مشاوره سئو سایت تخصصی تلفنی و آنلاین + مشاور سئو حرفه ای

مشاوره سئو تضمینی به همراه جلسات هفتگی

مشاور سئو یک راه حل و استراتژی صحیح و تضمینی برای ورود شما به فضای وب و موتور جستجو گوگل است. امروزه با افزایش کسب و کارها و زیاد شدن رقابت در این حوزه ورود به حوزه سئو همانطور که میتواند شمارا به نک قله برساند بی تجربگی و عملکرد نادرست شما میتواند نتیجه عکس به همراه داشته باشد، لذا یک مشاور سئو حرفه ای در کنار شما رولی قوی در پیشبرد اهداف استراتژی شما در موتور جستجو گوگل ایفا میکند.

خدمات مشاوره سئو  با 8 سال سابقه اجرایی و تدریس

من نسرین معین هستم مشاور سئو چندین مجموعه بزرگ و کسب کار حرفه ای ، در کنار شما هستم تا بتوانید اهداف خود را در فضای وب به واقعیت تبدیل کنید.برای رسیدن به صفحه اول گوگل از چینش استراتژی تا اجراو نتیجه در کنار شما هستم.انواع خدمات مشاوره سئو شامل موارد زیر میباشد.

خدمات مشاوره سئو برای چینش استراتژی سایت شما

چینش استراتژی صحیح در سئو راه حلی تضمینی برای صرفه جویی در زمان و هزینه شماست. حرکت در مسیر صحیح شرط رسیدن به مقصد است. در خدمات مشاوره برای چینش استرتژی با تدوین جلسات مکرر با کارفرما و بررسی هدف های فروش مجموعه یک استراتژی اصولی برای رشد سایت و رسیدن آن به صفحه اول گئگل برای شما تدوین میکنیم تا دغدغه مسیری صحیح را نداشته باشید.

خدمات مشاوره سئو برای رفع خطاهای تکنیکال و فنی سایتتان

نوع دیگر خدمات مشاوره ارائه شده به مجموعه ها ارائه خدمات مشاوره برای ارائه خطاهای فنی و تکنیکال سایت شما است زیرا گاهی وضعیت سئو سایت شما در حالت نزولی است و این امر به دلیل وجود خطاهای برنامه نویسی و نی مربوط به سئو است که شما نادیده گرفته اید در این فاز کلیه وضعیت کدها و سئو فنی شما مورد بررسی قرار میگیرد و با ارائه یک فایل کتبی کلیه خطاهای فنی را به شما گزارش میدهیم و در صورت تمایل قادر به رفع آن نیز هستیم.

خدمات مشاوره سئو جامع و تدوین استراتژی اصولی و راهبری سایت

انتخاب هرکدام از موارد فوق جهت مشاوره سئو حرفه ای میتواند به رتبه بندی بهینه وب سایت شما کمک می کند، ولیکن باید به چند فاکتور مهم توجه کنید. مشاوره سئو گرفتن از یک مشاور شما را از مسیر اصلی سئو وب سایتتان دور نکند زیرا تمام افرادی که در حوزه مشاوره سئو فعالیت میکنند تجربه لازم و کافی را ندارند. بنابراین اگر نمی‌خواهید به بیراهه بروید کار را دست کار دان بسپارید!

مشاوره سئو حرفه ای با ارائه گزارش کتبی برای بهبود رتبه و وضعیت سایت شما توسط متخصصین سئو به صورت تلفنی و حضوری و جلسات آنلاین .حرفه ای ترین و تخصصی ترین خدمات مشاوره سئو را در رایا پارس دریافت کنید. ما وبسایت شما را کاملا تخصصی بررسی می کنیم و بهترین برنامه ها را برای کسب بهترین رتبه ها در گوگل اراده می کنیم. اگر می خواهید با کم ترین هزینه از رقیبان خود برتر شوید، همین الان سفارش مشاوره سئو خود را ثبت کنید.

خدمات مشاوره سئو به همراه آموزش تیم شما

بیایید کمی فراتر به داستان نگاه بیندازیم ، ما میتوانیم در کنار هم رشد کنیم و بعد از پیدا کردن تمامی خطاها و موارد فنی و محتوایی سایتتان با آموزش نحوه صحیح پیاده سازی فرآیند به تیم اجرایی شما برای همیشه دغدغه شمارا از سئو برطرف کنیم.

ثبت سفارش

تیم سازی با نیروی های حرفه ای

در صورت نداشتن تیم سئو ما میتوانیم یک تیم حره ای برای شما در مجوعه تان مستقر کنیم تا شما زودتر به هدف رشد سایت خود دست یابید.

آموزش حرفه ای تیم شما

برای به نتیجه رسیدن زودتر شما آموزش تیمتان را صفر تا صد به عهده میگیریم و با جلسات آموزشی در کنارتان هستیم.

مشاوره استراتژی سئو سایت

مشاوره استراتژی سئو سایت به منظور برنامه ریزی دقیق و هدفمند برای رسیدن به اهداف و جذب ترافیک بیشتر برای وبسایت است. 

مشاوره سئو تکنیکال

مشاوه سئو تکنیکال (SEO Consulting) از تخصصی ترین خدمات رایا پارس است، که شامل تحلیل و آنالیز کامل وبسایت می شود.

مشاوره سئو داخلی

مشاوره سئو داخلی سایت به منظور بهبود لینک سازی داخلی صفحالت سایت و محتوای منتشر شده در آن انجام میشود. با یک استراتژی هدفمند می توانید سئو داخلی وبسایت خود را بهینه کنید. 

مشاوره سئو خارجی

مشاوره سئو خارجی وبسایت یک برنامه ریزی بلند مدت است برای این که بهترین رتبه وبسایت خود را ارتقا دهید. 

مشاور سئو کیست؟

مشاور سئو  میتواند کمک بسیار زیادی به راهبری و به نتیجه رسیدن بهینه سازی وبسایت شما انجام دهد. بسیاری از افراد به دلیل نداشتن تجربه کافی قادر به پیدا کردن و آنالیز خطاهای فنی سایت خود نمیباشند و خوب قاعدتا این نداشتن تجربه و آگاهی گاهی اوقات موجب رسیدن ضرر های مالی و یا نگرفتن نتیجه میشود که مشاوره سئو میتواند این نقص ها را برای شما جبران کند و بتوانبد در کمترین زمان به کلیه خطاهای سایتتان دست پیدا کنید. آیا می خواهید کسب و کار آنلاین شما موفق شود؟ قبل از شروع پروژه با یک کارشناس سئو مشورت کنید تا برنامه دقیقی از مسیر فعالیت شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ مشخص شود. بابد بدانید که الان در چه موقعیتی قرار دارید، برای رسیدن به هدف چه مسیری را باید طی کنید. مشاور سئو کسی است که به شما کمک می کند برنامه بازاریابی دقیقی را طراحی کنید، تا بتوانید با کم ترین هزینه ها وبسایت خود را برای مشتری و موتورهای جستجوی گوگل بهینه کنید.

مشاور سئو  کسی است که وب سایت شما را تجزیه و تحلیل و بهینه می کند تا مخاطبان هدف شما بتوانند به راحتی کسب و کار شما را از طریق موتور جست و جوی گوگل پیدا کنند. مشاور سایت استراتژی های سئو را ایجاد کرده و سپس پیاده سازی می کند تا ترافیک ارگانیک بیشتری به وب سایت شما هدایت شود.

مشاورین با آخرین به روزرسانی های الگوریتم های سئو به خوبی آشنا هستند و استراتژی سئو سایت را متناسب با بودجه شما طراحی می کنند تا بالاترین میزان نرخ بازدهی سرمایه را داشته باشید.

یک مشاور سئو خوب باید دانش کافی در تمام جنبه های مختلف بهینه سازی موتور جستجو را داشته باشد. علاوه بر این باید تجربه خوبی در سئو داخلی، خارجی و فنی، طراحی استراتژی کلمات کلیدی و بک لینک داشته باشد و با ابزارهای سئو آشنا باشد.

مشاور سئو با تمرکز بر روی عملکرد فنی وب سایت، تاکتیک های عالی به جهت رشد سایت از نظر سئو و محتوای بهینه شده تمرکزمی کند تا نتایج واقعی و عالی حاصل شود. در واقع یک مشاور سئو با ایجاد نقشه راه وظایف و اولویت ها را دسته بندی میکند، تا هر کدام آن در زمان مناسب انجام شود.

استخدام مشاور سئو یک راه عالی برای نمایش بیشتر و بهتر برند شما در موتور جستجو گوگل است. مشاور به شما کمک میکند تمرکز بیشتری روی راه اندازی کسب و کار خود داشته باشید و این زمان را صرف سئو نکنید. تجربه نشان داده است با کمک مشاور سئو میتوان سایت را از نظر موتورهای جست و جو بهینه کرد، سرعت وبسایت را افزایش داد و رتبه بهتری کسب کرد.

چرا باید یک مشاوره سئو سایت در کنار ما باشد؟

شاید بپرسید که چرا باید از مشاوره سئو کمک بگیریم؟ مشاوره سئو چه کمکی به بهتر دیده شدن وبسایت ما می کند؟ واضح است که فعالیت و رقابت در فضای وب نیاز به شناخت دقیق این محیط دارد. آشنایی کامل با الگوریتم های گوگل، نحوه ی سئو سایت، و پیاده سازی فعالیت ها به صورت منظم را مشاوره سئو می تواند انجام دهد.

فراموش نکنید که وب سایت شما اولین نقطه تعامل بین مشتریان با کسب و کارتان است. داشتن یک وب سایت به تنهایی برای رسیدن به هدف کافی کافی نیست. مشاوره سئو به شما کمک می کند تا با هزینه ای مقرون به صرفه و صرفه جویی در وقت، بهترین نتایج را کسب کنید.

بهتر است استخدام مشاوره سئو را قبل یا کمی بعد از طراحی سایت انجام دهید. علاوه بر این به عنوان یک کسب و کار، علاوه بر جذب مشتری و افزایش فروش، شهرت برند نیز برایتان اهمیت دارد که با داشتن مشاور سئو مدیریت شهرت برند شما نیز به خوبی انجام شود.
اگر صاحب کسب و کاری هستید که به دنبال به روز رسانی سایت خود یا راه اندازی یک سایت جدید هستید، ارزش آن را دارد که از ابتدا یک مشاور سئو حرفه ای برای بهینه سازی وبسایت خود استخدام کنید.
چرا که چه در حال راه اندازی خدمات جدیدی در وب باشید و چه قصد توسعه آن را داشته باشید، متخصص مناسب می تواند کلیدواژه های کاربردی و استراتژی محتوای شما را جدید تنظیم کند. همچنین، اگر قصد سرمایه گذاری در سایر شاخه های دیجیتال مارکتینگ را داشته باشید می تواند در اجرای کمپین های کاربردی و گرفتن نتایج بهتر کمک کنند.

 

اهداف مشاوره سئو

بهترین مشاور سئو چه میتواند برای شما بکند؟

انتخاب کسی که به عنوان بهترین مشاور سئو  در کنار شما باشد و آگاهانه بتواند شما را راهنمایی کند سخت است. باید پیش از انتخاب بهترین مشاور سئو، از مهم ترین وظایف این شخص آگاه باشید، تا بتوانید بهتر انتخاب کنید. در ادامه لیستی از مهم ترین وظایف بهترین مشاور سئو گفته شده است. اگر می خواهید به عنوان مشاور سئو فعالیت کنید و یا این که مشاوره سئو حرفه ای انتخاب کنید، نکات زیر را به دقت بررسی کنید.

تجزیه و تحلیل وبسایت شما 

قبل از شروع باید تاکید کنیم که دانستن شرح مختصری از فعالیت های تجاری مشتریانمان و همچنین ساختار وب سایت ضروری است. به منظور ایجاد استراتژی کامل، اهداف کسب و کار را باید به طور دقیق و کامل شناسایی و درک کنید. علاوه بر این مهم است انتظارات مشتری را به خوبی شناسایی کنید.

تحلیل وبسایت شامل بررسی کامل تعداد بازدیدها، رتبه صفحات، موقعیت کلمات کلیدی و خطاهای فنی وبسایت است. این مرحله از بهترین مشاور سئو بسیار مهم است زیرا استراتژی های افزایش ترافیک بیشتر، به دست آوردن موقعیت های بهتر در گوگل را شامل می شود.

تحلیل رقبا شما و کسب و کارتان

از مهم ترین وظایف  بهترین مشاوره سئو این است که رقیبان هر وبسایت را به طور کامل آنالیز کند. می دانید چرا؟ زیرا باید بفهمد که رقیبان از چه تکنیک ها و استراتژِی هایی استفاده کرده اند، چگونه بهترین نتایج را کسب کرده اند، چقدر هزینه کرده اند؟ بنابراین تحلیل رقیبان یکی از اصلی ترین مراحل پیش از شروع سئو سایت است که نیازمند این است که زمان زیادی را برای آن صرف کنید.

مشاوره سئو این کار را با دقت بالا برایتان انجام می دهد، رقبا را بررسی می کند تا متوجه شود که آن ها چه کلماتی را هدف قرار داده اند و طبق آن بهترین برنامه را برای وبسایت طراحی می کند.

تهیه نقشه مسیر در صورت لزوم 

سئو مجموعه ای از فعالیت ها را شامل می شود که انجام آن ها در کنار یکدیگر نتیجه بخش است. این فعالیت ها مجموعه ای از تکنیک های مختلف برای سئو آن پیج، سئو آف پیج و تکنیکال را شامل می شود. مشاوران سئو کسی است که تعیین می کند که کدام تکنیک ها برای وب سایت بهترین هستند و به شما کمک می کنند آنها را در وب سایت خود پیاده سازی کنید.

آموزش پیاده سازی تکنیک های سئو 

پس از تعیین استراتژی های مسیر نوبت به اجرا و پیاده سازی آن می رسد. طبق نقشه طراحی شده تمام فعایت ها به ترتیب اجرا می شوند تا در سریع ترین زمان بهترین نتایج کسب شود.اگر تیم شما قادر به پیاده سازی نباشد این وظیفه به عهده مشاوره سئو است تا کاررا به نیروهای شما یا آموزش دهد و یا خودش این کار را به درستی به انجام برساند.

تهیه گزارش دوره ای و منظم برای سایت شما

تهیه گزارش و لیستی از فعالیت هایی که برای وبسایت اجرا می کنید ضروری است، و نیاز است که گزارش دوره ای از فعالیت هایی که در بخش های مختلف آن پیج یا سئو داخلی ، آف پیج یا سئو خارجی ، و سئو فنی یا سئو کنیکال انجام داده اید را به کارفرما ارایه دهید.

مشاوره تلفنی سئو سایت

آخرین باری که پس از جستجو در گوگل، نتایج صفحه دوم را نیز مشاهده کردید را به یاد می آورید؟ واضح است که بررسی وبسایت هایی که در صفحات دوم یا سوم قرار دارند به ندرت اتفاق می افتد، و مخاطبین نمی توانند شما را به راحتی پیدا کنند. پس باید وبسایت خود را به گونه ای بهینه سازی کنید که نتایج آن در صفحه اول مشخص شود. آیا کار آسانی است؟ قطعا آشنایی با موتورهای جست و جوی گوگل و نحوه کار آن ها نیاز به دانش و مهارت خاصی دارد، و باید از کس که سال ها در این مسیر فعالیت کرده است کمک گرفته شود.

نقش یک مشاور سئو دقیقا همین است که راه درست را تشخیص دهد، و یک استراتژی دقیق برای هدف گیری تصاعدی کسب و کار شما به سمت بالا ترسیم کند. مشاور سئو کسی است که مخاطب هدف شما را به درستی تشخیص می دهد تا تعداد زیادی ترافیک ارگانیک و مشتری واقعی به سمت وبسایت شما هدایت شوند. خدمات مشاوره سئو رایا پارس بخش هی مختلفی دارد که با توجه به شرایط می توانید از آن ها استفاده کنید.

اگر امکان مراجعه حضوری برای بررسی وبسایت و استفاده از خدمات مشاوره سئو سایت را ندارید، می توانید از خدمات مشاوره تلفنی سئو سایت ما بهره مند شوید.مشاوره تلفنی سئو سایت مناسب شما است اگر:

 • وبسایت شما بازدهی مناسبی ندارد.
 • ارائه دهنده خدمات با کیفیت بالا هستید، اما تعداد مشتری کافی ندارید.;
 • وبسایت شما با وجود داشتن UX مناسب جایگاه خوبی در موتور جستجوی گوگل ندارد.
 • به دنبال برند سازی برای کسب و کارتان هستید.
 • می خواهید هزینه های بیهوه تبلیغات را کاهش دهید و با افزایش ورودی سایت سرمایه خود را چندین برابر کنید.
 • به عنوان بیزینس معتبر و قابل اعتماد رضایت مشتریان را کسب کنید.

پیش از شروع جلسه تلفنی مشاوره سئو، وبسایت شما و رقبا به طور کامل بررسی می شوند، تا در مشاوره تلفنی سئو سایت، بدون اتلاف وقت نکات لازم به جهت بهبود رنک ارائه شود. جهت استفاده از خدمات مشاوه تلفنی سئو می توانید با شماره های موجود در وبسایت رایا پارس تماس برقرار کنید.

مشاوره رایگان سئو سایت

بررسی و تحلیل وبسایت کاری زمانبر است، که باید برای آن هزینه پرداخت کنید. اما نگران نباشید خدمات مشاوره رایگان سئو سایت نیز در رایا پارس انجام می شود. ما تحلیل کلی وبسایت شما را انجام می دهیم اما برای بررسی دقیق تر باید زمان مشخصی را برای مشاوره سئو سایت خود رزرو کنید. پیش از شروع جلسه مشاورین ما تحلیل وبسایت، آنالیز رقبا و تمامی استراتژی های مورد نیاز در جهت بهبود رتبه و جایگاه را انجام می دهند تا در جلسه مشاوره تخصصی سئو رایگان بدون اتلاف وقت در مورد سئو سایت صحبت شود. برای این که از کیفیت کار ما مطمین شوید می توانید از خدمات مشاوره رایگان سئو سایت رایا پارس استفاده کنید، سپس از خدمات مشاوره سئو سایت تخصصی ما استفاده کنید. مفتخریم که با داشتن سال ها تجربه در سئو سایت های مختلف، استراتژی های لازم جهت بهبود رتبه را به خوبی شناسایی کرده و برنامه ای مناسب ارائه دهیم. خدمات مشاوره رایگان سئو رایا پارس آنالیز کلی سایت ارائه می شود اما برای تحلیل دقیق تر و کسب اطلاعاتی همچون استراتژی لینک سازی داخلی، بهینه سازی سئو تکنیکال، روش های بهبود سرعت وبسایت نیاز است که وبسایت شما به طور کامل بررسی شود. بنابراین می توانید پس از اتمام جلسه مشاوره رایگان از مشاورین ما بخواهید زمانی را برای تحلیل کامل وبسایت شما مشخص کنند.

مشاوره آنلاین سئو سایت

یکی از بهترین خدمات مشاوره آنلاین سئو سایت است که توسط مشاورین سئو رایا پارس انجام میشود. شما می توانید از هر نقطه ای به صورت آنلاین با ما به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید. مشاورین ما در تمامی ایام هفته امکان تشکیل جلسه مشاوره آنلاین سئو سایت و پاسخ گویی به سوالات شما را دارند. در جلسات مشاوره آنلاین سئو سایت، همانند جلسه های حضوری وبسایت شما به طور کامل آنالیز می شود و نکات لازم برای بهبود سئو سایت ارایه می شود. برای این که بتوانید از خدمات مشاوره آنلاین سئو رایا پارس استفاده کنید می توانید با شماره های موجود در وبسایت ارتباط برقرار کنید تا هماهنگی های لازم انجام شود.

مشاوره سئو سایت تخصصی

مشاوره سئو سایت تخصصی و کاملا حرفه ای را از مشاورین ما بخواهید. مشاورین سئو سایت رایا پارس تمامی ویژگی های یک مشاوره تخصصی سئو را دارند و اطلاعات کامل و حرفه ای در مورد هر سه سطح سئو که شامل سئو آن پیج، سئو آف پیج و سئو تکنیکال می باشد را دارند. بنابراین با بررسی وبسایت شما علاوه بر ارائه راهکارهای لازم در جهت بهبود رتبه، با بررسی نقاط ضعف رقبا استراتژی های مورد نیاز کسب بهترین جایگاه ها را ارائه می کنند.

 

چه زمانی به مشاوره حرفه ای سئو نیاز داریم؟

وقتی برای اولین بار وب سایت می سازید، ممکن است با نحوه کار الگوریتم های گوگل آشنایی نداشته باشید و ندانید که از کجا و چگونه باید سئو سایت خود را آغاز کنید. ضروری است که از همان ابتدا بر روی سئو وبسایت خود تمرکز کنید تا بتوانید ترافیک سایت خود را افزایش دهید. اما آیا خودتان به تنهایی می توانید این کار را انجام دهید؟

قطعا مشاوره با یک متخصص سئو می تواند شما را در مسیر درست قرار دهد. زیرا که سئو کارامدترین و مقرون به صرفه ترین راه برای یافتن مشتریان و رفع نیازهای آن ها در کوتاه ترین زمان است و باعث ایجاد اعتماد و اعتبار می شود. بدون شک هدف شما از سئو وبسایت ایجاد محیطی تعاملی و کاربر پسند است به گونه ای که برند شما به راحتی قابل جستجو باشد.

اما سایتی که طبق الگوریتم های اینستاگرام فعالیت نکند قطعا با مشکل رو به رو می شود، و تنها کسی که می تواند از بروز مشکلات بزرگ برای وبسایت جلوگیری کند مشاوره سئو است. بنابراین ضروری است که پیش از راه اندازی وبسایت و شروع فعالیت با یک مشاور سئو حرفه ای و متخصص که تجربه بالایی نیز دارد مشورت کنید، برنامه ها و اهداف خود را بگویید تا بهترین استراتژی ها برای وبسایت شما اجرا شود.

علائمی که نشان میدهد زمان استخدام یک مشاور سئو فرا رسیده است

همان طور که گفتیم استخدام مشاور سئو گام مهمی در توسعه کسب و کار و یک سرمایه گزاری امن و مطمئن محسوب میشود.

ممکن است از خود بپرسید که چه زمانی باید مشاوره سئو استخدام کرد؟ برای این که بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید، نشانه های زیر را بررسی کنید:

 • اهداف تجاری روشنی دارید


دانستن اینکه کسب و کار شما در حال حاضر کجاست و می خواهید به کجا برسید می تواند به شما کمک کند تا یک مشاور سئو حرفه ای را در کنار خود برای رسیدن به اهدافتان استخدام کنید.

 • در حال گسترش کسب و کار خود هستید

اگر قصد دارید کسب و کار خود را گسترش دهید، نیاز به افزایش ترافیک بیشتر نیز برای وبسایت خود نیز دارید. به عنوان مثال، ممکن است محصولات و خدمات خود را گسترش دهید.

مشاور سئو به شما در بهینه سازی سایت برای افزایش تعداد بازدید کنندگان سایت، و در نتیجه افزایش تعداد مشتریان کمک میکند. در واقع مشاوره سئو برای کسب و کارهایی که به دنبال توسعه خود هستند نقش بسیار مهمی دارد.

 • وب سایت شما نیاز به بهینه سازی دارد

اصلاح یک وب سایت می تواند تاثیر زیادی در رشد آن داشته باشد. با کمک یک مشاور سئو حرفه ای می توانید بر روی بهبود و بهینه سازی وب سایت خود تمرکز کنید تا بتوانید بیشترین حجم ترافیک را به سمت سایت خود روانه کنید.

5 دلیل مهم برای داشتن مشاوره سئو قبل از راه اندازی سایت

مهم ترین دلایلی که توصیه میشود پیش از شروع وبسایت از مشاوره سئو کمک بگیرید را می دانید؟ ما مهم ترین دلایل را در ادامه گفته ایم:

 1. چگونه به صورت آنلاین و اینترنتی کسب و کار خود را توسعه دهیم؟
 2. رقبای ما در فضای وب چه کسانی هستند؟
 3. معماری وبسایت ما چگونه باید باشد؟
 4. کلمات هدفمند و پولساز در حوزه فعالیت ما کدام اند؟
 5. چگونه وبسایت خود را طبق الگوریتم های گوگل بهینه کنیم؟

هزینه مشاوره سئو چقدر است؟

هزینه مشاوره سئو با توجه به عوامل مختلفی مانند تجربه مشاور، نوع کسب و کار، و حجم کاری وبسایت تعیین می شود. اما هزینه مشاوره سئو نوعی سرمایه گذاری است، زیرا رشد کسب و کار شما را تضمین می کند و باعث می شود در کوتاه ترین مدت، سودی چندین برابر برایتان حاصل شود. هزینه مشاوره سئو تنها برای بررسی و آنالیز کلی وبسایت، و تعیین استراتژی های لازم در جهت بهبود رنک است . بنابراین مبلغ دقیقی را برای هزینه مشاوره سئو نمی توان تعیین کرد، و این مبلغ برای وبسایت های مختلف متغیر است.

مهم ترین مزایای بهره گیری از خدمات مشاوره سئو سایت

زمانی که برای بهینه سازی وبسایت خود از مشاوره سئو کمک می خواهید، از خدمات و مزایای زیر بهره مند می شوید:

 • تعداد مشتریان حقیقی اینترنتی خود را افزایش می دهید.
 • هزینه های سئو سایت شما کاهش می یابد.
 • با صرفه جویی در وقت، به سرعت به هدف خود می رسید.
 • بر روی برند خود سرمایه گذاری می کنید.
 • بهبود رنک کلمات هدف در نتایج جستجوی گوگل
 • ترافیک ارگانیک را بدون استفاده از تبلیغات پولی افزایش دهید.
 • سرنخ ایجاد کنید.
 • برانگیختن اعتماد در بازدیدکنندگان سایت
 • مشتریان بالقوه را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

اهمیت مشاوره سئو

خدمات مشاوره سئو رایا پارس چگونه است؟

ما با توجه به آنالیز کامل وبسایت شما برترین خدمات مشاوره سئو را ارایه می دهیم. حرفه ای ترین مشاوره سئو را می توانید در رایا پارس تجربه کنید. با بررسی دقیق وب سایت شما فرصت کسب بهترین رتبه ها را در گوگل برایتان فراهم می کنیم. به کمک مشاوره سئو رایا پارس از خدمات زیر بهره مند می شوید:


1- مشاوره استراتژی سئو سایت

سئو فرآیندی است که به نتیجه رسیدن آن نیاز به زمان دارد. بنابراین نباید توقع داشته باشید که به سرعت به نتیجه برسید. از طرفی باید به نتیجه کار مطمئن باشید، زیرا قرار است که ماه ها زمان و انرژی صرف کنید، که بدون داشتن استراتژی صحیح ممکن نیست، بنابراین ما در جلسه ای تحت عنوان مشاوره سئو سایت، مسیر را برایتان تعیین می کنیم.


2- تحقیق کلمات کلیدی

برای این که به نتیجه برسید باید کلمات هدف و یا به اصلاح money keyword را بشناسید و بر روی آن ها سرمایه گزاری کنید. تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم ترین خدمات مشاوره سئو است که ما آن را با دقت . کاملا هدفمند برایتان انجام می دهیم.

کلمه کلیدی در سئو چیست و انواع آن کدامند؟

 

3- مشاوره سئو تکنیکال

تا زمانی که وبسایت شما خطای فنی داشته باشد به نتیجه نمی رسید. شناسایی خطاهای فنی وبسایت کار هر کسی نیست، زیرا به مهارت و تخصص نیاز دارد. بهترین خدمات مشاوره سئو تکنیکال را با متخصصین سئو مجموعه ما تجربه کنید.

تاثیر گذاری سئو تکنیکال روی ایجاد کمپین


4- بررسی رقیبان

مشاوره بررسی رقیبان وبسایت به این منظور انجام می شود که متوجه شوید چه خدماتی بیشترین تقاضا را در نزد مشتریان دارد. ما رقیبان شما را کاما آنالیز می کنیم، و با شناسایی نقاط ضعف و قوت آن ها مسیر شما را مشخص می کنیم.


5- مشاوره سئو داخلی

یکی از مهم ترین خدمات مشاوره سئو بررسی سئو داخلی وبسایت است. ما معتقدیم که سئو داخلی وبسایت یکی از اصلی ترین ستون های تشکیل دهنده وبسایت است که نیاز به توجه بسیار دارد. به همین دلیل با دقت و حوصله فراوان خدمات مشاوره سئو داخلی وبسایت شما را انجام می دهیم.

راهنمای جامع اصول سئو داخلی _ آپدیت 2023


6- مشاوره سئو خارجی

اگر رتبه های شما در نتایج جستجو گوگل ثابت مانده است، باید سراغ سئو خارجی سایت بروید. اما می توان گفت که این بخش حساس ترین قسمت سئو وبسایت است، چرا که اگر دانش و تخصص نداشته باشید، ممکن است ضررهای جبران ناپذیری به وبسایت خود وارد کنید.در جلسات مشاوره سئو خارجی ما، تجربیات چندین سال تلاش و کسب تخصص در این مسیر، یاری کننده شما است.

درخواست مشاوره سئو در رایا پارس

با کمک مشاوره سئو رایا پارس به عنوان یک صاحب کسب و کار موفق در فضای وب حضور داشته باشید. مشاورین سئو ما با داشتن چندین دهه تجربه در کمک به مشتریان برای رشد کسب و کار خود کارنامه درخشانی را ایجاد کرده اند.

شما شایسته داشتن یک استراتژی سئوی سفارشی هستید که به طور خاص و ویژه برای کسب و کار شما طراحی شده است. به همین دلیل است که ما قبل از طراحی استراتژی سئو سایت شما، درباره بازار کار کسب و کارتان و نقاط ضعف و قوت آن ارزیابی کاملی انجام می دهیم.

اگر ایده های بسیاری برای رشد بیزینس خود در درنیای وب دارید اما نمی دانید که چگونه باید آن ها را اجرا کنید، با ما در رایا پارس تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای جلسه مشاوره سئو انجام شود. مشاورین سئو در رایا پارس شرایط و موقعیت وب سایت شما را به طور کامل تجزیه و تحلیل می کند، تغییرات را پیشنهاد می دهند و یک برنامه دقیق از فعالیت های بازاریابی را مطابق با توصیه های گوگل ترسیم می کنند. ما نقشه مسیر را تعیین می کنیم و در کنار شما هستیم. کافی است برای مشاوره سئو با ما تماس بگیرید.

10 سوالی که باید هنگام استخدام مشاوره سئو بپرسید

همانطور که می‌دانید وظیفه اصلی یک مشاور سئو ایجاد و مدیریت یکسری از وظایف برای بهبود بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. تمامی این کارها صرفا با هدف افزایش سود یک کسب و کار اینترنتی انجام می‌شود. استخدام یک مشاور سئو به کسب و کار شما اینترنتی شما کمک می‌کند تا رشد خوبی داشته باشد. زیرا جستجوی ارگانیک منبع اصلی بسیاری وبسایت‌ها است و بخش زیادی از کاربران، به صورت ارگانیک وارد سایت‌های مختلف می‌شوند. بنابراین اگر قصد دارید یک مشاور سئو را استخدام کنید تا سایت شما را به رشد برساند.مشاوره سئو

پیش از استخدام مشاوره سئو این 10 سوال را بپرسید

مشاوره سئو قرار است تا زمان به موفقیت رسیدن پروزه در کنارتان باشد، برای همین باید فردی را انتخاب کنید که از حرفه ای بودن او مطمئن باشید.

آیا می‌توانید یک رزومه کاری از خودتان ارائه دهید؟

مسلما قبل از اینکه بخواهید با فردی کار کنید، باید بدانید که چقدر تجربه و تخصص دارد. تجربه و تخصص هر فرد، با رزومه کاری او مشخص می‌شود. بنابراین باید از شخصی که قصد دارید به عنوان مشاور سئو استخدام کنید، یک رزومه کاری بخواهید. سپس رزومه و نمونه کارهای او را بررسی نمایید، تا از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

استراتژی عادی شما برای بهبود رتبه و افزایش ورودی چیست؟

استراتژی بهبود رتبه در هر سایتی با سایت دیگر متفاوت است. بنابراین مطمئن شوید مشاور سئو در پاسخ این سوال، یک جواب عامیانه و کلی ارائه ندهد و از او بخواهید تا استراتژی خود را به صورت واضح و شفاف توضیح دهد. همچنین اگر قصد دارید با یک شرکت معتبر برای سئو سایت خود قرارداد ببندید، این موضوع را بدانید که احتمالا آن‌ها قبلا درباره کسب و کار شما تحقیق کرده‌اند. بنابراین احتمالا یک استراتژی و آنالیز اولیه به همراه خود دارند.

چگونه استراتژی را برای نیازهای شرکت ما تغییر می‌دهید؟

همانطور که گفتیم، استراتژی سئو و راه رسیدن به موفقیت برای هرسایتی، با سایت‌های دیگر متفاوت است. دقیقا همین موضوع باعث می‌شود تا پس از شنیدن استراتژی‌هایی که مشاور سئو به شما ارائه می‌دهد، از او بخواهید توضیح دهد چگونه آن استراتژی‌ها را با توجه به نیازهای شرکت شما تغییر می‌دهد. یک مشاور سئو خوب باید بتواند با توجه به اهداف سایت و کسب و کار شما، یک استراتژی سودمند ارائه دهد.

علت این کار هم تفاوت روش‌های رسیدن به رتبه‌های برتر در موتورهای جستجو است. برای مثال مشتریان یک سایت از چندین شهر مختلف هستند و سایت دیگری نیز مشتریانش از چندین کشور مختلف است. بنابراین استراتژی رسیدن به موفقیت بین این وبسایت ها کاملا متفاوت است.

استراتژی شما چقدر می‌تواند روی کسب و کار ما تاثیر داشته باشد؟

چندین فاکتور متفاوت برای تخمین تاثیر بالقوه یک استراتژی روی یک کسب و کار نقش دارند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:
پتانسیل ترافیک ارگانیک: آیا تقاضای جستجوی زیادی در حوزه کسب و کار شما وجود دارد؟
استراتژی بازاریابی: جستجوی ارگانیک چقدر باید در میان کانال‌های بازاریابی دیگر اولویت داشته باشد؟
منابع توسعه دهنده: آیا توسعه دهندگان شما فضا و زمان کافی برای اجرای به موقع تغییرات مورد نیاز را دارند؟
منابع تولید محتوا: آیا تیمی برای تولید محتوا دارید؟ اگر نه، آیا بودجه لازم برای استخدام یک تیم تولید محتوا را دارید؟
لینک ساز / منابع روابط عمومی: آیا فردی را دارید که برای شما لینک سازی انجام دهد؟ در صورتی که پاسخ منفی است، آیا می‌توانید از عهده استخدام چنین فردی برآیید؟
یک مشاور خوب، باید تمام این عوامل را بررسی کند، سپس درباره میزان تاثیر استراتژی روی کسب و کار شما توضیح دهد. همچنین انتظار نداشته باشید که مشاور سئو در این لحظه به شما یک عدد ارائه دهد. زیرا هدف اصلی شما این است که به یک توافق نسبی برسید تا شاهد رشد سایتتان باشید.

آیا نتایج کار خود را تضمین می‌کنید؟

هیچ فردی نمی‌تواند در سئو سایت نتایج کار خود را تضمین کند. زیرا امروزه الگوریتم‌های گوگل مدام در حال تغییر هستند، بنابراین هیچوقت هیچ تضمینی برای سئو سایت وجود ندارد. عوامل زیادی در رتبه بندی سایت‌ها تاثیرگذار هستند و یک مشاور سئو می‌تواند تاثیر مثبتی در این عوامل داشته باشد، اما هیچوقت نتایج صد در صد نیست و معمولا باید ماه‌ها صبر کنید تا به نتایج مثبتی که می‌خواهید دست پیدا کنید.

عملکرد شما در مقابل تحقیق کلمات کلیدی چگونه است؟

سوال بسیار مهم دیگری که باید از یک مشاور سئو در زمان استخدام بپرسید، نحوه عملکرد وی در زمان تحقیق کلمات کلیدی است. این فرآیند جزء جدانشدنی سئو است و پاسخ آن به خوبی نشان‌دهنده اولویت‌ها، مهارت‌ها و دقیق بودن آن فرد است.

از کدام ابزارهای سئو استفاده می‌کنید و نحوه استفاده شما از آن‌ها به چه شکل است؟

یک مشاور سئو خوب باید حداقل در پاسخ به این سوال، نام یکی از سه سایت، Ahrefs، Semrush یا Moz را ببرد. همچنین استفاده از ابزارهای Google Search Console و Google Analytics یک امر مهم حساب می‌شود. بنابراین، یک مشاور سئو باید توانایی استفاده از چندین ابزار را به بهترین شکل ممکن داشته باشد.

نحوه برخورد شما با لینک بیلدینگ به چه صورت است؟

مدل لینک سازی یکی از مهم‌ترین سوال‌هایی است که حتما در زمان استخدام باید از مشاور سئو بپرسید. اگر آن فرد به خوبی در کار خود تخصص داشته باشد، احتمالا درباره فرآیند شناسایی لینک‌ها، ایجاد محتوایی که توانایی به دست آوردن لینک‌ها را داشته باشد و به دست آوردن لینک از طریق ارتباط با دیگر سایت‌ها صحبت می‌کند.

چه نتایجی را می‌توانم انتظار داشته باشم؟

یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانید یک مشاور سئو خوب را تشخیص دهید، این است که از او بپرسید چه نتایجی را می‌توانید انتظار داشته باشید؟ اگر در پاسخ به شما موفقیت و حضور در رتبه‌های برتر گوگل را تضمین دادند، بهتر است از آن فرد دوری کنید. زیرا امروزه شرکت گوگل، مشاورین سئو را از تضمین دادن منع می‌کند. بنابراین بهتر است در صورت برخورد با چنین فردی، از او دوری کنید.
اما یک مشاور خوب به شما کمک می‌کند تا بفهمید با افزایش رتبه چه نتایجی به دست می‌اورید و چقدر طول می‌کشد تا به این نتایج دست پیدا کنید.

برای همکاری چه چیزهایی لازم دارید؟

همانطور که قبلا گفتیم، رتبه بندی یک سایت بر اساس عوامل بسیار زیادی صورت می‌گیرد و همین موضوع باعث می‌شود مشاور سئوی شما دسترسی به چندین ابزار را تقاضا کند. برخی از این ابزارها عبارتند از:
• گوگل آنالیتیکس یا سایر پلتفرم‌های تحلیلی
• گوگل سرچ کنسول
• Google My Business
همچنین ممکن است مشاور سئو برای اجرای استراتژی‌های لینک سازی خاص، ارائه عکس ها و عناصر نام تجاری و ....

ثبت سفارش

مشاوره سئو وبسایت شما را به طور کامل بررسی می کتد و راهنمایی های لازم در جهت رشد سایت را ارایه می کند. مشاوره سئو تنها وظیفه دارد موارد لازم به جهت رشد سایت را به شما بگوید، اما وظیفه ای به جهت انجام آن را ندارد. در صورتی که بخواهید این خدمات بر روی سایت شما اجرا شود باید درخواست قرار داد سئو ارائه دهید.

کسب و کارهایی که به فکر رشد و توسعه بیزینس خود هستند می توانند از خدمات مشاوره سئو استفاده کنند. علاوه بر این برای بهبود جایگاه کلمات کلیدی، برتری بر رقیبان، افزایش فروش و توسعه بیزینس اینترنتی می توان از مشاوره سئو کمک گرفت.

خدمات مشاوره سئو رایا پارس شامل بررسی و آنالیز کامل وبسایت است و شامل بهینه سازی و ارائه استراتژی های لازم در جهت SEO Onpag، SEO offpage ،Technical Seo می باشد.

قیمت و هزینه خدمات مشاوره سئو با توجه به مدت زمان مشاوره متفاوت است.

در مشاوره آنلاین سئو رایا پارس همانند مشاوره حضوری، وبسایت شما به طور کامل آنالیز و بررسی می شود و اصلاحاتی که باید برای رشد سایت اجرا شود به شما گفته می شود.

مشاور سئو کسی است که چندین سال تجربه کار حرفه ای و تخصصی داشته و اکنون توانایی مدیریت و راهبری انواع پروژه های سئو را می تواند انجام دهد.

بهترین مشاور سئو کسی است که به بهینه سازی وب سایت شما کمک می کند تا تجربه کاربری بهتری ارائه دهد. این خدمات شامل افزایش سرعت وب‌سایت، بهینه سازی آن برای موتورهای جست و جو گوگل و افزایش ترافیک است.