طراحی سایت رزرواسیون هتل

فهرست پکیج های طراحی سایت رزرواسیون هتل


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3پکیج 4
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت بخش ها
مدیریت منوها
مدیریت مطالب
قیمت (تومان) 1,200,0007,000,00012,000,00020,000,000
نمایش جزئیات بیشتر


طراحی سایت رزرواسیون هتلهمگام با گسترش جمعیت و شلوغی جوامع شهری، تکنولوژِی نیز با سرعت فزاینده ای در حال تغییر و پیشرفت می باشد. اما علیرغم تمامی این تغییرات، زندگی و جهان در حرکتی آرام و رو به جلو در حرکت است و روند انجام امور به لطف پیشرفتهای تکنولوژی، بسیار آسان تر از قبل قابل انجام و اجرا می باشد.
یکی از مصادیق این موضوع، انجام امور مربوط به رزرو هتل و تورهای مسافرتی می باشد. به طوریکه امروزه افراد قادرند زودتر از موعد سفر، از طریق وب سایت های رزرواسیون هتل، مکان و اقامتگاه مورد نظر خود را در مدت اقامت در شهر یا کشور مقصد انتخاب نمایند. همه این امکانات مرهون سیستم های برنامه نویسی و طراحی سایت های رزرواسیون هتل می باشد. در واقع تکنولوژی تا حد زیادی نیاز جوامع بشری و افراد را به دوش کشیده و منجر به صرفه جویی در وقت و هزینه های آنها گردیده است.

طراحی سایت رزرواسیون هتل برای هر هتل مناسبی و جزو ضروریات می باشد. البته به علت وجود سایتهای فراوان با امکانات تکراری و مشابه، در طراحی سایت رزرواسیون هتل باید مواردی که منجر به سهولت در انجام کار و راحتی کاربر و صرفه جویی در زمان می شود بسیار دقیق مورد توجه قرار گیرد.
یکی از نکات ضروری و قابل تامل در طراحی سایت رزرواسیون هتل، طراحی اختصاصی و مدت زمان لازم برای انجام فرایند رزرواسیون می باشد. مدت زمان این فرایند باید تا حد ممکن کوتاه گردد. در کنار مزایای بیشماری که با برخورداری از وب سایت رزرواسیون هتل ها می توان بر شمرد، داشتن یک سایت قوی و به روز، برای هتل ها می تواند زمینه ساز جذب مشتری و مسافران زیادی باشد.

یکی از امکاناتی که برای هتل های بین المللی و یا هتلهای واقع در شهرهای توریستی توصیه میشود، دو زبانه بودن سیستم رزرواسیون هتل می باشد که افراد خارجی بتوانند با تغییر زبان، به راحتی و بدون واسطه اقدام به رزرو هتل نمایند.
اتصال به سیستمها و درگاههای پرداخت آنلاین نیز از دیگر ویژگیهای سیستمها و سایت های رزرواسیون می باشد که باید حد الامکان با بالاترین سرعت و کمترین میزان قطع شدن در اختیار کاربران باشد. در کنار برخورداری از سیستم رزرواسیون، یکی دیگر از امکانات وب سایت هتلها ارائه تصاویری کامل از نقاط مختلف هتل و اتاقها می باشد. این موضوع تا حد زیادی به مسافران برای بررسی شرایط محیطی هتل و در نهایت تصمیم به رزرو کمک مینماید.
معمولا در طراحی وب سایت های رزرواسیون، سیستم ارسال پیامک نیز وجود دارد که پس از انجام عملیات رزرو، با ارسال پیامکی، فرد را از موفقیت آمیز بودن فرایند رزرو مطلع می نماید.
همچنین از جمله تمهیداتی که در طراحی سایت رزرواسیون هتل باید در نظر گرفته شود، قابلیت استرداد رزرو باشد که چنانچه مسافری به هر دلیلی نتوانست در زمان مشخص شده، به سفر برود، قابلیت استرداد و یا ویرایش رزرو وجود داشته باشد. همچنین در سیستم رزرواسیون باید کلیه هزینه های اتاق و امکانات و تخفیفات، قابل محاسبه باشد.
 
امروزه هتل ها برای ثبت رزرو از دو روش استفاده میکنند. روش "آفلاین"، سایت بصورت مستقلانه عملیات رزرو نوبت را انجام میدهد. بطوری که کاربر پس از ثبت اتاق مبلغی را واریز مینماید. و شما فرآیند رزرو را بصورت دستی و جداگانه بانجام میرسانید. در روش "آنلاین" سایت به سامانه رزرواسیون هتل وصل میشود و همه فرآیند ها بصورت آنلاین و در لحظه صورت میگیرد.
شرکت طراحی سایت رایا پارس همراه شما خواهد بود تا با استفاده از تجربیات خود و نیروهای کار امد، شما را در طراحی سایت رزرواسیون هتل، یاری نماید.