طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی، نیاز اساسی شرکت شما است.
سایت هر شرکت، ویترین اصلی آن شرکت در دنیای گسترده وب محسوب می‌شود؛ پس برای بیشتر دیده شدن مهم است که ویترین شرکت شما بهتر از دیگران باشد. ما با طراحی سایت شرکتی ویترین کسب و کار شما را در بهترین حالت برایتان ترسیم ‌می‌کنیم.
پکیج‌های آماده سایت شرکتی رایا پارس، این فرصت ویژه را به شما می‌دهد که در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه، شعبه ای از شرکت خود را در فضای وب ایجاد کنید.

طراحی سایت شرکتی

فهرست پکیج های طراحی سایت شرکتی


آپشن پکیج 1پکیج 2
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت بخش ها
مدیریت منوها
مدیریت مطالب
قیمت (تومان) 5,000,0008,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده میفرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد.لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما میتوانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید.با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی میکنیم شما میتوانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود میباشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی اولین نقطه قابل لمس برای مشتریان بالقوه شما است که می تواند بهترین تصویر را در ذهن مخاطبان شما ایجاد کند. طراحی سایت حرفه ای با به کارگیری تجربه کاربری(ux)  خوب می تواند تاثیر مثبتی در ذهنیت مخاطبان شما در اولین برخورد داشته باشد. ما در رایا پارس با تلفیق دانش و استراتژی و ترکیب طرح های مینیمالیستی و عناصر تعاملی در طراحی سایت اختصاصی شرکتی، توانسته ایم نمونه هایی منحصر به فرد و جذاب برای مخاطبان خود ایجاد کرده و رضایت آن هارا جلب کنیم. اگر برای الهام گرفتن در طراحی سایت شرکتی خود به مشاهده نمونه کارهای رایا پارس نیاز دارید، ما نمونه هایی را برای شما قرار می دهیم.

طراحی سایت شرکتی چیست

رمز موفقیت هر مجموعه در گرو تبلیغات موثر و کارآمد آن در فضایی پر مخاطب می باشد. در این راستا استفاده موثر از اینترنت که از قدرتمندترین فضاهای ارتباط جمعی شناخته می‌شود، نیازمند طراحی سایت شرکتی است. با برخورداری از یک وب سایت شرکتی، علاوه بر معرفی بهتر خدمات، تولیدات، محصولات و ... فضای جدیدی برای رقابت، یافتن مشتریان جدید و فروش در اختیار خواهید داشت. چنانچه سایت شما، دارای امکانات و خدمات کامل و طراحی بی نقص باشد و اطلاعات آن به موقع به روز رسانی شود، این امکان وجود دارد که بازدیدکنندگان وب سایت، تبدیل به مشتریانی دائمی شوند. چنین کاربرانی برای رفع نیاز خود و کسب اطلاع از جدیدترین خدمات و کالاهای موجود در بازار، به عنوان یک منبع معتبر، پیش از هر اقدامی، به سایت شما مراجعه می نمایند.

ضرورت طراحی اختصاصی سایت شرکتی

طراحی اختصاصی سایت شرکتی برای کسب و کارهای گوناگون ضروری است؛ زیرا بسیاری از افراد برای یافتن اطلاعاتی گوناگون از قبیل محصولات و خدمات مورد نیاز، آدرس محل مورد نظر، اطلاعات تماس یک شرکت، خرید و ... در اینترنت جست و جو می کنند. صرفه جویی در وقت، هزینه و انرژی باعث تمایل روز افزون افراد به استفاده از وب می شود و دور ماندن از این فضا، دیر یا زود، کسب و کار‌هارا از گردونه رقابت خارج می کند.

 مزایا طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی برای شما این امکان را فراهم می آورد که به معرفی شرکت، اعضا، مزایا، خدمات و تولیدات خود بپردازید. با این کار، علاوه بر پیوستن به شرکت‌های پیشرو در عصر تکنولوژی، شانس خودرا برای جذب افرادی که در اینترنت با وب سایت شما آشنا می شوند، افزایش می دهید. نتیجه این موضوع، فروش بیشتر و گسترش دایره ارتباطی شما خواهد بود. علاوه بر این، با نمایش رسمی کاتالوگ‌ها و محصولات شرکت در وب سایت، می توانید هزینه های چاپ این موارد را تا حدزیادی کاهش دهید و درعین حال آن هارا برای بازدید بسیاری از افراد به نمایش بگذارید.

هدف از طراحی سایت شرکتی

امروزه وب سایت ها نقش مهمی در معرفی کسب و کارهای گوناگون و اعتماد به آن‌ها دارند؛ زیرا عموم افراد، سایت شرکت را بهترین معرف آن شرکت و عملکردش می‌دانند.

هدف اصلی طراحی وب سایت شرکتی، معرفی و ارتقاء یک شرکت به صورت کلی است و نه تنها تمرکز بر بعضی جزئیات؛ بنابراین توجه به این نکته که وب سایت شرکتی به چه منظوری ایجاد می شود، بسیار ضروری است. پیش از ایجاد و راه اندازی وب سایت شرکتی، باید اهداف خود را تبیین نموده و در راستای این اهداف، امکانات و ابزار لازم را از شرکت طراحی سایت خود بخواهید.

امکانات سایت شرکتی

معمولا سایت های شرکتی، امکاناتی کلی دارند که برای معرفی شرکت و افراد آن ارائه می شود. علاوه بر این بخش ها، بعضی مدیران امکانات دیگری را برای اختصاصی تر شدن وب سایت شرکت خود، درخواست می کنند که در ادامه به این امکانات اشاره می‌کنیم:

بخش های کلی سایت های شرکتی

 • معرفی شرکت
 • رزومه مجموعه
 • گالری تصاویر
 • گواهینامه ها
 • نمونه کارها
 • کاتالوگ شرکت
 • فرم ساز مانند فرم استخدامی
 • معرفی پرسنل و سوابق آن ها
 • پروژه های انجام شده و در حال اجرا
 • و ...

بخش های اختصاصی سایت های شرکتی:

 • دانلود فایل
 • مشاوره آنلاین
 • CRM سازمانی
 • مکاتبات اداری پرسنل
 • اعلام هزینه بعضی سرویس های خاص
 • و ...

طراحی وب سایت حرفه ای شرکتی

برای حضور قدرتمند در وب، نیاز به طراحی حرفه ای وب سایت دارید. طراحی اصولی و به روز، فعالیت های شمارا به بهترین شکل منعکس می کند و مشتریان و همکارانتان، آن را نشانگر ارزشمندی و عملکرد درست شما می دانند. طراحی اختصاصی این امکان را فرآهم می آورد تا برنامه نویسی سایت، کاملا مطابق با استراتژی های شرکت شما انجام پذیرد و بارعایت اصول حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت، می توانید متفاوت تر از دیگران ظاهر شوید. طراحی بصری و کاربر پسند سایت نیز، باعث افزایش جذب مخاطب و تعامل بیشتر با مشتریان می شود.

باوجود نیاز ویژه به این امر، طراحی وب سایت حرفه ای شرکتی چندان آسان نیست و به متخصصانی نیاز دارد که طرح هایی حرفه ای و جذاب ارائه می کنند.

رایا پارس با داشتن بهترین متخصصان و طراحان خود، آماده ارائه مشاوره رایگان به شرکت های گوناگون برای ایجاد تحولی جدید است

خرید سایت شرکتی یا فروشگاهی

یکی از چالش های شرکت هایی که محصولی برای فروش دارند، انتخاب میان خرید سایت شرکتی یا سایت فروشگاهی است. برای این حل این مسئله، دو راهکار وجود دارد. راهکار اول این است که سایت فروشگاهی و شرکتی جدا از هم طراحی شوند؛ این مورد بیشتر برای شرکت هایی پیشنهاد می‌شود که خدمات ارائه شده آن ها بسیار زیاد است یا بعضی خدمات، همسویی با فروشگاه اینترنی ندارند. راهکار دوم که رایج تر است، ادغام این دومسئله می باشد؛ یعنی در صفحه اول سایت به معرفی شرکت و برند بپردازید و فروشگاه اینترنتی خود را در یکی دیگر از بخش های سایت ( مانند منو) قرار دهید.

 

طراحی و پشتیبانی وب سایت

علاوه بر طراحی حرفه ای، پشتیبانی از سایت، یکی دیگر از نکات بسیار مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت است. در نظر داشته باشید که خدمات پشتیبانی مناسب از سایت طراحی شده اهمیت بسیار زیادی دارد و اطمینان از این مسئله، بسیاری از نگرانی‌ها و چالش‌های مدیران را برطرف می کند.

در این زمینه، رایا پارس با ارائه پشتیبانی رایگان از سایت های طراحی شده، برای افزایش رضایت و آسودگی مدیران شرکت‌ها، تلاش می‌کند.

نکات مهم در طراحی وب سایت شرکتی

الگوی سایت های شرکتی معمولابه این شکل است که در ابتدا اسلایدری با مضمون معرفی خدمات یا محصولات اصلی شرکت قرار دارد و در ادامه به ارزش ها، استراتژی ها و سوابق شرکت و بیان مزیت رقابتی آن پرداخته می شود. معرفی پرسنل، شعار سازمانی، بیان سرویس ها و خدمات، موقعیت مکانی و ... نیز در بخش های دیگر سایت قرار می گیرند.

معمولا بعضی از سایت ها مانند: سایت های فروشگاهی، سایت های b2b و سایت های درج آگهی، رویه های مشخصی دارند و فرهنگ استفاده کاربران این سایت ها تاحدودی معین است؛ اما در طراحی سایت شرکتی، امکان پیاده سازی سبک خاص شرکت و اعمال سلیقه ویژه مدیران، به طور کامل وجود دارد.

یکی از عوامل تاثیر گذار در جذب مخاطب، ظاهر وب سایت است. طراحی گرافیکی زیبا و چشم نواز باعث موفقیت وب سایت‌ می شود و ارائه هر چه بهتر و کامل تر خدمات، مخاطبان بیشتری را با خود همراه می کند.

 

طراحی سایت شرکتی رایا پارس

شرکت رایا پارس، با بهره مندی از متخصصین برنامه نویس و طراحانی مجرب، از لحظه تصمیم برای طراحی وب سایت شرکتی، تا ایجاد و ارتقاء برند شما، با شما همراه خواهد بود. بنابراین اگر تصمیم به راه اندازی کسب و کار جدید یا ارتقاء شرکت از طریق ایجاد وب سایت را دارید، این نوید را به شما می‌دهیم که علاوه بر طراحی قالب اختصاصی مطابق با سلیقه شما، در زمینه ارتقاء سایت و برند سازی مجموعه نیز همراهتان خواهیم بود.

خدمات متمایز رایا پارس در طراحی سایت های شرکتی

 • داشتن پنل مدیریت پیشرفته برای مدیران شرکت
 • طراحی گرافیکی ویژه و خاص برای افزایش جذب کاربران
 • محافظ امنیتی چند لایه
 • افزایش سرعت سایت و فشرده سازی
 • آموزش حضوری و پشتیبانی رایگان
 • طراحی Responsive سایت شرکتی
 • استفاده از cms های اختصاصی در طراحی سایت‌های شرکتی