طراحی سایت رزرواسیون هتل

طراحی سایت هتل شما باید برازنده مکان اقامتی شما باشد. پس با طراحی سایت رزرواسیون هتل به صورت کاملا حرفه ای و منحصر به فرد، خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهید و فرایند رزرو اقامت در مجموعه را تسهیل کنید.
ما پس از خرید سایت آماده برای بهترین مجموعه ها، پکیج سایت آماده رزرواسیون هتل را تهیه کرده ایم تا مجموعه های گوناگون بتوانند از تمامی امکانات ویژه آن البته با هزینه ای پایین تر بهره مند شوند.

طراحی سایت رزرواسیون هتل

فهرست پکیج های طراحی سایت رزرواسیون هتل


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3پکیج 4
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت بخش ها
مدیریت منوها
مدیریت مطالب
قیمت (تومان) 15,000,00035,000,00070,000,000100,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده می فرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد. لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما می توانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید. با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی می کنیم، شما می توانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود می باشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت رزرواسیون هتل

طراحی سایت هتل

طراحی حرفه ای وب سایت هتل نکته بسیار مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. برای طراحی سایت هتل، رایا پارس با تلفیق دانش و استراتژی و حضور متخصصانی با تجربه، در کنار شما است تا طراحی سایت شما را به بهترین شکل انجام دهد تا مخاطبانتان تجربه کاربری خوبی داشته باشند.


اهمیت طراحی وب سایت هتل

امروزه اهمیت طراحی وب سایت هتل بر هیچ کسی پوشیده نیست. زیرا اکثر افراد تمایل دارند زودتر از موعد سفر، از طریق وب سایت های رزرواسیون هتل، مکان و اقامتگاه مورد نظر خود را در شهر یا کشور مقصد انتخاب نمایند. با وجود سیستم های رزرواسیون آنلاین هتل ها، این امکان و بسیاری امکانات دیگر فراهم شده است. این امکانات مرهون سیستم های برنامه نویسی و طراحی سایت هتلداری است که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود و رضایت بیشتری را برای مدیران مراکز اقامتی و مشتریان آن ها، به وجود می آورد.

طراحی اختصاصی سایت هتل

طراحی اختصاصی سایت هتل برای هر هتلی مناسب و جزء ضروریات می باشد. البته به دلیل وجود سایت های فراوان با امکاناتی مشابه، لازم است که برای ساخت وب سایت خود به بهترین سایت طراحی سایت رزرواسیون هتل مراجعه کنید تا طراحی سایت شما به بهترین شکل انجام گیرد. هم چنین راحتی کاربر و صرفه جویی در زمان او، تنها با داشتن UI و UX خوب امکان پذیر است که شرکت طراحی سایت باید آن را تضمین کند.

مزایای سفارش طراحی سایت هتل | امکانات سایت هتل

سفارش طراحی سایت هتل، نقشی اساسی در توانایی هتل برای جذب با انگیزه ترین مهمانان هتل ایفا می کند. امروزه اکثرا مسافران با تکنولوژی کاملا آشنا هستند و زمان بیشتری را صرف تحقیق درباره هتل ها و نهایی کردن رزروهای خود از طریق دستگاه های تلفن همراه می کنند. بهترین وب سایت های هتل، تصاویری جذاب و همچنین نظرات و تجربه مهمان را در اختیار مسافران قرار می دهند و رزرو و پرداخت آنلاین را برای مهمانان تا حد امکان راحت می کنند. با داشتن وب سایت برای مجموعه اقامتی خود، از امکاناتی برخوردار می شوید که در ادامه تعدادی از آن ها را بیان می کنیم:

 • در این سایت ها، اتصال به سیستم ها و درگاه های پرداخت آنلاین با بالاترین سرعت و کمترین میزان قطع شدن و خطا در اختیار کاربران قرار می گیرد.
 • معمولا در طراحی وب سایت های رزرواسیون، سیستم ارسال پیامک نیز وجود دارد که پس از انجام عملیات رزرو، با ارسال پیامکی، فرد را از موفقیت آمیز بودن فرایند رزرو مطلع می کند.
 • یکی دیگر از تمهیداتی که در طراحی سایت رزرواسیون هتل باید در نظر گرفته شود، قابلیت استرداد یا ویرایش رزرو است؛ یعنی چنانچه مسافری به هر دلیلی نتوانست در زمان مشخص شده، به سفر برود یا تصمیم جدیدی اتخاذ کرد، قابلیت استرداد و یا ویرایش رزرو او وجود داشته باشد.
 • در سیستم رزرواسیون باید امکان محاسبه کلیه هزینه های اتاق و امکانات و هم چنین تخفیف ها، مهیا باشد.
 • یکی دیگر از امکانات وب سایت هتل ها، ارائه تصاویری کامل از نقاط مختلف هتل و اتاق ها است. این موضوع تا حد زیادی به مسافران کمک می کند تا شرایط محیطی هتل را بررسی کنند و رزرو خود را قطعی نمایند. بنابراین با طراحی ویژه این بخش و داشتن ظاهری جذاب، می توانید مشتریان خودرا افزایش دهید.

شرکت طراحی سایت رایا پارس با استفاده از تجربیات خود و نیروهای کار امد، با ارائه بهترین خدمات و بیشترین امکانات، همراهتان خواهد بود تا شما را در طراحی سایت رزرواسیون هتل همراهی کند.
اهمیت چند زبانه بودن در ساخت وب سایت هتل

چند زبانه بودن وب سایت هتل یکی از امکاناتی است که برای هتل های بین المللی و یا اقامتگاه های شهرهای توریستی توصیه می شود. در این صورت افراد خارجی می توانند با تغییر زبان، به راحتی و بدون واسطه اقدام به رزرو هتل نمایند. در این زمینه رایا پارس با سابقه طراحی سایت های چند زبانه، قادر به طراحی سایت برای هتل هایی است که به مشتریانی از سایر کشورها، خدمت رسانی می کنند.

ویژگی های مهم در طراحی سایت رزرواسیون هتل و هتل داری

در طراحی سایت رزرواسیون هتل و هتل داری باید چندین ویژگی مهم را در نظر بگیرید، رعایت این ویژگی ها برای طراحی وب سایت هتلی عالی بسیار ضروری است. بنابراین لازم است که پیش از طراحی سایت برای مجموعه خود، این نکات مهم را در نظر داشته باشید و شرکتی را انتخاب کنید که کلیه این امکانات را به بهترین شکل ارائه می کند. از آن جایی که طراحی وب هتل شما، از نظر تئوری، بسیار شبیه به یک وب سایت تجارت الکترونیک است، در طراحی آن تکنیکهای مشابهی به کار می رود، که عبارتند از:
1- نمایش محصول: تصاویر بسیار زیبا، پیکسلی و با وضوح بالا از هتل و موقعیت مکانی آن
2- ناوبری آسان: مطمئن شوید که کاربر می تواند به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کند. در نظر بگیرید که ممکن است به اطلاعاتی در مورد موقعیت مکانی هتل، در دسترس بودن اتاق، یا اینکه آیا واریز وجه لازم است یا نه، نیاز داشته باشند.
3- بازاریابی شفاف: مطمئن شوید که هر اتاق و خدماتی که هتل شما ارائه می دهد بسیار قابل مشاهده است و در پیچ و خم صفحات مختلف پنهان نیست.
4- طراحی ریسپانسیو: وب سایت هتل شما باید در تمام دستگاه های موجود به درستی نمایش داده شود.

طراحی سایت رزرواسیون هتل

امروزه هتل ها برای ثبت رزرو از دو روش (آنلاین و آفلاین) استفاده می کنند.

در روش "آنلاین" تمامی مراحل انتخاب هتل، نوع اتاق ها، رزرو و ... به صورت خودکار و بدون دخالت افراد انجام می پذیرد. در این حالت سایت به سامانه رزرواسیون هتل وصل شده و درخواست مسافر بدون واسطه و به صورت آنلاین، ثبت می شود و کاربر می تواند در انتها، تاییدیه رزروهتل (واچر) خودرا دریافت کند.

در روش "آفلاین"پس از ثبت اولیه رزرو در سامانه، درخواست موردنظر توسط اپراتورهای سامانه بررسی می شود و هماهنگی هایی از قبیل تایید نهایی، ظرفیت موجود و آخرین قیمت انجام می گیرد و درخواست درصورت امکان تایید شده و در غیر این صورت، رزرو لغو می شود.

خدمات متمایز رایا پارس در طراحی سایت هتل

 • داشتن پنل مدیریت پیشرفته برای مدیران سایت
 • طراحی چندزبانه سایت های هتلداری
 • طراحی گرافیکی ویژه و خاص برای جذب بیشتر مشتری
 • محافظ امنیتی چند لایه
 • افزایش سرعت سایت و فشرده سازی
 • آموزش حضوری و پشتیبانی رایگان سایت
 • طراحی Responsive وب سایت رزرواسیون هتل
 • استفاده از cms های اختصاصی در طراحی سایت