طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS

طراحی اپلیکیشن اندروید و ios به صورت native با به کارگیری بهترین نیروهای برنامه نویسی با استفاده از فرآیندهای مطمئن و روش های مبتنی بر نتیجه به منظور ارائه خدمات توسعه محور گسترده صورت میگیرد.

افزایش قابلیت های گوشی های موبایل باعث شده است تا این وسیله به پرکاربرد ترین و اساسی ترین نیاز هر فرد در زندگی روزمره تبدیل شود. یکی از مهمترین دلایل کاربردی شدن این ابزارها قابلیت نصب و اجرای اپلیکیشن های خدماتی، بانکی و رفاهی بر روی تلفن های همراه است. طراحی اپلیکیشن اندروید و ios این توانمندی را به کاربران خود داده است تا بتوانند نیازهای روزمره خود را مانند سفارش غذا، رزرو بلیت، درخواست تاکسی و غیره را به آسان ترین شیوه مدیریت نمایند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

از این رو فرصتی مناسب برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی ایجاد شده است تا بتوانند خدمات خود را با طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن ios به کاربران خود ارائه نمایند و از این طریق بتوانند ارتباط مستقیمی با مشتریان خود برقرار کنند.

شاید بهترین مثال برای این نوع از اپلیکیشن ها نمونه های طراحی اپلیکیشن شبکه های اجتماعی باشد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن مناسب خدمات با کیفیت و منحصر به فردی را ارائه نمایید و در نتیجه مشتریان وفاداری داشته باشید، زیرا با داشتن اپلیکیشن با کاربران خود تنها به اندازه لمس صفحه تلفنشان فاصله دارید. یکی از مهمترین و بزرگترین دلایل برای طراحی اپلیکیشن اندروید پیروزی و کسب موفقیت در بازاریابی ویروسی است. زیرا گامی موثر برای برندینگ و ثبت برند خود در ذهن کاربرانتان برداشته اید.

برای مثال اگر مدیر یک رستوران هستید میتوانید با سفارش اپلیکیشن اندروید و عرضه رایگان آن همراه با تبلیغات رستوران در بین بازار هدف شناخته شوید و مشتریان خود را به تبلیغ کنندگان بالاقوه کسب و کار خود تبدیل کنید.

حتی اگر شما صاحب یک وب سایت هستید میتوانید با طراحی اپلیکیشن دسترسی کاربران را به وب سایتتان را ساده تر کنید و یا بخشی از تبلیغات سایت خود را در اپلیکیشن تان قرار دهید. درهنگام طراحی اپلیکیشن اندروید و ios نکات مهمی مانند ایجاد و طراحی یک تجربه کاربری لذت بخش در نتیجه ایجاد user interface  بودن، حجم المان های استفاده شده در طراحی اپلیکیشن، استفاده از طیف رنگی مناسب به کار بردن عنوان مناسب برای هر صفحه، حجم بسیار پایین اپلیکیشن، سادگی نصب و استفاده، هماهنگی با تکنولوژی های روز دنیا، امکان پشتیبانی برای تمامی رزولوشن های استاندارد، حروف چینی متون فارسی بر اساس نوع تلفن همراه و امکاناتی مانند امکان تغییر فونت متون توسط کاربر توجه داشت.

طراحی اپلیکیشن ios و اندروید در مشهد

شرکت رایا پارس با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود تمامی موارد فوق را در قالب طراحی اپلیکیشن کاربردی به مشتریان خود ارائه میدهد تا با تغییر در کسب و کار خود بتوانند گامی در جهت موفقیت بیشتر بردارند و بتوانند متناسب با نیاز روز و تکنولوژی های جدید به روز رسانی شوند.

طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

شما میتوانید نمونه های اپلیکیشن های طراحی شده توسط تیم رایا پارس را در سیب اپ، گوگل پلی و کافه بازار که در حال اجرا هستند را مشاهده نمایید.

جهت کسب اطلاعات لازم و یا مشاوره فنی با تیم ما فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و مشاوره لازم را در اختیار شما قرار دهند.

آخرین پستهای وبلاگ