خرید اپلیکیشن b2b آماده

قیمت: 4.500.000 تومان

معرفی رزومه، کاتالوگ و محصولات شرکت های عضو

با قابلیت درج بینهایت محصول

ارسال نوتیفیکیشن

قابلیت اتصال به درگاه پرداخت های رسمی و واسط

قابلیت جستجوبراساس نام شرکت و محصول

درج آگهی خرید و فروش

درج قیمت روز مواد اولیه بصورت لیست وار

لیست علاقه مندی ها

معرفی شبکه های مجازی

اپلیکیشن b2b شرکت رایا پارس برای معرفی شرکت ها و محصولات مرتبط در یک حوزه کسب وکار طراحی شده است. در این اپلیکیشن معرفی محصولات و شرکت ها از یک نوع سطح بندی تبعیت میکند و قابلیت درج آگهی برای عموم به صورت رایگان و یا دریافت هزینه در نظر گرفته شده است.

محتوای داخلی این اپلیکیشن با سایت یکپارچه میباشد.

 

 

ثبت نام و ورود کاربران به اپلیکیشن

اپلیکیشن B2B به صورتی طراحی شده است که پس از نصب، برای ورود نیازی به فرآیند خاصی نیست و کاربر به راحتی همه خدمات سایت را کامل میبیند. و در صورتی که کاربر بخواهد آگهی درج نماید باید وارد حساب کاربری خود شود. رویه ثبت نام با شماره موبایل میباشد و پس از درج کد تایید، حساب کاربری ایجاد میشود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نمایش قیمت های روز

هر صنعتی وابستگی به مواد اولیه دارد. و بنگاه های اقتصادی بدنبال پایگاهی هستند تا قیمت های روز را ببینند. در این بخش شما میتوانید هر عنصری را قیمت روز و نمودار قیمت های گذشته آن عنصر را ملاحظه بفرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

صفحه اصلی و نمایش محصولات و شرکت ها

نمایش محصولات و شرکت های تامین کننده مطابق با دسته بندی است که در پنل مدیریت تعریف شده است. شما در صفحه معرفی محصول میتوانید مشخصات کامل را دریافت نمایید و همچنین سایر محصولات شرکت های تامین کننده، سایر محصولات همان دسته بندی ولی به غیر آن شرکت و اطلاعات شرکت تامین کننده که ملاحظه نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درج آگهی

درج آگهی همراه با احراز هویت شماره موبایل میباشد. شما میتوانید آگهی خرید و یا فروش خود را به دو صورت رایگان و پولی درج نمایید. سناریو درج آگهی به اینگونه است که ابتدا فرد آگهی خود را به ثبت میرساند و پس از تایید مدیر سایت فاکتور به نمایش گذاشته میشود. و آگهی شما پس از پرداخت به نمایش عموم گذاشته میشود.

 

 

 

 

 

 

اخبار و مطالب آموزشی

شما میتوانید هر دسته بندی از مطالب اخبار، مقالات علمی، آموزشی و ... را درج نمایید. و حتی اخبار مهم را بصورت نوتیفیکیشن به کاربران ارسال نمایید.

 

جستجوی شرکت، محصول و یا مطلب

در قسمت جستجو براساس نوع خروجی که میخواهید میتوانید عبارت کلیدی خود را وارد نمایید.

سفارش پروژه