طراحی سایت با امکانات دیوار

فهرست پکیج های طراحی سایت با امکانات دیوار


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3پکیج 4
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت بخش ها
مدیریت منوها
مدیریت مطالب
قیمت (تومان) 4,000,0007,000,0007,000,00012,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

طراحی سایت با امکانات دیوار

پروژه های موفق استارت آپی بشدت بر روی فرهنگ جامعه تاثیرگذار هستند. بگونه ای که حتی اگر پروژه استارت آپی موفقی در یکی از بخش هایش مشکل فنی و یا سئو ضعیفی داشته باشد، کاربران آن خطا را بعنوان یک مزیت برداشت کرده و تمایل زیادی به پیاده سازی آن خطا بر روی پروژه خود دارند. با توجه به این امر که تیم های اجرایی یک پروژه استارت آپی وقت و هزینه زیادی برای کسب تجربه انجام میدهند. تا بتوانند بیشترین بازدید و بهره مالی را بدست آورند. و رقبا پس از گذشت زمان و بدون هیچگونه صرف هزینه ای و با مشاهده مسیر پیموده شده یک پروژه موفق، همان طرح ماحصل موفق را در ابتدای راه خود قرار میدهند. طراحی سایت با امکانات دیوار یکی از پروژه های آماده ای است که رویه درخواست آگهی عرضه کننده و تقاضا کننده را پیاده سازی نموده است.
یکی از سایت های بسیار موفق که اکثر اغشار جامعه ایران با آن آشنا هستند، پروژه دیوار است که توانسته با محیط کاملا ساده خود توجه بیشتر کاربران را به خود جلب نماید لازم به ذکر است که این پروژه بصورت C2C بوده و فقط در زمینه معرفی عرضه کننده و تقاضا کننده فعالیت دارد و هیچگونه بهره ای از معاملاتی که صورت میگیرد را ندارد. در این پروژه شما قابلیت درج آگهی و کاریابی دارید. قابلیت درج آگهی به تفکیک دسته بندی های کاربردی اغشار جامعه تدوین شده است. از جمله مزیت های این پروژه درج رایگان آگهی میباشد. و افرادی که تمایل بیشتری برای دیده شدن آگهی خود دارند باید بهایی پرداخت نمایند. که شامل نمایش برچسب فوری و اعطای جایگاه اول در صفحه نمایش آگهی ها میباشد. 
طراحی سایت با امکانات دیوار یکی از ویژگی هایی که دارا میباشد کاریابی است. در این بخش شما میتوانید براساس دسته بندی مشاغل توانمندی خود را اعلام بفرمایید و یا آگهی درخواست همکاری بزنید. با توجه به اینکه در این قسمت بیشتر بنگاه های اقتصادی آگهی درخواست همکاری ثبت میکنند میتوانید این بخش را با دریافت هزینه بعمل بیاورید.
با توجه به اینکه ماهیت این سایت ها براساس پاسخ به نیاز های عمومی مردم شکل گرفته است. عرضه و تقاضا کننده به احتمال بالای 80 درصد پاسخ مثبت آگهی درج شده خود را در همان شهر خواهند گرفت. و این امر باعث میشود ماهیت اینگونه سایت ها بصورت تفکیک شهر ها باشد. و شما در ابتدای ورود به سایت شهر سکونت خود را انتخاب نمایید. یکی از نکات بسیار مهم در هنگام طراحی سایت با امکانات دیوار توجه به صنف و جامعه هدف میباشد. بطور مثال اگر شما سایتی برای درج آگهی ادوات کشاورزی بخواهید طراحی نمایید باید این نکته را بدانید که عرضه و تقاضا کننده بسیار کم و مبالغ کاهای معرفی شده بسیار بالا میباشد و بگونه ای که موقعیت مکانی شهر اصلا اهمیتی ندارد.
شرکت رایا پارس با کمک تجربه چندین ساله خود با کمک نیرو های مجرب توانسته است قابلیت طراحی سایت با امکانات دیوار را پیاده سازی نماید. و  اپلیکیشن اندرویدی هم در این خصوص برای راحتی کار شما مشتریان عزیز درنظر گرفته است.