طراحی سایت رزرواسیون هتل

طراحی سایت هتل شما باید برازنده مکان اقامتی شما باشد. پس با طراحی سایت رزرواسیون هتل به صورت کاملا حرفه ای و منحصر به فرد، خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهید و فرایند رزرو اقامت در مجموعه را تسهیل کنید.
ما پس از طراحی سایت هتل برای بهترین مجموعه ها، پکیج سایت آماده رزرواسیون هتل را تهیه کرده ایم تا مجموعه های گوناگون بتوانند از تمامی امکانات ویژه آن البته با هزینه ای پایین‌تر بهره مند شوند.

طراحی سایت رزرواسیون هتل

فهرست پکیج های طراحی سایت رزرواسیون هتل


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3پکیج 4
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت بخش ها
مدیریت منوها
مدیریت مطالب
قیمت (تومان) 6,000,00018,000,00045,000,00055,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده میفرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد.لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما میتوانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید.با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی میکنیم شما میتوانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود میباشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت رزرواسیون هتل

طراحی سایت هتل

طراحی حرفه ای وب سایت هتل نکته بسیار مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. برای طراحی سایت هتل، رایا پارس با تلفیق دانش و استراتژی و حضور متخصصانی با تجربه، در کنار شما است تا طراحی سایت شمارا به بهترین شکل انجام دهد تا مخاطبانتان تجربه کاربری خوبی داشته باشند.


اهمیت طراحی وب سایت هتل

امروزه اکثر افراد تمایل دارند زودتر از موعد سفر، از طریق وب سایت های رزرواسیون هتل، مکان و اقامتگاه مورد نظر خود را در شهر یا کشور مقصد انتخاب نمایند. با وجود سیستم های رزرواسیون آنلاین هتل ها، این امکان و بسیاری امکانات دیگر فراهم شده است. این امکانات مرهون سیستم های برنامه نویسی و طراحی سایت هتلداری است که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می‌شود و رضایت بیشتری را برای مدیران مراکز اقامتی و مشتریان آن‌ها، به وجود می آورد.

طراحی اختصاصی سایت هتل

طراحی سایت رزرواسیون هتل برای هر هتلی مناسب و جزو ضروریات می باشد. البته به دلیل وجود سایت‌های فراوان با امکاناتی مشابه، لازم است که برای ساخت وب سایت خود به بهترین سایت طراحی سایت هتل مراجعه کنید تا طراحی سایت شما به بهترین شکل انجام گیرد. هم چنین راحتی کاربر و صرفه جویی در زمان او، تنها با داشتن UI و  UX خوب امکان پذیر است که شرکت طراحی سایت باید آن را تضمین کند.

امکانات سایت های هتل

با داشتن وب سایت برای مجموعه اقامتی خود، از امکاناتی برخوردار می شوید که در ادامه تعدادی از آن هارا بیان می کنیم:

 • در این سایت ها، اتصال به سیستم‌ها و درگاه‌های پرداخت آنلاین با بالاترین سرعت و کمترین میزان قطع شدن و خطا در اختیار کاربران قرار می گیرد.
 • معمولا در طراحی وب سایت های رزرواسیون، سیستم ارسال پیامک نیز وجود دارد که پس از انجام عملیات رزرو، با ارسال پیامکی، فرد را از موفقیت آمیز بودن فرایند رزرو مطلع می کند.
 • یکی دیگر از تمهیداتی که در طراحی سایت رزرواسیون هتل باید در نظر گرفته شود، قابلیت استرداد یا ویرایش رزرو است؛ یعنی چنانچه مسافری به هر دلیلی نتوانست در زمان مشخص شده، به سفر برود یا تصمیم جدیدی اتخاذ کرد، قابلیت استرداد و یا ویرایش رزرو او وجود داشته باشد.
 • در سیستم رزرواسیون باید امکان محاسبه کلیه هزینه های اتاق و امکانات و هم چنین تخفیف‌ها، مهیا باشد.
 • یکی دیگر از امکانات وب سایت هتل‌ها، ارائه تصاویری کامل از نقاط مختلف هتل و اتاق‌ها است. این موضوع تا حد زیادی به مسافران کمک می‌کند تا شرایط محیطی هتل را بررسی کنند و رزرو خودرا قطعی نمایند. بنابراین با طراحی ویژه این بخش و داشتن ظاهری جذاب، می‌توانید مشتریان خودرا افزایش دهید.

شرکت طراحی سایت رایا پارس با استفاده از تجربیات خود و نیروهای کار امد، با ارائه بهترین خدمات و بیشترین امکانات، همراهتان خواهد بود تا  شما را در طراحی سایت رزرواسیون هتل همراهی کند.

 
اهمیت چندزبانه بودن در ساخت وب سایت هتل

یکی از امکاناتی که برای هتل های بین المللی و یا اقامتگاه‌های شهرهای توریستی توصیه می‌شود، دو زبانه بودن سیستم رزرواسیون هتل است که افراد خارجی بتوانند با تغییر زبان، به راحتی و بدون واسطه اقدام به رزرو هتل نمایند. در این زمینه رایا پارس با سابقه طراحی سایت های چندزبانه، قادر به طراحی سایت برای هتل‌هایی است که به مشتریانی از سایر کشورها، خدمت رسانی می کنند.

 

ویژگی های طراحی سایت رزرواسیون هتل و هتل داری

در طراحی سایت هتلداری، باید نکاتی را در نظر گرفت که در ویژگی های طراحی سایت رزرواسیون هتل و هتل داری به آن اشاره کرده ایم.

بنابراین لازم است که پیش از طراحی سایت برای مجموعه خود، این نکات مهم را در نظر داشته باشید و شرکتی را انتخاب کنید که کلیه این امکانات را به بهترین شکل ارائه می کند.

علاوه بر این می‌توانید با طراحی سایت گردشگری، از کلیه امکانات آن برخوردار شوید.

 

طراحی سایت رزرواسیون هتل

امروزه هتل ها برای ثبت رزرو از دو روش (آنلاین و آفلاین) استفاده می‌کنند.

در روش "آنلاین" تمامی مراحل انتخاب هتل، نوع اتاق ها، رزرو و ... به صورت خودکار و بدون دخالت افراد انجام می‌پذیرد. در این حالت سایت به سامانه رزرواسیون هتل وصل شده و درخواست مسافر بدون واسطه و به صورت آنلاین، ثبت می شود و کاربر می تواند در انتها، تاییدیه رزروهتل (واچر) خودرا دریافت کند.

در روش "آفلاین"پس از ثبت اولیه رزرو در سامانه، درخواست موردنظر توسط اپراتورهای سامانه بررسی می‌شود و هماهنگی هایی از قبیل تایید نهایی، ظرفیت موجود و آخرین قیمت انجام می گیرد و درخواست درصورت امکان تایید شده و در غیر این صورت، رزرو لغو می شود.

خدمات متمایز رایا پارس در طراحی سایت هتل

 • داشتن پنل مدیریت پیشرفته برای مدیران سایت
 • طراحی چندزبانه سایت های هتلداری
 • طراحی گرافیکی ویژه و خاص برای جذب بیشتر مشتری
 • محافظ امنیتی چند لایه
 • افزایش سرعت سایت و فشرده سازی
 • آموزش حضوری و پشتیبانی رایگان سایت
 • طراحی Responsive وب سایت رزرواسیون هتل
 • استفاده از cms های اختصاصی در طراحی سایت