خرید سایت آماده | فروش سایت آماده | سایت ارزان و حرفه ای

خرید سایت آماده یک خدمت ویژه و ارزشمند از شرکت رایا پارس است. ما پس از تحقیقات در بازار و تجزیه و تحلیل نیاز مشتریان و با توجه به روند پیش رو در صنعت در صدد طراحی بسته هایی در قالب پکیج آماده طراحی سایت برآمده است، که در این پکیج طراحی سایت آماده استاندارد های خاص جهت طراحی سایت در آن صنعت را تنظیم نموده ایم در واقع با این فعالیت خدمات طراحی سایت آماده ما را به ارزش تبدیل میکند.هدف اصلی شرکت رایا پارس در واقع کمک به مشاغل جهت انتقال هویت واقعی خود از طریق طراحی سایت میباشد.ما صدای برند و ارزش واقعی هر کسب و کار را میشنویم و سپس با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود طرح هایی متفکرانه و خلاقانه در قالب طراحی سایت ایجاد میکنیم که ارزش واقعی برند را نشان میدهد.رایا پارس طیف گسترده ای از قیمت گذاری های طراحی وب سایت را در قالب پکیج های مختلف ارائه میدهد تا کلیه مشاغل اعم از مشاغل نوپا و شرکت های کوچک و متوسط و بزرگ بتوانند با توجه به نیاز خود و پکیج مورد نظر را تهیه نمایند.

خرید سایت آماده | فروش سایت آماده | نمونه سایت آماده

 

خرید سایت آماده یکی از قابلیت های شرکت رایا پارس میباشد که سازمانها، شرکت ها و اشخاص میتوانند با کمترین زمان و هزینه به اهداف خود در فضای مجازی برسند.

اگر یک فرد تازه کار با ایده هایی درخشان هستید که به تازگی می خواهد یک تجارت آنلاین را راه اندازی کند؛ یا فردی هستید که در زمینه کسب و کار سنتی خود موفق بوده است و قصد توسعه کسب و کار در فضای مجازی را دارد، نیاز به خرید وب سایت دارید.

 

 

خرید سایت آماده یا طراحی وب سایت ؟

راه ورود شما به دنیای وب، خرید سایت آماده یا  طراحی سایت است. این مسئله انتخابی است که باتوجه به استراتژی شما انجام می شود.

برای مثال خرید سایت آماده مانند خرید یک خانه از پیش ساخته شده و طراحی سایت مثل ساخت یک خانه از پایه و اساس است؛ بنابراین

ابتدا باید هر مورد را بررسی کنید تا بتوانید باتوجه به شرایط خود، بهترین تصمیم را بگیرید.

منظور از خرید سایت آماده چیست؟

شرکت رایا پارس با گزینش برترین قالب هایی که از نظر سئو و موتور جستجو گوگل، جایگاه ویژه داشته است و توانسته به میزان بالایی رضایت مشتریان را کسب کند، پکیج هایی از سایت های آماده خود تهیه کرده است.

این سایت ها با داشتن امکانات و شرایطی ویژه، با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان، برای مشتریان عزیز آماده شده و به شما تحویل داده می شود.

مقایسه خرید سایت آماده و سفارش طراحی سایت 

برای آشنایی بیشتر شما با این مسئله، تفاوت های خرید سایت آماده و  طراحی سایت را بیان می کنیم تا تصمیم گیری برایتان آسانتر شود.

  • صرفه جویی در زمان

همانطور که ساخت یک خانه از پایه، به زمان زیادی نیاز دارد، طراحی سایت نیز زمانبر است. اگر قصد راه انداری سایت در کوتاه ترین زمان ممکن را دارید، خرید یک سایت آماده پیشنهاد بهتری است؛ زیرا تنها چند روز پس از انتخاب و ثبت سفارش، سایت خودرا تحویل می گیرید.

  • میزان بودجه و هزینه سایت

هرچند سایت های آماده رایا پارس دارایcms  های اختصاصی و پنل پیشرفته می باشد، اما به دلیل اینکه طراحی آن از قبل انجام شده است، با هزینه کمتری راه اندازی می شود. بنابراین اگر میزان بودجه ای که برای این کار در نظر دارید زیاد نیست و می خواهید سایت دلخواه خود را با کمترین هزینه طراحی کنید، خرید سایت آماده را در برنامه خود قرار دهید.

  • بررسی امکانات مطلوب و پکیج های موجود

ساخت یک خانه از صفر، به شما این فرصت را می دهد که دقیقا مطابق با نیازها و خواسته های خود پیش روید. اما در یک خانه ی آماده، تنها می توان تغییراتی جزئی اعمال کرد. برای خرید سایت نیز چنانچه پکیج های موجود پاسخگوی نیازها و خواسته های شما نیست، بهتر است سفارش طراحی سایت بدهید تا بتوانید وب سایت را از ابتدا، مطابق با برنامه ها و تمایلات خود، شخصی سازی کنید.

انتخاب سفارش سایت

با توجه به ملاک ها و نکاتی که گفته شد، انتخاب خرید سایت آماده یا سفارش طراحی سایت با شما است؛ هرچند کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان و کمک به شما در امر تصمیم گیری هستند.

 

 

چرا رایا پارس؟

دلیل انتخاب رایا پارس توسط برترین شرکت ها، کیفیت و پشتیبانی مستمری است که به مشتریان ارائه می‌دهد. ما افتخار می کنیم که با تیم پشتیبان اختصاصی خود، با دید اجرایی، کیفیت کار را برایتان تضمین می کنیم و اطمینان می دهیم که روند اجرای پروژه شما، دقیقا مطابق با چیزی است که انتظار دارید. کسب رضایت مشتری، مهم ترین هدف ما است و لبخند رضایت مشتری، ماحصل تلاش هایی است که در طی این سال‌ها داشته ایم.