طراحی سایت شرکتی

فهرست پکیج های طراحی سایت شرکتی


آپشن پکیج 1پکیج 2
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت بخش ها
مدیریت منوها
مدیریت مطالب
قیمت (تومان) 1,000,0002,500,000
نمایش جزئیات بیشتر


پروژه های مرتبط پکیجطراحی وب سایت شرکتی

امروزه بسیاری از افراد برای یافتن اطلاعاتی خاص، محصول و یا کالایی خاص، آدرس محل مورد نظر، اطلاعات تماس یک شرکت، خرید و ... را از طریق جستجو در اینترنت برطرف مینمایند. گسترش روز افزون طرفداران این سبک از زندگی، صرف نظر از مزایای بی شماری که دارد رو به افزایش است. صرفه جویی در وقت، هزینه و انرژی، فضای رقابتی تنگاتنگی برای تولید و تامین کنندگان نیز به وجود آورده است. به طوریکه دور ماندن از این فضا، دیر یا زود، شما را از گردونه رقابت خارج ساخته و فضای بهتری برای رقبای شما فراهم می نماید.

طراحی سایت شرکتی برای شما این امکان را فراهم می نماید تا به معرفی خدمات، کالاها و تولیدات خود بپردازید و علاوه بر پیوستن به جرگه شرکتهای پیشرو در عصر تکنولوژی، شانس آشنایی با افراد بیشتری که در فضای وب با وب سایت شرکتی شما آشنا شده اند را داشته باشید که این موضوع، منجر به فروش بیشتر و یا گسترش دایره ارتباطات شما خواهد شد. طراحی اختصاصی سایت شرکتی این امکان را برای شما فرآهم می آورد تا برنامه نویسی سایت شما مطابق با استراتژی های شرکتتان بانجام برسد.

در واقع، معرفی خدمات و محصولات شما از طریق وب سایت شرکتی شما، این امکان را فراهم خواهد آورد تا مشتریان بالقوه بیشماری کسب نمایید. رمز موفقیت و بقای یک مجموعه در گرو تبلیغات موثر و کارامد در فضایی پر مخاطب می باشد. استفاده و بهره گیری موثر از فضای اینترنت که امروزه به یکی از قدرتمندترین فضاهای ارتباط جمعی تبدیل شده نیز مستلزم طراحی سایت شرکتی موفق می باشد. پس همانطور که اشاره شد، با برخورداری از یک سایت شرکتی، علاوه بر معرفی بهتر خدمات و تولیدات و محصولات و ... قادر به کسب فضای جدیدی برای رقابت و فروش و مشتریان جدید خواهید بود و چنانچه طراحی سایت شرکتی شما، دارای امکانات و خدمات کامل و طراحی بی نقصی بوده و اطلاعات آن، به موقع به روز رسانی گردد، این امکان نیز وجود خواهد داشت که بازدیدکنندگان وب سایت شرکتی شما، تبدیل به مشتریان دائمی گردند. که برای رفع نیاز خود و کسب اطلاعات از آخرین و جدیدترین خدمات و کالاهای موجود در بازار، به عنوان یک منبع اطلاعاتی، قبل از هر اقدامی، به سایت شما مراجعه نمایند.

توجه به این نکته که وب سایت شرکتی شما به چه منظوری ایجاد شده بسیار ضروریست. پیش از اقدام به ایجاد و راه اندازی یک وب سایت شرکتی، باید اهدافی برای خود تبیین نموده و در راستای این اهداف، از امکانات و ابزار لازم بهره مند گردید.

طراحی سایت شرکتی امروزه بسیار از اهمیت بالایی برخوردار میباشد، زیرا عموم سایت شرکت را معرف آن شرکت میدانند. مشتریان با این دید نگاه میکنند که اگر آن شرکت برای کار خود ارزش قائل باشد، سایت کاملی باید داشته باشد. و امتیاز ویژه ای در صورت رعایت کردن اصول برنامه نویسی به آن میدهند. سایت های شرکتی فعلی از ویژگی هایی همچون معرفی رزومه، گالری تصاویر، گواهینامه ها، نمونه کارها، معرفی پرسنل، پروژه های انجام شده و در حال اجرا، فرم ساز مانند فرم استخدامی و ... استفاده میکنند. ولی زمانی که مدیران شرکت ها قابلیت انعطاف پذیری سایت های اختصاصی را میبینند سفارشات خاصی مانند: CRM سازمانی، مکاتبات اداری پرسنل، اعلام هزینه برخی از سرویس های خاص، دانلود فایل، مشاوره آنلاین و ... میخواهند.

با توجه به این امر که دوستداران محیط زیست با چاپ کاغذ مخالف هستند، بهترین راه حل نمایش کاتالوگ شرکت و محصولات در یک سایت رسمی میباشد. تا هم در دسترس عموم باشد و هم از هزینه های چاپ صرفه جویی مینماید.

الگوی سایت های شرکتی که اکثرا در فضای اینترنت طراحی میشوند به این نحو میباشد که در ابتدا اسلایدری با این مزمون که معرف کننده خدمت و یا محصول اصلی شرکت است و در ادامه یا به بیان ارزش ها، استراتژی ها و معرفی شرکت میپردازند و یا به بیان مزیت رقابتی که نسبت به همکاران خود دارند میپردازند. و سپس در ادامه به معرفی پرسنل، شعار سازمانی، بیان سرویس ها و خدمات، موقعیت مکانی و ... میپردازند.

بزرگترین چالشی که امروزه شرکت های برند (که محصولی برای فروش دارند) در طراحی سایت دارند این است که آیا یک سایت شرکتی طراحی نمایند یا یه سایت فروشگاهی. برای این حل این مسئله دو راهکار وجود دارد. راهکار اول سایت شرکتی و یک سایت فروشگاهی جدا از هم طراحی شود و این مورد بیشتر برای شرکت هایی پیشنهاد میشود که خدمات ارائه شده شرکت بسیار زیاد و در برخی از خدمات همسویی با فروشگاه اینترنی خود ندارند. و راهکار دوم این است که در صفحه اول سایت شما به بیان و معرفی برند خود بپردازید و فروشگاه اینترنتی خود را در یکی از بخش های منو بیاورید.

برخی از وب سایت ها مانند: سایت های فروشگاهی، سایت های b2b و سایت های درج آگهی شما مجبور هستید از یکسری رویه ها پیروی کنید هر چند که مطابق با میل شما نباشد، زیرا شما برای کسب موفقیت باید به نوع فرهنگ استفاده کاربرانتان از سایت احترام بگذارید. ولی در طراحی سایت شرکتی شما نیازی نیست به این موضوع توجه بفرمایید. و میتوانید سبک خاصی را مطابق سلیقه خود پیاده سازی نمایید.

برخورداری وب سایت شرکتی شما از یک طراحی گرافیک زیبا و چشم نواز یکی از رموز موفقیت آن خواهد بود. در گردونه رقابت شدید بین سایتهای مختلف که در حال ارائه اطلاعات و خدمات به مشتریان هستند، یکی از عوامل تاثیر گذار در جذب مخاطب، ظاهر وب سایت می باشد. در کنار این موضوع، ارائه هر چه بهتر و کامل تر خدمات نکته دیگریست که نیازمند توجه ویژه ایست.

شرکت رایا پارس، با بهره مندی از متخصصین برنامه نویس و طراحان مجرب، از لحظه تصمیم شما برای طراحی وب سایت شرکتی، تا ایجاد و ارتقای برند شما، با شما همراه خواهد بود.  

بنابراین اگر تصمیم به راه اندازی کسب و کار جدیدی از طریق ایجاد یک وب سایت هستید، این نوید را به شما میدهیم که علاوه بر طراحی قالب اختصاصی مطابق با ذائقه و سلیقه شما، در زمینه ارتقای سایت و برند سازی مجموعه شما نیز همراهتان خواهیم بود.