جستجو گوگل است که باعث شناسایی و نشان دادن ما به مخاطبانمان میشود و بعد از ثبت سایت در موتور جستجو برنامه ریزی برای تولید محتوای اصولی و منظم مهمترین بخش میباشد.

محتوایی که در سایت ما قرار میگیرد شالوده و بدنه اصلی سایت ما را تشکیل میدهد و این دید و بینش کلی گوگل نسبت به سایت ما میدهد در واقع محتوا اولیه که در سایت خود در موتور جستجوگر گوگل دیده میشود اولین قضاوت گوگل نسبت به سایت ما است مانند مهمانی که در برخورد اول در یک مهمانی میبینیم، ظاهر و برخورد اول آن بسیار مهم است و شاید برداشتی که از آن فرد میشود بسیار تاثیر گذار باشد، محتوای اولیه هم که موتور جستجوگر گوگل پویش مینماید، بسیار مهم میباشد.

تولید محتوای اصولی و منطبق بر اصول سئو کار سخت و زمان بر و پر هزینه ای می باشد که اصلی ترین قسمت در سئو سایت و بازاریابی محتوایی را تشکیل می دهد.
تولید محتوا تخصصی و منطبق بر اصول سئو خود را قبل از طراحی سایت خود آغاز کنید و بلافاصله بعد از پایان فرآیند طراحی سایت محتوا خود را در سایت قرار دهید تا دید مطلوبی نسبت به سایت خود به موتور جستجو گوگل بدهید.

سورس یک سایت مجموعه ای از دستورات برنامه نویسی و کد است که توسعه دهندگان برای ساختن و برنامه نویسی سایت قرار می دهند تا نرم افزار سایت به درستی بتواند کار کند.
سورس سایت با هزینه طراحی سایت در اختیار مشتری قرار نمیگیرد زیرا اگر کسی سورس سایت را در اختیار داشته باشد میتواند سایت مشابه آن را به راحتی طراحی کند.

قالب سایت یا تمپلیت سایت در واقع ویترین سایت شما است که به وسیله این ویترین تمامی خدمات و محصولات شما به کاربرانتان نمایش داده میشود.

قالب های سایت انواع مختلفی دارد که بر طبق نیاز مشتریان ارائه میشود که از انواع قالب ها میتوان به قالب های واکنش گرا،قالب های آماده و غیره اشاره کرد.

1-پشتیبان گیری ماهیانه از مطالب سایت
2- تغییرات احتمالی در سایت در صورت درخواست کارفرما براساس خدمات
3- رفع اشکالات و خطاهای فونت ها و کاراکترهای خاص در سایت
4- بروز رسانی سایت ساز در صورت ارائه نسخه های جدید
5- بررسی دوره ای وب سایت از نظر زمان بارگذاری، هماهنگی با مرورگرهای جدید و نسخه های جدید مرورگرهای عمومی همچون فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و...

هزینه طراحی سایت شامل چندین مرحله و فاز است یک سری هزینه پنهان و یک سری هزینه آشکار، هزینه آشکار طراحی سایت شامل هزینه هایی است که در همان فاز مرحله 1 باید توسط کارفرما پرداخت شود که هزینه اصلی طراحی سایت می باشد که شامل برنامه نویسی و راه اندازی سایت میباشد و بعد از آن هزینه هایی مانند نگهداری و پشتیبانی سایت میباشد که در رایا پارس ما به مدت 1 سال هزینه ای بابت نگهداری و پشتیبانی دریافت نخواهیم کرد و بعد از آن وارد فاز بعدی و هزینه های فاز 2 میشویم که شامل هزینه هایی مانند هزینه تولید محتوای متنی، هزینه تولید محتوای تصویری، هزینه ترجمه، بازاریابی و افزایش رتبه و سئو سایت میباشد.

بعد از نیاز سنجی مشتریان و ارائه طرح مورد نظر مشتریان به شرکت رایا پارس کارشناسان پس از بررسی قیمت مشخص شده را در قالب
پیش فاکتور به صورت دقیق مبلغ و هزینه و زمان به شما اعلام مینمایند.

طراحی سایت شرکت رایا پارس به صورت اختصاصی میباشد، متخصصان ما تمامی پروژه های طراحی سایت را به صورت کاملا اختصاصی با زبان php از پایه طبق نظر و در خواست های مشتری برنامه نویسی میکنند.

وجه تمایز و اصلی شرکت رایا پارس طراحی سایت اختصاصی و اجرای پروژه های استارتاپی فراوان میباشد که این پروژه های استارتاپی هم اکنون به بنگاه های اقتصادی فعال و موفق تبدیل شده است.


نظرات کاربران

امتیاز
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.